Scuola Politecnica di Design SPD

Įvadas

Oficialus aprašymas

Scuola Politecnica di Design SPD

Kūrybinė dirbtuvė, skirta atrasti, suprasti ir keistis idėjomis ir patirtimi.
Pirmoji Italijos dizaino ir komunikacijos mokykla, įkurta 1954 m.

Nuo 1954 m. Ši mokykla dirbo su italų dizainu, matė, kad ji auga ir vystosi taip, kaip mes žinome, kaip šiandien. 1954 m . Menininkė Nino di Salvatore įkūrė BPD. Tapydamas tapytojų ir skulptorių, jis patraukė ir susibūrė menininkus, dizainerius, profesionalus ir studentus iš penkių skirtingų žemynų. Brodas visi mokė Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe. Mokyklos svečiai yra Achille Castiglioni, Rodolfo Bonetto, Roberto Sambonet, Donaldas Normanas ir pomidorai. Šiandien kartu su mūsų jaunais dizaineriais, eksperimentuojančiais su realiais projektais ir dizainais, naujų talentų mokymas yra Piero Lissoni, Stefano Giovannoni, Denis Santachiara, Andrea Branzi.

Visada yra dalykų, kuriuos galite atrasti, permąstyti, transformuoti. Milane, dizaino sostinėje, SPD organizuoja metinius magistrantūros kursus. Turėdami daugiau nei 50 metų patirtį šioje srityje , šie kursai yra nuo gaminio projektavimo iki interjero dizaino, nuo bendravimo iki daugialypės terpės. Didaktika pritaikyta žmogiško dydžio aplinkoje, skatinanti lengvą ryšį su fakultetu ir darbuotojais.

Studijų programos turi stiprią orientaciją į realius projektus, palaikydamos glaudžius ryšius su įmonėmis ir specialistais.

Apdovanojimai

Neįvykęs praeitis buvo nepaprastai naudingas, nes išskirtinis mokyklos pripažinimas: 1986 m. Paroda "Venecija" bienalėje, "Carrousel du Louvre" ir "Georges Pompidou" centre Paryžiuje; "Medaglia d'Oro" dešimtyje Milano trienalėse ir net "Compasso d'Oro", kurį 1994 m. suteikė ADI-Associazione Disegno Industriale; jau nekalbant apie du kartus du kartus už SMAU apdovanojimą už pramoninį dizainą

Vietos

Milanas

Address
Scuola Politecnica di Design SPD Via Carlo Bo 7
20143 Milanas, Lombardija, Italija