Oficialus aprašymas

Šveicarijos vadybos mokykla, Roma, Italija

Magija įvyksta Romoje!

Šveicarijos vadybos mokykla yra visiškai akredituotas privatus aukštojo mokslo institutas, įsikūręs Vašingtono universiteto miestelyje istoriniame Romos centre. Mes turime įvairiapusę studentų organizaciją iš viso pasaulio, studijuojančių mūsų akredituotus magistrantus ir verslo administravimo bakalaurus.

Akreditacijos:

SSM yra UNESCO / Tarptautinės universitetų asociacijos patvirtinta mokykla

SSM yra akredituota IACBE JAV.

SSM yra kokybės sertifikuota aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota „EduQua“

SSM yra JAV veteranų reikalų departamento akredituota įstaiga

Šveicarijos vadybos mokykloje mūsų tikslas yra skatinti jūsų žinių troškimą, ugdyti pasitikėjimą savimi ir suteikti jums novatoriškų užsiėmimų bei laiku paruoštos medžiagos. Mes siūlome daugybę akademinių ir profesinių kursų bei programų. Sėkmingai karjerai reikalingas tvirtas verslo žinių pagrindas. Štai kodėl mes ne tik veiksmingai mokome verslo pagrindų, bet ir žengiame vieną žingsnį toliau, kad užtikrintume jūsų lyderystės sugebėjimų plėtrą.

Mūsų tikslas yra suteikti studentams realaus gyvenimo patirtį klasėje. SSM modeliuosite realius iššūkius, su kuriais susiduria verslo vadovai, kai esate kviečiami analizuoti duomenis, kurti alternatyvas, teikti ir ginti savo rekomendacijas bei vykdyti. Mums pasiseka pasiekti šį tikslą ne tik pasitelkdami pavyzdžių studijas, bet ir turėdami nepaprastų tarptautinių dėstytojų, kurie praturtina mūsų kursus realiojo gyvenimo patirtimi, paruošdami jus verslo realumui geriau nei bet kuri paskaitų programa.

Mes puošiame apsilankymus įmonėse, kviestinius dėstytojus ir pranešėjus iš pramonės ar studijų srities per visą mūsų siūlomą kursą. Be to, kiekvienas kursas apima lyderystės, etikos ir verslumo komponentų susiejimą, kuris kandidatams leis paversti sąvokas sprendimais, žiniomis. į veiksmus, o idėjos į pokyčius, suteikiančios galimybę pritaikyti tai, ką išmokote klasėje, realiame gyvenime. Kiekvienoje klasėje atversime mintis, kaip iš tikrųjų veikia verslo pasaulis, prisidėsime prie jūsų profesinės išvaizdos ir elgesio.

Mūsų visapusiška mokymo programa toliau remiama pabrėžiant praktinius įgūdžius, tokius kaip pristatymas ir viešas kalbėjimas, kultūrinis jautrumas ir komandinis darbas. Baigę tarptautiniu mastu pripažintą mūsų studentai; įvaldyti plačią tarptautinio valdymo koncepcijų sritį, mąstyti strategiškai, suprasti motyvacijos meną ir turėti galimybę atlikti nepriklausomą verslo analizę ir sudėtingų verslo problemų sprendimus.

Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje http: /ssm.swiss, nes esame įsitikinę, kad pastebėsite, kad SSM laipsnis suteiks jums unikalią ir vertingą švietimo galimybę, padėsiančią jums pasiekti aukščiausius jūsų karjeros siekius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Swiss School of Management, Rome Italy

Ši unikali magistrantūros programa yra tokio pobūdžio. Jis skiriasi nuo kitų prabangos valdymo programų, turėdamas stiprų praktinių klausimų komponentą, apimantis ne tik ... [+]

Prabangos vadybos, inovacijų ir prekinio ženklo magistras

Nepaisant pasaulinės ekonomikos krizės, visame pasaulyje populiarėja prabangos prekių pardavimai. Daugiau nei simbolis, prabangos prekės rodo sėkmę, pranašumą, privilegiją, skonį ir svajones. Prabangos rinka priklauso nuo to, ar vadovai suprato, tvarko ir augina šį unikalų sektorių.

Mūsų prabangos vadybos, inovacijų ir prekės ženklo magistro studijos buvo sukurtos specialiai studentams, siekiantiems karjeros šiandieninės dinamiškos, globalios rinkos prabangos valdymo sektoriuje.

Šio meistro dėmesys skiriamas prabangos valdymo dinamikos ir ypatumų suvokimui, ypatingą dėmesį skiriant ateičiai.... [-]

Italija Roma
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 338 778 44 37