Oficialus aprašymas

RUFA, tikri sapnai ir konkretūs projektai.

Romos dailės universitetas, RUFA, yra daugiadisciplininis tarptautinis švietimo centras, teisėtai pripažintas Švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR) - siūlo autoritetingus, novatoriškus meno, dizaino ir komunikacijos kursus. RUFA bendradarbiauja su žinomais profesionalais ir prestižinėmis įmonėmis, garantuodama savo studentų teorinį pasirengimą tobulai, be to, nuolat atnaujina metodologines-operatyvines gaires, tuo pačiu išlaikydama akis darbo ir dabartinių rinkos tendencijų. Įkurta 1998 m., Siekiant vienoje akademijoje vykdyti Italijos ir užsienio studentų bei jos įkūrėjo Maestro Alfio Mongelli, RUFA siekius, siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurios visiškai atitinka šiuolaikinius meno ir kultūros kontekstus , suteikti meninį mokymą, kuriame būtų numatytos aukščiausio lygio ir stiprios, konkrečios būsimos užimtumo perspektyvos.

Atnaujinti ir skatinti mokymo pasiūlymus.

RUFA siūlo daug mokymo pasiūlymų, į kuriuos įeina keletas įdomiausių ir paklausiausių studijų sričių. „RUFA“ Vizualiojo meno katedros ir Dizaino ir taikomosios dailės katedros vedėjai ir patarimai. „RUFA“ studentai gali pasirinkti savo būsimą profesinę karjerą iš aštuonių skirtingų bakalauro studijų programų:

Tapyba / Skulptūra / Dizainas / Grafinis dizainas / Komiksai ir iliustracijos / Dizainas / Kinas / Fotografija.

Ir iš aštuonių magistro studijų programų:

Multimedijos menas ir dizainas / Vaizduojamasis ir inovacinis dizainas / Kompiuterinė animacija ir vizualiniai efektai / Filmų menas / Nustatyti dizainą / Skulptūra / Tapyba / Grafikos menas.

Vyresniojo amžiaus žmonėms ir visiems studentams, kuriems reikalingas tolesnis specializuotas mokymas, RUFA taip pat siūlo keletą trumpų kursų, magistro ir kvalifikacijos kėlimo kursus.

Jau daugelį metų RUFA dirbo intensyviai bendradarbiaudama su prestižine KDU universiteto kolegija Malaizijoje, kartu kurdama vizualinio ir inovacinio dizaino programą. Tarp dviejų universitetų buvo sukurta labai dinamiška, kultūrinė mainų ir dalijimosi idėjomis ir dizainais, skirta abiejų institucijų studentų įsisavinimui. Tarp senovės ir šiuolaikinės tradicijos yra tik vienas kultūrinis kostiumas, kurį Romos universitetas dalijasi su savo Malaizijos kolegomis. Pastaraisiais metais stipendijų apdovanojimų dėka buvo toliau skatinami abiejų institutų santykiai. RUFA ir KDU universiteto koledžas visiškai sutinka su didžiulėmis augimo galimybėmis, kurias suteikia ši sinergija, iš tiesų Malaizijos universiteto viceprezidentas Hon Wei Min pareiškė, kad: „Mes tvirtai tikime, kad mūsų studentai gali labai daug išmokti RUFA, kurį vėliau galima perkelti į namus. Abi mūsų šalys turi labai seną kultūros paveldą, kartu su vienodai stipria dailės raiškos dvasia, o šių dviejų susitikimų ir susiliejimas gali sukelti tik daug naujų teigiamų idėjų. Mes tikime tavimi ir tikite mumis.

Pagrindinis tikslas yra visada priimti save į taršą tarp skirtingų kalbų, transversalumą, tyrimus ir eksperimentavimą.

Pasirinktinis metodas

"RUFA" mokymo metodas remiasi išskirtiniu ir specializuotu mokymo metodu, kurio tikslas - prisijungti prie universiteto mokymo programos ir profesinio mokymo.

Savo RUFA studijų metais studentai gali lankyti laboratorijas, praktinius užsiėmimus, patirtines pamokas, parodas, pristatymus ir diskusijas. Tai yra visos šiuolaikinės ir veiksmingos priemonės, padedančios studentams priartėti prie profesionalios darbo jėgos realybės. Norėdamas išnaudoti savo studijas, RUFA skatina studentus pasinaudoti turimomis galimybėmis, sukurti tvirtą teorinį ir praktinį pagrindą. Tuomet jie gali sukurti įkvėptą meną, apimantį tarpdisciplininį užterštumą, skersinį praturtėjimą ir naujoviškus eksperimentus.

Kadangi "RUFA" yra šiuolaikinis, ji siekia mokyti ir mokytis savo širdyje pagal tradicijas ir savo protą suplanuoti į ateitį.

Mokytis Romoje

Žvilgsnis atgal į laiką, į ateitį

Kūrybinių menų studija atmosferoje, užkrėstoje didžiausios svarbos stimulais ir skatinimais, suteikia neįkainomus privalumus. Roma buvo labai Renesanso lopšys, ir iki šiol miesto istorinis ir meninis paveldas yra visame pasaulyje žinomas emblemas. Tačiau Roma taip pat yra nuolat besikeičiantis miestas, kuriame dinamiškos ir įdomios naujos kalbos sudaro naują, įkvepiančią šiuolaikines tendencijas. Tai didžiausias parodymas yra didžiulė miesto muziejų ir galerijų siūloma įvairovė. Tiesą sakant, Roma pasigirsta ne tik garsiu klasikiniu pasiūlymu, bet ir stimuliuojančiu įvykių ir iniciatyvų kalendoriumi, kuriam būdinga naujų tendencijų, pradedant nuo meno iki muzikos ir net animacinių filmų.

Negalima pamiršti apie galimybę studijuoti meno stimuliatorių turbinos variklyje, kuris yra Roma. Čia studijuoti reiškia įeiti į ateities istoriją!

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Mokysite mokytis dalykų ir judėjimų, kurdami savo kelią į meninę išraišką, sukurdami unikalią bendravimo kalbą, kuri suteiks jums visišką prieigą prie šiuolaikinio meno s ... [+]

Apie

Mokysite mokytis dalykų ir judėjimų, kurdami savo kelią į meninę išraišką, sukurdami unikalią bendravimo kalbą, kuri suteiks jums visišką prieigą prie šiuolaikinio meno scenos.

Skulptūra: medžiaga, judėjimas ir erdvė išreikšti meną.

RUFA yra įsitvirtinusi tarptautinėje arenoje, nes skulptūros dėstytojai dėkoja savo prezidentui Alfio Mongelli, visame pasaulyje žinomam skulptoriui, kuris švenčiamas savo elegantiška ir galinga linijine estetika.

Per RUFA magistrantūroje mokomąją skulptūrą moksleiviai mokosi dominuoti materijos ir judesio metu ir sugeba išreikšti save meniškai, kurti asmeninę kalbą ir padaryti savo ženklą šiuolaikinio meno scenoje.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Jūs dar labiau tobulinsite savo mokymą, kad gautumėte aukštą technikos ir dizaino specializacijos lygį. Per visą savo studijų programą jums bus remiamas gerai struktūrizu ... [+]

Apie

Jūs dar labiau tobulinsite savo mokymą, kad gautumėte aukštą technikos ir dizaino specializacijos lygį. Per visą savo studijų programą jums bus remiamas gerai struktūrizuotas, nuolat atnaujinamas bendrų pastangų, stažuočių ir darbo vietų ciklas su pirmaujančiais globėjais Italijos dizaino pasaulyje.

Kurso valdyti erdvę, gylį ir judėjimą.

Magistrantūros studijų programa "Nustatytas dizainas" - tai galimybė studentams, turintiems meninę ir kūrybinę asmenybę, ieškoti profesinės aplinkos, išreikšti savo viziją ir kurti talentą bei gauti itin specializuotą mokymą.

Galima įsivaizduoti erdvę, naudojamą pasakoti kaip erdvinė erdvė, reiškia turėti lanksčią ir praktišką protą, sugebančią kurti ir atkurti gilumą ir grožį.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Jūs galėsite įsitvirtinti kaip kompiuterinės animacijos ir vizualinių efektų dizaineris filmų, televizijos, garso efektų ir interneto kūrinių pasauliuose, mokyti įgyti sk ... [+]

Apie

Jūs galėsite įsitvirtinti kaip kompiuterinės animacijos ir vizualinių efektų dizaineris filmų, televizijos, garso efektų ir interneto kūrinių pasauliuose, mokyti įgyti skaitmeninių technologijų ir optimizuoti savo rankų įgūdžius, kultūrinį sąmoningumą ir kūrybinius gebėjimus.

Kūrybiškumas ir technologijos, skirtos sukurti kompiuterinę animaciją ir vaizdinius efektus.

"RUFA" kompiuterinės animacijos ir vizualiųjų efektų magistro programa yra meno specializacijos kursas, skirtas kurti skaitmeninės animacijos ir vizualiųjų efektų kūrėjus kino, televizijos, audiovizualinių kūrinių ir žiniatinklio srityse, siekiant sujungti skaitmenines technologijas, rankiniu būdu atkuriamą vaizdą, kultūrinę patirtį, ir kūrybingumas.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų,Italų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Dailės ir dizaino meno magistras - tai pirmoji tokio pobūdžio programa, neseniai įsteigta Vidurio ir Pietų Italijoje - sėkmingai įgyvendina šią sudėtingą studijų sritį, k ... [+]

Tarpai ir instaliacijos, sukurtos aplink multimedijos idėją.

Dailės ir dizaino meno magistras - tai pirmoji tokio pobūdžio programa, neseniai įsteigta Vidurio ir Pietų Italijoje - sėkmingai įgyvendina šią sudėtingą studijų sritį, kurioje sprendžiamas vis svarbesnis skaitmeninių technologijų ir technologijų vaidmuo kuriant daugialypės terpės erdvės ir darbai. Jis yra plataus masto sritis, pradedant nuo įrenginių projektavimo ir kultūrinių renginių pritaikymo iki viešųjų ir privačių patalpų erdvių realizavimo ir netgi virtualių dizaino ir vaizdo įrašų vaizdavimo viešųjų pastatų ir paminklų fasaduose. Kursas suteikia ugdymo kompetencijos atsaką į labai didelį dizainerių ir menininkų, apmokytų dirbti šiuose sektoriuose, paklausą, galinčią sujungti dizainerio kūrybinę kultūrą su ekspertų įgūdžiais naujose technologijose.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Jūs patobulinsite savo žinių bazę, pasidalinsite pačiu komunikacijos dizaino centru, mokysite mokytis teminių vizualaus dizaino sričių, nuo reklamos ir labai struktūrizuo ... [+]

Apie

Jūs patobulinsite savo žinių bazę, pasidalinsite pačiu komunikacijos dizaino centru, mokysite mokytis teminių vizualaus dizaino sričių, nuo reklamos ir labai struktūrizuoto daugialypės terpės komunikacijų pasaulio, kuri sujungs šiose srityse projektavimo technologijas ir skaitmenines naujoves.

"Visual Design" - nauja sienų projektavimo ir koordinavimo sritis.

Vaizduojamojo ir naujoviško dizaino meno magistro programa yra dvejų metų meninė specializacija, skirta dizaineriams paleisti už tradicinių grafinio dizaino ribų ribų.

Kursas numato mokymą ir pasirengimą studentams kompetentingai kurti vizualųjį bendravimą, naudojant daugialypės terpės dizaino, vizualinio dizaino ir reklamos įgūdžių mišinį.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų,Italų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Savo teorinį ir praktinį mokymą tęsite su konkrečių dalykų, tokių kaip kinas, rinkinys, fotografija, redagavimas, garso inžinerija, multimedijos produktai, kompiuterinė a ... [+]

Apie

Tolesnį savo teorinį ir praktinį mokymą turėsite tiriant konkrečias temas, tokias kaip kinas, dizainas, fotografija, redagavimas, garso inžinerija, multimedijos produktai, kompiuterinė animacija, 3D, vaizdų fenomenologija ir šiuolaikinio meno sociologija.

Filmas pagamintas iš turinio ir eksperimentų.

Kinas yra pasaulis, sudarytas iš daugelio skirtingų kalbų, kiekvienas iš jų yra gimęs iš būtinybės perduoti viziją. Naudodamiesi eksperimentais ir tyrimais, galite pasimėgauti naujomis istorijomis ir, norėdamas jiems pasakyti, RUFA sukūrė dvejų metų meno magistro studijų programą kino meno srityje, gimusios vienoje programoje sutelkti talentą ir pasakojimo įgūdžius, rašyti ir vizija studentams, baigusiems meno ar dizaino laipsnį.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Jūs pradėsite novatorišką, mišrią žiniasklaidą, pažangiausią, skersinę ugdymo Pathway kuris padės jums tapti visiškai menininku, galinčiu išreikšti savo kūrybinę kalbą be ... [+]

Apie

Jūs pradėsite novatorišką, mišrią žiniasklaidą, pažangiausią, skersinę ugdymo Pathway kuris padės jums tapti visiškai menininku, galinčiu išreikšti savo kūrybinę kalbą bet kokioje meno disciplinoje.

Dailininkai, išsamūs ir įvairialypiai menininkai.

Tapyba yra meninė disciplina, leidžianti aistros ir profesijos derinimą paversti unikalia karjera ir gyvenimo pasirinkimu. Studijuodamas tapybą RUFA, studentas gauna aukšto lygio daugiadalykį akademinį mokymą ir visapusiškai supranta technologijas ir savybes, susijusias su dailės pasauliu.

Tapyba kaip žinių tinklo dalis.

Dvejų metų dailės magistro laipsnio piešimo programa "RUFA" - tai laipsnis, suteikiantis tvirtą teorijos ir praktikos pagrindą, skirtą supažindinti studentus su dideliu žinių ir daugialypės terpės patirties tinklu, kuris sukurs visišką menininką, Galima taikyti kūrybinę išraišką bet kurioje meno disciplinoje.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Jūs mokysite atsakyti į visus prašymus meno ir grafikos kontekste, remdamiesi savo gebėjimu suprasti ir atpažinti grožį, tada atkurkite jį naudodami tam tikrų metodų ir t ... [+]

Apie

Jūs mokysite atsakyti į visus prašymus meno ir grafikos kontekste, remdamiesi savo gebėjimu suprasti ir atpažinti grožį, tada atkurkite jį naudodami tam tikrų metodų ir technologijų seriją.

Galimybė išreikšti dailę ir kūrybiškumą.

RUFA akademinėje struktūroje dvejų metų grafikos studijų kryptis yra Vizualiųjų menų katedros, "RUFA" akademinių studijų krypties, dalis, kurioje aptariama dailės disciplinų sąveika, kuriama naujų sąveikų tarp jų.

"RUFA" gimė naujas šiuolaikinis menininkas, galintis išreikšti save keliomis "Fine Art" išraiškomis, nesvarbu, ar jie yra grafiniai, vaizduojantys, transformatyvūs ar technologiniai.

Grafika, grožis ir technika.... [-]
Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

RUFA Open Time

Address
Sede Centrale Via Benaco, 2
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Taro, 14
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Degli Ausoni, 7
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Benaco, 12
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Benaco, 1b
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Lariana, 14
Rome, Lazio, Italija
Address
Via Lariana, 8
Rome, Lazio, Italija