Maranello Design Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Maranello sukūrėme ateities automobilių dizainerius“

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy yra sertifikuota magistrantūros mokykla, kuri specializuojasi dizaino studijose. Kursus patvirtina „Europa di Roma“ universitetas.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

Maranello Design Academy esame pasiryžę mokyti studentus ir paversti juos aukšto lygio specialistais.

Mes turime unikalią programą, kuri yra pagrįsta labai glaudžiu bendradarbiavimu su pramone ir siūlo ypatingas galimybes patirti italų dizainą ir meno kultūrą.

Mūsų programa remiasi trimis pagrindiniais ramsčiais:

1. Mokymasis atliekant

MDA studentai mokosi dirbdami mažose studijos klasėse, vadovaujamose profesionalių dizainerių, suteikiant galimybę pasiekti aukštą dizaino įgūdžių ir kompetencijos lygį studijų metais.

2. Visiškas panardinimas

Apskaičiuoti ir mokytis dizaino galerijose ir muziejuose kai kuriuose garsiausiuose sporto automobiliuose ir motociklų gamintojuose, pavyzdžiui, „Ferrari“, „Maserati“, „Lamborghini“, „Ducati“, „Pagani“ ir „Alfa Romeo“.

3. Pilnas panardinimas

MDA mokymo programoje yra apsilankymų svarbiausiose Italijos meno muziejuose ir istorinėse architektūros vietose. Tokiu būdu studentai lavina estetinius įgūdžius tokiose srityse kaip tapyba, skulptūra ir architektūra, apsilankydami istoriniuose Italijos meno kultūros šedevruose Romoje, Florencijoje ir Venecijoje.

Pilnas panardinimas

Automobilių dizainas gyvena ir kvėpuoja tiek klasėje, tiek aplinkoje. Maranello Design Academy yra skirta studijuoti į šias sferas, pasiūlydama unikalią „Live Sketching Program“.

Maranello Design Academy studentai, vadovaudamiesi profesionalių dizainerių ir lauko ekskursijomis, tyrinėdami Motoro slėnio automobilių muziejus, susiduria su šiuolaikinių ir istorinių automobilių ir motociklų modelių pavyzdžiais Maserati, Ferrari, Lamborghini, Ducati ir Pagani muziejuose ir galerijose. kur jie praktikuos dizaino eskizą „gyvai“.

Šių specialių piešimo klasių metu studentai supažindinami su esminiais būdais, kaip matyti, mąstyti ir daryti tai, kas būtina visiems, norintiems siekti karjeros transporto srityje.

Gamykliniai apsilankymai

Maranello Design Academy švietimo filosofija siejama su giliu mokytojų ir studentų sąveikumu studijoje, lauke ir viename darbe. „Full Immersion“ programos kursas yra platus diskurso diapazone, bet specialiai skirtas kiekvienam studentui. Baigę programą, studentai supažindino su turtingu „Motor Valley“ dizaino ir inžinerijos kontekstu, kur yra mokykla, ir pradės kurti ir tobulinti savo išskirtinį požiūrį į mokymąsi apie dizainą.

Maranello Design Academy vykdo savo kultūrinę kelionę per patrauklius muziejus ir gamybos įrenginius, turinčius daugybę Ferrari, Lamborghini, Pagani, Maserati ir Ducati istorijos ir technologijų. Manome, kad „visiško panardinimo programa“ gali būti aukščiausias pavyzdys kokybei ir studentams siūlomoms techninėms žinioms. Programa suteikia asmeninius vizitus ir paskaitas su vienu metu su žinomais dizaineriais ir inžinieriais, kurie dalinsis savo profesine patirtimi ir atidžiai stebės visus studentų projektavimo iššūkius.

Pilnas panardinimo straipsnis

Michelangelo ir Leonardo da Vinci: Roma, Venecija ir Florencija yra atviro oro architektūros muziejai, kuriuose stilių, technikos evoliuciją galima stebėti vaikščiojant aplink nuostabias aikštes arba aplankant jų neįtikėtinai turtingus muziejus.

Dizaino studentams Italija yra rojus su neįkainojamu darbų ir vietų turtu.

Maranello Design Academy turi specialią „pilnos panardinimo programą“ - įtaigią programą, kuri supažindina studentus su neįkainojamu Italijos meno tradicijos ir kultūros kūrinių turiniu.

Ši programa skirta padėti studentams įgyti ir plėtoti gilesnį formų, proporcijų ir spalvų jausmą per kritinį mąstymą ir svarbiausių pasaulio meno šedevrų stebėjimą.

Susipažinę su Italijos ekspansyvia architektūrine ir menine kultūra, studentai įsilieja į vaizdinį ir struktūrinį kraštovaizdį bei jo kultūrinį kontekstą.

Maranello Design Academy suteikia studentams unikalią galimybę patirti italų architektūrą, tapybą ir skulptūrą iš pirmų rankų per keliones į Romą, Veneciją, Florenciją, Boloniją ir daugelį kitų svarbių miestų ir muziejų.

Vietos

Maranello

Address
Via Terra delle Rosse, 12
41053 Maranello, Emilija-Romanija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis