University of Padova

Įvadas

Oficialus aprašymas

Padujos universitetas yra vienas iš seniausių ir prestižiškiausių Europos vietų mokymosi; tai yra tarpdisciplininis universitetas, kuris siekia teikti savo studentams tiek profesinio mokymo ir kieto kultūros fone. Kvalifikacijos iš Padujos universiteto yra pasiektas ambicingas tikslas, vienas, kad yra pripažintas ir vertinamas, tiek studentams, tiek darbdaviams, tiek simbolis.

Kursai Padujos universiteto yra nuolat atnaujinamas, siekiant patenkinti nuolat kintančius poreikius darbo rinkoje. Jos sveikatos priežiūros laipsnių, pavyzdžiui, apima platų spektrą naujų kursų, pavyzdžiui, Vaikų slaugos (medicinos mokyklos), arba neurologijos ir reabilitacijos neuropsychologicznej (Psychology). Inžinerinės studijų programos yra civilinės, architektūros, aplinkos, pramonės ir informacijos inžinerijos srityse.

Paduvos universitetas laipsnių taip pat atspindi šiandienos poreikius apsaugoti tiek aplinką kursų aplinkos apsaugos ir technologijos mokslų (Žemės ūkis mokslų), ir vartotojams su saugos ir higienos maisto produktų (Veterinarijos medicinai). Moksliniai tyrimai vaistų, taip pat padengtas farmacijos Biotechnologijos (Farmacijos), kaip tyrimai aukštųjų technologijų produktų su Medžiagų mokslo (Sciences) žinoma. Didelis dėmesys taip pat skiriamas humanitarinių, pavyzdžiui, istorijos ir išsaugojimo Meno ir kultūros paveldo (menų ir filosofijos) ir apie mokytojų mokymą su pradinio ugdymo (švietimo) žinoma .Sriegines universiteto tradicinių kursų specialistų teisės, ekonomikos ir Verslo vadyba yra paleisti kartu kursus, analizuoti sudėtingas socialines sistemas, pavyzdžiui, sociologinių mokslų (politikos mokslų) ir statistinius duomenis, gyventojų ir visuomenė (statistinis mokslų).

Be to, labai motyvuoti universiteto studentai taip pat gali kreiptis dėl priėmimo į Galilėjos aukštojoje mokykloje. Po reiklus atrankos proceso kiekvienais metais 30 mokiniai pasirinko lankyti mokyklos aukšto lygio vidinius kursus ir naudoti savo specialias paslaugas.

istorija

Padujos universitetas buvo įkurtas 1222, po studentų ir dėstytojų grupė nusprendė čia atvyksta iš Bolonija. Jie sukurti nemokamą kūną mokslininkų, kurie buvo suskirstyti pagal jų kilmės vietą į Nationes, kurioje studentai patvirtintų įstatų, išrinktas Rettore (rektorius arba kanclerė) ir pasirinko savo mokytojus, kurie buvo išmokėtos su pinigų studentams surinkti. Ginti laisvę minties studijų ir mokymo tapo skiriamuoju bruožu, kuris šiandien gyvena Universiteto šūkis: Universa Universis Patavina Libertas.

Empirinių eksperimentinių metodų įvedimas kartu su teorijos mokymo žymėjo aukso amžių aušros. 16 ir 17 amžių, Paduva tapo idėjų dirbtuvės ir namų veikėjų pakeitė kultūros ir mokslo istoriją žmonija. Jie įtraukiami Andrea Vesalio, kuris įkūrė modernią anatomiją, taip pat astronomas Koperniko ir Galileo, kuris stebėjo dangų čia.

Paduva pat vaunts pirmąjį pasaulyje universiteto botanikos sodas ir nuolatinį anatominę teatrą, kuris buvo pastatytas Girolamo Fabrici Kaulo Acquapendente. William Harvey, kuris išgarsėjo apibūdinti kraujo apytaką, studijavo Paduva, o 1678 Jelena Lucrezia Cornaro Piscopia tapo pirmąja moterimi pasaulyje, kurios bus sudaromos aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

Iš Serenissima Venecijos Respublikos kritimas 1797 žymėjo tamsios amžiaus pradžioje. Paduva pateko į pirmųjų Prancūzijos ir tada austrai taisyklė, einančios per Italijos audringas Risorgimento, kuris taip pat turėjo įtakos universitetas.

Tarp pabaigoje 19 ir pradžioje 20 amžių, universitetas išplėtė įtraukti inžinerijos, farmacijos ir politikos mokslų fakultetai kartu su tradicinių fakultetų teisės, medicinos, meno ir filosofijos ir mokslo.

Fašizmo atėjimas sutrumpinti Universiteto vertybes laisvo mąstymo ir kultūros nepriklausomybę. Jos profesoriai prisiekė ištikimybę režimui, po kurio Italijos rasinės įstatymų patvirtinimo ir žydų profesorių išsiuntimas atidarė vieną tamsiausių laikotarpiais universiteto istorijoje. Rektorius Concetto Marchesi sukrėtė universitetas iš savo miego, o ne aukštis vokiečių okupacija padarė drąsų skundą studentams kovoti už Italijos laisvę. Dėl savo aukų išsilaisvinimo pavadinimą, Paduvos universitetas buvo apdovanota aukso medaliu karine narsa, vienintelis universitetas gauti tokią garbę.

Per pokario laikotarpiu universitetas atidarė fakultetai švietimo, žemės ūkio mokslų, ir psichologijos, ir 1990, fakultetai Veterinarija, ir Ekonomikos ir verslo administravimo. 20 amžiuje, Padujos universiteto pagaminti puikius literatūrinius duomenis, pavyzdžiui, Diego Valeri ir Concetto Marchesi; inžinieriai Giuseppe Kolombas, kad "meistras Dangaus mechanika" ūgio; matematikai, tokių kaip Tullio Levi Civita; teisininkai Alfredo Rocco ir Livio Paladinas; filosofai Luigi Stefanini Enrico Opocher; ir gydytojai kaip Vincenzo Gallucci, kuris atliekamas pirmąją širdies persodinimo Italijoje. Naujasis tūkstantmetis atidarytas keletą svarbių naujų atradimų, ypač medicinos, biomedicinos, inžinerijos ir erdvėlaivių technologijų.

Vietos

Paduja

University of Padova

Address
Via 8 Febbraio, 2
35122 Padova

35122 Paduja, Veneto, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 049 827 5111

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos