University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISTORIJA

1471 m. Dėl popiežiaus Sixtus IV bulių Genujos Respublika gali suteikti laipsnius. 1670 m. Įkurtas jezuitų universitetas ir prancūzų imperija susilieja su Paryžiaus Imperatoriniu universitetu. Po Napoleono kritimo jis vėl yra Sardinijos Karalystėje. Universiteto rūmų įėjimo salėje yra Mazzini, Garibaldi, Mameli ir Bixio biustai, kad kartu su genociečių profesoriais, tokiais kaip Cesare Cabella ir Cesare Parodi, drąsiai dalyvavo Risorgimento judėjimuose. Genujos universitetas vaidina pagrindinį vaidmenį dabartinėje universiteto sistemos reformoje, o naujasis statutas įsigaliojo 2011 m. Gruodžio 29 d.

1

TAPATUMAS

Genujos universitetas siūlo apie 300 kursų, įskaitant kursus po laureato, organizuotus pagal jaunimo siekius ir požiūrį, atsižvelgiant į aukštos kvalifikacijos svarbą ir dimensiją, grindžiamą darbo rinkos reikalavimais Europos ir Europos lygmeniu. daugeliu atvejų - pasauliniu lygiu. Genujos universitetas yra Ligūrijos universitetas, nes jis yra visoje regioninėje teritorijoje su švietimo centrais, taip pat Savonoje, Imperijoje ir La Spezijoje.

Universitetas studentams siūlo tvirtą kultūrinį ir mokslinį išsilavinimą ir suteikia jiems daug priemonių, kad galėtų susidurti su profesine ateitimi. Ji suteikia realių galimybių integruoti teoriją ir praktiką, taip pat per etapus su institucijomis ir įmonėmis bei mokymo laikotarpiais užsienyje. Yra daug įvairių formų bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo su užsienio universitetais ir institucijomis, kurios leidžia aukštą profesorių ir studentų mobilumą iš užsienio šalių ir į jas. Šiuo metu, turėdamas daugiau nei 3 000 užsienio studentų, Universitetas peržengė 8% viso registruotų studentų skaičiaus, nustatydamas dar daugiau - ir skirtingai nei nacionaliniai duomenys - savo poziciją kaip patrauklias vietas tiems studentams, kurie pasirenka Italiją. jų universitetines studijas. Genoa universitetas teikia didelę reikšmę mokymo ir mokslinių tyrimų kokybei, nes tai yra pagrindinis elementas, užtikrinantis žinių plėtrą, kuri yra tikros inovacijų ir konkurencingumo pagrindas.

f

Moksliniai tyrimai leidžia pasiekti rezultatų oalt = "f pripažino prestižą ir tarptautiniu lygiu bei tobulinti kompetenciją. Kalbant apie mokymą, santykinis santykis tarp studentų ir proalt =" fessorių didina abipusiškumą oalt = "f santykius ir atvirą ir alt =" lanksti mokymosi aplinka, naudojant naujus kompiuterinius įrankius: e-learning platalt = "formos, prieinamumas alt =" neįgaliesiems universiteto svetainėje, 7 akademijos taškai (klasės alt = "nuotoliniam mokymuisi, platinamiems regioninėje teritorijoje).

Bendradarbiaudamas su regionine agentūra alt = "švietimo tarnyboms ir darbo vietoms (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per Lavoro - ARSEL) ir Regionui oalt =" Ligūrijai, universitetas oalt = "f Genoa taikė savo kompetenciją =" f pagerinti sveikatą oalt = "ne rezidentų studentus ir jų lialt =" fe sąlygas, per stipendijas ir būstą mieste, kuris yra vis dinamiškesnis, ir altial "= ficant investments alt =" ir alt = "full oalt =" f kultūrinius iššūkius.

MOKESČIAI, ĮGALIOJIMAS

e

Thalt = "e Univalt =" ersity falt = "ealt =" es aralt = "e į balt =" e sumokėta dviem instalmalt = "ents, thalt =" e first onalt = "e yra alt =" lygus visoms sangoms = "e studalt =" ents whilalt = "e thalt =" e salt = "econd varialt =" es dalt = "epalt =" baigiantis thalt = "e attalt =" endalt = "ed coursalt =" e ir ISEEU (alt = "equivalalt =" ent finansinė padėtis indalt = "ex) calt =" ertificatalt = "e. Thalt =" e first instalmalt = "ent yra alt =" lygi 470 eurų ir thalt = "e salt =" econd onalt = "e varialt = "es nuo mažiausios euro 0 iki maksimalios apytikslio =" ely Euro 2.250. Thalt = "e salt =" econd instalmalt = "ent risalt =" yra mažiausiai nuo 1,750 EUR iki maksimalios 2,250 eurų už eurą. studalt = "ents, kurie nėra providalt =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
Howalt = "evalt =" er, thalt = "e Univalt =" Galt = "enoa offalt =" ers thalt = "e studalt =" ents daug incalt = "entivalt =" es (bendras ir dalinis alt = "exalt = "išleidžia, pelno ir dalt =" egralt = "ealt =" e premija, ralt = "švietimas" ir taip pat thalt = "e galimybė palt =" formuoti mokamą bendradarbiavimą activitialt = "es.

Dėl moralt = "e informacijos apsilankykite www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/tassalt=" e / (italų kalba) arba
susisiekti thalt = "e Intalt =" ernational Studalt = "ent Officalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
Faksas: (39) 01020951527
El. Paštas: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" lt /.

Thalt = "e SASS salt =" ervicalt = "e offalt =" ir taip pat thalt = "e foralt =" eign studalt = "ents thalt =" e palaikymas thalt = "ey nalt =" ealt = "ed in ordalt =" er į druską = "ettlalt =" e in thalt = "e city and spalt =" pabaigoje usalt = "eful study palt =" eriod. All thalt = "e nalt =" ecalt = "esminė informacija link thalt =" e alt = "enrolmalt =" ent can balt = "e: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt =" ents

Stipendijos Opportunitialt = "es

„Mastalt“ stipendijos = "er / PhD projalt ="

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" Advancalt "=" Robotika ")
  • SERP-Chalt = "em (Intalt =" ernational Mastalt = "er į Surfacalt =" e, Elalt = "ectro", "Radiation" ir "Photo Chalt =" emistry)
  • EMShip Mastalt = "er in Naval Architalt =" ecturalt = "e
  • ICE (Erasmus Mundus Joint Doctoratalt = "e in Intalt =" eractivalt = "e ir Cognitivalt =" e Environmalt = "ents)
  • EURMalt = "ed (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" en Région Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

Stipendijos Studalt = "ents mobilumas Projalt =" ect:

  • EMMA-EST Erasmus Mundus II veiksmas - mobilumas su Azija
  • alt = "eASTANA- Erasmus Mundus II veiksmas - mobilumas su Kazachstanu, Kirgizija, Tadžikistanas, Uzbalt =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • HERMES (Highalt = "er Education and Ralt =" esalt = "earch Aralt =" ea balt = "etwalt =" ealt = "en Europalt =" e ir thalt = "e Middlalt =" e East "
  • Alyssa

Vietos

Genuja

Università degli Studi di Genova

Address
Via Balbi 5,
16126 Genova

16126 Genuja, Ligurija, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 010 209 51525

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis