RM Istituto Moda e Design Milano

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla, sudaryta iš žmonių.

RM Istituto Moda e Design Milano yra numeriai, siūlantys labai aukšto lygio mokymo kursą: ji turi patirties švietimo sektoriuje, finansinę ir organizacinę jėgą, jautrumą rinkos poreikiams, gebėjimą kurti pažangiausias idėjas kaip mokėti už švietimą ir darbą, idėjas ir verslą, kūrybiškumą ir tvarumą. Bet svarbiausia, kad jis turi tinkamus žmones tai padaryti.

Dabar egzistuoja mokykla.

Tai, kurioje jūs pasiruošiate susidurti su iššūkiais, kurių dar nežinote. Tai, kurioje jūs išbandysite save ekstremalioms situacijoms, ir jūs mokysite žaisti banke su ribine prasme. Tas, kuriame jūs kalbate savo kalba, o taip pat ir kiti 13. Tai, iš kurios jūs niekada nenorite išeiti.

RM Istituto Moda e Design Milano

Nauja Milano mados ir dizaino mokykla? Taip, ir jo vardas yra RM Istituto Moda e Design Milano . Mokykla su netradicine dvasia ir metodu. Mokykla skirta tiems, kurie nori pažvelgti į ateitį tiesiai į akis. Ir visų pirma mokykla, kuri surinko aplink save didžiulę mokytojų komandą, daugeliu atvejų žinomų tarptautinės stilius ir dizaino scenos pavadinimai.

Pradinė linija yra trejų metų trukmės kursai "Gaminių projektavimas, vizualus dizainas ir mados dizainas" italų ir anglų kalbomis bei magistrų serija, skirta mokytis iš pagrindinių veikėjų.

Tinklo be sienų stiprumas

Raffles Milano ketina stiprinti tarptautinį "Raffles Group" tinklą, įkurtą daugiau nei prieš dvidešimt penkerius metus Singapūre ir dabar sparčiai augantis, su 26 kolegijomis keturiolikos šalių.

Pasirinkimas įtraukti Milaną į pavadinimą atspindi kompetencijos įtampą ir gilų susidomėjimą miestu, kuris ilgą laiką buvo pripažintas projekto kultūros sostine pasaulyje.

Mokykla, kuri suteikia daugiau

RM "Milan" treniruočių metodas yra įkvėptas "Renesanso dirbtuvės" metodo ir siekiama kompaso apie realių klientų realių projektų efektyvumą.

Mokytojai ir studentai nedelsdami įsitraukia į santykius be sienų atskyrimo. Dialogas, naujų būdų paieška ir mokytojų pasitikėjimas yra individualaus augimo pagrindas ir komanda, kuri traukia ateitį. Tai yra, kad ruošiasi gyventi kaip natūralų dabartinio evoliuciją. Studentai vertina rytdienos skonį ir svajones.

Mokykla, kuri jau dirba

RM yra mokykla, kuriai ten nebuvo, bet įmonės jau ilgą laiką prašė, kad būtų galima ne mažiau žinių.

Projektai turi tikslą, kontekstą, išteklių, daugybės ankstesnių patirčių, daugybę priežasčių, kurios turi būti gimusios, ir, žinoma, sienų serija, kurią reikia nugriauti. Tai, ką mokiniai kvėpuoja kiekvienu žingsniu.

Darbo pasaulis yra švietimo keliu pagrindas. Trejų metų kursuose mokiniai mokosi darant didžiausią ryšį tarp teorijos ir praktikos, tarp idėjos ir vykdymo. Magistro darbe studentai susipažįsta su klasėje veikiančių rinkos dalyvių ir turi galimybę kartu su jais dirbti.

Vietos

Milanas

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Milanas, Lombardija, Italija