Politecnico di Milano

Įvadas

Oficialus aprašymas

Politecnico di Milano visada buvo grindžiama kokybės ir naujovių mokymo ir mokslinių tyrimų, todėl produktyvus santykius su ekonominiais ir gamybos pasaulių per eksperimentinių tyrimų ir technologijų perdavimo.

Moksliniai tyrimai

Politecnico di Milano išsiskiria savo tvirtą įsipareigojimą Researchis, atliekamas daugiausia energetikos, transporto, planavimo, valdymo, architektūra, dizainas, matematikos srityse, gamtos ir taikomųjų mokslų, IRT, aplinkai ir kultūros paveldui ..

Tyrimai rodo esminį elementą palyginimo ir konkurencijos tarp geriausių universitetų institutų apie tarptautiniu mastu, nes pažangios ir naujoviškos mokymo programos yra sukurtos taip, sukurti vietą, kur universitetų ir įmonių visame pasaulyje susitikti, taip suteikiant labai prisidėti prie inovacijų ir transformacijos visuomenės.

Europoje, Politecnico di Milano dalyvauja daugelyje mokslinių tyrimų ir mokymo projektuose su geriausiais kvalifikuotų Europos universitetų, taip pat plečiasi į kitas šalis: iš Šiaurės Amerikos į Pietryčių Aziją. Universitetas yra dalis IDĖJA lygaStrateginis aljansas tarp penkių pirmaujančių Europos universitetų technologija, kuri siekia ugdyti naujos kartos inžinierių su užklasinę veiklą pasirinktų, talentingų mokinių.

Miesteliai

Politecnico Milano turi septynis miesteliai įsikūrę miestuose Milano (Leonardo ir Bovisa erdvė), Komo, Lecco, Cremona, Mantova ir Piacenza. Šis daugiametis orientuotą struktūrą, vadinamas Politecnico tinklas. Milane, o netoliese miestai yra viena iš didžiausių ekonominių ir kultūrinių vietovių Europoje. Pati Milanas yra visame pasaulyje žinomas mados ir dizaino srityse.

Sveiki tarptautinių studentų ir sportu PoliMi

Keletas sporto galima rasti Politecnico di Milano ir kitų centrų Bendradarbiaukite su universitetu. Studentai gali praktikuoti atletika, futbolas, regbis, plaukimas, fitnesas, golfas, tinklinis, krepšinis, futbolas, dziudo, aptvarai, alpinizmas, slidinėjimas ir tt

Vietos

Milanas

Politecnico di Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 Milanas, Lombardija, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 02 2399 2008

Komo

Address
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 Komo, Lombardija, Italija

Lecco

Address
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 Lecco, Lombardija, Italija

Kremona

Address
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 Kremona, Lombardija, Italija

Piacenza

Address
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 Piacenza, Emilija-Romanija, Italija

Mantua

Address
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 Mantua, Lombardija, Italija

Milanas

Address
Milano Bovisa Campus
Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

MSc
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: