University of Trieste

Įvadas

Oficialus aprašymas

1924 m. Įkurtas University of Trieste yra vidutinio dydžio universitetas, kurio studentų skaičius yra maždaug 16 000. Ji siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų spektrą, taip pat trumpus profesinius meistrus, pažangias magistrantūros ir specializacijos programas, kurių dauguma yra medicinos srityje. Kai kurios studijų programos yra mokomos anglų kalba .

Šiuo metu universitete yra 10 skyrių: ekonomikos , verslo, matematikos ir statistikos mokslų ; Inžinerija ir architektūra ; Humanitariniai mokslai; Teisinės, kalbos, vertimo žodžiu ir vertimo studijos ; Matematika ir geosciences ; Medicina, chirurgija ir sveikatos mokslai ; Gyvosios gamtos mokslai ; Farmacijos ir chemijos mokslai ; Fizika; Politiniai ir socialiniai mokslai .

Universitetas dalyvauja daugelyje nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų. Ji taip pat dalyvauja įvairiuose studentų ir darbuotojų mainų programose su ES universitetais ir bendradarbiauja su keliais Rytų Europos ir kitų ne ES šalių universitetais.

Tarptautinis mobilumas University of Trieste

Universitetai yra žinių kryžkelėje.

Vadovaudamasis Lisabonos strategija, kurioje pabrėžiama, kad kuriama konkurencingesnė ir dinamiškesnė žiniomis grįsta visuomenė, tarptautinis universitetų mobilumas ir internacionalizavimas gali tapti strategine priemone socialinei, kultūrinei ir ekonominei šalies plėtrai. Jie gali būti laikomi iššūkiu ir galimybe dalyvaujančioms aukštojo mokslo įstaigoms išplėsti ir praturtinti siūlomų kursų spektrą.

Jos internacionalizacija, kurią jau nuo pat pradžių pradėjo University of Trieste , puikiai atitinka šias nuostatas ir yra triesto miesto strateginės padėties ir istorinio tarptautinio pobūdžio.

University of Trieste aktyviai dalyvauja įvairiose Europos lygmens programose (LLP Erasmus, Leonardo da Vinci, Alpe Adria, Bovec vasaros mokykla) ir platesnėse Europos (Tempus) bei tarptautinėse sistemose (ISEP programa, tarptautinės mobilumo dotacijos programa, "Marco Polo" Projektas).

Vietos

Trieste

Address
Piazzale Europa, 1
34127 Trieste, Friuli-Venezia Giulia, Italija