University of Verona

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNIVERSITETAS

University of Verona yra skirtas naujovėms ir aukšto jos mokymo ir mokslinių tyrimų kokybės išlaikymui. Įstaiga turi 22 689 studentus ir 1500 dėstytojų ir ne mokytojų, kurie yra skirti nuolatiniam augimo procesui ir žmogiškųjų, struktūrinių ir finansinių išteklių plėtrai. Universitetas turi tvirtus ryšius su vietos bendruomene ir žvelgia į ateitį nuolat stiprindamas siūlomų kursų ir darbo pasaulio ryšį. Artimiausioje ateityje vienas iš pagrindinių Universiteto tikslų yra tęsti savo pastatų programą, kad būtų sukurta patobulinta ir sveikesnė aplinka.

TARPTAUTINIS

University of Verona skatina tarptautinį mobilumą per integruotų paslaugų, teikiamų profesoriams, mokslininkams, doktorantams, doktorantams ir studentams, atvykstantiems iš užsienio, tinklą.

Pasirinkite savo profilį ir suraskite visą jums skirtą informaciją ir paslaugas.

Priėmimo biuras

Užsienyje gyvenantiems ne ES studentams Tarptautinis studentų skyrius gali padėti rengti universiteto išankstinę registraciją per ambasadas, registracijas, registracijas ir visus galimus programos pakeitimus.

Prieš iš anksto užsiregistravę Italijos ambasadoje ar konsulinėje įstaigoje, ne ES studentai, gyvenantys užsienyje, turėtų patikrinti turimas programose esančias programas, kuriose jie domina. Žiūrėkite manifestą "Degli Studi" mūsų svetainėje.

Tarptautinis studentų biuras teikia informaciją visiems studentams (ne ES, ES ir italų), turintiems kvalifikaciją, įgytą ne Italijoje , ir informaciją asmeniškai (pagal paskyrimą) bei tvarko kvalifikacijos lygiavertiškumo prašymus patikrindami pateiktus dokumentus (vertės deklaracijas ir aukštojo mokslo diplomai, kuriuos išversti ir legalizuoti Italijos ambasada šalyje, kuri išdavė pažymėjimą).

Tarptautinis studentų skyrius taip pat priima ir tvarko prašymus dėl užsienio laipsnių patvirtinimo ("ekvivalenza") per metus nuo sausio iki balandžio mėn.

Vietos

Verona

Address
Verona University,
Via dell'Artigliere 8

37129 Verona, Veneto, Italija