University of Cagliari

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1606, į Universitetas Kaljaris yra viešojo universitetui skirta siūlo išsamią ir unikalų visuomenės švietimą, pažangiausius mokslinius tyrimus ir kelių drausmės švietimo programas studentų bendruomenėje.

Šios trys pagrindinės ir persipynę elementai yra ne mūsų misija fondų, kurie teikia savo studentams su intelektinės gyvybingumo, kuri žada būti mūsų universiteto didžiausia jėga.

Taigi, Cagliari universitetas yra įsipareigojusi vadovautis ir tarnauti savo mokinių bendruomenę skatinant ir palaikant savo žinias, o tuo pačiu metu kurti ir mokantis iš praeities patirtimi.

Aukštos kokybės mokymas yra nepaprastai svarbus mūsų universitete. Su savo 6 fakultetai, 39 bakalauro, 40 magistro ir 35 podiplominių studijų programų, Cagliari pagrindinės misijos universitetas yra suteikti savo studentams aukštos kokybės švietimo sistema, kuri leis geriau parengti juos vis pasaulio bendruomenei.

Su maždaug 400 tarptautinių susitarimų, mūsų universitete, kartu su savo pirmosios ir antrosios pakopos studentams, aktyviai dalyvauja ugdymo procese, kuris jungia mūsų vietinę kultūrą su Europa ir visu pasauliu.

Mokslinių tyrimų ir stipendijų programas yra svarbu per Cagliari švietimo sistemoje universiteto ir plėtrą ir mūsų supratimą apie pasaulį. Mūsų universitetas aktyviai pritaria ir skatina intelektinės minties gilinimo ir palaiko mūsų dėstytojo ir studentų vaidmenį skatinant žinių ir naujų idėjų siekimas.

Cagliari universitetas yra įsipareigojusi dalintis savo mokslinių tyrimų ir plėtros žinių rezultatus ir pagerinti socialinę, ekonominę, kultūrinę ir intelektinę gyvenimą Kaljaris Sardinijos regiono.

Dėka išskirtinės studentų organizacijos, Fakultetų, darbuotojų ir administratorių, mūsų universitetas yra sėkmingai atlikti savo akademinę misiją. Tai atvira talentingų žmonių iš visų sluoksnių ir vertybes, ji nustato esąs instittution remiantis nuopelnais, kuri palaiko atvirą tyrimą, kaip wel kaip sąžiningumas, priežiūros ir kompetencijos visose siekiams.

Cagliari universiteto ir jo dabartinės struktūros

Šiuo metu Kaljario universitetas turi šiuos gebėjimus:

Fakulteto biologijos ir farmacijos Fakultetas Statybos ir architektūros Fakultetas Medicina ir chirurgija Fakultetas mokslų Fakulteto Ekonomikos mokslų, Teisės ir politikos mokslų Humanitarinių mokslų fakultetas

Iš Caglari Universitetas yra viešasis valstybinis universitetas ir turi apie 31.102 dalyvaujantiems studentams, daugiau nei 1000 dėstytojų ir daugiau nei 1000 specialistų techniniu-administracinis personalas.

Be to, kasmet apie 200 visting profesoriai ateiti į Kaljario universitete.

Šiuo metu Kaljario universitetas yra vienas iš didžiausių įmonių Sardinijos regiono, dėl savo tarptautinės politikos, studijų ir daugybe sutarčių su prestižinių universitetų Europoje ir visame pasaulyje. Studijuoti į Cagliari universiteto nauda yra savo akademinę kompetenciją, savo novatoriškas programas, jos keitimo galimybes, jo infrastruktūra (įskaitant visų lygių ir tipų sporto įrenginius) jo vietą gražioje Sardinijos pakrantėje ir žemas pragyvenimo lygis.

Vietos

Kaljaris

University of Cagliari

Address
Via Università, 40,
09124 Kaljaris, Sardinija, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 070 6751

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis