RM Milan - International Fashion and Design School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla, kur ten nebuvo.

Tai, ko rinka reikalavo tiek ilgai. Tai, kuri sugriauti sienas tarp mados ir dizaino, tarp mokytojo ir studento, tarp praeities ir ateities. Tas, kuris mano ir kalba 14 šalių, kuriose ji veikia, kalba. Viena, norinti išrinkti geriausius studentus, pasirinko geriausius maestros.

Mokykla, kuri dabar yra čia.

Tai, kurioje jie moko jus susidurti su iššūkiais, kurių niekas dar net nemanė. Tai, kur jūs išbandote save savo ribas ir išmokite žaisti savo žaidimo pusėje ... su ribų prasme. Tai, kur jie kalba jūsų kalba ... ir dar 13! Tas, kurį niekada nebus palikti.

RM Istituto Moda e Design Milano

Nauja Milano mados ir dizaino mokykla? Taip, ir jo pavadinimas yra RM Istituto Moda e Design Milano . Mokykla su netradicine dvasia ir metodu. Mokykla skirta tiems studentams, kurie ketina ieškoti ateities tiesiai į akis. Ir pirmiausia - mokykla, kuri surengė didžiulę dėstytojų komandą, daugeliu atvejų vadinamų tarptautinio stiliaus ir dizaino scenos pavadinimais.

Pradedančiųjų blokuose yra mūsų tris metų kursai gaminių dizaino, vizualinio dizaino ir mados dizaino italų ir anglų kalbomis bei serijos magistro mokytis iš lyderių.

Tinklo be jokių apribojimų stiprumas

"RM Milano" siekia sustiprinti esamą tarptautinį "Raffles Group" tinklą, įkurtą daugiau nei prieš 25 metus Singapūre ir dabar plėsdamas energetiką, ir 26 koledžus iš 14 šalių.

Sprendimas įtraukti "Milano" į pavadinimą atspindi mūsų siekį tobulėti ir didžiulį ryšį su miestu, kuris seniai buvo pripažintas pasauliniu dizaino kultūros sostine.

Mokykla, kuri suteikia daug daugiau

"Raffles Milano" naudojamas švietimo metodas remiasi "Renesanso" dirbtuvės praktika ir siekiama realaus darbo su realiais projektais realiems klientams.

Nuo pirmos dienos dėstytojai ir studentai dalyvauja santykiuose be sienų.

Dėstytojų ir studentų dialogas, pastovus naujų būdų ieškojimas ir saugūs pagrindai individualiam ir komandinio augimo procesui, kuris rengia studentus rytoj, paruošdamas juos patirti tai kaip natūralią šiandieninę evoliuciją. Studentai mokosi įvertinti svajones ir ateities siekius.

Mokykla, kuri jau dirba

RM Milano yra mokykla, kurios ten nebuvo, tačiau įmonės tokį ilgą laiką reikalavo, taip pat stiprios praktikos srityje, kaip teorijos srityje.

Visuose mūsų projektuose yra tikslas, kontekstas, išteklių ištekliai, ankstesnės patirties fonas, keletas priežasčių, kodėl jie įvyksta, ir, žinoma, kelias sienas peržengti. Tai yra tai, ką mūsų mokiniai kvėpuoja kiekvienu jų žingsniu.

Mūsų didaktinių takų pamatas yra darbo pasaulis. Mūsų trejų metų kursuose studentai mokosi daro, pasiekdami artimiausią teorijos ir praktikos sąsają, tarp idėjos ir vykdymo. Mūsų magistrantūros studijose studentai tiesiogiai susitinka su pirmaujančiais vardais auditorijoje ir turi galimybę kartu su jais dirbti.

Vietos

Milanas

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Milanas, Lombardija, Italija