Università degli Studi di Udine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Udinės universitetas buvo įkurtas 1978 m. Kaip dalis Friulio atstatymo plano po 1976 m. Žemės drebėjimo. Jo tikslas buvo aprūpinti Friulų bendruomenę nepriklausomu pažangių kultūros ir mokslo studijų centru.

Šiuo metu Universitete yra šios žemės ūkio, ekonomikos, inžinerijos, teisės, šiuolaikinių kalbų, komunikacijos ir mokymo, humanitarinių mokslų, medicinos ir chirurgijos bei matematikos, kompiuterių ir daugialypės terpės studijų programos.

Universitetas aktyviai dalyvauja studentų ir personalo mainų projektuose su ES universitetais ir šiuo metu glaudžiai bendradarbiauja su keliais universitetais iš Rytų Europos ir kitų ES nepriklausančių šalių. Be to, universitetas dalyvauja daugelyje mokslinių tyrimų projektų nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. Šiuo metu Universitete studijuoja apie 30 proc. 17000.

Udinė ir jos universitetas yra atskaitos taškas regione, kuris istoriškai yra skirtingų pasaulių ir kultūrų susitikimų vieta ir sankryža. Geografiniu požiūriu Europos Sąjungos centre esantis Udinės universitetas vaidina aktyvų vaidmenį glaudžių ryšių tinkle, įsipareigodamas dalintis savo žiniomis ir idėjomis. Nuo pat įkūrimo Udinės universitetas vykdė internacionalizacijos politiką, kuria siekiama paruošti studentus ir užmegzti ryšius bei partnerystę su Europos ir likusio pasaulio universitetais ir institucijomis.

Udinės universitetas bendradarbiauja ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje ir palaiko ilgalaikius ryšius su Afrika, Indija ir Kinija.

119239_pexels-photo-1438084.jpegBuro Millennial / Pexels

Kodėl UNIUD

UNIUD yra jaunas dinamiškas universitetas, kurio misija nuo pat įkūrimo 1978 m. Buvo skatinti aukštąjį mokslą skleidžiant žinias ir generuojant naujas idėjas pačiame moderniausiame visuomenės gyvenime.

Raktas į mūsų sėkmę tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu yra visų jo komponentų kokybė ir entuziazmas.

Mes vertiname nuopelnus

Kiekvienais metais geriausiems universiteto absolventams skiriamos stipendijos, į kurias įeina studijų kainos sumažinimas stojant į magistro laipsnį ir palengvinimas įdarbinimo programose.

Visiškai protas

UNIUD siūlo įvairias paslaugas, kad užtikrintų savo studentų gerovę ir padėtų tiems, kurie turi problemų, prisitaikančių prie universiteto gyvenimo, arba tiems, kurie studijų metu susiduria su sunkumais. Jas sudaro nemokamos nerimo valdymo, tyrimo metodų, efektyvių bendravimo įgūdžių, budrumo ir meditacijos laboratorijos.

Mokymasis Europos širdyje

Udine universitetas, įsikūręs Udine mieste, Friuli Venezia Giulia regione, šiaurės rytų Italijoje, yra pačioje Europos širdyje. UNIUD ir Udine yra rami studentams draugiška atmosfera ir yra lengvai pasiekiami iš daugelio lankytinų vietų Italijoje, Europoje ir už jos ribų.

Gyvenamosios erdvės

Pagrindinė jūsų universiteto patirtis yra puikus apgyvendinimas, galimybės, pagalba studentams ir socialinis gyvenimas. Visi miesteliai yra erdvūs, juose gausu sodų ir žaliųjų plotų.

Bibliotekos yra gerai įrengtos, todėl galite ramiai sėdėti ir mokytis. Yra apgyvendinimo studentų gyvenamosiose salėse arba, jei norite, galite išsinuomoti butą mieste. Kavinėje ar valgykloje galite bendrauti su kolegomis studentais.

Laboratorijos ir dėstytojai

„UNIUD“ rasite pasiaukojančių, patyrusių ir įkvepiančių mokytojų, kurie iššūkį jums padės pasiekti geriausius. Dirbsite su entuziastingais tyrinėtojais ir dėstytojais paskaitose, seminaruose ir vadovėliuose, taip pat rasite laiko savarankiškoms studijoms.

Visiems studentams yra paskirtas asmeninis dėstytojas, kuris padės išspręsti iškilusias problemas. Jums yra daugybė įvairių laboratorijų: pažangiausių mokslo laboratorijų, kalbų laboratorijų ir „It“ kambarių.

Vietos

Udine

Address
via Palladio 8
33100 Udine, Friuli-Venezia Giulia, Italija

Pordenonas

Address
Via Prasecco 3/a
33170 Pordenonas, Friuli-Venezia Giulia, Italija

Gorizia

Address
Via Diaz, 5
34170 Gorizia, Friuli-Venezia Giulia, Italija

Gemona del Friuli

Address
p.le D. Simonetti, 2
33013 Gemona del Friuli, Friuli-Venezia Giulia, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis