University of Turin

Įvadas

Oficialus aprašymas

TAIKYKITE „UniTo“ už 2020–2021 m. Href = "https://apply.unito.it

Norėdami gauti informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir galutinius terminus, spustelėkite čia.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin yra vienas seniausių ir prestižiškiausių italų universitetų .

Turino apie 70 000 studentų , 4000 akademinių, administracinių ir techninių darbuotojų , 1800 doktorantūros studijų ir doktorantūros studentų bei 120 pastatų skirtingose ​​srityse Turine ir svarbiausiose vietose Pjemonte , University of Turin gali būti laikomas " a-city ", skatinti kultūrą ir gaminti mokslinius tyrimus, inovacijas, mokymus ir užimtumą.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpgnuotrauka mandagumo Michele D'Ottavio

University of Turin šiandien yra vienas iš didžiausių Italijos universitetų, atviras tarptautiniams tyrimams ir mokymams. Ji vykdo mokslinius tyrimus ir organizuoja kursus visose disciplinose, išskyrus inžineriją ir architektūrą. Tai yra neatskiriama bendruomenės dalis, veikianti atgaivinant miesto ir priemiesčių vietoves, skatinant kultūrinę sąveiką, socialinę integraciją ir plėtrą, skatinant dialogą ir supratimą apie dabartinę realybę.

Stipendijos, skirtos tarptautiniams studentams

Informacija: en.unito.it/international-scholarships

Kursai

University of Turin praktiškai apima visas žinios sritis; jos medicininės diagnostikos, biosensorizacijos ir nanotechnologijų tyrimų centrai yra vieni geriausių Italijoje.

Kai kurie siūlomi laipsnių kursai yra unikalūs Italijoje, pavyzdžiui, karinės strategijos, biotechnologijos, sporto mokslų, restauravimo ir išsaugojimo srityse (Venaria).

University of Turin turi nemažą tradicinių tradicijų, tokių kaip istorija, filosofija, teisė, ekonomika ir medicina, tradicijas, tačiau šiuo metu ji išsiskiria į svarbius šiuolaikinius sektorius, pavyzdžiui, maisto mokslus, socialinę politiką, informacines technologijas, scenos menus ir komunikacijos mokslus. .

132081_019_graf_library.jpgAndrea Gurmani nuotrauka

Fundavimo programa

(Bakalauro studentai)

Įtraukimas į Italijos pirmosios pakopos laipsnį paprastai apima bent 12 metų vidurinės mokyklos lankymąsi.

Fondo programoje gali prisijungti bakalauro studentai, įgiję vidurinio mokslo diplomą po trumpesnio nei 12 metų laikotarpio. Tai vienerių metų internetinis kursas, kuriame mokama 60 kreditų, daugiausia italų kalbos ir kultūros bei kitų dalykų. Tarptautiniai studentai gali lankyti visą programą internetu savo šalyse, išskyrus paskutinį testą, kuris vyks University of Turin .

Fondo programa taip pat atvira daugiausiai 30 kreditų italų kalbos ir kultūros studentams, kurių mokslo metai baigiasi prieš šešis mėnesius iki Italijos mokslo metų ir jiems nereikia gauti tolesnių universiteto kreditų.

Informacija pateikiama adresu https://foundationprogramme.unito.it/

Bibliotekos ir muziejai

Yra daugiau nei 70 universitetų bibliotekų, kuriose yra apie du milijonai knygų: 100 000 yra senoviniai tomai. Botanikos sodas ir keletas universitetų muziejų, tokių kaip "Cesare Lombroso" - Kriminalinės antropologijos muziejus ir "Luigi Rolando" - Žmogaus anatomijos muziejus yra gerai žinomi.

Universitetas labai domina vietos muziejų tinklą, apimantį temas nuo Egipto iki Šiuolaikinio meno, taip pat turi savo žiniasklaidos, radijo, televizijos ir kino filmų kūrimo padalinius.

Tvirtas įsipareigojimas

Universitetas aktyviai dalyvauja daugelyje socialinių klausimų, tokių kaip aplinka, narkotikai, lygios galimybės ir specialiųjų poreikių žmonių teisės. Ji taip pat veikia tarptautiniu lygmeniu partnerystės susitarimais su Indija, Kinija, besivystančiomis Azijos šalimis, Lotynų Amerika, Rytų Europa, Viduržemio jūros regionu ir keletu regiono veikiančių tarptautinių organizacijų.

Pjemonto regioninė agentūra dėl teisės į universitetinį išsilavinimą (EDISU) - regioninė institucija, teikianti pagalbą studentams - skiria stipendijas universitetų studentams, atsižvelgdama į privalumus ir poreikius: stipendijų suma priklauso nuo studento finansinės padėties.

132082_020_palazzo_rettorato.jpgnuotrauka sutiko University of Turin

Vietos

Turinas

Address
Via Giuseppe Verdi 8
10124 Turinas, Pjemontas, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 011 6706111

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis