Rome University of Fine Arts (RUFA)

Įvadas

Oficialus aprašymas

RUFA, tikros svajonės ir konkretūs projektai

RUFA, Romos dailės universitetas, yra daugiadisciplininis tarptautinis švietimo centras - teisiškai pripažintas Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerijos (MIUR) - siūlantis autoritetingus, novatoriškus meno, dizaino ir komunikacijos kursus. RUFA bendradarbiauja su garsiais specialistais ir prestižinėmis įmonėmis, garantuodama savo studentų teorinį pasirengimą par excellence, be to, nuolat atnaujinamus metodinius-operacinius patarimus, nuolat stebėdami darbo vietą ir dabartines rinkos tendencijas. Įkurta 1998 m., Siekiant vienoje akademijoje įgyvendinti italų ir užsienio studentų bei jos įkūrėjo, maestro Alfio Mongelli, siekius. RUFA siūlo bakalauro ir menų magistro programas, visiškai atitinkančias šiuolaikinį meninį ir kultūrinį kontekstą. , rengiant aukščiausio lygio meninius mokymus ir tvirtas, konkrečias ateities užimtumo perspektyvas.

Naujausi ir skatinantys mokymų pasiūlymai

RUFA siūlo daug mokymo pasiūlymų, į kuriuos įeina keletas įdomiausių ir paklausiausių studijų sričių. „RUFA“ Vizualiojo meno katedros ir Dizaino ir taikomosios dailės katedros vedėjai ir patarimai. „RUFA“ studentai gali pasirinkti savo būsimą profesinę karjerą iš aštuonių skirtingų bakalauro studijų programų:

Tapyba / Skulptūra / Dizainas / Grafinis dizainas / Komiksai ir iliustracijos / Dizainas / Kinas / Fotografija.

Ir iš aštuonių magistro studijų programų:

Multimedijos menas ir dizainas / Vaizduojamasis ir inovacinis dizainas / Kompiuterinė animacija ir vizualiniai efektai / Filmų menas / Nustatyti dizainą / Skulptūra / Tapyba / Grafikos menas.

Vyresniojo amžiaus žmonėms ir visiems studentams, kuriems reikalingas tolesnis specializuotas mokymas, RUFA taip pat siūlo keletą trumpų kursų, magistro ir kvalifikacijos kėlimo kursus.

Jau daugelį metų RUFA intensyviai dirba bendradarbiaudama su prestižiniu KDU universiteto koledžu Malaizijoje, kartu sudarydama vizualinio ir inovacijų dizaino magistro programas. Tarp dviejų universitetų buvo plėtojamas labai dinamiškas kultūrinis keitimasis idėjomis ir projektais bei dalijimasis idėjomis ir projektais, kurių tikslas - abipusiai studentų, priimtų į abi institucijas, edukacinis praturtinimas. Senovės ir šiuolaikinės tradicijos persipynimas yra tik vienas kultūrinis pavyzdys, kuriuo Romos universitetas dalijasi su kolegomis iš Malaizijos. Pastaraisiais metais dviejų institutų santykiai buvo toliau puoselėjami dėl stipendijų skyrimo. RUFA ir KDU universiteto koledžas visiškai sutaria dėl milžiniškų augimo galimybių, kurias suteikia ši sinergija, iš tiesų Malaizijos universiteto viceprezidentas Hon Wei Minas pareiškė: „Mes tvirtai tikime, kad mūsų studentai gali išmokti daug vertingos naudos iš RUFA, kuri vėliau gali būti perduota namo. Abi mūsų šalys turi nepaprastai seną kultūros paveldą, susietą su vienodai tvirta meninės raiškos dvasia, o jų susitikimas ir susiliejimas gali sukelti tik daug naujų, teigiamų idėjų. Mes tikime tavimi, o tu tiki mumis “.

Pagrindinis tikslas yra visada priimti save į taršą tarp skirtingų kalbų, transversalumą, tyrimus ir eksperimentavimą.

Pasirinktinis metodas

"RUFA" mokymo metodas remiasi išskirtiniu ir specializuotu mokymo metodu, kurio tikslas - prisijungti prie universiteto mokymo programos ir profesinio mokymo.

Savo RUFA studijų metais studentai gali lankyti laboratorijas, praktinius užsiėmimus, patirtines pamokas, parodas, pristatymus ir diskusijas. Tai yra visos šiuolaikinės ir veiksmingos priemonės, padedančios studentams priartėti prie profesionalios darbo jėgos realybės. Norėdamas išnaudoti savo studijas, RUFA skatina studentus pasinaudoti turimomis galimybėmis, sukurti tvirtą teorinį ir praktinį pagrindą. Tuomet jie gali sukurti įkvėptą meną, apimantį tarpdisciplininį užterštumą, skersinį praturtėjimą ir naujoviškus eksperimentus.

Kadangi "RUFA" yra šiuolaikinis, ji siekia mokyti ir mokytis savo širdyje pagal tradicijas ir savo protą suplanuoti į ateitį.

Mokytis Romoje

Žvilgsnis atgal į laiką, į ateitį

Kūrybinių menų studija atmosferoje, užkrėstoje didžiausios svarbos stimulais ir skatinimais, suteikia neįkainomus privalumus. Roma buvo labai Renesanso lopšys, ir iki šiol miesto istorinis ir meninis paveldas yra visame pasaulyje žinomas emblemas. Tačiau Roma taip pat yra nuolat besikeičiantis miestas, kuriame dinamiškos ir įdomios naujos kalbos sudaro naują, įkvepiančią šiuolaikines tendencijas. Tai didžiausias parodymas yra didžiulė miesto muziejų ir galerijų siūloma įvairovė. Tiesą sakant, Roma pasigirsta ne tik garsiu klasikiniu pasiūlymu, bet ir stimuliuojančiu įvykių ir iniciatyvų kalendoriumi, kuriam būdinga naujų tendencijų, pradedant nuo meno iki muzikos ir net animacinių filmų.

Negalima pamiršti apie galimybę studijuoti meno stimuliatorių turbinos variklyje, kuris yra Roma. Čia studijuoti reiškia įeiti į ateities istoriją!

Vietos

Roma

Address
Sede Centrale
Via Benaco, 2

Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Taro, 14
Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Degli Ausoni, 7
Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Benaco, 12
Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Benaco, 1b
Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Lariana, 14
Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Via Lariana, 8
Roma, Lazio, Italija