Sapienza University of Rome

Įvadas

Oficialus aprašymas

La Sapienza ", įkurta 1303 iki Bonifacas VIII, yra viena iš seniausių universitetų pasaulyje ir didelis atlikėjo tarp didžiausių universitetų tarptautinių reitingą.

Nuo įkūrimo prieš daugiau nei 700 metų, Sapienza suvaidino svarbų vaidmenį Italijos istorijos ir buvo tiesiogiai dalyvauja pagrindinių pokyčių ir pokyčių visuomenėje, ekonomikoje ir politikoje. Ji prisidėjo prie Italijos ir Europos mokslo ir kultūros plėtrą visose žinių srityse.

Iš Sapienza Ateitis prasideda šiandien dėka savo turtingą praeitį ir visą universiteto bendruomenę, kurios pagrindiniai tikslai yra mokslinių tyrimų, mokymo ir švietimo indėlį. Fakultetas, studentai, techniniai bei administracijos darbuotojai yra dalis šios bendruomenės dėka jų atitinkamų įgūdžių ir atsakomybės, visi jie prisideda prie savo reputaciją ir augimui.

Pagrindinis Campus, skirta Marcello Piacentini, buvo atidarytas 1935 metais. Jis įsikūręs netoli miesto centro, ir tai yra didžiausias Europoje - nekilnojamojo miestu mieste, kur mokymo veikla yra integruota su bibliotekų, muziejų, taip pat visapusiškas paslaugų studentams. Fakultetų ir katedrų taip pat atlieka savo veiklą decentralizuotų padalinių skirtingose ​​miesto dalyse. Yra du kiti universitetiniai miesteliai kitur Lacijus.

Sapienza siūlo platų kursų, įskaitant studijų programų, PhD kursuose, nuo vieno iki dviejų metų profesinę kursai ir specializacijos mokyklų daugelyje disciplinų, valdo 63 departamentų ir 11 fakultetų. Su 2011-2012 akademiniais metais, universiteto atidarė mokyklą Aukštesniųjų studijų ir įvertina kandidatus į švietimo nuopelnais, kad suteikia studentams kursus ir veiksmus, kuriais siekiama skatinti ir plėtoti savo gebėjimus per mokslo, kultūros ir tarpdisciplininių praturtėjimo.

Būtent kas laikyti mokslinių tyrimų ir mokymo universitetą: Sapienza atlieka išskirtinį mokslinius tyrimus daugelyje disciplinų, siekiant įspūdingų rezultatų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu.

Sapienza taip pat didina tyrimų siūlydami galimybes akademinės pasauliniu mastu. Dėka specialios programos kviestinių profesorių, daugelis užsienio mokslininkai ir dėstytojai reguliariai apsilankyti universitete ir labai prisidėti prie švietimo ir mokslinių tyrimų programų kokybę.

Kai 8000 užsienio studentai nuolat mokosi Sapienza. Be to, Sapienza skatina tarptautinį keitimąsi: yra daugiau nei 1100 įeinantis ir išeinantis studentų mainų per metus, nes keletą mobilumo programose.

Misija ir vertybės

La Sapienza yra bendruomenė, kurios pagrindiniai tikslai yra mokslinių tyrimų, mokymo ir švietimo srityse. Fakultetas, studentai, techniniai bei administracijos darbuotojai yra bendruomenės dalimi dėka jų atitinkamų įgūdžių ir atsakomybės, visi jie prisideda prie savo reputaciją ir augimui. Sapienza siekia reikšmingai prisidėti prie žinių visuomenės plėtros per mokslinius tyrimus, aukštos kokybės švietimo ir tarptautinį bendradarbiavimą. Sapienza yra savarankiška organizacija, pagrindinis suinteresuotosiomis į tarptautinę mokslo bendruomenę ir pagrindinis partneris kokybės švietimo ir mokslinių tyrimų srityse. Be to, ji taip pat yra labai svarbi vietos ir nacionalinei ekonomikai.

Pagrindines vertybes, kurios apibrėžia Sapienza tapatybę yra:

Minties ir mokslinių tyrimų, kad būtų užtikrintas pliuralistinę kultūrą ir idėjų; Socialinė atsakomybė, kad moksliniai tyrimai ir švietimas prisideda prie socialinis ir ekonominis vystymasis Italijos visuomenę, jos miestus ir tauta; Autonomija, švietimo, mokslinių tyrimų ir organizavimo srityse; Konkurencija, ir už jos ribų Universiteto sistemą; Dalyvavimas visų fakulteto studentų, techninė ir administracinė darbuotojai; Uždaryti sąveika tarp mokymo ir mokslinių tyrimų siekiant skatinti didesnį integracija; Naujovės mokslinių tyrimų ir švietimo, kaip būsimų investicijų forma; Skaidrumas, ypač tarp Universiteto ir jo studentams; Nuolatinis gerinimas kaip pagrindinis principas yra jos organizaciją ir valdymas; Plėtros profesinių gebėjimų per švietimo procesus; Efektyvūs paslaugos studentams ir kitiems bendruomenės nariams

Vietos

Roma

Sapienza University of Rome

Address
Piazza Borghese 9
00186 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 06 49911

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

MSc
Magistras