Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Parma yra valstybinis universitetas. Kaip tokia, ji yra savivaldos ir turi administracinį, organizacinį ir apskaitos savarankiškumą, teikiant paslaugas plačiajai visuomenei. Kovo 13 962, imperatorius Ottonian Aš suteikti UBERTO, Parmos Bishop, Universiteto pradžios į "diplomas" - dokumentas, kuriame suteikta vyskupui teisę nurodyti ir rinkti teisinių lyderius ("eligere et ordinare notarios) , Šis dokumentas buvo sukurti švietimo įstaigą, kad truktų šimtmečius vėliau pamatai, ir vis dar saugomi vyskupo archyve Parma šiandien.

Graduate Management Admission Test arba Universitetas turi 18 skyrių, 35 pirmojo laipsnio kursus, 6 vieno ciklo studijų kursus, 38 antrojo laipsnio kursus, Taip pat daug Magistrantūros, doktorantūros, Magistrantas mokytojų rengimo kursų, kelios magistrantūros laipsnių ir mokslinių tyrimų daktaro (PhD).

Studentai gali rinktis tarp kursų: Menas ir humanitariniai mokslai, ekonomika, inžinerijos ir architektūros, maisto ir žemės ūkio teisės ir socialinės studijos, matematinis Fizinių ir gamtos mokslų, medicinos ir chirurgijos, vaistinė, veterinarinė medicina.

Idealus dydis universiteto (30.000 studentų, daugiau nei 5000 absolventų per metus, o apie 2000 dėstytojų ir darbuotojų) ir gyvenimo sąlygų Parma pritraukti daug studentų iš viso Italijoje. Daugiau nei du trečdaliai mūsų registruotų studentų iš išorės Parmos ir Parmos provincijos, kuri įdės į universitetą į aukščiausio rango pritraukti pačius nerezidentų studentų visoje šalyje.

Skirtingos vietos Universiteto studentai galėtų studijuoti patogūs, efektyvių konstrukcijų šalia žaliųjų zonų, tokių kaip Universiteto miestelis: 77 ha plotą į pietus nuo miesto apgyvendinimo mokslinius deparments, mūsų miesteliu sudaro departamentai, modernus ir gerai įrengtas paskaitų salėse, patogus studijų srityse, technologiškai pažangių laboratorijose, ir CNR centre - taip pat keletas sporto įrenginių, konferencijų centras ir valgykla. Šis reikšmingas derinys struktūrų ir žmonių yra absoliučiai unikalus Italijos universiteto arenoje.

Kitas University gyvenvietė yra miesto centre su universiteto centriniuose rūmuose, kad namų rektoriaus pareigas, administracinėse patalpose ir Teisės departamento. Atsižvelgiant į miesto židinio yra įsikūrusi medicinos mokykla irgi ligoninėje srityje Ekonomikos departamento, menai, laiškai, Istorija ir socialinių mokslų fakultetas ir senosios kultūros, filosofijos, Švietimas ir šiuolaikinių kalbų katedros docentas. Galiausiai Veterinarija departamentas yra tiesioginių šiaurės vakarų pakraštyje miestą.

Atsižvelgiant į tai, miesto širdyje, Universiteto pagrindinis pastatas Namai rektoriaus kabinete, administracinėse patalpose ir įstatymą. Medicinos mokykla yra taip pat miesto, esančio į ligoninę, o ekonomika ir politinis mokslai yra šalia Parco Ducale. Menas ir filosofija ir psichologija turi savo miesteliai senojoje miesto centro ir Veterinarija yra tiesioginių šiaurės vakarų pakraštyje miesto.

Veikla ir įrenginiai Parmos universiteto pritraukti vis didėjančio studentų organizacijos dalyvavimą. Yra informacijos ir karjeros konsultavimo paslaugas, siekiant padėti studentams jų universitetų susijusių pasirinkimų, gerų santykių su užsienio universitetais, ir gyva mainų studentų požiūriu Bendrijos programose, įskaitant daugelio galimų stipendijas. Bibliotekos, kompiuterių laboratorijose ir interneto prieigos taškai, studentų rezidencijos ir valgyklos, ne visą darbo dieną, kultūrinė veikla, kultūros nemokamu numeriu ir po baigimo karjeros konsultavimo yra prieinamos studentams - kartu su interviu ir trumpus kursus, kad padėtų mūsų absolventai rasti darbą.

Daugelis įrenginiai yra prieinami studentams padidinti savo studijų ir universitetinio gyvenimo kokybę. Kai kurie iš jų yra nemokamas e-mail, ir ad hoc paslaugų neįgaliesiems studentams, kalbos kursus užsienio kalbų centras. Studentai taip pat gali užsiregistruoti egzaminams internetu, atsisiųsti administracines formas, arba pasiekti asmeninio elektroninio pašto tiekiamą į kiekvieno studento Universiteto, tokiu būdu sukuriant greitai ir tiksliai ryšio kanalą.

Universitetas Parmos svetainė suteikia studentams reguliariai atnaujinama informacija ir idealus sąsają bendrauti su universiteto.

Studentai turi ir daug galimybių sporte valdomi Parmos kristalais universiteto kursus visiems tam struktūrų spektrą disciplinų - mūsų baseinas, lengvosios atletikos kelio, teniso kortai, futbolo aikštelės, golfo kiemas, krepšinio, regbio aikščių ir tt

Muziejai, pavyzdžiui CSAC į Paradigna Abbazia (www.csacparma.en) Valdydama kolekcijos Italijos meno kūrinių (nuo dizaino, architektūros, iliustracijos, reklamos, fotografijos), Botanikos sodai, gamtos mokslai muziejų ir kitų mokslinių kolekcijos, tada universitetas Chorus: tai yra kultūrinė veikla, taip pat studijuoti galimybes ,

Tarptautiniai studentai bus laukiami "Erasmus" ir Tarptautinės namuose netoli San Francesco bažnyčia, atsižvelgiant į miesto židinio, ir jie bus pasinaudoti italų kalbos kursus, ypač mokė padėti akademines studijas.

Du iš II lygio studijų kursai yra visiškai mokoma anglų kalba, nors ir yra auganti pasiūla Anglų Dėstomi kursai architektūra magistro Žinoma, inžinerijos kursus ir humanitarinių mokslų kursus taip pat.

Programos mokomos:
Anglų
Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Parma

Fondo Metai - tai visapusiška parengiamoji programa, skirta tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti University of Parma arba bet kuriame Italijos universitete arb ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Fondo metai

Fondo Metai - tai visapusiška parengiamoji programa, skirta tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti University of Parma arba bet kuriame Italijos universitete arba muzikos konservatorijoje. Jis organizuojamas bendradarbiaujant su A. Boito muzikos konservatorija Parmoje.

Jis skirtas galimiems studentams, turintiems vidurinės mokyklos diplomą, tačiau turintys lingvistinių ar kultūrinių spragų ir (arba) mažiau nei 12 metų, kaip reikalaujama pagal įstatymą, kad galėtų patekti į universitetą Italijoje.

Šios programos dėka tarptautiniai studentai turės galimybę:... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

„Kompiuterių, elektronikos ir telekomunikacijų inžinerijos“ studijų kursas buvo sukurtas laikantis naujausių universitetų kursų teisėkūros reformų ir atstovauja naujausiu ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Kompiuterių, elektronikos ir telekomunikacijų inžinerija

„Kompiuterių, elektronikos ir telekomunikacijų inžinerijos“ studijų kursas buvo sukurtas laikantis naujausių universitetų kursų teisėkūros reformų ir atstovauja naujausius nusistovėjusią tradiciją. Per pastaruosius dvidešimt metų University of Parma siūlo įvairių lygių kursus kompiuterių inžinerijos, elektronikos inžinerijos ir telekomunikacijų inžinerijos srityse, turėdamas labai teigiamas darbo ir karjeros galimybes. Ilgalaikė absolventų karjeros stebėsena ir „Consorzio Alma Laurea“ duomenys liudija apie jų sėkmę darbo vietoje. Kursas organizuojamas trimis moduliais:... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Parma

Ekonomikos ir vadybos studijų kryptis ketina suteikti savo studentams žinių ir įgūdžių, naudingų suprasti verslo valdymą, vadovaujantis keliais profiliais ir taikymo įpėd ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Ekonomikos ir vadybos studijų kryptis ketina suteikti savo studentams žinių ir įgūdžių, naudingų suprasti verslo valdymą, vadovaujantis keliais profiliais ir taikymo įpėdiniais. Šis kursas - tai ankstesnių dalykų reorganizavimas, ty verslo vadyba, ekonomika ir finansai, ekonomika ir vadyba bei ekonomika ir vadyba. Toks reorganizavimas buvo atliktas visiškai laikantis naujų Italijos ministrų dekreto (DM) 270/04 įsipareigojimų. Todėl ekonomikos ir vadybos studijų kryptis pirmiausia yra pirmiau minėtų studijų pakopų įpėdinis. Konkrečios galimybės tęsti studijas tam tikroje ekonomikos srityje, kitiems siūlomiems kursams, atnaujinamos aktyvinant konkrečias mokymo programas. Studentai turi pasirinkti mokymo programą, kurią jie norėtų lankyti įstojus į antrus metus: - Verslo ekonomikos (CLEA, iš italų akronimo) mokymo programa yra skirta šviesti ir mokyti savo studentus ir absolventus būti profesionalais, turinčiais specialių įgūdžių verslo valdymo srityje, ypač dėl valdymo ir IKT sistemų;... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Antrosios pakopos finansų ir rizikos valdymo laipsnis (FRIM) yra skirtas finansinių produktų ir portfelių valdymo ekspertams, bankų ir finansinės rizikos analizei ir vald ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Finansų ir rizikos valdymas (FRIM)

Finansų ir rizikos valdymo magistro programa (FRIM) siūlo sudėtingus gaminių ir finansinių portfelių valdymo kursus, bankų ir finansų rizikos analizę ir valdymą bei apskritai įmonės ekonominę riziką, finansų valdymą. draudimo rizikos analizė ir valdymas, kiekybinis finansavimas ir prekyba akcijomis ir išvestinėmis priemonėmis, pasauliniai finansai ir geopolitika.

Magistro laipsnis taip pat siūlo daugybę karjeros galimybių kaip turto valdymo įmonės; finansų sistemos priežiūros ir finansų reitingų bendrovės; finansų sistemos organizacijų ir įmonių techniniai biurai ir programavimo biurai; konsultacijos finansų ir draudimo srityje; verslo rizikos ir draudimo procesų valdymas; portfelio valdymas; Finansinės analizės paslaugos; pramonės ir prekybos įmonių finansų valdymas; verslo konsultantas; tarpininkas ir draudimo agentas; banko operatorius; privatus bankininkas; vertybinių popierių biržos operatorius.... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Maisto sistemų kokybės ir gastronomijos vadybos magistras (maisto kokybė) yra Italijos žemės ūkio maisto pramonės, kuri pripažįsta, kad „Parma“ yra viena iš svarbiausių I ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Maisto sistemų kokybės ir gastronomijos vadybos magistras (maisto kokybė)

Maisto sistemų kokybės ir gastronomijos vadybos magistras (maisto kokybė) yra Italijos žemės ūkio maisto pramonės, kuri pripažįsta, kad „Parma“ yra viena iš svarbiausių Italijos pramoninių grupių, žinoma kaip „Italijos maisto slėnis“, proceso dalis. “. Maisto slėnyje yra sukurta unikalių žinių rinkinys nacionalinėje žemės ūkio maisto produktų scenoje kartu su atitinkamu dėmesiu studentams, kurie šią pramoninę tikrovę laiko konkrečia profesine vieta.

Maisto gamybos valdymui, atsižvelgiant į dabartinę tarptautinę konkurencinę aplinką, reikia naujos kartos specialistų, turinčių valdymo ir ryšių įgūdžius, pritaikytus naujai ekonominei ir socialinei sistemai Italijoje ir užsienyje žemės ūkio maisto produktų sektoriuje. Nors Italija yra prekių importuotoja, ji taip pat yra kokybiškų perdirbtų maisto produktų, atspindinčių Italijos kulinarijos kultūrą, eksportuotojas. Italijos žemės ūkio maisto produktų verslo pasauliui reikalingi skaičiai, kurie, be gamybos valdymo, sugeba projektuoti ir valdyti maisto kokybę, taip pat interpretuoti vartotojų poreikius, informuodami juos apie kokybišką italų virtuvės pliusą.... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Maisto saugos ir maisto rizikos valdymo magistro laipsnis yra antrosios pakopos (MSc) studijų kursas, pilnai dėstomas anglų kalba, bendrai siūlantis University of Parma u ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Maisto saugos ir maisto rizikos valdymo antrosios pakopos (MSc) studijų kursai

Maisto saugos ir maisto rizikos valdymo magistro laipsnis yra antrosios pakopos (MSc) studijų kursas, pilnai dėstomas anglų kalba, bendrai siūlantis University of Parma universitetą bendradarbiaujant su Bolonijos universitetu, Piacenza katalikų universitetu, Modenos universitetu ir Reggio Emilia universitetu, Feraros universitetas.

Kursas teikiamas maisto mokslų ir technologijų srityje ir yra skirtas paruošti maisto saugos ekspertą, specialų skaičių, skirtą rizikos vertinimui ir maisto rizikos valdymui, šiuolaikine perspektyva, apimančia visus naujausius visų susijusių mokslų įsigijimus į ją įeina ne tik maisto chemija, technologijos ir mikrobiologija, bet ir mityba, toksikologija, teisė, ekonomika, logistika, matematika.... [-]

Italija Parma
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Tarptautinis verslas ir vystymasis (IBD) yra pirmasis laipsnis, kurį reikia mokyti ir išnagrinėti anglų kalba University of Parma , Italijoje. Universitetas aktyviai siek ... [+]

Oficialus programos aprašymas

Antrosios pakopos tarptautinio verslo ir plėtros kursai (IBD)

Tarptautinis verslas ir plėtra (IBD) yra antrosios pakopos ekonomikos ir verslo laipsnis (LM77-Ekonomikos ir verslo mokslai), dėstomas ir ištirtas anglų kalba, kurį siūlo Parmos universiteto Ekonomikos katedra.

Tai yra dvejų metų kursas ir sėkmingai baigę absolventams suteikiamas „laurea magistrale“ arba antrosios pakopos laipsnio pažymėjimas.

IBD yra skirtas kandidatams iš įvairių akademinių sluoksnių ir siekia suteikti visapusišką pagrindą tarptautinei ekonomikai ir pasaulinei plėtrai.... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Parma

Architektūros magistro laipsnis apima teorinį išsamų kai kurių parengiamųjų dalykų profesinės veiklos tyrimą su stipriu techninio dizaino taikymu. ... [+]

Tipas: magistrantūros studijų kursasTrukmė: 2 metaiKreditai: 120Modulio klasė: LM-4Prieiga: nemokamai

Architektūros magistro laipsnis apima teorinį išsamų kai kurių parengiamųjų dalykų profesinės veiklos tyrimą su stipriu techninio dizaino taikymu. Įvairių dizaino disciplinų (architektūrinė sudėtis, restauravimas, miestų planavimas ir architektūros bei statybos technologijos) mokymai organizuojami laboratorijose, kuriose besimokantysis, remdamasis dalimi teorinio mokymo, atlieka tvarkaraštį pamokų taikymo, kad studentas įgytų daugiau specializuotų žinių, bet ir įgūdžių, kurti sudėtingus ir eksperimentinius sprendimus.

Architektūros magistro laipsnis suteikia prieigą prie valstybinio egzamino architekto, planuotojo, kraštovaizdžio architekto, konservatoriaus ir civilinės bei aplinkosaugos inžinieriaus profesijai. Įgytos profesinės žinios apima labai platų spektrą.... [-]

Italija Parma
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Chemija yra pagrindinis mokslas siekiant tvaraus vystymosi. Parmos universiteto chemijos magistro studijų programa siūlo išsamų ir išsamų mokymą apie moderniausius chemij ... [+]

Tipas: magistrantūros studijų kursas LM 54 - chemijos mokslų magistro laipsnisTrukmė: 2 metaiKreditai: 120Prieiga: nemokamai

Chemija yra pagrindinis mokslas siekiant tvaraus vystymosi. Parmos universiteto chemijos magistro studijų programa siūlo išsamų ir išsamų mokymą apie moderniausius chemijos aspektus: sintezę, katalizę, aplinkos kokybę, teorinį cheminių procesų supratimą ir jų skaičiavimo modeliavimą. , biologinių procesų tyrimas molekuliniu lygiu, pažangių medžiagų ir nanotechnologijų plėtra.

Kursas sukurtas dviem kryptimis: biomolekulinė chemija ir medžiagų chemija. Kursas apima 12 kursų su teoriniu ir eksperimentiniu turiniu. Mokymasis tikrinamas per 11 egzaminų. Mokymai baigiami laisvai pasirenkamais kursais ir baigiami eksperimentiniais darbais, trunkančiais šešis mėnesius.... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Elektroninės inžinerijos magistrantūros studijų programos tikslas - aukštos kvalifikacijos absolventų mokymas įvairiuose elektronikos sektoriuose, tvirtas metodologinis p ... [+]

Tipas: magistrantūros studijų kursasTrukmė: 2 metaiKlasė: LM-29 - antrosios pakopos laipsnių klasė elektronikos inžinerijojeKreditai: 120Prieiga: nemokamai

Elektroninės inžinerijos magistrantūros studijų programos tikslas - aukštos kvalifikacijos absolventų mokymas įvairiuose elektronikos sektoriuose, tvirtas metodologinis pagrindas platesnėje informacinių technologijų srityje. Absolvento parengimas yra toks, kad jis galėtų dirbti daugelyje taikomųjų sektorių, kurie naudojasi savo įgūdžiais, įtraukti, valdyti ir skatinti technologines naujoves, prisitaikydami prie sparčių pokyčių, būdingų aukštųjų technologijų sektoriams. Magistrantūros studijų programoje visų pirma numatytos kultūrinės bazės ir techniniai įgūdžiai, reikalingi labai sudėtingoms elektroninėms sistemoms, grandinėms ir komponentams kurti.... [-]

Italija Parma
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Maisto mokslo ir technologijų studijų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius gerų pagrindinių ir praktinių žinių pagrindiniuose maisto mokslo ir technologijų ... [+]

Tipas: Pirmojo ciklo kursaiBaigimo klasė: L-26Trukmė: 3 metaiKreditai: 180Prieiga: ribota: su registracija pagal galutinio laipsnio chronologinę tvarką

Maisto mokslo ir technologijų studijų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius gerų pagrindinių ir praktinių žinių pagrindiniuose maisto mokslo ir technologijų sektoriuose. Absolventai įgis techninių ir vadybinių profesinių vaidmenų bei pagalbinės veiklos maisto perdirbimo ir gamybos kontrolės pramonėje, laboratorijose ir maisto produktų gamybos srityje.

Kurso pabaigoje Maisto mokslo ir technologijų absolventai įgis:

geros pagrindinės matematikos, fizikos, chemijos ir biologijos žinios praktinei ... [-]
Italija Parma Altavilla Vicentina
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Mokslo magistras augalų inžinerijos ir maisto pramonės mašinose yra skirtas kaip konkretūs tikslai: ... [+]

Tipas: magistrantūros studijų kursas Trukmė: 2 metai Klasė: LM-33 - antrosios pakopos laipsnių mechanikos inžinerijoje klasė Kreditai: 120 Prieiga: nemokamai

Mokslo magistras augalų inžinerijos ir maisto pramonės mašinose yra skirtas kaip konkretūs tikslai:

sukurti skaičiaus, turinčio tvirtą preparatą tose srityse, kurios apibūdina maisto pramonės mašinų projektavimą, maisto pramonės projektavimą ir valdymą bei maisto gamybos procesų valdymą;papildomas dėmesys pakuotės gilinimui ir jo tvarumui, modeliavimo modeliai, skirti remti maisto pramonės įmonių projektavimą ir valdymą bei su maisto sektoriumi susijusi veikla.

Magistro laipsnio švietimo kelias susideda iš pirmųjų metų, skirtų maisto pramonės mokslo disciplinų sektoriams, pavyzdžiui: maisto higiena, žemės ūkio mikrobiologija, maisto mokslas ir technologijos. Tai padėtų gilinti pagrindines žinias apie maisto pramonę, kuri nėra būdinga trijų metų inžinerijos absolventui, kad būtų tinkamai atsižvelgta į specializuotesnių ir taikomiausių kitų metų turinį.... [-]

Italija Parma
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Parmos universiteto pramoninės chemijos magistrantūros studijų programa siūlo mokymus, skirtus naujausiems chemijos pramonės aspektams, pavyzdžiui, energiją taupančių sin ... [+]

Pramoninės chemijos užduotis - naudoti chemines žinias, skirtas tyrimams ir procesams, skirtiems pramoninių interesų gaminiams ir medžiagoms gauti, tirti ir plėtoti.

Parmos universiteto pramoninės chemijos magistrantūros studijų programa siūlo mokymus, skirtus naujausiems chemijos pramonės aspektams, pavyzdžiui, energiją taupančių sintezės procesų, turinčių didelį selektyvumą dėl mažesnio poveikio aplinkai, tyrimą. , siekiant gauti didelį vartojimą ir aukštos kokybės produktus įvairiems taikymo sektoriams.

Kursas apima 11 kursų su teoriniu ir eksperimentiniu turiniu. Mokymas baigiamas laisvo pasirinkimo kursais, turinčiais dvyliktąjį egzaminą, ir baigiamas 6 mėnesių eksperimentinio darbo kūriniu. Magistro laipsnis rengia pramoninio chemiko profesiją su įsidarbinimo galimybėmis mokslinių tyrimų, plėtros ir procesų kontrolės laboratorijose įvairiuose pramonės sektoriuose, kuriuose reikalingos cheminės žinios tiek gamyboje, tiek kokybės kontrolėje ir saugą ir aplinkos apsaugą.... [-]

Italija Parma
Spalis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Parma

Vadybos inžinerijos studijų programos kultūrinis ir profesinis tikslas yra sukurti specialistus, kurie galėtų užpildyti organizacinius ir valdymo vaidmenis, kuriems reika ... [+]

Tipas: KursasTrukmė: 3 metaiKlasė: L-9 - Pramonės inžinerijos laipsnių klasėKreditai: 180Prieiga: nemokamai (Reikalingas neselektyvus orientavimo testas )

Vadybos inžinerijos studijų programos kultūrinis ir profesinis tikslas yra sukurti specialistus, kurie galėtų užpildyti organizacinius ir valdymo vaidmenis, kuriems reikalingi pagrindiniai technologiniai įgūdžiai.

Kultūrinį profilį apibūdina tarpdisciplininis, lankstus ir sisteminis mentalitetas: funkcijos, kurias vadybos inžinierius turi atlikti, yra susiję su inovacijų ir pokyčių procesų stebėjimu, kurie vis dažniau apibūdina verslo sistemas jų fiziniuose komponentuose , organizacinė ir informacinė.... [-]

Italija Parma Altavilla Vicentina
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Parma, Emilia-Romagna, Italija