University of Pavia

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Pavia . Tolesnės žinios nuo 1361 m

University of Pavia yra viena iš seniausių pasaulyje akademinių institucijų, įkurta 1361 m.. „Pavia“ yra miesto miestelis nuo pat įkūrimo ir net šiandien siūlo savo 24 000 studentų unikalią patirtį Italijoje ir retą Europoje: studijuoja 20 universiteto kolegijų, kurios beveik nepriklauso nuo universiteto administracinės struktūros. University of Pavia apima visas dalyko sritis ir yra sudarytas iš 18 katedrų, siūlančių visų lygių studijų programas, pradedant bakalauro laipsniais ir baigiant doktorantūros programomis. Pavia yra nedidelis miestas šiaurės Italijoje, turintis 70 000 gyventojų ir per 24 000 studentų. Įsikūręs tik 30 km į pietus nuo Milano, vietiniais ir priemiestiniais traukiniais kas 10 minučių. Pavia taip pat yra lengvai pasiekiama nuo Šveicarijos sienos, Komo ir ežerų, taip pat Genujos ir Ligūrijos pakrantės. Romėnų laikais įkurta, daugiau nei du šimtmečius buvusi Lombardų Karalystės sostinė. Šis žavus siaurų gatvelių, senovės bažnyčių, elegantiškų pastatų palikimas išliko nepakitęs ir gyvas dieną ir naktį, kai studentai mėgaujasi savo mėgstamais susitikimo taškais. Kultūrinis gyvenimas Pavijoje yra intensyvus: jame yra 19 muziejų ir kolekcijų (14 universiteto), 2 kultūros centrai, 4 viešosios bibliotekos ir 18 universitetų bibliotekų, 4 kino teatrai ir teatrai, 10 socialinių-kultūrinių posėdžių salių, muzikos kolektyvas ir 2 pilietinės mokyklos. muzika ir menai. Gyvenimas Pavijoje yra malonus ir prieinamas, ypač palyginti su daug didesnėmis būsto ir pragyvenimo išlaidomis Milane ir kituose miesto centruose Lombardijoje. „Pavia“ miestelis siūlo unikalią universiteto patirtį studentams, kurie visais lygmenimis gali mėgautis daugybe renginių, festivalių, parodų, koncertų ir sportinių užsiėmimų.

Kolegijų sistema: unikali Italijoje

„Pavia“, kaip ir Oksfordas ir Kembridžas JK, Italijoje turi unikalią kolegijų sistemą , datuojamą XVI a. Kiekviena iš 20 „Pavia“ koledžų, iš viso priimančių apie 2000 studentų, turi savo istoriją ir galimybes pasiūlyti, įskaitant galimybę dalyvauti daugelyje studijų užsienyje programų ir sportinės veiklos.

Pažangių studijų institutas (IUSS) siūlo papildomus kursus geriausiai mūsų kolegijų studentams. Šios aukštesnio lygio programos, skirtos aukščiausio lygio mokiniams, pagal temas yra suskirstytos į keturias skirtingas akademines sritis: žmogaus mokslai, socialiniai mokslai, mokslas ir technologijos bei biomedicinos mokslai. Studentai, sėkmingai baigę studijas IUSS, kartu su universitetiniu laipsniu įgyja ir papildomą diplomą. Kolegijos gyvenimo tikslas - sukurti atvirą bendruomenę, kurioje svarbų vaidmenį vaidina akademiniai laimėjimai, tradiciniai renginiai, vakarėliai ir sportinės varžybos. Kolegijoje studentai taip pat gali sukurti savo pirmąjį profesinį tinklą. Patekimas į kolegijas grindžiamas nuopelnų kriterijais ir tėvų pajamų mokesčio sistema. Šiandien „Pavia“ gali pasikliauti 4 nuopelnais paremtomis kolegijomis; 12 valstybinių kolegijų; ir 4 privačios kolegijos.

Pavia, sporto miestas

„Pavia“ titulas „Europos sporto miestas 2014“ yra pelnytas tarptautinis pripažinimas už mūsų išliekamąjį meistriškumą sporte . Universiteto sporto centras (CUS) reklamuoja sportą tarp studentų, įstojusių į universitetą, siūlydamas platų kursų spektrą ir organizuodamas čempionatus bei turnyrus. „CUS Pavia“ su savo komandomis dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose, tokiose kaip Pasaulio universitetų žaidynės. Konkrečiai, sportas Pavijoje reiškia:

 • Olimpinės ir pasaulinės čempionato lygio irklavimas
 • „Pavia-Oxford-Cambridge-Pisa“ irklavimo lenktynės
 • Universiteto čempionatai pagrindiniame komandiniame sporte
 • Intercollege turnyrai
 • Sporto programos, specialiai skirtos neįgaliems studentams
 • Priemonės, skirtos visų studentų fizinei gerovei, integruotos su universitetiniu mokymu.

Pavia, sveikatos, technologijų ir tyrimų miestas

Universitetas siūlo 17 tarptautinių doktorantūros programų, suskirstytų į 5 makro sritis: • Mokslas ir technologijos • Mokslo inžinerija • Gyvosios gamtos mokslai • Humanitariniai mokslai • Socialiniai mokslai University of Pavia tikrųjų turi aukščiausio lygio tyrimų tradicijas ir tarp savo trijų priskiria Nobelio premijos laureatus. visiški profesoriai (Camillo Golgi, Giulio Natta ir Carlo Rubbia). Čia taip pat mokė Alessandro Volta, Albertas Einšteinas, Gerolamo Cardano ir Ugo Foscolo. Universitetas yra aktyvus mokslinių tyrimų, bendradarbiaujančių su prestižiškiausiomis pasaulio akademinėmis institucijomis, rėmėjas. Pavia tapo šiuolaikišku technologiniu centru, skirtu atlikti seisminių pavojų mažinimą (EUCENTRE), vėžio gydymą (CNAO), branduolinę energiją (LENA). Septyni tyrimų centrai yra įsikūrę Pavijoje, o dar 21 yra skirtingose vietose bendradarbiaujant su kitomis institucijomis, be 42 tarpžinybinių tyrimų centrų, vykdančių nuolatinius ir tarpdisciplininius pagrindinius ir taikomuosius tyrimus. Tai taip pat remia naujų ir naujų įmonių iniciatyvas: 25 sukurta tik per pastaruosius metus. Mokslinių tyrimų veikla 2013 m. Sukūrė 7 tarptautinius patentus. Universitetas ką tik pradėjo naują pavyzdinių projektų atrankos procesą ir neseniai atidarė „Universitiamo“ - pirmąją Italijos bendro finansavimo universitetų projektų platformą.

University of Pavia taip pat derina tyrimus ir gydymą trijose pagrindinėse universitetinėse ligoninėse, kuriose dirba apie 12 000 specialistų. 1987 m. Universitetas įsteigė Tarptautinio bendradarbiavimo ir plėtros centrą (CICOPS ) . Siūlydamas stipendijas ir remdamas bendras studijas bei tarptautinius mokslinių tyrimų projektus, CICOPS siekia sukurti vis augantį tarptautinių kontaktų tinklą, apimantį užsienio universitetus, vyriausybes ir tarptautines, nevyriausybines organizacijas. Nuo 1998 m. Mokslininkams iš 55 skirtingų šalių buvo paskirta daugiau nei 200 stipendijų, skirtų tyrimams Pavijoje.

Tarptautinė dimensija

University of Pavia yra skirtas paruošti savo studentus mokymuisi visą gyvenimą ir iššūkiams, su kuriais jie susiduria vis sudėtingesniame ir įvairesniame pasaulyje. Norėdami supažindinti studentus ir personalą su globaliais šių dienų tarptautinių santykių aspektais, visame pasaulyje yra daugiau nei 200 mainų programų. Mobilumo schemos, tokios kaip „Erasmus“ studijos ir stažuotės, Bendradarbiavimo ir žinių fondas ir daugelis kitų ES ir ne ES tarptautinių programų, teikia stipendijas išvykstantiems ir atvykstantiems, vietos ir tarptautiniams studentams. Kiekvienais metais keli šimtai dalyvių naudojasi šiomis galimybėmis ir turi galimybę į savo mokymo programą įtraukti vertingą tarptautinį matmenį. Tarptautinėje University of Pavia strategijoje išdėstyti trys aiškūs tikslai, siekiant išlaikyti ir sustiprinti jo pozicijas pirmaujančių pasaulio tyrimų universitetuose:

 • Įtraukti internacionalizaciją į pagrindinę mokymo ir mokslinių tyrimų veiklą
 • Tvaraus aukštos kokybės tarptautinių studentų įdarbinimo kūrimas
 • Aukštos kokybės strateginių partnerysčių ir bendrų programų kūrimas ir palaikymas su partneriais visame pasaulyje

Kursai

Iš pradžių University of Pavia buvo įkurtas aplink teisės ir humanitarinių mokslų mokyklas, netrukus po to atsirado medicina. Per šimtmečius siūlomų kursų spektras išsiplėtė iki gamtos mokslų, grynųjų mokslų, inžinerijos, politikos mokslų ir farmakologijos, o pastaruoju metu - iki psichologijos, komunikacijos ir sporto mokslų, taip patvirtinant Pavia pašaukimą kaip daugiadalykį universitetą. University of Pavia siūlo 83 kursus (tiek bakalauro, tiek magistro ):

 • Inžinerija ir architektūra
 • Matematika, fizika ir gamtos mokslai
 • Ekonomika
 • Įstatymas
 • Medicina
 • Literatūra, kalbos ir filosofija
 • Farmakologijos sveikatos profesijos
 • Politikos mokslai
 • Psichologija
 • Komunikacijos studijos
 • Sporto mokslai
 • Muzikologija
 • Turizmas

Vienuolika tarptautinių magistrantūros programų, dėstomų anglų kalba, dėstomi akademinio personalo ir kviestinių dėstytojų, internacionalizuoja universitetą iš vidaus ir ženkliai padidina užsienio studentų skaičių:

1 Vieno ciklo magistro laipsnis (6 metai): Medicina ir chirurgija

10 dvejų metų magistro studijų kursų anglų kalba:

University of Pavia taip pat siūlo Fondo metus , parengiamuosius kursus, skirtus būsimiems studentams, norintiems įgyti University of Pavia bakalauro laipsnius, specialiai sukurtus studentams, neatitinkantiems būtiniausio 12 metų mokymo kurso.

University of Pavia išsiskiria savo didele studijų pakopų skaičiumi, nuo mokslinių tyrimų programų iki kursų, kuriais siekiama įeiti į konkrečias profesijas:

 • 29 antrosios pakopos studijų kursai, apimantys medicinos, sveikatos ir farmacijos sritis iki mokslo sektoriaus. Jų bendras bruožas yra novatoriškos temos, nagrinėjamos labai specializuotose srityse, taip pat priimtas tarpdisciplininis požiūris.
 • 17 tarptautinių doktorantūros programų, suskirstytų į 5 makro sritis (mokslas ir technologijos; mokslo inžinerija; gyvybės mokslai; humanitariniai ir socialiniai mokslai) ir 4 jungtinius doktorantūros kursus su ES universitetais.
 • 51 Medicinos specializacijos mokyklos
 • 1 Teisinių profesijų specializacijos mokykla

Magistrantūros kursus, pažangius mokymo kursus ir doktorantūros programas taip pat siūlo „Pavia“ (IUSS) institutas.

Per šią neįprastą situaciją, kurią sukėlė „Covid-19“, University of Pavia suaktyvino šias išskirtines iniciatyvas remti didaktikus ir studentus karantino metu.

Paskaitos

Paskaitos rengiamos naudojantis e-mokymosi priemonėmis. Paskaitos teikiamos kaip garso / vaizdo failai su skaidrėmis ar kita skaitmenine mokymo medžiaga ir netgi tiesiogiai transliuojamos iki birželio pabaigos ir tikriausiai iki liepos pabaigos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti į nuotolines paskaitas, skaitykite šiame vaizdo įrašo vadove

Nuoroda į University of Pavia nuotolinių studijų platformą: http://idcd.unipv.it/kiro3/

Egzaminai

Egzaminas žodžiu ir raštu vyksta per atstumą, naudojant tinkamas priemones ir programinę įrangą („Skype“, „Zoom“, „Google Hangouts“). Vadovėlis rašytiniams egzaminams ( href = "http://news.unipv.it/?p=47200 ).

Baigimo egzaminai

Baigiamieji egzaminai vyksta nuotoliniu būdu, naudojant „Skype“ ar kitas interneto konferencijų priemones. Paraišką baigimui, baigiamąjį darbą ir kitus reikalingus dokumentus galima pateikti internetu ( href = "https://web.unipv.it/come-procedere-con-la-domanda-di-laurea/ ).

Universiteto mokestis

Universiteto mokesčio sumokėjimo terminas atidėtas iki gegužės 30 d. ( Href = "http://news.unipv.it/?p=46928 ).

Bibliotekos

Likti sveikiems, išlikti aktyviems ir sportuoti namuose

 • Sporto centras „CUS Pavia“ pradėjo iniciatyvą „Traukinys @ namai“, kurią sudaro dviejų tipų internetiniai užsiėmimai: „Treniruotės“, siekiant išlikti sveikiems ir sveikiems, ir „pamoka per atstumą“, norintiems sekti kursus ir treniruotes virtualiuose kambariuose, kur studentai gali bendrauti su treneriais. Pamoka ir mokymai suplanuoti kiekvieną savaitę, juos galima rasti CUS Pavia svetainėje ( href = "http://www.cuspavia.org/trainhome-con-il-cus-pavia/ ).
 • Fizinių mokslų studijų programos ir Pritaikyto motorinio aktyvumo laboratorijos (Laboratorio di Attività Motoria Adattata, LAMA) studentai paruošė „YouTube“ grojaraštį, kuriame yra pratimai treniruotis ir išlikti tinkamam. Vaizdo įrašus galite rasti šiame puslapyje href = "https://www.youtube.com/playlist?list=PLihdBaXFbcCYrvo73BspACYMlZFXLeXOr .

Dažnai užduodamų klausimų svetainė

Vietos

Pavia

Università di Pavia Facoltà di Farmacia

Address
Corso Strada Nuova, 65
27100 Pavia, Lombardija, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0382 987370

Milanas

Address
Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis