Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

Įvadas

Oficialus aprašymas

Politecnico di Milano yra Italijos valstybinis mokslinio-technologinio pobūdžio universitetas, įkurtas 1863 m. Lapkričio 29 d. Milane, pavadintas „Karališkuoju aukštuoju techniniu institutu“. Jo studijų sritys ir moksliniai tyrimai apima inžineriją, architektūrą ir dizainą. Politecnico išleidžia akademinius laipsnius, specialybės laipsnį ir mokslo daktaro laipsnius ir yra kelių mokslo daktaro kursų ir universitetų meistrų svetainė. Šiuo metu universitete yra apie 36 000 studentų.

„QS World University Rankings“ 2015 m. Leidimas, vienas iš populiariausių tarptautinių universitetų reitingų, Politecnico di Milano yra vienas iš penkių šimtų geriausių pasaulio universitetų ir ypač nurodo, kad civilinės statybos inžinerijos srityje ir Dizaino plotas „Politecnico di Milano“ yra atitinkamai:

- ITALIJA: 1 vieta (civilinės statybos inžinerija) 1 vieta (dizainas)
- EUROPA: 4 vieta (civilinė statyba) 4 vieta (dizainas)
- PASAULIS: 13 vieta (civilinės statybos inžinerija) 11 vieta (dizainas)

Fernando Meloni / Unsplash

tradicija

Kultūros pagrindas:
Italija turi apie du trečdalius pasaulio meno paveldo, tai po dviejų tūkstančių metų vadovaujant šiuolaikinių Europos civilizacijų istorijai ir kultūrai. Tai šalis, kurioje yra istorinių ir dabartinių išskirtinumo architektūros ir inžinerijos projektavimo srityje. Milano politechnikos architektūros ir inžinerijos mokyklos išlaikė ir perdavė šias puikias savybes nuo 1863 m. Iki šių dienų, be pertraukos.


Ekonominis pagrindas:
Milanas yra Lombardijos sostinė, viena iš ekonomiškai svarbiausių Europos regionų; šiais metais kalbame apie „naują Renesanso Milaną“. Jau daugiau nei šimtmetį jis stabilizavo savo ekonominį ir produktyvų vaidmenį, tapdamas didžiausia Italijos finansų rinka, taip pat viena iš pasaulio madų ir dizaino sostinių bei „Expo 2015“ namų. Gamybos kompetencija, kuri tapo dar svarbesnė visai Italijai. kai 2008 m. pasaulinė finansų krizė turėjo didelį neigiamą poveikį mūsų šalies ekonomikai ir jos darbo rinkai. Šiandien daugiau nei bet kada įmonės ieško specializuotų darbuotojų, galinčių nedelsiant suteikti realią ir konkrečią naudą organizacijai: kalbame apie „įsidarbinimo galimybes“ ir „įsidarbinimo įgūdžius“.


Geografinė padėtis:
Italijos Viduržemio jūros regione ir jo pailgos formos, su skirtingomis klimato, aplinkos ir seisminėmis sąlygomis, yra iššūkiai diferencijuotiems ir naujoviškiems inžineriniams ir architektūriniams sprendimams.
Matteo Raimondi / Unsplash

naujovė

Anksčiau apibendrintos sąlygos ir mokyklos vadovybės valia leidžia F.lli Pesenti magistrantūros mokyklą įgyti kaip mokymo priemonę, kuri padėtų įveikti atotrūkį tarp universitetinio švietimo ir profesijų naujovių, ypač statybų ir profesijų pasaulyje. infrastruktūrą.

Inžinieriaus ir architekto profesijos internacionalizacija siūlo nuolat kintančius iššūkius dėl dizaino pasirinkimo, kai inžinerijos ir architektūros darbai turi būti optimalūs tarp įvairių galimų variantų, kartais jų tarpusavio konflikte.

Mokykla, dėka nuolatinio akademinio pasaulio figūrų, žinomų gamintojų ir specialistų bendradarbiavimo, leidžia magistrantams susidurti su visais svarbiausių Italijos ir tarptautinių projektų aspektais, pradedant preliminariu nekilnojamojo turto investicijų į statybvietę tyrimu, palietus visi projekto etapai, pasiekiant pastatytų pastatų valdymą.

Mokyklai būdinga naujovė gali būti perskaityta 8 magistrantūros kursų pasiūlyme (visi atviri ir trejų metų absolventams ir užsienio studentams), aktyvuoti kitam leidimui 2016 - 2017 m. Tai leidžia mokyklos ugdymo tradicijoms pasiekti studentus visame pasaulyje, leidžiant jiems likti naujausiais ir dalyvauti „Politecnico di Milano“ magistro studijose, nereikia judėti ir nenutraukiant darbo. Nuo 2014-2015 m. AY F. Pesli magistro mokykla išplėtė savo mokymo pasiūlymą, taip pat kreipėsi į tuos, kurie nori nuolat atnaujinti profesiją, nenorėdami įsipareigoti už visus metus. Todėl, skirtingose jai priklausančiose srityse, mokykla siūlo 4 mėnesių specializacijos kursus ir BŽP kursus, kurie atpažįsta profesinio mokymo kreditus inžinieriams ir architektams. Be to, svarbi ir MOOC orientuota ASP (Išplėstinė studijų programa), kuri labai mažomis kainomis leidžia tiesiogiai susipažinti su visomis magistro laipsnio pamokomis ir nereikia daug laiko skirti baigiamojo darbo rengimui. Taip pat kursai, organizuojami su pirmaujančiomis kompanijomis, tokiomis kaip „Autodesk“, „Oracle“ ir „Siemens“. Ir partnerystė su „Adecco“ ir „Manpower“.Fernando Meloni / Unsplash

Apibendrinant

F.lli Pesenti magistro mokyklos tikslas - sukurti „įsidarbinimo galimybes“, suteikiant inžinieriams ir architektams specialius ir novatoriškus įgūdžius projektų valdymo, energijos valdymo, BIM valdymo, seisminio inžinerijos, teismo ekspertizės ir tvarumo srityse.

Visi F.lli Pesenti magistrantūros mokykloje dalyvaujantys žmonės siekia, kad mūsų mokykla taptų atskaitos tašku tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, kad būtų sukurta įsidarbinimo galimybė civiliniame, statybų ir infrastruktūros sektoriuose.

Šiandien statybos įmonėms, inžinerinėms įmonėms ir profesionalioms įmonėms būtent būtinos šios: specializuoti specialistai, galintys sukurti vertę nedelsiant, veiksmingai ir konkrečiai.

Didžiųjų italų ir tarptautinių kūrinių daugelio bendradarbių žinomumas ir buvimas įvairiais būdais yra mūsų Meistrų gyvybė; studentai aktyviai įterpiami ir vadovaujami šiuose projektuose, kurių daugybė problemų yra unikalus mokymas, skirtas mokyti profesionalus, kurie žino apie sąjungą, yra esminiai būsimai valdančiai klasei ir yra būtini šiandien, tarp universitetinio mokymo ir technologinių-profesionalių inovacijų.

Universiteto magistrai vis labiau įsitvirtina ir pripažįstami išoriniame pasaulyje. Studentai gauna profesionalius pasiūlymus prieš sudarydami magistro patirtį; Mokyklos sekretoriate nuolat didėja inžinierių ir architektų, turinčių magistro laipsnį, profesinių pozicijų pasiūla.

Vietos

Milanas

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32
20133 Milanas, Lombardija, Italija