The University of Rome “Foro Italico”

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Romos universiteto "Foro Italico" yra profesinio universitetas, tik Italijos valstybinis universitetas, skirta sporto ir pratybų mokslų.

Ji buvo sukurta 1998 metais, kaip Istituto di Universitario Scienze Motorie IUSM, kai ji pakeitė Romos Istituto Superiore di Educazione Fisica (ISEF), kurio veikla buvo orientuota į aukštąjį išsilavinimą Ph.E. mokytojams. IUSM, dabar "Foro Italico Universitetas" pratęsė ISEF sritį, kad ji apimtų visus interesus, susijusius su žmogaus fizinio aktyvumo srityse: mokslinių tyrimų, instruktavimas laisvalaikio sporto ir aukšto lygio sportininkų, mokymo, sporto klubas, perauklėja ir reabilitacijos, organizavimo sporto renginiai, valdymas sporto įrenginių ir tt

PATOGUMAI

Universitetas yra įsikūręs šiaurinėje rajono Romos; sritis, žinomas kaip Foro Italico, buvo pastatytas 1932 metais, kai buvo sumanyta įspūdingų pastatų ir įrenginių skaičius, Romos sporto centre. Plotas yra tipiškas pavyzdys, fašistų architektūra, būdinga plačiai naudojamas balto marmuro ir triumfo statulas ir obeliskus.

Olimpinis stadionas, bent Instituto nugaros, buvo pastatyta ant Romos olimpinėse žaidynėse (1960) proga ir nuo to iš pasaulio čempionato vieta lengvosios atletikos (1987) ir pasaulio futbolo čempionate (1990).

Foro Italico universiteto paslaugos apima šiuolaikinius mokslo struktūras (11 paskaitų salės, kompiuterių centras, kalbų centras, specializuota biblioteka), up-to-data sporto įrenginius (10 fullyequipped sporto salėse, 2 baseinai, irklavimo centras ant upės Tevere) mokslinių tyrimų centrai (daugiau nei 20 laboratorijos). Universitetas taip pat turi savo garso ir vaizdo centro švietimo ir neprofesionalių medžiagų gamybai, ir konferencijų salių, nacionalinių ir tarptautinių kongresų.

Fakultetą ir PROGRAMOS

Universitetas metu suskirstyta į 3 mokslo pagrindu departamentai:

Žmogaus judėjimo ir sporto mokslai, Sveikatos mokslai, Švietimo mokslai

Mokymo aukos sportinei ir mankšta mokslų fakulteto apima pirmosios ir antrosios pakopos programas ir mokslinius tyrimus orientuotą ir doktorantūros programas.

Pirma pakopa Laurea trienalė

(Trejų metų bakalauro laipsnį) bakalauras Sportas ir mankšta mokslų - 3 metai, 180 ECTS Tai užtikrina studentams pagrindinio teorinio paruošimo ir pakankama komanda bendrųjų mokslinių metodų ir turinio, be to, dėl konkrečių profesinės patirties įgijimo. Jis reikalauja 180 kreditų, kurie paprastai gali būti sukauptas per 3 metus.

Antra pakopa Laurea Magistrale

Laurea magistrale sporte mokslų ir technika - 2 metai, 120 ECTS Laurea magistrale prevencinių ir fizinės veiklos - 2 metai, 120 ECTS Laurea magistrale ir sporto vadybos - 2 metai, 120 ECTS Laurea Magistrale į sveikatos ir fizinio aktyvumo, 2 metai 120 ECTS kursai dėstomi anglų kalba

"Laurea Magistrale" suteikia daugiau sudėtingų išsilavinimo lygį. Tai antrasis lygis kvalifikacija yra atvira absolventų trejų metų laipsnį ir reikalauja papildomų 120 kreditų, kurie gali būti sukauptas virš vidutiniškai dvejus metus. Minimalų lygį ir konkrečių programos gali būti reikalaujama dėl priėmimo

MASTER / Masters

Meistras Sporto psichologija (2 lygis 1 metų, 60 ECTS)

Kandidatas yra tarpinis universiteto kvalifikacija ir galima gauti tiek po trejų metų laipsnį (1 lygio magistro) ir po didesnį (2 lygio magistro). Šie kursai trunka ne mažiau kaip vienerius metus ir yra susijusios su 60 kreditų įsigijimą už kiekvieną mokslo metų. Jų tikslas yra remtis studento žinių ir konvertuoti jį į konkrečius profesinius įgūdžius.

Doktorantūros mokykla tyrimų (3 metai)

Daktaro Kursas: Sveikata ir fizinis aktyvumas:

Biomedicinos ir metodologiniai aspektai Mokymo programos Taikomoji Biomedicinos / metodologinis požiūris Mokymo programos B Integruota biologijos požiūris - Europos Curriculum

Daktaro kursai Sportas, Pratimai ir ergonomika

Daktaro kursai : Kultūra, negalios ir įtrauktis: švietimas ir mokymas

KURSAI

Kursai daugiausia yra metinės kursai ir studentai leidžiama laikyti egzaminus ne antro semestro pabaigoje.

Mokymo metodai apima paskaitas ir praktinius darbus, taip pat seminarų ir vadovėliai, kur studentai atlieka aktyvų vaidmenį. Paskaitos teikia pagrindinę struktūrą, žinoma: studentų tikimasi organizuoti savo namų darbus, atsižvelgiant į tyrimui. Dėstytojai visada pasirengę padėti.

Visi kursai yra pateikta Italijos, išskyrus Laurea Magistrale sveikatos ir fizinio aktyvumo.

Klasės planuojama ryte ir po pietų, nuo pirmadienio iki penktadienio

Vietos

Roma

The University of Rome “Foro Italico”

Address
Piazza Lauro de Bosis, 15
00135 Roma, Lazio, Italija
Telefonas
+39 06 3673 3599

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: