Oficialus aprašymas

University of Bologna eina atgal, ir ji yra laikoma seniausia Vakarų pasaulio universitete. Jos istorija yra susipynusi su puikiais mokslo ir literatūros vardais, tai yra pagrindinė Europos kultūros pamoka.

Universitetas šiandien: skaičiai ir naujovės

Buvimas visoje teritorijoje, tarptautinė perspektyva, tyrimai, programų katalogas, informacinės paslaugos: šiose ir daugelyje kitų sričių šiandien "Alma Mater" sudaro kelią inovacijoms.
 • 5: miesteliai (Bolonija, Česena, Forlì, Ravenna e Rimini)
 • 11: University of Bologna mokyklos.
 • 32: University of Bologna katedros.
 • 12: Mokslo ir mokymo centras.
 • 11 000: (vidutiniškai) mokslinių tyrimų produktų skaičius, daugiau kaip 400 patentų, 147 finansuojami mokslinių tyrimų projektai (H2020 ir LIFE), 10 SIR projektų (jaunosios mokslininkų nepriklausomumas), 7 tarpžinybinių tyrimų centrų (CIRI).
 • 85,244: studentai, kurie pasirinko University of Bologna (AY 2016/17), todėl tai populiariausias Italijos universitetas. Mokymo ir neakivaizdinio pobūdžio veikla užima 1 162 506,81 m2 ploto Bolonijos, Česenos, Forlių, Ravenos ir Rimini kampeliuose.
 • 215: Laipsnių programos (AY 2017/2018): 92 pirmosios pakopos 3 metų programos, 110 antrosios pakopos programos ir 13 vienkartinių programų.
 • 71: tarptautinės studijų programos, iš kurių 47 yra pristatomos anglų kalba.
 • 41: doktorantūros programos (AY 2016/17), 39 specializuotos mokyklos, 66 pirmojo ir antrosios pakopos profesinės magistro programos, iš kurių 16 yra tarptautinės.
 • 2 113: tarptautiniai studentai iš užsienio, vykdomų mainų programose, ir 2 771 studentas, įstojo į UNIBO, kuris 2016 m. Praleido studijų laikotarpį užsienyje.
 • 5 756 žmonės: universiteto mokymo ir paslaugų personalas.
 • Bibliotekų sistema suteikia prieigą prie 47 000 internetinių žurnalų, 190 000 elektroninių knygų ir 647 duomenų bazių.
 • 1 100 "Wi-Fi" prieigos taškų, 2 serverių ūkiai, turintys daugiau kaip 520 virtualių serverių.

Campus

University of Bologna turi "Multicampus" struktūrą, užtikrinančią galimybę mokytis ir skatinti stabilią mokslinių tyrimų veiklą visame regione, siekiant pagerinti universiteto bendruomenės veiklą ir gyvenimo kokybę.

 • Cesena Campus
 • Forlì Campus
 • Ravenos universitetas
 • Riminio universitetas
 • Representación en la República Argentina

Universiteto struktūros ir jungtys

Departamentai, mokyklos, centrai, kitos struktūros (25 str. Universiteto statutas) ir posakiai sudaro University of Bologna kultūros, mokymo ir mokslinių tyrimų branduolį. Išplėstinės mokyklos, institutai ir kolegijos sujungia aukšto lygio mokslinius tyrimus su profesionaliais ir specialiaisiais mokymais .

 • Departamentai
 • Mokyklos
 • Išplėstinė miesto ir teritorijos studijų mokykla - SSCT
 • "A. Gaudenzi ir G. Fassò" Tarpžinybinis teisės, filosofijos ir sociologijos tyrimų centras, informacinių technologijų ir teisės mokslų centras - CIRSFID
 • Pažangių studijų turizmo centras - CAST
 • Taikomųjų biomedicininių tyrimų centras - CRBA
 • "Ercole de Castro" Išplėstinis tyrimo centras "Electonic System-ARCES"
 • "Giorgio Prodi" vėžio tyrimų centras - CIRC
 • Tarpžinybiniai pramonės tyrimų centrai
 • Tarpžinybinis aplinkos mokslų centras - CIRSA
 • "L. Galvani" tarpinstitucinis Bioinformatikos, biofizikos ir biokompleksiškumo integruotų studijų centras - CIG
 • Viešojo sektoriaus tyrimų ir mokymo centras - CRIFSP
  - Pažangi sveikatos politikos mokykla - SSPS
  - Europos mokyklų pažangių fiskalinių studijų - SEAST
  - Teisės studijų vidurinė mokykla
  - Teisininkų profesinės specialybės mokykla "Enrico Redenti"
  - Viešojo administravimo studijų specializacija - SPISA
 • Umberto Eco tarptautinis humanistinių studijų centras
 • Universiteto sveikatos ir saugos apsaugos ir skatinimo centras:
  - darbo saugos ir sveikatos tarnyba
  - Gyvūnų gerovės tarnyba universiteto mokymo ir mokslo įstaigose
 • University of Bologna eksperimentinis ūkis - AUB
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

University of Bologna

Pagrindinė ERE tema - apdairių gamtinių išteklių - mineralų, kuro, energijos, vandens ir žemės - sąžiningas valdymas. ERE studentai gaus plačią aplinkos inžinerijos ir že ... [+]

Pagrindinė ERE tema - apdairių gamtinių išteklių - mineralų, kuro, energijos, vandens ir žemės - sąžiningas valdymas. ERE studentai gaus plačią aplinkos inžinerijos ir žemės išteklių informaciją, apimančią vandens išteklius, taršos prevenciją, energiją, išteklių ekonomiką, perdirbimą, atliekų ir biologinių atliekų valorizavimą, alternatyvias ir atsinaujinančias žaliavas, melioraciją ir sveikatą.

Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip pateikti paraišką, mokesčius už mokslą ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/EnvironmentalEngineering-ERE/how-to-enrol... [-]

University of Bologna

EMJMD WACOMA skatina akademinę kompetenciją įgyvendindama mokymo programą, kurios tikslas - ugdyti bendrą supratimą ir gilinti mokslines žinias gyvybiškai sudėtingoje ir ... [+]

EMJMD WACOMA skatina akademinę kompetenciją įgyvendindama mokymo programą, kurios tikslas - ugdyti bendrą supratimą ir gilinti mokslines žinias gyvybiškai sudėtingoje ir nuolat besikeičiančioje vandens ir pakrančių ekosistemų srityje.

Ji skirta būtent vandens ir pakrančių pavojams ir rizikai bei jų tarpusavio ryšiui su globaliniais pokyčiais ir išteklių naudojimu.

Vadovaujantis mokslo vadybos nuostatais, jis taip pat susijęs su klimato kaitos švelninimu ir prisitaikymu prie pokyčių, ir jame nagrinėjami atitinkami tvarios žaliosios ir mėlynos ekonomikos aspektai.

EMJMD WACOMA stipendijos

Europos Sąjungos finansuojamos stipendijos bus skiriamos puikiems kandidatams, atrinktiems pagal jų akademinius įrašus, mokslo žinias ir žinias anglų kalba bei asmeninius įgūdžius. Užsisakyti internetu: href = "https://wacoma.unibo.it/application.php... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Automatizavimo inžinerijos magistro laipsnis suteikia studentams aukštą kompetenciją daugelyje svarbių automatikos sričių, tokių kaip patikima kontrolė, sistemos teorija, ... [+]

Automatizavimo inžinerijos magistro laipsnis suteikia studentams aukštą kompetenciją daugelyje svarbių automatikos sričių, tokių kaip patikima kontrolė, sistemos teorija, realaus laiko valdymo programinė įranga, vizijos sistemos, mechaninės sistemos, pažangių automatinių mašinų projektavimas, diagnostikos sistemos kartu su Dabartinis turinys Mechatronikos ir robotų.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąGauti pažangiausias žinias automatikos srityjeSuderinkite mokymą klasėje ir tiesiogiai bendraujate su svarbiausiomis pramonės šakomisDaugiafunkciniai ir tarptautiniai kursai aukštos kvalifikacijos specialistų rengimuiAukštos paklausos profesijaPadidinkite savo išsilavinimą su daugiadisciplininėmis žiniomis ir gebėjimais teoriniame ir praktiniame lygmenyjePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Programos absolventai turės mokymą dirbti įvairiose srityse, įskaitant įprastą chemijos ir perdirbimo pramonę (naftos chemijos, specialios cheminės medžiagos, farmacijos ... [+]

Programos absolventai turės mokymą dirbti įvairiose srityse, įskaitant įprastą chemijos ir perdirbimo pramonę (naftos chemijos, specialios cheminės medžiagos, farmacijos pramonė), plačiai paplitusius energetikos pramonės sektorius (up-down and downstream Oil

Studijuojama užsienyje, ypač per antrąjį antrąjį kursą, ir magistrantūros mokslinių tyrimų projektui, taip pat vykdoma dalis studentų magistrantūros mokslinių tyrimų projekto pagal Bolognos University of Bologna ir privačių įmonių bendradarbiavimo mokslinių tyrimų projektus. mokslinių tyrimų institutai. Dvigubo laipsnio susitarimas veikia su Kolumbijos universitetu Niujorko mieste (JAV).

Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinis civilinės inžinerijos magistras yra magistrantūros programa (Laurea Magistrale), kuria siekiama ugdyti specialistus, turintiems reikalingų išsamių mokslo ir ... [+]

Tarptautinis civilinės inžinerijos magistras yra magistrantūros programa (Laurea Magistrale), kuria siekiama ugdyti specialistus, turintiems reikalingų išsamių mokslo ir technikos žinių civilinės inžinerijos srityje.

Programa siekiama suteikti studentams tvirtą techninę bazę, puoselėjant sprendimų priėmimo ir lyderystės potencialą. Jis rengia absolventus praktikuoti savo profesiją aukštesniu lygmeniu ir unikaliomis tarptautinės aplinkos sąlygomis, siekiant geriau suprasti pasaulinius civilinės inžinerijos klausimus.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programą:

Būkite pasirengę geriau suprasti pasaulines problemas dėl unikalaus poveikio tarptautinei aplinkai... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

"CLE" magistro studijų kursas skirtas kokybiškam parengimui, atspindinčiam daugiakultūrinius Europos aspektus. CLE magistro kursas yra dvejų metų trukmės akademinė progra ... [+]

"CLE" magistro studijų kursas skirtas kokybiškam parengimui, atspindinčiam daugiakultūrinius Europos aspektus. CLE magistro kursas yra dvejų metų trukmės akademinė programa (120 ECTS) ir yra priimta 2 ar 3 iš 8 prestižinių ES ir ne ES universitetų, kurie dalyvauja konsorciume.

Pagrindinis universitetas yra universitetas, kuriame jūs pradedate programą ir baigiate pirmuosius studijų metus, o judumo universitetas - tai universitetas, kuriame antrojo studijų metais baigiate privalomus mobilumo semestrus.

Kreipdamiesi į "ERASMUS MUNDUS CLE", galite pasirinkti dviejų ar trijų iš aštuonių universitetų derinį (žr. " Mobilumo deriniai " ir " Priėmimo kriterijai " CLE svetainėje).... [-]

Anglų,Prancūzų kalba,Italų,Graikų,Portugalų,Rusijos
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Sveikatos priežiūros svarba visuomenei gerokai viršija šio sektoriaus ekonominę reikšmę ekonomikoje. Toks aktualumas reikalauja, kad sveikatos priežiūros įstaigų personal ... [+]

Sveikatos priežiūros svarba visuomenei gerokai viršija šio sektoriaus ekonominę reikšmę ekonomikoje. Toks aktualumas reikalauja, kad sveikatos priežiūros įstaigų personalas ir vadovai žinotų esminius ekonominius kompromisus, teisinius ir reguliavimo apribojimus, etinius aspektus, turinčius įtakos šio sektoriaus organizacinei logikai.

SVEIKATOS EKONOMIKA

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąGaukite tvirtų žinių apie sveikatos ekonomiką ir politiką, sveikatos priežiūros valdymą, sveikatos įstatymus ir reglamentavimą.Pasinaudokite patirtimi šioje srityje per seminarus, stažuotes ir aktyvų mokymąsiDaugiafunkcinė aplinka su tarptautiniais studentais ir dėstytojaisPaskirtos tarptautinės mobilumo mainų galimybėsSuraskite savo karjerą sveikatos priežiūros sektoriujePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Maisto Sistemų Valdymas ("FoodSys") yra 2 metų trukmės 2-ojo ciklo laipsnio programa, kuria visiškai mokosi anglų kalba, skirtos tarpdisciplininiam požiūriui ir tarptauti ... [+]

Maisto Sistemų Valdymas ("FoodSys") yra 2 metų trukmės 2-ojo ciklo laipsnio programa, kuria visiškai mokosi anglų kalba, skirtos tarpdisciplininiam požiūriui ir tarptautinei perspektyvai. Programa remiasi įvairių žinių sričių ir realiosios situacijos valdymo situacijų ryšiu, siekiant plėtoti aktyvius sprendimų priėmėjus ir vadovus, turintiems pažangių kiekybinių ir analitinių įgūdžių, būtinų sėkmingai organizacijose, susijusiose su žemės ūkio ir maisto sistemomis. Konkrečios kompetencijos apima žinias apie žemės ūkio ir maisto produktus, aplinkosaugos ekonomiką, verslo logistiką ir maisto produktų tiekimo grandinės valdymą, maisto kokybės valdymą, tarptautinę maisto rinkodarą, maisto ir žemės ūkio ekonomiką bei politiką, tarptautinius santykius ir projektų valdymą.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Verslas ir administravimas - tai 2 metų trukmės 2-ojo ciklo laipsnio programa, kuria dėstomi anglų kalbos specialistai, skirti tarpdisciplininiam požiūriui ir tarptautine ... [+]

Verslas ir administravimas - tai 2 metų trukmės 2-ojo ciklo laipsnio programa, kuria dėstomi anglų kalbos specialistai, skirti tarpdisciplininiam požiūriui ir tarptautinei perspektyvai. Programa remiasi įvairių žinių sričių ir realaus gyvenimo situacijų valdymo santykiais, siekiant plėtoti aktyvius sprendimų priėmėjus, vadovus ir lyderius tarptautinėse verslo šakose. Kaip ateityje vadovai, konsultantai ir verslininkai, studentai gaus pažangių žinių apie verslo administravimą, strateginį valdymą, organizacijos elgseną kartu su kiekybiniais, bendradarbiavimo ir verslo įgūdžiais, susijusiais su inovacijų ir verslo pradžios projektais.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąMažosios klasės išmokos: interaktyvi mokymo metodika, aukštesnis akademinis našumasKonkrečios laboratorijos / seminarai / stažuotės: naujausia / realiame pasaulyje orientuota tvirtas ryšys su darbo rinkaDvigubo laipsnio programa: 1 metai Forlyje, 1 metai užsienyje įgiję dvigubą kvalifikaciją. Stipendijos studijuoti / dirbti ne ES šalių partnerių universitetuose"Basement Club": mes padedame mūsų studentams pertvarkyti savo idėjas į realų versląDaugiadisciplinis metodas: sėkmingi problemų sprendimo įgūdžiai, žinios skirtingose ​​sritysePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Ekonomikos magistro laipsnis (LMEC) siekia užtikrinti griežtą ekonomikos ir ekonometrijos mokymą. Programa veda prie pažangių vadovavimo kiekybiniams įrankiams, plačiai n ... [+]

LMEC teikia griežtą ekonomikos ir ekonometrijos mokymą, derindamas tyrimų metodus su praktine mokslinių tyrimų patirtimi. Studentai išmoks analizuoti ir spręsti sudėtingas problemas vyriausybėms, mokslinių tyrimų centrams, tarptautinėms agentūroms, centriniams bankams, finansų įstaigoms ir visoms privačioms ir viešosioms įmonėms, kurių veikla reikalauja patirties. nuo 2019–2020 m. studentų kiekybinius įgūdžius sustiprina naujas takelis „Econometrics“. LMEC absolventai bus pasirengę sėkmingai dirbti kaip ekonomistai ar ekonometrijos specialistai privačiose ir viešosiose organizacijose, taip pat priimti į geriausias doktorantūros programas visame pasaulyje. Stipendijos teikiamos tarptautiniams studentams.... [-]

Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Elektroninės technologijos dideliems duomenims ir dalykų internetui (E-BIT) yra tarptautinė mokymo programa, suteikianti išsamių žinių apie elektronines technologijas, su ... [+]

Elektroninės technologijos dideliems duomenims ir dalykų internetui (E-BIT) yra tarptautinė mokymo programa, suteikianti išsamių žinių apie elektronines technologijas, susijusias su elektroninių prietaisų, kietojo kūno jutiklių, grandynų ir sistemų, naudojamų įsigyti, patikimu saugojimu, kūrimu ir projektu. ir apdorojant didelius duomenis, sukurtus "Internet-of-Things" programų. Keletas kitų iššūkių, susijusių su šiais klausimais, pavyzdžiui, saugumas, belaidžio ryšio jutiklių tinklai, automatizavimo sistemos, pažangi kompiuterių architektūra, yra aptariami pasirenkamuose kursuose.

Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip taikyti, mokesčius už mokslą ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/ElectronicEngineering/how-to-enrol... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Elektrotechnika yra tarptautinė mokymo programa, perteikianti išsamias žinias apie elektros technologijas, keitiklius ir elektros variklius, elektrinius ir elektroninius ... [+]

Elektrotechnika yra tarptautinė mokymo programa, perteikianti išsamias žinias apie elektros technologijas, keitiklius ir elektros variklius, elektrinius ir elektroninius jutiklius bei matavimus. Pateikiami pagrindiniai elektros energijos sistemų analizės ir valdymo elementai, įskaitant aktyvių paskirstymo pažangiųjų tinklų (pažangiųjų tinklų) temą, taip pat naujausius ekonomikos ir energetikos įmonių valdymo turinį.

Elektriniai inžinieriai yra mokslo ir technikos žinių, susijusių su elektros energijos gamyba, perdavimu ir naudojimu, ir daugiadisciplininės techninės-mokslinės kultūros saugykla, todėl jie yra ypač universalūs. Užimtumo galimybės yra įvairios, o įgytas pasirengimas leidžia jam vaidinti pagrindinius vaidmenis pramonės, technologijų ir aplinkos inžinerijos srityse.... [-]

Anglų
Dieninės
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Fizikos magistro tikslas - formuoti studentus, turinčius įgūdžių įvairiose fizikos srityse, remiantis tvirtu tarpdisciplininiu moksliniu pagrindu. Fizikos absolventai ver ... [+]

Fizikos magistro tikslas - formuoti studentus, turinčius įgūdžių įvairiose fizikos srityse, remiantis tvirtu tarpdisciplininiu moksliniu pagrindu. Fizikos absolventai vertinami dėl atviro, daugiadisciplininio požiūrio ir gebėjimo taikyti mokslinį požiūrį į sudėtingų problemų analizę.

TAIKOMOS FIZIKOS mokymo programos: studentai įgis tvirtų žinių taikomojo fizikos temomis, ypač akcentuodami eksperimentinius aspektus.

Privalomojo kurso nebuvimas leidžia studentams planuoti savo pritaikytą mokymo programą. Priklausomai nuo pasirinktų ECTS, studentai ugdo pažangius įgūdžius medicinos fizikos, biofizikos, kompleksinių sistemų, skaičiavimo ar statistinių duomenų analizės metodų srityje.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

"Global Cultures" mokymo programa yra radikaliai naujas požiūris į humanitarinius mokslus. Studentai yra kviečiami kritiškai analizuoti "šoką pasauliui", kuris formuoja m ... [+]

"Global Cultures" mokymo programa yra radikaliai naujas požiūris į humanitarinius mokslus. Studentai yra kviečiami kritiškai analizuoti "šoką pasauliui", kuris formuoja mūsų gyvenimus ir visuomenes, atsisakyti tradicinių eurocentrinių ir į valstybę orientuotų požiūrių ir metodikų. Hibridizuojant metodus ir tyrimo sritis, eksperimentuojant naujomis akademikų ir studentų sąveikos formomis, daug dėmesio skiriant tarpkultūrinėms ir tarpvalstybinėms sąsajoms yra esminiai naujos kritiškos perspektyvos elementai praeities ir dabartinio akademinio diskurso studijose.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąStudentų bendruomenė: studentai GLOC mano, kad jie yra tarptautinės mokslininkų ir draugų bendruomenės dalisTarptautinė aplinka: "GLOC" studentai turi galimybę susipažinti su visur esančiais mokslininkų, profesorių ir draugųŽinomas fakultetas: studentai GLOC gali lankyti kursus, mokomus Italijos ir kviestinių tarptautinių mokslininkų, gerai žinomų šioje srityjeNetradicinis mokymas: studentai GLOC gali išbandyti naujas sąveikos formas su savo profesoriais klasėjeSpecializuotos vietos: "GLOC" studentai turi savo klases, grupinių darbų susitikimų salę ir bendrą kambarį pokalbiui ir atsipalaidavimuiPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

ITS yra antrosios pakopos studijų programa, pagrįsta University of Bologna sukurtais naujausiais kultūros analizės rezultatais. ... [+]

ITS yra antrosios pakopos studijų programa, pagrįsta University of Bologna sukurtais naujausiais kultūros analizės rezultatais.

ITS studentai turės galimybę išsamiai išnagrinėti vieną iš svarbiausių pasaulio kultūros literatūros, istorijos, vizualiųjų menų, filosofijos, politinių ir kultūrinių minčių. Inovatyvus, tarpdisciplininis požiūris į italų kultūrą yra sustiprintas per mūsų svarbiausias partnerystes su fondais ir institucijomis, kurios yra pirmaujanti savo srities veikloje: Fondazione Zeri (vaizduojamojo meno tyrimų centras), Cineteca di Bologna (svarbiausias filmų atkūrimas ir išsaugojimas Laboratorija Europoje), Fondazione Gramsci Emilia-Romagna (tyrimų centras politinės minties srityje).... [-]

Anglų
Dieninės
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Ši University of Bologna programa „Inovacijų ir kultūros organizavimas ir menas“ (GIOCA) yra sukurta tam, kad sukurtų tikslų profesionalų skaičių: administratorius, turin ... [+]

Ši University of Bologna programa „Inovacijų ir kultūros organizavimas ir menas“ (GIOCA) yra sukurta tam, kad sukurtų tikslų profesionalų skaičių: administratorius, turintis tvirtą pagrindą vadovybei, galinčiai veiksmingai bendrauti su įvairių tipų organizacijų meniniu-kultūriniu aspektu suprasti jų reikalavimus ir gebėjimą veikti kaip sąsają su supančio ekonominio ir socialinio pasaulio reikalavimais įvairiems profiliams, kurie: tiesiogiai dalyvauja meno ir kultūros organizacijose, dalyvauja kaip konsultantai, sąveikauja kaip sąsaja su visuomene ir privačios institucijos, remiančios konkrečių organizacijų (vietos valdžios institucijų, rėmėjų, fondų ir kt.) darbą.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Antrosios pakopos mados studijų - FAST - kursai - tai naujoviška University of Bologna sukurta ir visiškai anglų kalba pristatoma programa. ... [+]

2-osios pakopos studijų programa mados kultūros ir vadybos srityje keičiasi į naujas mados studijas * .

„Fashion Studies“ - „FAST“ - tai naujoviška University of Bologna sukurta ir anglų kalba pristatyta programa. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas įvairioms akademinėms platformoms, grindžiamoms kultūros studijų tradicija, susietu su ekonomikos disciplinomis ir su dizaino srities mokymais. „FAST“, įsikūrusi viename iš pagrindinių Italijos mados rajonų, suteikia galimybę visapusiškai susipažinti su pagrindiniais dalykais, susijusiais su mados sritimi (dizainu, komunikacija, semiotika, fotografija, estetika ir kt.), Kartu su įmonės valdymo praktika.

... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Magistrantūros programa pažangiosios inžinerijos srityje yra tarpuniversitetinė programa, kurią kartu siūlo Modenos ir Reggio Emilijos, Bolonijos, Ferraros ir Parmos univ ... [+]

Magistro laipsnis "Išplėstinė automobilių elektroninė inžinerija" atitinka keturių pagrindinių universitetų Emilijoje-Romagne ir pagrindinių kompanijų, dalyvaujančių automobilių ir motociklų projektavime ir gamyboje aukščiausios klasės ir lenktyninių automobilių sektoriuje: "Automobili Lamborghini Spa", "Dallara Automobili" SpA "," Ducati Motor Holding "SPA," FCA Group "-" Maserati "ir" Alfa Romeo "," Ferrari Spa "," Haas F1 "komanda," Magneti Marelli "spa," Scuderia Toro Rosso Spa ".

Meistras siekia, kad elektroniniai inžinieriai gerai išmanytų metodus ir priemones, padedančias elektronikai tapti visų sistemų, kurios renka, apdoroja, perduoda ir saugo informaciją, pagrindu, ypatingą dėmesį skiriant elektroniniams posistemiams, kurie yra įterpti šiandienos ir būsimos transporto priemonės. „Pažangiosios automobilių elektronikos inžinerijos“ absolventas sugeba suprasti, pasiūlyti ir pritaikyti tai, kas yra kuriama klestinčioje informacinių ir ryšių technologijų srityje, atliekant pagrindinį vaidmenį automobilių sektoriaus inovacijose, kurių ateities raida vis labiau priklausys nuo tokių technologijas.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Advanced Cosmetic Sciences (ACS) formuoja chemikus, kurie kosmetikos gaminiuose gali gaminti, gaminti, analizuoti ir sertifikuoti kosmetikos gaminius. ... [+]

Advanced Cosmetic Sciences (ACS) sudaro chemikus, kurie kosmetikos gaminiuose gali veikti kosmetikos gaminių kūrimo, gamybos, analizės ir sertifikavimo srityse.

Ši antrosios pakopos studijų programa traukia specialistus, kurie sugeba suvokti iškylančius iššūkius, kylančius iš dabartinių tarptautinių taisyklių ir kurių tikslas - sukurti efektyvesnę ir iš esmės saugesnę kosmetiką, atsižvelgiant į visą jų gyvenimo ciklą.

ACS turi tarpdisciplininį dvasią, skirtą teoriniam ir praktiniam kosmetikos gaminių moksliniams ir technologiniams aspektams rengti. Programa apibūdinama teoriniais ir praktiniais kursais, susijusiais su natūralių medžiagų ir bioaktyvių molekulių, naudojamų kosmetikoje, chemijos ir kosmetikos, sudedamųjų dalių ir preparatų analizės tyrimui. Taip pat bus tiriama odos anatomija, fiziologija ir patologija bei kosmetikos gaminių mikrobiologinė, funkcinė ir toksikologinė kontrolė.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinis Bolonijos bioinformatikos magistras nagrinėja šiuos klausimus ir siekia įgyti žinių ir patirties konkrečiose biologijos, biotechnologijos ir medicinos sritys ... [+]

Kas yra bioinformatika? Kodėl mums tai reikia? Kokios biomedicinos ir nanotechnologijos programos reikalingos bioinformatikai?

Tarptautinis Bolonijos bioinformatikos magistras nagrinėja šiuos klausimus ir siekia įgyti žinių ir patirties konkrečiose biologijos, biotechnologijos ir medicinos srityse, kur svarbu remtis ir išgauti biomedicininėse duomenų bazėse saugomus biomolekulinius duomenis.

Po posgenomikos eros, siekiant išsaugoti ir išgauti teisingą informaciją, būtina skubiai išplėsti mokslą ir technologinį taikymą, valdyti milijardus biologinių duomenų. Be to, būtina tobulinti esamus metodus arba alternatyviai sukurti naujas genų, genomų, polimorfizmų ir jų koreliacijos įvairioms patologijoms analizę.... [-]

Anglų
Dieninės
2 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

"Erasmus Mundus" jungtinis magistro laipsnis (EMJMD) dėl darbo, organizacinės ir personalo psichologijos (WOP-P) yra 120 ECTS magistrantūros studijų programa, kurią remia ... [+]

"Erasmus Mundus" jungtinis magistro laipsnis (EMJMD) dėl darbo, organizacinės ir personalo psichologijos (WOP-P) yra 120 ECTS magistrantūros studijų programa, kurią remia Europos Komisija per Erasmus programą: Erasmus Mundus programą, suteikiančią magistro diplomą. Tikslas yra prisidėti prie profesijos, mokslinės ir personalinės psichologijos specialistų ir mokslininkų kvalifikacijos kėlimo, akcentuojant europinį požiūrį ir perspektyvą.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąŠi studijų programa apima kursus, mokomus anglų kalba, su patirtimi su pagrindiniais darbdaviais šioje srityjeStudijuosite tarptautinėje aplinkoje su studentais iš viso pasaulioJūs galėsite praleisti 6 mėnesius Europos ar ne Europos universiteteJūsų laipsnį suteiks ir pripažins 4 Europos universitetaiJūs įgysite daugialypių žinių ir kompetencijų, kurios tampa vis svarbesnės darbo rinkojePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Dvejų metų dirbtinio intelekto meistras suteikia tvirtą kompetenciją ir kompetenciją dirbtinio intelekto kūrimo srityse ir naujoviškuose taikymuose. ... [+]

Dvejų metų dirbtinio intelekto meistras suteikia tvirtą kompetenciją ir kompetenciją dirbtinio intelekto kūrimo srityse ir naujoviškuose taikymuose. Programa priima platų, tarpdisciplininį požiūrį, sprendžiant įvairias dirbtinio intelekto temas, pvz., Mašinų mokymąsi, automatizuotą argumentavimą, dirbtinę viziją, natūralios kalbos apdorojimo, duomenų mokslo, optimizavimo ir sprendimų palaikymo sistemas, taip pat siūlant perspektyvas pažinimo neurologijos ir etikos bei socialiniai klausimai. Studentai įgis minkštųjų įgūdžių, kurie leis jiems profesionaliai bendrauti su pramonės atstovais ir tyrėjais.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąNorėdami prisijungti prie vienos iš novatoriškiausių tarptautinių magistro programų, skirtų visiškai dirbtiniam intelektui, sukurti įgūdžius, reikalingus naujovėms diegti daugelyje regioninių ir nacionalinių pramonės šakų.Pradėti savo profesinę karjerą su vienu iš labiausiai pageidaujamų akademinių laipsnių visame pasaulyje.Pasinerti į nuostabų dirbtinio intelekto mokslą ir technologiją.Norėdami atrakinti savo kūrybiškumą ir rašyti programinę įrangą, kuri mato, galvoja ir kalba kaip jūs (beveik).Norėdami išlaisvinti savo kūrybiškumą ir kurti kompiuterines sistemas, kurios mato, galvoja ir kalba kaip jūs - beveik.Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Magistrantūros programa pažangiosios inžinerijos srityje yra tarpuniversitetinė programa, kurią kartu siūlo Modenos ir Reggio Emilijos, Bolonijos, Ferraros ir Parmos univ ... [+]

Išplėstinių automobilių inžinerijos magistro studijų programa AAE yra universitetų programa, kurią bendrai siūlo Modenos ir Reggio Emilijos, Bolonijos, Ferraros ir Parmos universitetai. AAE remia prestižiškiausios bendrovės Emilia-Romagna, veikiančios automobilių sektoriuje tarptautiniu lygiu. Juo siekiama suteikti žinių ir įgūdžių, susijusių su motorinių transporto priemonių ir motociklų, kurie yra efektyvūs ir tinkami varžyboms, projektavimu. Nuo hibridinių ir elektrinių variklių iki gamybos sistemų, pasižyminčių tipiškomis naujosios 4.0 aplinkos savybėmis. Šias tris mokymo programas siūlo UNIBO Pramonės inžinerijos katedra: - Išplėstinė pavarų dėžė (AAE-AP) yra skirta endoterminių, elektrinių ir hibridinių pavarų projektavimui ir valdymui, pagrindiniams sprendimams elektromechaninei energijos konversijai ir saugojimui, pavaros projektavimui ir gamybos technologijai bei pažangiausioms variklio valdymo ir kalibravimo technologijoms. - Išplėstinė motociklų inžinerija (AAE-AME) apima mechaninės inžinerijos, elektronikos ir pramoninio dizaino aspektus, susijusius su didelio našumo ir lenktyninėmis variklinėmis transporto priemonėmis, ypatingą dėmesį skiriant projektavimui, vibracijos mechanikai, mechaninei technologijai, dinamikai, endoterminei galios ir BEV konstrukcijai. kaip vairavimo pagalbos sistemos. - „Advanced Sportscar Manufacturing“ (AAE-ASM) apima procesų inžineriją, pramoninių įrenginių ir sistemų projektavimą, gamybos valdymą ir optimizavimą, skaitmenines technologijas gamykloms 4.0 ir kokybės užtikrinimo proceso valdymą.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Kalbos, visuomenės ir komunikacijos magistro laipsnis yra dviejų metų trukmės antrosios pakopos studijų programa, skirta užsienio kalbų ir literatūros mokykloje, vertimo ... [+]

Kalbos, visuomenės ir komunikacijos magistro laipsnis yra dviejų metų trukmės antrosios pakopos studijų programa, skirta užsienio kalbų ir literatūros mokykloje, vertimo žodžiu ir vertimo paslaugoms University of Bologna .

Tai yra tarptautinis magistro laipsnis nuo akademinių metų 2015/2016 m., Kuris suteikia studentams aukštos kokybės akademinį išsilavinimą ir profesinius įgūdžius kalbų studijų ir tarptautinio bendravimo srityje. Tarptautinė programa rengia studentus tapti būsimais tarptautinių santykių specialistais ir / arba teksto redagavime, laisvai kalba dviem tarptautinės bendravimo kalbomis.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąDaugiakalbė kalba: magistrantūros programa, kuri skatina kelių kalbų žinias mūsų visuomenėse, kai tai yra esminė būtinybėDabartinis: kursas, kuriame susiduriama su šiandieninių pasaulio iššūkiaisTarpkultūra: kursas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tarpkultūrinės kompetencijos ugdymuiBendravimas: kursas, įkvėptas dialogo ir sąveikos visose kalbose ir kultūrose idėjosĮvairovė: kursas, kuris praplečia jūsų horizontus ir skatina jus geriau suprasti skirtingas kultūras ir vertybesPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Laurea Magistralis kursas kiekybinių finansų (Q-Finance) suteikia unikalią galimybę studijuoti pasienio matematikos ir statistikos metodus, taikomus finansų rinkose. ... [+]

Laurea Magistralis kursas kiekybinių finansų (Q-Finance) suteikia unikalią galimybę studijuoti pasienio matematikos ir statistikos metodus, taikomus finansų rinkose.

„Laurea Magistralis“ absolventai „Q-Finance“ bus nukreipti į profesinę karjerą mokslinių tyrimų centruose, pozicijas kaip „finansų“ ir draudimo sektoriaus pareigas, arba akademinę karjerą šioje srityje.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąProgramos struktūra yra pritaikyta ir atnaujinama pagal pramonės poreikiusQF siūlo daugybę galimybių užsitikrinti dvigubą laipsnį su prestižinėmis universiteto partnerėmisQF studentams siūlomos įvairios tarptautinės galimybės užsienyje tiek studijoms, tiek darbuiTarptautinė klasė yra sudėtinga ir praturtinantiProfesionalus kursus siūlo išskirtiniai tarptautiniai mokytojai ar kvantai iš pramonėsPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Žemos anglies technologijos ir subalansuota chemija yra naujas 2 metų magistro laipsnis, orientuotas į natūralius pramoninės chemijos, medžiagų chemijos, pramoninės biote ... [+]

Žemos anglies technologijos ir subalansuota chemija yra naujas 2 metų magistro laipsnis, orientuotas į natūralius pramoninės chemijos, medžiagų chemijos, pramoninės biotechnologijos ciklus, skirtas įvertinti poveikį aplinkai ir valdyti bei tobulinti mažo poveikio aplinkai technologijas.

Kursas suprojektuotas tarpdisciplininiu požiūriu, apimančiu saugos, sveikatos, aplinkos tvarumo ir biogeocheminių ciklų temas, ypatingą dėmesį skiriant mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių procesų plėtrai, pradedant biomasės perskaičiavimu, CO2 naudojimu, kritinių žaliavų identifikavimu ir mažinimu , o apskritai - atominės ekonomikos, medžiagų perdirbimo, žaliosios chemijos pažanga ir augimas.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

"OffShore Engineering" magistrantūros studijų programos sudaro aukštos kvalifikacijos specialistų, galinčių dirbti pagal jūrinių statinių, sistemų ir procesų projektavimą ... [+]

"OffShore Engineering" magistrantūros studijų programos sudaro aukštos kvalifikacijos specialistų, galinčių dirbti pagal jūrinių statinių, sistemų ir procesų projektavimą ir eksploatavimą, taip pat įvaldyti pagrindines technologijas, skirtas tvariam jūros išteklių naudojimui. Programa siekiama suteikti žinias, kad būtų sudarytos sąlygos tarptautinei darbo aplinkai, kad būtų galima susidoroti su pažangiosiomis projektavimo priemonėmis ir spręsti operacijų, vykdomų atviroje jūroje, tobulinimą ir optimizavimą sunkioje aplinkoje.

5 priežastys užsiregistruoti šioje studijų programojeVadovaujanti, labai tarptautinė studijų programa, tiesiogiai susijusi su atitinkamomis pramonės šakomisDėl novatoriškų perspektyvų dėl jūrų išteklių potencialo ir ES "mėlynos" augimo programosŠioje studijų programoje rengiami aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie yra labai paklausūs vietos ir nacionaliniu lygiuPraktika (kuri gali būti derinama su galutine disertacija) yra vietos ir nacionaliniu lygiuDėka daugelio mainų programų, galite praleisti laiką užsienyje lankydami kursus, dalyvaudami stažuotėje ar atlikdami mokslinius tyrimusPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinė skaitmeninių humanitarinių ir skaitmeninių žinių studijų programa (DHDK) siūlo tarpdisciplininį mokymo programą, skirtą skatinti glaudžius ryšius tarp humanit ... [+]

University of Bologna tarptautinė skaitmeninių humanitarinių mokslų ir skaitmeninių žinių programa (DHDK) siūlo tarpdisciplininę mokymo programą, skirtą skatinti glaudžius ryšius tarp humanitarinių mokslų ir informacijos bei žinių atstovavimo ir apdorojimo mokslų. Skaitmeninės humanitarijos ir skaitmeninių žinių programa, skirta studentams, turintiems trejų metų humanitarinių mokslų laipsnį, skirta tiems, kurie nori tyrinėti literatūros, kalbų, istorinių ir kultūrinių studijų ir meno sritis, atstovaujant modeliams, sistemoms ir skaičiavimo metodams. ir apdoroti duomenis, informaciją ir žinias.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąŠi programa sujungia su humanitariniais mokslais susijusias kompetencijas su IT žiniomis, ypač kultūros procesų plėtoteiDėl pažangiausio tarpdisciplininio požiūrio, jūs gausite žinių, kurios išskiria jus nuo kitų absolventųJūs tapsite tarptautinės aplinkos, kurią sudaro akademikai, studentai, įmonės ir kultūros bei mokslo institucijos, dalimiJūs susidursite su novatoriškomis tarpdisciplininėmis temomis ir pateks į darbo rinką, kuri ieško (dar) retų įgūdžiųJūs pagerinsite savo anglų kalbos žiniatinklį, taip sukursite norimus įgūdžius, kurie gerokai padidins jūsų galimybes darbo rinkojePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinės meno magistro, muziejų ir rūpybos magistrantūros mokymo programos tikslas - aptarti įvairias meno, muziejaus ir kuravimo vertinimo metodikas tarptautiniu mas ... [+]

Tarptautinės menų, muziejų ir rūpybos magistro (AMaC) mokymo programos tikslas - aptarti įvairias meno, muziejaus ir rūpybos vertinimo metodikas tarptautiniu mastu.

Pirmuosius metus studentai įgis gilių istorinių, kritinių ir operatyvinių žinių apie meno sistemą ir jos iššūkius. Jau antrus metus studentai praktiškai taikys teorinius klausimus, specializuojasi vienoje iš trijų konkrečių sričių: meno valorizacija, muziejai ir muziejininkystė bei rūpyba.

5 priežastys, kodėl norite dalyvauti studijų programoje

1. Jūs galite įgyti tvirtą meno istoriją nuo viduramžių iki šiuolaikinio laikotarpio.

2. Jūs galite įgyti specialių metodologinių žinių ir kompetencijų meno, muziejaus ir kuravimo sektoriuje.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Kursas skirtas "Conservation Scientist" mokslininkui, turinčiam žinių apie kultūros paveldą taikomą chemiją, fiziką, biologiją, geologiją ir informatiką, bei tolesnes žin ... [+]

Kursas skirtas "Conservation Scientist" mokslininkui, turinčiam žinių apie kultūros paveldą taikomą chemiją, fiziką, biologiją, geologiją ir informatiką, bei tolesnes žinias apie išsaugojimą (etika, istorija, kultūros vertybės, istorinės technologijos, praeitis ir dabartis). apsaugos technologijos ir praktika, specifiniai moksliniai aspektai ir tt). Jo sudarymas leidžia jam prisidėti prie kultūrinio paveldo tyrimo ir išsaugojimo tarpdisciplininėje komandoje.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąKurso metu rengiami konservavimo mokslininkai, specialistai, dalyvaujantys kultūros paveldo moksliniame tyrimeJūs įsiskverbiate į paslėptą meno kūrinių konstitucijąJums bus išmokyti naudoti pažangiausius analizės metodus, kurie šiuo metu naudojami kultūros paveldo studijomsStudijuosite tarptautinių ir tarpdisciplininių studentų komandojeStudijų užsienyje stipendijos teikiamos kiekvienais metaisPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinė mokymo programa "Global Change Ecology ... [+]

Tarptautinė mokymo programa "Global Change Ecology

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąPrieiga prie tarpdisciplininio akademinio, aukštojo mokslo, orientuoto į biologines, aplinkos ir socialines bei ekonomines problemas, susijusias su globaliais pokyčiaisĮgyti patirtį keliose srityse ir tarptautinėse organizacijose GC ir ekosistemų aplinkos, ekonominiame ir socialiniame valdymePlėtoti tarptautinius ryšius, rengiant daktaro disertaciją užsienyje ir užmegzti naujus santykius su tarptautiniais mokytojais ir mokslo darbuotojaisSukurti naudingus įgūdžius, kurie padėtų sukurti geresnę, tvaresnę ir subalansuotą planetos išteklių ateitįTapti mokslininku / vadovu, kuris sprendžia sudėtingus klausimus, siekdamas rasti daugiatikslį ir daugiadalykį požiūrį į klimato kaitos mažinimo ir (arba) prisitaikymo sprendimus.Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

University of Bologna Aerospace Engineering programa gamina profesionalus, turinčius aukštą pasirengimo ir specializacijos lygį, kurie gali užpildyti technines ir valdymo ... [+]

University of Bologna Aerospace Engineering programa gamina profesionalus, turinčius aukštą pasirengimo ir specializacijos lygį, kurie gali užpildyti technines ir valdymo pozicijas darbo kontekste, kuriems reikalingi specifiniai pagrindinio mokslo ir pramonės inžinerijos įgūdžiai, ypatingą dėmesį skiriant kosmoso inžinerijai.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąJūs galėsite dalyvauti kosmoso misijojeStudijuodamas Švedijoje metus, gausite dvigubą laipsnįIšsiaiškinsite, kad mitologinis CICLoPE (itališkas kiklopams) taip pat yra unikali eksperimentinė aerodinaminė laboratorijaJūs turėsite visą semestrą savo asmeniniam projektuiPaskaitos, laboratorinė veikla ir patirtis oro uostePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Programa suteiks studentams šiuolaikinei chemijai reikalingą patirtį ir parengs juos pozicijoms įvairiose profesinėse srityse, tokiose kaip spektroskopinės ir analitinės ... [+]

"Erasmus Mundus" jungtinis magistro kursas "Advanced Chemistry Experimental Spectroscopy (ASC)" yra dvejų metų (120 ECTS) programa 5 Europos universitetuose: Alma Mater Bolonijos universitete (Italija); Helsinkio universitetas, Suomija; Krokuvos Jogailos universitetas, Lenkija; Leipcigo universitetas, Vokietija; Universitetas Lille1, Prancūzija (Koordinuojanti institucija), teikianti studentams tarpkultūrinį išsilavinimą, susipažįstant su naujausiomis spektroskopinėmis technologijomis daugelyje programų. Programa suteiks studentams šiuolaikinei chemijai reikalingą patirtį ir parengs juos pozicijoms įvairiose profesinėse srityse, tokiose kaip spektroskopinės ir analitinės laboratorijos, gamintojai, chemijos įmonių ir įmonių mokslinių tyrimų ir valdymo padaliniai. Programa pagrįsta privalomu mobilumu ir išleidžia daugialypį laipsnį. Yra keletas EB dotacijų. "Erasmus Mundus" studentai privalo mokytis visą darbo dieną.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

RESD siūlo tvirtą pasirengimą aplinkos ekonomikai, kritišką tvaraus vystymosi ekonominį supratimą ir sudėtingas ekonominių sprendimų, rinkos jėgų, vyriausybės politikos i ... [+]

RESD siūlo tvirtą pasirengimą aplinkos ekonomikai, kritišką tvaraus vystymosi ekonominį supratimą ir sudėtingas ekonominių sprendimų, rinkos jėgų, vyriausybės politikos ir aplinkos sąveikos.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąKietas pasirengimas aplinkos ekonomikos teorijai ir praktikaiDaugiadisciplininė studijų programa ir tarpdalykinis požiūrisAukštos kvalifikacijos tarptautinių profesorių tinklasTarptautinė aplinka su akademine aplinkaKritinis supratimas apie tvaraus vystymosi tikslus (UN-SDG)Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip taikyti, mokesčius už mokslą ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/ResourceEconomicsSustainableDevelopment/how-to-enrol... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

MIREES yra novatoriškas absolventų programa, kuria mokoma tik anglų kalba, unikalus Italijoje ir Europoje, skirta studentams, turintiems aukštąjį išsilavinimą ekonomikos, ... [+]

MIREES yra novatoriškas absolventų programa, kuria mokoma tik anglų kalba, unikalus Italijoje ir Europoje, skirta studentams, turintiems aukštąjį išsilavinimą ekonomikos, politikos, tarptautinių santykių, istorijos, žemės ūkio ar kultūros studijų srityje, ir dabar norėtų įsigyti specializuotos, išsamios žinias apie post-socialistines pereinamąsias šalis, naujas ES valstybes nares po 2004 ir 2007 m. plėtros, taip pat naujosios Rytų Europos kaimyninės šalys.

MIREES sujungia akademinį požiūrį su profesiniu mokymu, įkvepia galimus įžvalgus konsultantus, analitikus ir vadovus, kaip sričių ekspertus tarptautinėms agentūroms, viešojo administravimo institucijoms, privačioms ir valstybinėms įmonėms bei nevyriausybinėms organizacijoms, taip pat siūlo tvirtą pagrindą tolesniems doktorantūros studijoms doktorantūroje. .... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Šiame 2 metų trukmės antrosios pakopos magistro specialistiniame vertime jūs mokysite kaip kalbos specialistas, mokydamas profesionaliai išversti, peržiūrėti ir ištaisyti ... [+]

Šiame 2 metų trukmės antrosios pakopos magistro specialistiniame vertime jūs mokysite kaip kalbos specialistas, mokydamas profesionaliai išversti, peržiūrėti ir ištaisyti tekstus ir daugialypės terpės / garso ir vaizdo produktus daugelyje labai specializuotų sričių, įskaitant techninį, komercinį ir daugialypės terpės ryšį ir leidybos pramonė.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąGalite tapti itin specializuotu profesionaliu vertėjuGalite mokyti pagal naujausias vertimo priemones ir naujas technologijasJūs galite mokytis dviejų kalbų drauge, daugiakultūrėje aplinkojeGalite įgyti įgūdžių, susijusių su garso ir vaizdo transliacija, programine įranga ir žaidimų lokalizavimuGalite mokytis magistrantūros studijų programoje, kurią sudaro Europos magistrantūros vertimo tinklas.Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Statistinių mokslų tarptautinis magistras (antrojo ciklo laipsnis) siekia apmokyti ekspertus, galinčius valdyti, analizuoti ir interpretuoti duomenis, kad gautų šias žini ... [+]

Statistinių mokslų tarptautinis magistras (antrojo ciklo laipsnis) siekia apmokyti ekspertus, galinčius valdyti, analizuoti ir interpretuoti duomenis, kad gautų šias žinias, reikalingas sprendimų priėmimo procesams privačiose ir valstybinėse įmonėse remti.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąTai traukia specialistus ir ekspertus, kurių vis labiau reikalauja darbo rinkaTai pirmasis tarptautinis statistinių mokslų magistro laipsnis (klasė LM-82 Statistics), kuris yra visiškai mokomas anglų kalba ItalijojeJos fakultetą sudaro UNIBO profesoriai, turintys tarptautinę reputaciją, ir tarptautiniai kviestiniai dėstytojaiJis siūlo 2 pilnus metus aukštos kokybės akademinę veiklą, seminarus ir laboratorijasJis pasižymi optimaliu studentų ir darbuotojų santykiuPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

HBR tarptautinė mokymo programa sukurta siekiant patenkinti naujų specialistų poreikius, sutelkiant dėmesį į išsaugojimo sąlygų nustatymą ir istorinių artefaktų konsolida ... [+]

HBR tarptautinė mokymo programa sukurta siekiant patenkinti naujų specialistų poreikius, sutelkiant dėmesį į išsaugojimo sąlygų nustatymą ir istorinių artefaktų konsolidavimo bei reabilitacijos procedūrų apibrėžimą. Ypatingas HBR Master tikslas yra apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius įgūdžių, tinkamų atlikti ir nukreipti planavimo, koordinavimo ir kontrolės veiklą istorinių pastatų reabilitacijos procesuose. Sėkmingas HBR mokymo programos užbaigimas leidžia įgyti magistro laipsnį statybos procesų ir sistemų inžinerijoje, vykdyti profesinę karjerą arba tęsti akademinę karjerą.

Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip taikyti, mokesčius už mokslą ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/HistoricBuildings/how-to-enrol... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Kursas "Sveikatingumo kultūra: sportas, sveikata ir turizmas" yra profesionalus magistro laipsnis, kuriame rengiami specialistai, galintys planuoti, reklamuoti ir valdyti ... [+]

Kursas "Sveikatingumo kultūra: sportas, sveikata ir turizmas" yra profesionalus magistro laipsnis, kuriame rengiami specialistai, galintys planuoti, reklamuoti ir valdyti renginius ir veiklą srityse, susijusiose su sveikatingumo kultūra ir asmens fizine bei psichine gerove. Nuo sporto iki turizmo, nuo sveikatos iki kultūros, absolventas išmokys analizuoti gyvenimo poreikius ir teritorijos potencialą. Jie galės kurti integruotus ir tvarius "sistemos projektus", skatindami viešųjų institucijų ir privačių subjektų, įmonių bendradarbiavimą.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąSužinokite, kaip planuoti veiklą optimaliam psicho-fiziniam geroveiAtraskite sporto ir sporto turizmo kultūrinį ir edukacinį potencialąSusipažink su tarptautiniu mastu įvairiomis panašių kolegų grupėmisPasirinkite sveikatingumo skatinimo orientaciją, suderintą su jūsų interesaisPasiekti naują profesionalumo lygį, kurio pagrindas - gyvenimo kokybės ugdymasPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Programa siūlo tvirtą tarpdisciplininį ir į problemą orientuotą mokymą absolventams, turintiems skirtingą išsilavinimą, kurie planuoja dirbti tarptautinio bendradarbiavim ... [+]

I-CONTACT siūlo tvirtą tarpdisciplininį ir į problemą orientuotą mokymą įvairaus išsilavinimo studentams, kurie planuoja dirbti tarptautinio bendradarbiavimo ir plėtros srityje.

Pagrindiniai tikslai: išplėsti studentų konceptualius ir analitinius gebėjimus; aprūpinti studentus akademiniais ir profesiniais įgūdžiais ir metodinėmis priemonėmis kritiškai spręsti ir spręsti besivystančius ekonominius, politinius, socialinius ir kultūrinius klausimus tarptautinio bendradarbiavimo ir vystymosi srityje; suteikti studentams galimybę valdyti pasaulinius plėtros projektus sudėtingose, daugialypėse ir tarpkultūrinėse aplinkose.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Tarptautinių santykių magistro laipsnis yra aukštos kvalifikacijos antrosios pakopos studijų programa, kurios tikslas - suteikti studentams pagrindinius įgūdžius ir kompe ... [+]

Tarptautinių santykių magistro laipsnis yra aukštos kvalifikacijos antrosios pakopos studijų programa, kurios tikslas - suteikti studentams pagrindinius įgūdžius ir kompetencijas konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje, tiek privačioje, tiek visuomeninėje rinkoje.

Studentai gaus platų ir daugiadalykį požiūrį į naujausius ekonominius ir politinius reiškinius, taip pat išsamų supratimą apie pagrindinius skirtumus, kurie žymi Aziją, Afriką, Ameriką, Europą kaip skirtingus pasaulio regionus.

Visų pirma, programos tikslas - suteikti gerą pažangų mokymą, išplėsti ir stiprinti studentų žinias apie tarptautinių santykių požiūrį į istorines, politines, ekonomines ir politines temas.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

IPM yra antrosios pakopos studijų programa, visiškai mokoma anglų kalba, skirta politinio mokslo, tarptautinių santykių, tarptautinės ekonomikos ir tarptautinio valdymo s ... [+]

IPM yra antrosios pakopos studijų programa, visiškai mokoma anglų kalba, skirta politinio mokslo, tarptautinių santykių, tarptautinės ekonomikos ir tarptautinio valdymo susikirtimui. Programa remia Politikos ir socialinių mokslų katedra, bendradarbiaudama su Ekonomikos katedra University of Bologna vadybos University of Bologna , ir tai turi didelę tarptautinę šių departamentų reputaciją mokymo ir mokslinių tyrimų srityje. IPM programa suteikia aukščiausio lygio karjerą tarptautinėse institucijose ir rinkose, skatinant studentų gebėjimą analizuoti politinius ir ekonominius valstybių, vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų bei privačių bendrovių santykius. Ji teikia tarpdisciplinines žinias dalykų, tokių kaip pasaulio ekonomikos politika, tarptautinė prekyba, tarptautiniai įmonių finansai, pasaulinės rinkos ir politinė rizika.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Studijų programos tikslas - parengti būsimus žemės ūkio specialistus, turinčius aukštų įgūdžių ir galinčių dirbti sodininkystės sektoriuje pasauliniu ir tarptautiniu mast ... [+]

Studijų programos tikslas - parengti būsimus žemės ūkio specialistus, turinčius aukštų įgūdžių ir galinčių dirbti sodininkystės sektoriuje pasauliniu ir tarptautiniu mastu. Studentai turės daugiadalykį mokymą ir moksliniais tyrimais pagrįstus dalykus, susijusius su pagrindiniais sodininkystės produkcijos ir tiekimo grandinės aspektais, ypatingą dėmesį skiriant aplinkos tvarumui ir socialinei bei ekonominei apsaugai ("Žmonių planetos pelnas").

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąDėka tarptautinės, daugiakultūrės aplinkos studentai yra mokomi tapti globaliai įdarbintais ekspertaisDaugiafunkciniai ir tarptautiniai kursai aukštos kvalifikacijos specialistų rengimuiNuo pirmųjų metų studentai palaiko ryšius su pagrindiniais veikėjais šioje srityjeŠi studijų programa yra mokoma tik anglų kalba, o užsiėmimai vyksta tiek Bolonijoje, tiek BolzaneKursų absolventai uždirbs dvigubą laipsnį su užsienio universitetuPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Antrosios pakopos studijų kursas LEIF yra dvejų metų magistrantūros programa, kurią siūlo Ekonomikos, vadybos ir statistikos mokykla - Bolonija. LEIF yra nepaprastai nova ... [+]

Antrosios pakopos studijų kursas LEIF yra dvejų metų magistrantūros programa, kurią siūlo Ekonomikos, vadybos ir statistikos mokykla - Bolonija. LEIF yra nepaprastai novatoriškas programa, kurios tikslas - rengti ekspertus finansų rinkose ir institucijose. Studentai įgis kritinį supratimą apie visus klausimus, susijusius su finansų rinkų ir institucijų veikimu, reguliavimu ir priežiūra, tiek ekonominiu, tiek teisiniu požiūriu.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąAukšto lygio tarpdisciplininė programa, turinti tvirtą Europos ir tarptautinę orientaciją.Ji perteikia tvirtas ir esmines žinias apie finansų ir draudimo rinkas, jų reguliavimą ir priežiūrą.Jūs būsite kompetentingi ir gerai žinomi įmonių valdymo, rizikos valdymo, verslo veiklos analizės, kredito reitingų.Griežtą klasių mokymą papildo seminarai su centrinių bankų ekspertais, konsultacinėmis firmomis, finansų įstaigomis.Jūs sukursite platų gebėjimų rinkinį, leidžiantį jums dirbti tarptautinėse, Europos ar nacionalinėse institucijose ir finansų įstaigose.Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Telekomunikacijų inžinerija yra tarptautinė programa, visiškai mokoma anglų kalba, kuri leidžia studentams įgyti gilių žinių keturiose tarpusavyje susijusiose telekomunik ... [+]

Telekomunikacijų inžinerija yra tarptautinė programa, visiškai mokoma anglų kalba, kuri leidžia studentams įgyti gilių žinių keturiose tarpusavyje susijusiose telekomunikacijų srityse: elektromagnetinio dauginimo, signalų ir sistemų, ryšių tinklų, programų ir paslaugų.

Jie taip pat turės didelę patirtį susijusiose srityse (pvz., Elektros grandinėse ir įrenginiuose, informacinių technologijų ir matematikos srityse). Studentai bus remiami kuriant tinkamą požiūrį į analitinę ir projektavimo metodiką bei organizacinius ir valdymo įgūdžius.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąPrisijunkite prie mūsų ir patirkite daiktų internetą mūsų laboratorijoseAktyvus ateities internetas: atrasti ir valdyti ryšių technologijas, kurios skatina jūsų gyvenimąSusiekite su naujausiais ryšių technologijų, įskaitant 4G, 5G ir daugiau, pokyčiusSužinokite pagrindines technologijas, kad suformuotumėte geresnį pasaulįPraleiskite vienerius metus Kinijoje ar Norvegijoje, kad sužinotumėte telekomunikacijas pasaulyjePriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Programa rengia vadovus ir specialistus, kurie gali spręsti pasaulinius šiuolaikinio turizmo iššūkius: tuo pačiu metu yra ekonomikos augimo variklis, tvaraus vystymosi pa ... [+]

Programa rengia vadovus ir specialistus, kurie gali spręsti pasaulinius šiuolaikinio turizmo iššūkius: tuo pačiu metu yra ekonomikos augimo variklis, tvaraus vystymosi pagrindinis partneris ir kultūros paveldo skatintojas. Pasibaigus šiam turizmo laipsniui, studentai gali siekti karjeros šiuose sektoriuose: apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų, tarptautinių kelionių ir turizmo organizacijų, lankytojų biurų ir konvencijų, turizmo plėtros agentūrų, pramogų įmonių, kruizinių laivų, kurortuose, teminių parkų, oro linijų bendrovių.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąDėl savo daugiakultūrės aplinkos: studentai iš bet kokio žemyno!Dėl įgūdžių jūs mokysite analizuoti turizmo rinkų ir įmonių dinamikąUž savo mokymo kokybę turizmo, sertifikuota UNWTO-TedqualDėl vietos: viena iš labiausiai įdomių ir žinomų turizmo vietų EuropojeProaktyvus mokymo metodas, skatinamas kritinis mąstymasPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

University of Bologna - Riminio University of Bologna siūloma tarptautinė magistrantūros programa verslo administravimo ir vadybos srityje. Juo siekiama sukurti profesion ... [+]

University of Bologna - Riminio University of Bologna siūloma tarptautinė magistrantūros programa verslo administravimo ir vadybos srityje. Juo siekiama sukurti profesionalius profilius, pritaikytus paslaugų valdymui tiek pramonės, tiek paslaugų įmonėse, veikiančiose vidaus ir tarptautinėse rinkose.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programą

1. 30 studentų klasė tarptautinėje aplinkoje ir glaudūs ryšiai su fakultetais 2. Aukštos kvalifikacijos tarptautinių profesorių ir verslo vadovų tinklas 3. Partnerystė ir bendradarbiavimas su įmonėmis su projekto darbais (antrus metus) 4. Studentų rekomendacijos per dvejus metus 5. Stipendijos ir galimybės studijuoti užsienyje... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

"Business Administration - Curriculum International Management" (CLAMDA IM) iš University of Bologna nustato aukštus akademinius ir intelektualinius standartus. Užuot sut ... [+]

"Business Administration - Curriculum International Management" (CLAMDA IM) iš University of Bologna nustato aukštus akademinius ir intelektualinius standartus. Užuot sutelkdama dėmesį į konkrečias verslo sritis, programa skatina studentus ištirti klausimus, susijusius su strateginiu organizacijų valdymu.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąLabai įvairus fakultetas, kurį sudaro UNIBO dėstytojai, turintys plačią tarptautinę patirtį, aukšti užsienio profesoriai, taip pat verslo specialistai, kurie užtikrina puikų akademinio griežtumo ir pramonės atitikimą.Mažosios klasės dydis, kad maksimaliai padidintų sąveika, palengvintų "vieno kūno" treniruotę ir palengvintų grupių diskusijas.Daugybė veiklos ir seminarų, skirtų ugdyti silpnus įgūdžius, lyderystę ir didelę įtaką bendravimui (viešas kalbėjimas, komandos kūrimas, CV kūrimas ir kt.).Stipendijos ir premijos, skirtos apdovanoti ir remti akademinę kompetenciją, bendrus laimėjimus bei tarptautines stažuotes.Nepaprastoji absolventų bendruomenė išsiplėtė visame pasaulyje ir užima svarbiausias vadovaujančias pareigas kai kuriose labiausiai įdomiose dešimties metų kompanijose.Priėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

GEMMA Erasmus Mundus magistro laipsnis moterų ir lyčių studijose - tai antrosios pakopos studijų programa, kurią sudaro dvejų metų studijos (120 ECTS) ir kuri yra priimta ... [+]

GEMMA Erasmus Mundus magistro laipsnis moterų ir lyčių studijose - tai antrosios pakopos studijų programa, kurią sudaro dvejų metų studijos (120 ECTS) ir kuri yra priimta 2 iš 7 prestižinių Europos universitetų, kurie dalyvauja konsorciume.

Pagrindinis universitetas yra universitetas, kuriame jūs pradedate programą ir baigiate pirmuosius studijų metus, o judumo universitetas - tai universitetas, kuriame antrojo studijų metais (ir kai kuriais atvejais ketvirtą semestrą) baigiate privalomą mobilumo semestrą. . Kreipdamiesi į GEMMA, galite pasirinkti vieną iš dviejų iš septynių Europos universitetų, išskyrus Granada-Oviedo ar Oviedo-Granada (daugiau informacijos rasite skyriuje "Judumo deriniai").... [-]

Anglų,Ispanų,Italų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Antrasis ciklas Tarpuniversitetinė sveikatos ekonomikos ir vadybos studijų programa (Eu-HEM) rengia aukštos kvalifikacijos vadovų lygio sveikatos ekonomistus, galinčius l ... [+]

Antrasis ciklas Tarpuniversitetinė sveikatos ekonomikos ir vadybos studijų programa (Eu-HEM) rengia aukštos kvalifikacijos vadovų lygio sveikatos ekonomistus, galinčius laikyti atsakingas pareigas (nacionalinėse ir tarptautinėse) institucijose ir įmonėse, privačiuose ir viešuosiuose mokslinių tyrimų institutuose ir tarptautinėse organizacijose dirba sveikatos priežiūros sektoriuje.

5 priežastys dalyvauti studijų programojeGaukite tvirtų žinių apie sveikatos ekonomiką ir politiką, sveikatos priežiūros valdymą, sveikatos įstatymus ir reglamentavimą.Bendras diplomas, pripažintas keturiose šalyseKeturi partnerių universitetai siūlo bendrą mokymosi pasiūlymą ir bendrą veiklą su suinteresuotosiomis šalimis ir sveikatos priežiūros sektoriaus ekspertaisLabai tarptautinė ir daugiadisciplininė aplinka su galimybe aplankyti iki 3 partnerių universitetųGalimybė gauti Erasmus Mundus stipendijasPriėmimo sąlygos... [-]
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The University of Bologna, an overview

Address
via Filippo Re 4
40126 Bologna, Emilia-Romagna, Italija
Interneto svetainė
Address
Piazza Aldo Moro, 90
Cesena, Emilia-Romagna, Italija
Address
Piazzale Sante Solieri,1
47121 Forli, Emilia-Romagna, Italija
Address
Ravenna, Emilia-Romagna, Italija
Address
Rimini, Emilia-Romagna, Italija
Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina
Address
Modena, Emilia-Romagna, Italija
Address
822112 Dakar, Jharkhand, Indija
Address
Lisbon, Lisbon, Portugalija
Address
Moscow, Moskva, Rusija
Address
Mulhouse, Grand Est, Prancūzija
Address
Mumbai, Maharashtra, Indija
Address
Strasburg, Mecklenburg-Vorpommern, Vokietija
Address
Faro, Faro District, Portugalija
Address
Cádiz, Andalusia, Ispanija