Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Università Cattolica del Sacro Cuore yra didžiausias privatus universitetas Europoje pasigirti daugiau nei 41 000 studentų per 12 mokyklų.

Cattolica išsiskiria savo įvairių sričių mokymo programas, pramoninių ryšių ir stipria tarptautine dėmesio. Be mūsų 200 + Italijos programas, siūlome bakalauro, magistro, vasarą ir semestro programas anglų kalba, Daugiausia dėmesio skiriant ekonomikos, medicinos ir chirurgijos, verslo, vadybos, tarptautinių santykių ir rinkodara. Mes taip pat siūlome dalinių, nuopelnais pagrįstas stipendijų galimybes užsienio studentams.

Milanas gyvena didžiausia Cattolica miesteliu, Įsikūręs grožio viduramžių pastate miesto centre. Iki gyvenimo ir studijuoja Milane, su savo pastovaus srauto tarptautinių įmonių ir investicijų, mūsų studentai yra puikioje vietoje, praktiškai įgytas žinias savo studijas, o naudojant jų pačių kalbos gebėjimai ir kultūrinę kompetenciją.

Apsvaiginimo miestas Roma yra namo Cattolica anketa tarptautinį pripažinimą pelnęs mokyklos Medicina ir chirurgija. Keturiasdešimt trijų Fakulteto nariai yra įvardintas tarp geriausių Italijos mokslininkai. Mokykla yra susijusi su Policlinico Gemelli universiteto ligoninė, užėmė pirmąją vietą už nacionalinių ne pelno klinikinių tyrimų skaičius ir trečias ne pelno narkotikų Eksperimentuodamas atliekamos. Jis taip pat yra pirmasis Italijos onkologinis ligoninės už gydytų pacientų skaičių.

Puikus pasirengimas lėmė Neįvykdyti abiturientų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Iki šiol, galime tikėtis tris premjerai, daug ministrų įvairias pareigas, taip pat miestą pirmaujančių kompanijų, tokių kaip ENI, Trussardi ir "Louis Vuitton".

Studijuodamas Cattolica yra studijuoti universitete, kur akademinių programų turtai ir akademinių standartų patikimumą, yra suderinta mūsų pastatų ir vienodai įspūdingas vietose didybės.

Cattolica, kur didieji protai prisijungti. Kur entuziazmas atitinka naujoves. Kur atsidavimas sukuria rezultatus.

international.inquiry@unicatt.it

Vietos

Milanas

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Milanas, Lombardija, Italija
Telefonas
+39 02 72341

Milanas

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Milanas, Lombardija, Italija
Telefonas
+39 02 72341

Roma

Università Cattolica del Sacro Cuore - Facoltà di Medicina e Chirurgia

Address
Largo Francesco Vito, 1, Roma, Italy Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 06 30151