University Of Bergamo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Bergamo įsikūręs Lombardijoje, regione, Šiaurės Italijoje daugiau nei 10 milijonų gyventojų ir vienas iš regionų, turinčių didžiausią BVP pro gyventojui Europoje. Su istorija vyresnės nei Romos įkūrimo, Bergamas augo kaip pagrindinis miestas viduramžius ir dabar yra tiltas tarp Vakarų ir Rytų Europoje: jos oro uostas yra Pietų Europa centru Ryanair ir kitų pigioms oro linijoms, neapvirstų 9 milijonai keleivių 2012 metais.

Bergamo universitetas yra valstybinis universitetas su maždaug 16.000 studentų (Bakalaurams ir absolventų) ir daugiau nei 300 doktorantų. Studentų skaičius auga kiekvienais metais, su 7% augimas per metus nuo 2001 iki 2011 m. Iš 656 narių (331 profesorių ir mokslo darbuotojų, 95, padedančių akademinio personalo, 230 administracinio ir techninio personalo) darbuotojai suteikia dinamišką mokslo ir mokymo aplinką atviri naujovėms.

Į 7 departamentai ir mokslinių tyrimų centrai Bergamo universitetas yra griežtai persipynę miesto gyvenime. Jie suskirstyti į tris miesteliai įsikūrę trijuose skirtinguose srityse:

Su bendrabučiu Ekonomikos ir teisės

Bergamo City kelios minutės pėsčiomis nuo traukinių stoties

Su bendrabučiu Humanitarinių į Viduramžių Upper Town Su bendrabučiu inžinerijos

Dalmine, pramoniniai priemiestis Bergamo viduje mokslo parkas "Kilometro Rosso"

Vietos

Bergamas

Università degli Studi di Bergamo

Address
Università degli studi di Bergamo
via Salvecchio 19

24129 Bergamas, Lombardija, Italija
Interneto svetainė

Programos

Vadybos kursai