University Bocconi

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas Bocconi, įkurtas 1902 m., Buvo pirmasis Italijos universitetas, suteikiantis ekonomikos laipsnį.

Per šimtmetį "Bocconi" vaidina svarbų vaidmenį Italijos socialinėje ir ekonominėje modernizavimo srityje. Tai išliko tikra, kad jos pagrindinės vertybės yra didžiausias mokslinių tyrimų universitetas, turintis demokratines vertybes ir atviras pasauliui, taip pat finansiškai ir politiškai nepriklausomas.

Università Bocconi mano, kad kompetencija gali būti grindžiama tik žmogaus akademiniu profiliu, jo vertybėmis, kultūrine ir etine aplinka. Štai kodėl Universitete siūlomos įvairios veiklos, ypatingos progos žmonėms praturtinti savo žinias.

Dėl kartų, verslininkai studentai atvyko į Bocconi tam, kad taptų dar didesni. Mes siūlome bakalauro, magistro, doktorantūros studijas. ir vykdomosios programos ateities lyderiams ir verslininkams, kurie nori tvirto pagrindo, ir transformuojantis tinklas.

Kodėl Bocconi

Bocconi yra ne tik išsilavinimas. Tai tramplinas jūsų ambicijoms.

Daug kartų sukūrėme novatorių ir būsimų lyderių žinias ir vertybes. Mes suprantame, kad rytojaus didieji pasiekėjai turi daugiau nei kvalifikaciją. Jiems reikia pasitikėjimo, vizijos ir stiprios vertybių.

Mes esame įkurti 1902 m., Kad padėtų socialinei ir ekonominei pažangai Europoje ir už jos ribų. Ši misija yra mūsų bendruomenės, kurioje dirba daugiau kaip 100 000 absolventų, pramonės šakose visame pasaulyje.

Daugelis mokyklų stengsis jums prisitaikyti prie pasaulio. "Bocconi" jus pasiruošs pakeisti.

Mūsų ekonomikos, valdymo ir finansų programos yra vieni geriausių pasaulyje. "QS World University Rankings" išvardijo mus tarp dešimties geriausių Europos institucijų šiose srityse, o "Financial Times" savo finansų ir vadybos magistro laipsnius priskyrė prie dešimties pasaulio šalių.

Švietimo kokybės reitingai pasaulyje

Tarptautinio aukštojo mokslo erdvėje yra paskelbta keletas klasifikacijų, turinčių labai skirtingą kokybės lygį, metodinę griežtumą ir autoritetą. Bocconi universitetas reguliariai pasirodo svarbiausiuose reitinguose, kurie apima savo kompetencijas ekonomikos ir vadybos srityse, o apskritai socialinius mokslus.
Dėl savo specializuotos įstaigos pobūdžio Bocconi nėra vertinamas kaip "bendras" reitingas, ty QS, THE ir SHANGHOLD rankings, kuriose dalyvauja universitetai, apimantys platų temų ir sričių spektrą.

Čia pateikiame atnaujintus kai kurių svarbiausių ir plačiai pripažintų šių rezultatų rezultatus. Daugiau informacijos apie mūsų padėtį kituose specializuotuose ar sektorių reitinguose bus skelbiama skyriuose apie atskiras programas.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

Per QS pasaulio universiteto reitingą, paskelbtą Londono "QS", Bocconi pasaulinis spektaklis socialinių mokslų sektoriuje per pastaruosius trejus metus buvo toks:

  • 2018 m., Socialiniai mokslai
  • 2017 m. Socialiniai mokslai
  • 2016 m., Socialiniai mokslai

QS patys paminėjo Bocconi reitingų pateikimo puslapiuose, paaiškindami, kodėl Bocconi nėra įtrauktas į išsamų reitingą, o tik į konkretesnį "Socialinių mokslų" pogrupį. Žr. "Specializuotos temos" straipsnį.

Bocconi taip pat pateikiamas temos reitinguose, kuriuos atskirai skelbia QS:

Pastaba: "Darbdavių reputacija" yra vienas iš reitingų rodiklių ir matuoklių kompanijų nuomonių apie kiekvieno universiteto absolventus. Viršutinėje eilėje yra 100 taškų.

2. "Financial Times"

"Bocconi" taip pat yra daugelyje "Financial Times" reitingų. Tiksliau tariant, SDA Bocconi vadybos mokykla (Bocconi verslo mokykla) yra tokiuose reitinguose: MBA, EMBA, vykdomosios švietimo individualios programos, vykdomosios švietimo atviros programos ir Europos verslo mokyklos. Magistrantūros studijos, kurias siūlo Bocconi's Graduate School, yra išvardytos vadybos ir finansų magistro kvalifikacijose. Štai atnaujintos pozicijos Europos ir pasaulio lygiu.

3. U-Multirank

Neseniai pradėtas "U-Multirank" projektas, kaip ir kiti reitingai, siekia padėti pasirinkti universitetą, tačiau jis turi kitokį požiūrį. Nustatę pageidaujamus kriterijus, vartotojas gauna universitetų sąrašą, nurodydamas kiekvieno pasirinkto parametro kiekvieno universiteto veiklos rezultatus, palyginti su grupės vidurkiu. Taigi "U-Multirank" pagrindinis dėmesys skiriamas nuo paprastos pozicijos reitinge iki tam tikro universiteto charakteristikų derinio.

4. Šanchajaus reitingas

"ShanghaiRanking Consultancy" paskelbtame pasauliniame reitinge akademinių dalykų pateikiami geriausi pasaulio universitetai konkrečiose mokslinių tyrimų srityse. Akademiniai dalykai suskirstyti į penkias makroregionas (gamtos mokslai, inžinerija, gyvosios gamtos mokslai, medicinos mokslai ir socialiniai mokslai). Socialinių mokslų srityje Bocconi yra penkiuose akademiniuose dalykuose:Vietos

Milanas

Address
Via Roberto Sarfatti,25
20100 Milanas, Lombardija, Italija

Los Andželas

Address
Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis