University of L'Aquila

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1952 metais ir įsikūręs L'Aquila, administracinio centro Abruzzo regione, mūsų universitetas yra viešojo mokymo ir mokslinių tyrimų įstaiga, siūlanti platų akademinių programų, įskaitant biotechnologijų, gamtos mokslų, ekonomikos, inžinerijos, mokslo, humanitariniai mokslai, medicina, psichologija ir sporto mokslai. Su septyniais departamentais " L'Aquila" universitetas siūlo daugiau nei 18 000 studentų, besimokančių 64 laipsnių kursus (suskirstytus tarp pirmojo ir antrojo laipsnių), aštuoniose doktorantūros studijų programose, specializuotose mokyklose, magistrantūros studijose ir profesijose. Daugelis valstybių savo atskirti fakultetas maždaug 600 profesorių ir mokslo darbuotojų gavo tarptautinį pripažinimą ir yra laikomas lyderiai savo srityse tyrimus.

L'Akvilos universitetas , kaip vienas iš strateginių tikslų, nustatė mokymo internacionalizavimą, daugiausia grindžiamą mokytojų ir studentų mobilumu, ir tarptautinių laipsnių kursų, sukurtų bendradarbiaujant su užsienio universitetais, sukūrimo. Šie kursai numato integruotas mokymo programas ir studentų judumo strategijas, leidžiančias abipusiškai pripažinti kreditus, įgytus kursuose. Šių kursų metu studijuojantys studentai atlieka nustatytus pakaitinius studijų laikotarpius L'Akvilos universitete ir jo užsienio universiteto partnerių (-ių).

Tarptautiniai kursai suteikia studentams galimybę įgyti dvigubo, daugiakalbio ar jungtinio laipsnio. Pagal dvigubus ir daugiakritinius laipsnius mes turime omenyje, kad, baigus kursą, studentas turi įgyti L'Akvilos universiteto laipsnį ir užsienio universiteto (-ių) laipsnį, kuriame jis atliko nustatytus studijų laikotarpius, uždirbančius reikalingus kreditus. Bendras laipsnis yra vienintelis laipsnis, išduotas universitetų, kurie oficialiai susitarė ir nustatė bendrą tarptautinį laipsnį.

Kai kurie mūsų kursai rengiami tik anglų kalba, o kiti siūlo tam tikras kursų vienetus anglų kalba, jei užsieniečiai yra įregistruoti.

Vietos

L'Aquila

University of L'Aquila

Address
Via Giovanni di Vincenzo, 16/B
67100 L'Aquila, Abrucai, Italija
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis