University of Siena

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Siena

University of Siena yra vienas seniausių universitetų Europoje, įkurtas 1240 m.

Jos istorija vystėsi kartu su Toskanos kultūrinėmis tradicijomis nuo viduramžių iki šių dienų.

Siena yra Toskanos širdyje, švelnių, kalvotų kalnų peizaže. Pastatytas ant trijų stačių kalvų ir aptvertas senovinėmis sienomis, tai yra unikalus miestas, kuriame studentai gali praleisti pelningą studijų laikotarpį, kupiną galimybių asmeniškai praturtėti.

TAIKOMA DABAR

TAIKYTI DABAR!

Tvirta tarptautinė misija

Per savo aštuonių šimtmečių istoriją University of Siena daugybę įvairių sričių studijų.

Bėgant metams University of Siena patobulino savo internacionalizacijos strategiją, siekdamas sustiprinti savo tarptautinius akademinius ryšius ir pritraukti studentus bei tyrėjus iš įvairių pasaulio šalių.

XXI amžiaus pradžioje ši istorinė institucija sugebėjo susidurti su iššūkiais, susijusiais su mokymosi, žinių ir tyrimų globalizacija, vykdydama daugybę tarptautinių bendradarbiavimų.

Kiekvienais metais sudaromos naujos tarptautinio bendradarbiavimo sutartys ir projektai, didėjantis laipsnių ir kursų, teikiamų anglų kalba, skaičius, užtikrinant gerą vietą nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose; tai yra keletas stiprių University of Siena .

Tarptautinės vasaros programos Siena

Keli tarptautiniai universitetai bendradarbiauja su University of Siena ir savo vasaros programoms pasirinko šią vietą:

 • Harvardo koledžo (JAV) vasaros programa: „Grožis, lyderystė ir naujovės“
 • Jeilio universitetas (JAV), „Literatūrinė, istorinė, kultūrinė ir geografinė kelionė Toskanoje“
 • Emory universitetas (JAV), „Gyvenimo ir aplinkos chemija“
 • Naujojo Džersio technologijos institutas, Hillier architektūros ir dizaino kolegija (JAV): „Meno ir architektūros istorija ir miesto plėtra“
 • Alves Faria koledžas, „Faculdades ALFA“ (Brazilija), „Democracia e desenvolvimento“
 • Toronto universitete (Kanada), Woodswortho koledžo vasaros mokykloje
 • Tulane universiteto teisės mokykla (JAV), „Tarptautinė teisė, kultūros paveldas ir menai“

TAIKYTI DABAR!

Reitingai ir akreditacijos

University of Siena turėdamas daugiau nei 17 000 studentų , patvirtina savo pozicijas nacionaliniame ir tarptautiniame aukštojo mokslo reitinguose.

2019 m University of Siena patvirtina, kad jis užima aukščiausias pozicijas tarp vidutinio dydžio Italijos universitetų pagal CENSIS klasifikaciją, Italijos socialinių studijų ir politikos centrą: 2-asis bendras, kalbant apie paslaugas ir struktūras, trečiasis - apie internacionalizaciją.

„U-Multirank“ yra daugialypis, į vartotoją orientuotas požiūris į aukštojo mokslo institucijų tarptautinį reitingą. Tai lygina aukštųjų mokyklų / universitetų veiklos rezultatus penkiose jų veiklos srityse: mokymo ir mokymosi, tyrimų, žinių perdavimo, tarptautinės orientacijos ir regioninio įsitraukimo.

University of Siena teigiamai vertina kai kuriuos penkių žymeklių poskyrius, ypač mokymo ir mokymosi, regioninio įsitraukimo, tarptautinės orientacijos srityse.

Qs World University Rankings pagal dalykus University of Siena vienas geriausių pasaulyje.

Pagal šį reitingą University of Siena užima aukštą poziciją nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu 2 plačiose dalykų srityse ir įvertina 32 dalykus.

Be to, „Siena“ U gali išlaikyti savo pozicijas bendrojo reitingo sąraše, nepaisant to, kad neseniai į tarptautinę klasifikaciją įtrauktos naujos tarptautinės aukštosios mokyklos.

„Times Higher Education“ (THE) yra pirmaujanti aukštojo mokslo duomenų teikėja pasaulio tyrimų vadovaujamoms institucijoms. Jos duomenis ir lyginamosios analizės įrankius naudoja daugelis prestižiškiausių pasaulio universitetų, kad padėtų jiems pasiekti savo strateginius tikslus.

University of Siena padidina savo pozicijas bendroje įskaitoje (351/400), palyginti su 2018 m., Ir pasiekia 51–75 vietą Europos mokytojų reitinge.

2019 m. Akademinis pasaulio universitetų reitingas (ARWU, taip pat žinomas kaip Šanchajaus reitingas) patvirtina augantį University of Siena , kuris žymiai pagerėjo, palyginti su ankstesniais reitingais, reputaciją, priskiriant jį „501–600“ diapazonui.

Pasaulio universitetų reitingų centras (CWUR) skelbia didžiausius pasaulio universitetų akademinius reitingus. Pagal naująjį CWUR sąrašą 2019–2020 m. University of Siena užima 470 vietą iš dvidešimties tūkstančių universitetų. Tai University of Siena 2,4 proc. Visame pasaulyje, o tai yra puikus pasiekimas.

TAIKYTI DABAR!

Italijos universiteto sistema

Pirmasis ciklas (bakalaurai)

Šis ciklas susideda tik iš „Corsi di Laurea“. Šios studijų programos suteikia studentams galimybę tinkamai valdyti bendruosius mokslinius metodus ir turinį bei specialius profesinius įgūdžius. Bendras reikalavimas patekti į mokyklą yra Italijos mokyklos baigimo kvalifikacija, suteikiama baigus 13 metų mokslą ir išlaikius atitinkamą valstybinį egzaminą; taip pat gali būti priimamos panašios užsienio kvalifikacijos. Priėmimas į kai kuriuos laipsnio kursus gali būti grindžiamas konkrečiais kursų reikalavimais.

Studijos trunka 3 metus. „Laurea“ skiriama studentams, įgijusiems 180 ECTS kreditų (vadinamą „Crediti Formativi Universitari - CFU“) ir įvykdžiusiems visus mokymo programos reikalavimus, įskaitant galutinio rašto darbo ar lygiaverčio projekto parengimą. „Laurea“ suteikia prieigą prie „Corsi di Laurea Magistrale“ ir kitų 2 pakopos studijų programų.

Antrasis ciklas (meistrai)

Pagrindinės šio ciklo programos yra „Corsi di Laurea Magistrale“. Jie teikia aukštesnio lygio išsilavinimą tam tikrose srityse vykdyti aukštos kvalifikacijos veiklą. Dalyvauti galima pagal Laurea laipsnį arba panašų užsienio laipsnį; priėmimas yra pagrįstas konkrečiais kursų reikalavimais, kuriuos nustato atskiri universitetai. Studijos trunka 2 metus. Laurea Magistrale laipsnis suteikiamas studentams, įgijusiems 120 ECTS / CFU kreditų ir įvykdžiusiems visus mokymo programos reikalavimus, įskaitant originalios disertacijos parengimą ir viešą gynimą.

Kai kurios programos (būtent odontologijos, medicinos, veterinarinės medicinos, farmacijos, architektūros, statybos inžinerijos / architektūros, teisės, pradinio ugdymo programos) yra apibrėžtos „BENDROJO CIKLO programos“ (Corsi a ciclo unico); į šias programas gali patekti Italijos mokyklos baigimo kvalifikacija (arba panaši užsienio kvalifikacija); priėmimas vyksta atsižvelgiant į stojamuosius egzaminus.

Trečias ciklas

Pagrindinės šio ciklo programos yra „Corsi di Dottorato di Ricerca“ (Mokslo doktorantūros programos); į šias programas įstoję studentai / jaunieji tyrėjai įgis pažangių mokslinių tyrimų metodiką, bus mokomi naujų technologijų ir, kur tinkama, dirbs tyrimų laboratorijose. Teisę gali gauti Laurea Magistrale laipsnis (arba panašus užsienio laipsnis); priėmimas vyksta remiantis konkursiniu egzaminu; studijos trunka mažiausiai trejus metus ir apima originalaus tyrimo projekto baigimą ir viešą gynimą.

Kitos programos

Universiteto antrosios pakopos profesinės programos, 1 arba 2 LYGIS (Corsi di Master Universitario di primo livello).

Tai yra 2 pakopos programos, skirtos suteikti studentams tolesnę specializaciją arba tęstinį aukštąjį mokslą baigus pirmąją pakopą. Dalyvauti gali Laurea (bakalauro laipsnis (arba panašus užsienio laipsnis) 1 lygiui arba Laurea Magistrale (magistro laipsnis) 2 lygiui; priėmimas gali būti susijęs su papildomais reikalavimais. Suteikta kvalifikacija nesuteikia galimybės Corsi di Dottorato di Ricerca arba bet kuriai kitai 3-iosios pakopos programai, nes, žinoma, ši rūšis nepriklauso bendriems nacionaliniu lygmeniu nustatytiems reikalavimams, tačiau ji yra siūloma už kiekvieno universiteto savarankišką atsakomybę.

Nuoroda: Italijos švietimo ministerija (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

120457_SCHEMASISTUNIVITA.jpg

TAIKYTI DABAR!

Studijuoju University of Siena

Sienos studentai gali būti tikros žmonių bendruomenės, kurią motyvuoja žinių ir mokymosi troškimas, dalis, turėdami dėmesingą ir prieinamą akademinį personalą bei turėdami daug novatoriškų paslaugų.

Kruopštus mokymo organizavimas, pamokų kokybė (kuri yra reguliariai stebima), studijų palengvinimo paslaugos, tokios kaip veiksmingos ir gerai organizuotos bibliotekos ir laboratorijos, taip pat svetingos, orientuojamos ir nuolatinės konsultavimo veiklos, pagalba neįgaliems studentams ir sunkumų patiriantys asmenys yra tik keletas stiprių University of Siena aspektų.

University of Siena rengiami pirmojo ir antrojo lygio kursai, dėstomi italų ir (arba) anglų kalba.

Kai kurie iš šių kursų gali būti apriboti, jei reikia atlikti vietinį ar nacionalinį priėmimo testą.

Studentai taip pat gali rinktis iš plataus aspirantūros kursų pasirinkimo, įskaitant doktorantūros programas, specializacijos mokyklas ir aukštesnio lygio profesinio mokymo programas, pastarosios yra skirtos siūlyti specifinius mokymus novatoriškiausiuose sektoriuose.

TAIKYTI DABAR!

Fondo metai

Siekiant užtikrinti galimybę visiems tarptautiniams studentams kreiptis dėl savo studijų programų, University of Siena taip pat gali pasiūlyti Fondo metus.

Fondo metai yra tiltas tarp jūsų dabartinių kvalifikacijų ir pirmojo lygio Italijos universitetų kursų (bakalauro) stojimo reikalavimų arba kaip priemonė užpildyti spragą tarptautinio studento, atvykusio iš šalies, kurioje aukštojo mokslo sistemai reikia trumpesnio išsilavinimo, išsilavinimo srityje. švietimo laikotarpis, nei suteikia Europos Sąjungoje įgyvendinamas „Bolonijos procesas“.

Be to, FY programa suteikia studentams tinkamą pasirengimą suprasti italų kalbą ir siūlo gilų akademinį pasirengimą stoti į Italijos universitetą. Visų pirma, dėka šios programos, tarptautiniai studentai turės galimybę patobulinti savo rašytinę ir sakytinę italų kalbą, komunikacinius įgūdžius, jie galės susipažinti su Italijos ir Europos Sąjungos akademinio mokymo ir mokymosi kriterijais.

Galite pateikti paraišką ...

 • jei esate tarptautinis studentas ir įgijote mažiau nei 12 metų išsilavinimą
 • jei esate tarptautinis studentas, kuriam reikalinga papildoma italų kalba ir akademinis pasirengimas stoti į Italijos bakalauro studijų programos 1 metus
 • jei turite Amerikos aukštosios mokyklos kvalifikaciją, kurioje nėra jokių pažengusiųjų aukštojoje mokykloje (AP), reikalingų norint įstoti pagal galiojančius įstatymus

Fondo kursas vyksta bendradarbiaujant Università per Stranieri di Siena University of Siena ir gali pasirengti įvairiems dalykams, iš viso 60 ECTS kreditų.

Pagrindiniai kalbos reikalavimai

Studentai gali prisijungti prie Siena siūlomos FY programos, turėdami bent jau B1 lygio (CEFR) įgyjamąją italų kalbos kompetenciją. Pasibaigus FY, bus užtikrinta išvykstanti B2 lygio (CEFR) kompetencija. Tai atitinka lygį, kurio reikalauja Italijos universitetai stojant į studijų programą.

Mokesčiai

Kiekvienam studentui reikalinga 4700 € studijų mokesčio FY programa.

Studijų pasirinktys

 • Ekonomika
 • Mokslas ir technologijos

Informacija: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

Kreditai universitetams (CFU)

Laipsniai baigiami įgyjant universitetinius kreditus (CFU). CFU yra darbo krūvio matas, reikalingas norint pasiekti kurso, kuriame esate mokomasi, mokymosi rezultatus. Vienas CFU atitinka 25 valandų kursinius ir mokymo kursus, įskaitant individualias studijas, paskaitas ir laboratorijas. Kiekvienam kurso moduliui ar mokymo veiklai priskiriamas tam tikras skaičius universiteto kreditų.

Kai išlaikysite egzaminą ar kitą vertinimo formą, jums bus suteikiami atitinkami kreditai, nepaisant pažymių.

Vidutinis dieninio universiteto studento reikalaujamas darbo kiekis per vienerius mokslo metus yra lygus 60 kreditų.

TAIKYTI DABAR!

Studijų planas

Studijų plane nurodoma mokymo veikla ir kursų moduliai / egzaminai, kuriuos turite aplankyti ir išlaikyti kiekvienus laipsnio kurso metus, kad galėtumėte baigti studijas.

Tam tikri kursų moduliai / egzaminai yra privalomi ir nurodyti individualios studijų programos nuostatuose, kiti yra pasirenkami. Turite sudaryti studijų planą, laikydamiesi specifinių studijų kursų nuostatuose nustatytų reikalavimų.

Savo studijų planą galite pateikti vienu iš dviejų būdų:

 • per internetinę procedūrą
 • asmeniškai savo skyriaus studentų ir kursų administravimo biure.

Egzaminai

Kiekvienais mokslo metais galite laikyti tik tų modulių, įtrauktų į tų metų studijų planą, egzaminus. Egzaminas gali būti žodžiu ir (arba) raštu ir (arba) praktinis; balai išreiškiami taškais iš trisdešimt.

Asmenims, išlaikiusiems egzaminą, suteikiami atitinkami kreditai, nepaisant jų pažymių.

Pravažiavimo ženklas yra 18/30. Aukščiausių balų (30/30) atveju komitetas gali skirti pagyrimus.

Mokymo organizavimas

University of Siena 15 katedrų priėmė dviejų semestrų sistemą akademinėms programoms organizuoti. Kiekvienos kadencijos pabaigoje numatomas egzaminų laikotarpis.

Orientacinis akademinis kalendorius

Rudens kadencija (1 semestras)

 • Spalio 1 d. – sausio 20 d
 • Egzamino laikotarpis: sausio 20 - vasario 28 d

Pavasario semestras (2 semestras)

 • Kovo 1 - birželio 1 dienomis
 • Egzamino laikotarpis: birželio 1 d. – liepos 31 d

Užsiėmimai sustoja atostogauti per Kalėdas ir Velykas, taip pat vasarą (nuo liepos pabaigos iki kitų mokslo metų pradžios).

Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite adresu internationalplace@unisi.it

TAIKYTI DABAR!

Studijos ir mokymai užsienyje

Vykdydamas savo mobilumo programas, University of Siena suteikia jums galimybę praturtinti savo mokymosi patirtį studijų ir (arba) mokymo užsienyje laikotarpiu.

Studijos Europoje su „Erasmus“

Vienas iš pirmųjų, prisijungusių prie „Erasmus“ programos, University of Siena šiuo metu bendradarbiauja su maždaug 400 universitetų visoje Europoje.

Naudodamiesi „Erasmus + for Studies“, jūs galite lankyti kursus užsienyje, laikyti egzaminus ir atlikti savo laipsnio darbo tyrimus 3–12 mėnesių; per akademines studijas galite dalyvauti programoje ne kartą.

Prisijunkite prie „Erasmus Plus for Stažuotės“ programos, užuot atlikę 2–12 mėnesių stažuotes ar stažuotes užsienyje esančiose įmonėse ar įstaigose.

Stažuotę taip pat galite pradėti atlikę baigiamąjį darbą; tai suteikia jums konkrečią galimybę patekti į darbo rinką.

„Erasmus“ programa taip pat suteikia studijų galimybių už Europos ribų per Tarptautinį kreditų mobilumą (ICM).

Kitos tarptautinės programos

Kiekvienais metais yra kviečiamos skirti stipendijas studijų ar mokslinių tyrimų laikotarpiams baigti Europos, Amerikos, Kanados, Australijos, Lotynų Amerikos, Rusijos Federacijos, Pietų Korėjos ir Japonijos universitetuose.

Kvietimai teikti paraiškas skelbiami kiekvienų metų rudenį. Paraiškos reikalavimai priklauso nuo jūsų tikslo, kaip nurodyta atskiruose kvietimuose teikti paraiškas.

Jei jūsų pažymio vidurkis po pirmųjų pirmosios pakopos studijų kursų metų yra ne mažesnis kaip 27/30, galite kreiptis dėl vasaros stipendijos dalyvauti anglų kalbos kursuose Kembridžo King's College (JK) pagal numatytą susitarimą .

Dvigubo laipsnio programos

Studentai gali kreiptis dėl dvigubo laipsnio programos, dalyvaudami vidinėje atrankos procedūroje. Programa suteikia studentams galimybę baigti studijų laikotarpį ir laikyti egzaminus partnerio universitete; studentams suteikiamas laipsnis tiek University of Siena tiek iš institucijos partnerės.

Norėdami kreiptis dėl tarptautinio mobilumo stipendijų, studentai turi laukti kvietimų teikti paraiškas paskelbimo (rudenį) arba Erasmus stažuotės kvietimo teikti paraiškas paskelbimo (visus metus).

Pagalbinės mokymosi struktūros ir studentų paslaugos

Bibliotekos

University of Siena yra penkios specialios bibliotekos šiose srityse: humanitarinių mokslų, ekonomikos, teisės politikos, mokslo ir technologijų bei medicinos, farmacijos ir biologijos. Įsikūrę skirtinguose mokymo kompleksuose, jie kartu sudaro Siena universiteto bibliotekų sistemą (Sistema Bibliotecario di Ateneo, SBA).

Norėdami ieškoti knygų ar dokumentų bibliotekoje, naudokitės vieninga „One Search“ platforma; Tai leidžia jums ieškoti universiteto katalogo internete 24 valandas per parą, net iš išorinių darbo vietų.

CLA - universiteto kalbų centras

Norėdami išmokti užsienio kalbų, galite pasinaudoti CLA švietimo paslaugomis.

Šių kalbų mokoma įvairiais lygiais: anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, portugalų, rusų ir kinų (tik Arezzo).

Kalbų centras vykdo B1, B2 ir C1 lygio anglų kalbos įgūdžių egzaminus, reikalingus universiteto laipsnio kursams ir susijusiems pasirengimo kursams klasėje arba mišriuose kursuose, kuriuose tiesioginės pamokos integruojamos į internetinį mokymąsi, padedant dėstytojui.

Siekdama palengvinti savarankišką mokymąsi, CLA siūlo savarankiškai prieinamas kalbų laboratorijas, turinčias garso ir vaizdo bei kompiuterines darbo vietas, kuriose galite rasti pagalbinę medžiagą kursams ir egzaminams rengti.

CLA yra oficialus egzaminų centras Kembridžo universiteto tarptautiniams anglų kalbos mokėjimo pažymėjimams (PET, FCE, CAE, CPE)

Universiteto elektroninio mokymosi platforma, portalas MOODLE

El. Mokymosi platformoje rengiami e. Mokymosi kursai ir tam tikri tradicinių kursų moduliai. Tikslas yra sukurti aplinką, atitinkančią kurso ugdymo tikslus ir skatinančią studentą, kuris yra raginamas bendrauti su virtualios klasės turiniu.

Sąsają galima pasiekti iš bet kurio įrenginio (kompiuterio, planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono).

Kiekvienam kurso moduliui bus prieinama: mokymo programa, bibliografinės nuorodos, mokymo medžiaga, paskaitų įrašai, bendradarbiavimo priemonės (forumai, pokalbiai) ir vertinimas / įsivertinimas (klausimynai, atsiliepimai ir kt.).

elearning.unisi.it/moodle/

„Santa Chiara“ laboratorija

http://santachiaralab.unisi.it/
santachiaralab@unisi.it

Būsimi ir priimami tarptautiniai studentai

Skirta tarptautiniams studentams, „International Place“ yra URP informacijos biuro dalis ir yra pagrindiniame universiteto pastate (URP, Banchi di Sotto 55, Siena).

Po vienu stogu renkama įvairi veikla ir paslaugos, siūlomos tarptautiniams studentams: įstojusiems ar ketinantiems įstoti į vieną ar kelis dalykus, laipsnio kursus ar University of Siena absolventus.

Tarptautinė vieta palaiko tarptautinius vartotojus visais būdais nuo pradinės galimybės naudotis vietos ir universiteto aplinka iki visiško jų integravimo.

TAIKYTI DABAR!

Priėmimo apžvalga

Nesunku kreiptis į University of Siena kandidato kvalifikacijai įvertinti. Štai šie žingsniai. Galite kreiptis per internetinę paraiškų teikimo sistemą - https://apply.unisi.it/ - iki dviejų pirmojo ar antrojo lygio studijų kursų (bakalauro ir magistro programų), o vertinimas bus praneštas maždaug per mėnesį, pasibaigus atitinkamo suvartojimo terminui. Paraiškos mokestis yra 30 eurų už kursą. Po registracijos, norint gauti daugiau įrašų internetinėje programoje, jums tiesiog reikia prisijungti naudojant asmeninį prieigos kodą. Atminkite, kad jūs galite dirbti su jūsų paraiška per visą paraiškų priėmimo laikotarpį.

Paprastai paraiškų teikimo laikotarpis yra nuo lapkričio pradžios iki balandžio pabaigos, galimi skirtumai atsižvelgiant į skirtingas programas; galutinį kalendorių bus galima rasti aukščiau minėtoje programų platformoje.

Paraiškų teikimo procesas

1 veiksmas: raskite tinkamą programą (galite pasirinkti iki dviejų programų).

2 veiksmas: Norėdami pradėti savo paraišką, spustelėkite „Tapkite pareiškėju“. Netrukus po to, kai el. Paštu gausite asmeninį prieigos kodą.

3 veiksmas: sukurkite savo programų paketą (kaip to reikalauja jūsų pasirinkta konkreti programa).

4 žingsnis: palaukite atsakymo į jūsų prašymą. Kai pateiksite paraišką, Priėmimo priėmimo komitetas įvertins jūsų kvalifikaciją ir įgūdžius atsižvelgiant į jūsų pasirinktų studijų programų reikalavimus.

Jums bus pranešta apie priėmimą maždaug per vieną mėnesį nuo priėmimo dienos. Esant dideliam paraiškų skaičiui, studentai, kurie išlaikys atranką pagal pateiktus dokumentus, turėtų būti pakviesti dalyvauti nuotoliniame rašytiniame bandyme, po kurio galbūt bus surengtas pokalbis. Nuotolinio rašytinio egzamino datos bus praneštos priimtiems studentams el. Pašto adresu, kuris naudojamas paraiškai gauti.

5 žingsnis: patikrinkite priėmimo į universitetus reglamentą savo šalies Italijos ambasadoje / konsulate.

6 žingsnis: Jei esate ne ES pilietis, gyvenantis užsienyje, išankstinė registracijos procedūra norint gauti jūsų VISA tyrimą turi būti atlikta jūsų šalies Italijos diplomatinėje atstovybėje.

Svarbus pranešimas tarptautiniams studentams

Tarptautiniams studentų priėmimo tikslams University of Siena nesinaudoja užsienyje įsikūrusiais įdarbintojais.

University of Siena savarankiškai tvarko studentų priėmimą į studijų programas.

Visi University of Siena darbuotojai ir biurai bendrauja išskirtinai tik per savo unisi.it el. Pašto adresus, kiti el. Pašto adresai nėra iš University of Siena personalo ar biurų.

Jei norite patikrinti priėmimo laiško tikrumą, susisiekite su adresu internationalplace@unisi.it ir pridėkite laiško kopiją.

Ne Europos Sąjungos piliečiai, gyvenantys užsienyje

Po įvertinimo, jei jis bus teigiamas, kandidatai gaus patvirtinimo laišką University of Siena . Kiekvienas kandidatas privalo iš anksto atvykti į atitinkamą Italijos diplomatinę atstovybę, laikydamasis specialių procedūrų, nurodytų kiekviename IDR.

Italų kalbos testas

Italų kalbos testas yra privalomas stojantiesiems iš ES nepriklausančių asmenų, kurie nori įstoti į universitetinį laipsnį, dėstomą italų kalba. Paprastai University of Siena šis testas planuojamas rugsėjo pradžioje.

Kandidatai, turintys patvirtintas italų kalbos žinias arba stojantieji į anglų kalbos kursus, šio egzamino laikyti negali.

Mokestis už mokslą ir palaikymas

Akademinės rinkliavos

Universitetinį išsilavinimą Italijoje įsteigė Italijos vyriausybė. Dėl šios priežasties mokslai paprastai yra mažesni nei daugelyje kitų šalių.

University of Siena kasmet skelbia studentų mokesčių nuostatus. Pirmosios, antrosios ir ilgosios pakopos studijų programos studentai moka nuo vienos iki keturių studijų įmokų dalimis. Kiekvienam tarptautiniam studentui skiriama suma priklauso nuo jo kilmės šalies ir pasirinkto kurso. Mokėtina suma gali būti apskaičiuota naudojant šį įrankį

http://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

DSU stipendija

Studentai gali kreiptis dėl stipendijos, kurią teikia DSU (Regioninė „Teisė mokytis“) ir kuri priklauso nuo jų šeimos pajamų; tai sudarys užduoties reitingą ir šią naudą gaus tik geros padėties studentai.

Kasmetinis kvietimas teikti paraiškas DSU stipendijoms skelbiamas liepos mėnesį DSU „Toscana“ svetainėje www.dsu.toscana.it

TAIKYTI DABAR!

Apgyvendinimo ir studentų paslaugos

DSU Toskanos agentūra teikia įvairias studentų palaikymo paslaugas, tokias kaip apgyvendinimas, universitetų restoranai, sportas.

Apgyvendinimas

Siena siūlo įvairius būstų variantus, pradedant universiteto rezidencijų salėmis ir baigiant privačiu apgyvendinimu (individualūs / bendri apartamentai arba vienviečiai / dviviečiai kambariai).

University of Siena nėra studentų rezidencijų, tačiau jis gali naudotis vietomis bendrabučiuose, priklausančiuose DSU. Sienoje yra 11 universiteto rezidencijų, kai kurios įsikūrusios miesto centre, kai kurios yra arti miesto sienų ir gerai sujungtos su miestu ir katedromis. Visose vietose yra nemokamas belaidis internetas.

Kiekvienais mokslo metais DSU skelbia pranešimą apie stipendijų ir apgyvendinimo vietų skyrimą, kurį galima rasti šiame tinklalapyje: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio- e-posto-alloggio

Daugiau informacijos apie DSU stipendijas ir paslaugas galite rasti tinklalapyje www.dsu.toscana.it

Restoranai

Universiteto valgykloms vadovauja DSU „Toscana“, kuri siūlo studentams pigų visišką maistą (nuo 2,80 iki 4,00 euro) su įvairiais meniu.

Norint patekti į universiteto valgyklas, studentams reikalinga intelektualioji kortelė, kuri išduodama priėmus studijas. Mainų studentams šią kortelę išduoda Tarptautinių ryšių biuras, registruodamasis universitete.

CUS - sporto centras

Bendradarbiaudamas su DSU ir Sienos universiteto sporto centru (CUS), universitetas skatina studentų sportą siūlydamas nemokamus ar sumažintus krepšinio, futbolo, tinklinio, regbio, dziudo, svorio treniruočių, aptvarų ir teniso kursus.

Taip pat organizuojami varžybiniai sporto renginiai, pripažinti atitinkamų nacionalinių federacijų. Norėdami dalyvauti šiuose renginiuose, studentai privalo turėti DSU-Toscana / CUS narystės kortelę.

Karjeros paslaugos

Siekdamas tiesiogiai susisiekti su darbo pasauliu ir teikti paramą, „Įdarbinimo biuras“ organizuoja karjeros dienas, įmonių pristatymus ir departamentų renginius, kad teiktų informaciją apie tam tikrų interesų sričių įmones.

Be to, išplėstinė pameistrystė (arba „aukštojo mokslo ir mokslo tiriamoji pameistrystė“) leidžia patekti į įmonę paskutiniaisiais antrosios pakopos laipsniais per neterminuotą darbo sutartį, leidžiančią tuo pat metu baigti mokslą.

www.unisi.it/placement

„Erasmus Siena“ grupė (ESN / GES)

Jei esate buvęs „Erasmus“ studentas ar užsienio studentas, studijuojantis Sienoje, galite susisiekti su „Erasmus“ grupe „Siena“ (GES): tai savanorių grupė, neturinti jokių politinių ar religinių ryšių, padedanti integruoti tarptautinius studentus į Sienos universiteto bendruomenę ir miesto socialinę struktūrą ir teikia informaciją italų studentams, besidomintiems judumo programomis.

ESN Siena GES yra „ESN“ (Erasmus Studentų Tinklas), asociacijų tinklo, atstovaujančio tarptautiniams studentams, narė, taigi, remdamasi studentams padedančiais studentais, suteikia galimybių kultūriniam supratimui ir saviugdai.

Kiekvienais metais „ESN Siena“ atstovai dalyvauja įvairiuose ESN susitikimuose, kuriuose aptaria bendras mobilumo programų skatinimo strategijas.

www.gruppoerasmussiena.it

TAIKYTI DABAR!

Draugų sistema

„Buddy“ programą skatina University of Siena bendradarbiaudamas su ESN Siena GES asociacija. Jos tikslas nėra tik padėti mainų studentams praktiniais klausimais, susijusiais su jų įsikūrimu naujoje šalyje. Ja daugiausia siekiama palengvinti integraciją į Italijos akademinį gyvenimą ir Italijos studentų bendruomenę.

„Buddy“ programa, svarbiausia, yra puiki proga susirasti naujų draugų iš kitų pasaulio šalių ir užmegzti ilgalaikes tarpkultūrines draugystes! Vykdydamas programą, bičiulis gauna galimybę praktikuoti užsienio kalbą, susipažinti su įvairiomis kultūromis, plėtoti savo socialinius įgūdžius; bičiulis taip pat gauna galimybę dalyvauti remiamuose socialiniuose renginiuose, susitikti su savo bičiuliais draugais ir dalyvauti išskirtiniuose ESN Siena GES renginiuose.

Informacijos paieška

Kur galite rasti informacijos? Tinklalapyje, universiteto socialiniuose tinkluose ir katedrų tinklalapiuose rasite visą reikalingą institucinę informaciją, taip pat pranešimus apie susitikimus ir įvykius.

Universiteto registratūra: URP ir tarptautinė vieta

Norėdami gauti bendrą informaciją apie University of Siena , jo paslaugas, kursus, galimybes ir galimybes, galite susisiekti su URP informacijos biuru. Taip pat galite sužinoti apie imatrikuliaciją ir priėmimą bei gauti pagalbos atliekant šias procedūras internetu (registratūroje, telefonu arba el. Paštu) info@unisi.it

Tarptautinė vieta, URP - Informacijos biuro dalis, skirta tarptautiniams studentams, ypač tiems, kurie priima ar nori stoti į pirmojo lygio (bakalauro ir vieno ciklo magistro), antrojo lygio (magistro) laipsnius. arba atskiras modulis.

Studentai gali kreiptis į tarptautinę vietą norėdami gauti informacijos apie universitetą ir jo teikiamas paslaugas, leidimus gyventi, sveikatos draudimą, Italijos mokesčių kodą (codice fiscale), akademinės kvalifikacijos galiojimą, užsienio akademinės kvalifikacijos pripažinimą, kurso sutrumpinimą.

internationalplace@unisi.it

Tarptautinio mobilumo studentai turėtų susisiekti su Sveikinimo tarnyba el. Paštu@ingisi.it

TAIKYTI DABAR!

Vietos

Siena

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 Siena, Toskanoje, Italija
Telefonas
+39 0577 232111

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis