University of Parma

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Parma yra valstybinis universitetas. Taigi ji yra savivaldos institucija, turinti administracinę, organizacinę ir apskaitos autonomiją, teikdama paslaugas plačiajai visuomenei. 962 m. Kovo 13 d. Imperatorius Ottonas I pasiūlė Parmos vyskupui Uberto inicijuoti universitetą „diplomu“ - dokumentu, suteikiančiu vyskupui teisę įsakyti ir rinkti teisinius vadovus („eligere et ordinare notarios“). . Šis dokumentas buvo pagrindas sukurti švietimo įstaigą, kuri tęsis šimtmečius vėliau ir iki šiol saugoma Vyskupo archyve Parmoje.

Universitete yra 18 katedrų, 35 pirmojo laipsnio kursai, 6 vienos pakopos kursai, 38 antrosios pakopos kursai , taip pat daugybė antrosios pakopos mokyklų, magistrantūros mokytojų rengimo kursų, keli magistro laipsniai ir mokslo daktarai (Ph.D.).

Studentai gali pasirinkti menų ir humanitarinių mokslų, ekonomikos, inžinerijos ir architektūros, maisto ir žemės ūkio, teisės ir socialinių mokslų, matematinių fizinių ir gamtos mokslų, medicinos ir chirurgijos, farmacijos, veterinarinės medicinos kursus.

Idealus universiteto dydis (30 000 studentų, su daugiau nei 5000 absolventų per metus ir apie 2000 dėstytojų bei darbuotojų) ir gyvenimo sąlygos Parmoje pritraukia daugybę studentų iš visos Italijos. Daugiau nei du trečdaliai mūsų užsiregistravusių studentų atvyksta iš Parmos ir Parmos provincijos, todėl Universitetas yra aukščiausias rangas, pritraukiantis daugiausiai studentų nerezidentų visoje šalyje.

Skirtingos universiteto vietos leidžia studentams mokytis patogiose, efektyviose konstrukcijose, esančiose šalia žaliųjų zonų, pavyzdžiui, miestelyje : 77 hektarų plote į pietus nuo miesto, kuriame įsikūrusios mokslo katedros, mūsų universiteto miestelį sudaro katedros, modernios ir gerai įrengtos paskaitų salės. , patogios studijų zonos, technologiškai patobulintos laboratorijos ir CNR centras, taip pat kelios sporto salės, konferencijų centras ir valgykla. Šis reikšmingas struktūrų ir žmonių derinys yra visiškai unikalus Italijos universitetų scenoje.

Kita universiteto gyvenvietė yra miesto centre su centriniu universiteto pastatu, kuriame yra rektoriaus kabinetas, administracinės įstaigos ir Teisės departamentas. Miesto širdyje yra ir Medicinos mokykla, ligoninės rajone, Ekonomikos departamentas, Menų, laiškų, Istorijos ir socialinių mokslų skyrius bei Senovės kultūros, Filosofijos, Švietimo ir Šiuolaikinių kalbų skyrius. Galiausiai Veterinarinės medicinos skyrius yra įsikūręs tiesioginiame miesto šiaurės vakarų pakraštyje.

Miesto centre centriniame universiteto pastate yra rektoriaus kabinetas, administracinės įstaigos ir įstatymai. Medicinos mokykla taip pat yra mieste, esančioje ligoninėje, o ekonomikos ir politikos mokslai yra šalia „Parco Ducale“. Menų, filosofijos ir psichologijos miesteliai yra senamiesčio centre, o veterinarinė medicina yra pačiame miesto šiaurės vakariniame pakraštyje.

University of Parma veikla ir priemonės pritraukia nuolat augančios studentų organizacijos dalyvavimą. Čia teikiamos informacijos ir karjeros konsultavimo paslaugos, padedančios studentams pasirinkti su universitetu susijusius sprendimus, palaikyti gerus ryšius su užsienio universitetais ir palaikyti aktyvų studentų mainus vykdant bendruomenės programas, įskaitant daugybę galimų stipendijų. Studentai gali naudotis bibliotekomis, kompiuterių laboratorijomis ir interneto prieigos taškais, studentų rezidencijomis ir valgyklomis, ne visą darbo dieną, kultūrinėmis veiklomis, nemokamu numeriu ir karjeros konsultacijomis po studijų, kartu su interviu ir trumpais kursais, kurie padės mūsų absolventams. susirasti darbą.

Studentai gali naudotis daugybe galimybių pagerinti savo studijų ir universiteto gyvenimą. Kai kurios iš jų yra nemokamas el. Paštas ir ad hoc paslaugos neįgaliems studentams, kalbų kursai Užsienio kalbų centre. Studentai taip pat gali užsiregistruoti į egzaminus internetu, atsisiųsti administracines formas ar naudotis asmeniniu el. Paštu, kurį kiekvienam studentui teikia Universitetas, taip sukurdami greitą ir tikslų bendravimo kanalą.

University of Parma svetainė siūlo studentams reguliariai atnaujinamą informaciją ir idealią sąsają bendravimui su universitetu.

Studentai turi daugybę galimybių sportuoti University of Parma CUS rengdami įvairių disciplinų kursus įvairiose struktūrose - mūsų baseine, lengvosios atletikos trasoje, teniso aikštynuose, futbolo aikštėse, golfo kieme, krepšinio aikštelėse, regbio aikštelėse ir kt.

Muziejai, tokie CSAC Paradigna Abbazijoje ( www.csacparma.en ) su įspūdinga itališkų meno kūrinių kolekcija (iš dizaino, architektūros, iliustracijos, reklamos, fotografijos), Botanikos sodas, Gamtos mokslų muziejai ir kitos mokslinės kolekcijos , tada universiteto choras: tai yra kultūrinė veikla ir studijų galimybės.

Tarptautiniai studentai bus laukiami „Erasmus“ ir tarptautiniuose namuose netoli San Francesco bažnyčios, miesto širdyje, ir jie pasinaudos italų kalbos kursais, kurie ypač mokomi padėti akademinėms studijoms.

Du iš II lygio studijų kursų yra visiškai dėstomi anglų kalba, tuo tarpu augančių anglų kalbos kursų yra architektūros magistrantūros, inžinerijos ir humanitarinių mokslų kursuose.

Vietos

Parma

Address
Parma, Emilija-Romanija, Italija