Up Level School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta Fabrizio Serafini, jis patyręs specialistas, su daugeliu laimėjimų savo kredito vadovaujančias sektoriuje. iki lygio nuo 1995 metų, jis turi savo kredito įdomiausių namai žmonijos istorijos požiūriu mokymo ir hiper-specializaciją. 2004 įgijo ISO 9001: 200Settore / AE Aktyvumas: 37 projektuojant ir išmokas meistro Doktorantas, o ne, ir mokymo bei kvalifikacijos kėlimo kursus Professional. 2009 akreditaciją Lacijaus regiono. 2011 akreditaciją Lombardijos regione.

Mokymo misija, kad atsispindi rinkoje ir jis tampa vertingas atskaitos taškas įmonėms, kurios nori įtraukti į savo ekologiškų aukštos kvalifikacijos specialistų, galinčių užpildyti vadovaujančias pareigas ir atsakomybę savarankiškai.

Geriausi specialistai auga čia

Aukštyn, pažodžiui verčia augti, tobulėti, gauti iki lygio. Iki lygio, vadybos mokykla, dar reiškia labiausiai, tai yra tapti. Iki lygmeniu, nes ji orientuota į mokymą, vykdant savo misiją pačias giliausias ir kilnaus žodžio prasme: formuoti naują būdą būtybės, perduoti teorines ir empirines žinias, kad sukurti naują būdą vaidyba. Pasinaudoti šia dievišką dorybę informatyvus Dantė rezervuota išmoko ir išmintingų meistrų senovės Graikijoje.

Iki lygiu tai trečiojo tūkstantmečio, su tą patį tvarka. Traukinio asmenys, galintys užbaigti mokymosi kelią ir praktiškai gautus mokymus.

Remdamasi Uplevel reiškia investuoti į savo profesinį tobulėjimą

Kodėl Iki lygiu mokykla įkurta moderniausių mokymo modelius ir specializacijų, tai yra židinio taškas ir patirtinis mokymasis aukščiausiu lygiu, kuriuo siekiama konkretaus tikslo ir reiklus. Studentai, absolventai ir specialistai jau vyksta siekiama Up lygio, kad pridėtinę vertę jų profesionalumą. Įmonės tikslas Up lygio, nes jie žino, kad bus paleisti mokyklą visiško kokybės, efektyvumo ir rezultatų vardu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Italų

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Magistro laipsnį svetingumo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 136 - 136 valandos November 2018 Italija Milan Rome Naples + 2 daugiau

Į svetingumo vadybos Up lygio magistras yra pažangi mokymo kursas Hotel pramonės valdymo garantuojamas stažuočių metu didelių viešbučių. [+]

Į svetingumo vadybos Up lygio magistras yra pažangi mokymo kursas Hotel pramonės valdymo garantuojamas stažuočių metu didelių viešbučių. Jūs tapsite vadovai didelių viešbučių tinklai, kurortų, konferencijų srityse ir organizuoja renginius, ir patekti į vadovaujančias pozicijas šiose departamentų viešbučio realiai:

operacijos Pardavimai ir marketingas Žmogiškieji ištekliai finansinis Kodėl verta rinktis svetingumo vadybos magistras?

Į svetingumo vadybos magistras yra sukurta siekiant pasiūlyti kompetencijos ugdymo: naujoviška formulė profesionaliai vertės.

Vienas iš pagrindinių tikslų yra suteikti potencialiam Manager svetingumą visiems teorinį ir praktinį visų pirma, įvesti aukščiausios know-how į patrauklių pasaulis viešbučių ir padaryti savo profesijos meną tarp geidžiamiausių rinka ,... [-]


Magistro laipsnį komunikacijos, socialinės žiniasklaidos ir interneto rinkodaros

Su bendrabučiu Ištęstinės 100 - 100 valandos April 2019 Italija Milan Rome Naples + 2 daugiau

Į Bendravimas, socialinės žiniasklaidos ir interneto rinkodaros magistras yra modernus ir novatoriškas švietimo, kad rengia specialistus į interneto rinkodaros ir verslo internetinių ryšių srityje. Skirtingai nuo kitų tinklalapių kursai klasikinis Rinkodara nori būti labiau išsami priemonė: tai konkretus meistras socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijas, interneto reklamos ir interneto copywriting pamatus, sukurta pagal moderniausių bendravimo būdų ir naujausius pokyčius sektoriaus. "Facebook", "Google Plus", "YouTube", "Twitter", "Google Adwords" taps kasdienius įrankius savo darbą. [+]

Į Bendravimas, socialinės žiniasklaidos ir interneto rinkodaros magistras yra modernus ir novatoriškas švietimo, kad rengia specialistus į interneto rinkodaros ir verslo internetinių ryšių srityje. Skirtingai nuo kitų tinklalapių kursai klasikinis Rinkodara nori būti labiau išsami priemonė: tai konkretus meistras socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijas, interneto reklamos ir interneto copywriting pamatus, sukurta pagal moderniausių bendravimo būdų ir naujausius pokyčius sektoriaus. "Facebook", "Google Plus", "YouTube", "Twitter", "Google Adwords" taps kasdienius įrankius savo darbą.

Kodėl verta rinktis magistro komunikacijos, Social Media ir interneto rinkodaros? ... [-]

Magistro laipsnį renginio valdymo

Su bendrabučiu Ištęstinės 124 - 124  November 2018 Italija Milan Rome Naples + 2 daugiau

Į renginį vadybos magistras yra modernus ir novatoriškas švietimo, kad rengia specialistus į kūrimo ir renginių vadybos srityje. Skirtingai nuo kitų tradicinių kursai Renginių vadyba siekia būti išsamesnis priemonė: tai specifinis Master pelių sektoriaus planavimo strategijas ir ant integruotos komunikacijos pagrindus, kuriais siekiama patenkinti organizacines ir komunikacines technologijas. [+]

Į renginį vadybos magistras yra modernus ir novatoriškas švietimo, kad rengia specialistus į kūrimo ir renginių vadybos srityje. Skirtingai nuo kitų tradicinių kursai Renginių vadyba siekia būti išsamesnis priemonė: tai specifinis Master pelių sektoriaus planavimo strategijas ir ant integruotos komunikacijos pagrindus, kuriais siekiama patenkinti organizacines ir komunikacines technologijas.

Kodėl verta rinktis į Event Management magistro?

Naujas magistras renginių organizavimas Up lygio rengia sau tilptų jums veikia labai konkurencingoje pramonės mokant iki 360 laipsnių į įvykius ir į MICE sektoriuje.

Ką Event Manager?

Mokytojas rengia visapusiškai profesionalų Event Manager, kad būtų galima dirbti renginių rinkoje "nacionalinis ir tarptautinis", specialistas, kuris planuoja ir plėtoja renginį, prisiima atsakomybę už kūrybinių elementų parinkimas, techninė ir logistika. Ji supranta ir rūpinasi viso renginio planavimas, prekinio ženklo kūrimo, rinkodaros ir komunikacijos strategiją, garso ir vaizdo produkcijos, scenarijų, logistikos, biudžeto sudarymo, derybų ir pasaulinę klientų aptarnavimą.... [-]


Magistro laipsnį turizmo valdymo

Su bendrabučiu Ištęstinės 128 - 128 valandos November 2018 Italija Milan Rome Naples + 2 daugiau

Ši magistrantūros yra viena iš turizmo mokymo kursų kompetencijos turizmo tapti specialistai turizmo sektoriuje. Dirbsite kaip direktoriaus kelionių agentūrų ir kelionių operatorių, ekspertų rinkodaros ir komunikacijos turizmui, turizmo skatinimas vadovas, technikos direktorius Kelionių agentūrų, ekskursijų vadovas. Joks kitas magistras turizmo rengia jums, kaip gerai, kad į darbo pasaulį! [+]

Ši magistrantūros yra viena iš turizmo mokymo kursų kompetencijos turizmo tapti specialistai turizmo sektoriuje. Dirbsite kaip direktoriaus kelionių agentūrų ir kelionių operatorių, ekspertų rinkodaros ir komunikacijos turizmui, turizmo skatinimas vadovas, technikos direktorius Kelionių agentūrų, ekskursijų vadovas. Joks kitas magistras turizmo rengia jums, kaip gerai, kad į darbo pasaulį!

Kodėl verta rinktis turizmo vadybos magistras?

Į Turizmas Vadyba Up lygio Meistras mokymo programa, teorinė ir praktinė, aukštos kvalifikacijos dirbti turizmo ir tapti specialistų turizmo sektoriuje. Ši magistrantūros yra geriausias, nes:

Ji siūlo rimtą mokymo, betono ir į rezultatus orientuotą. Mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį pramonėje. Stažuotės garantuojamas atitinkamų kompanijų turizmo srityje. Jūsų turizmas mokymas bus tokia išsami ir pasiruošti gerai įvairių darbo galimybių, dėl kurių Turizmo vadybos magistras buvo sukurta. profesionalūs centrai Direktorius Kelionių agentūra technikas kelionės vadovas Direktorius Kelionės agentūrų ir ekskursijų organizatorių Rinkodaros ekspertas ir komunikacijos turizmo Kursai turizmo rinkodaros Turizmas technologijos Kelionių maršrutai turizmo teisės aktai Turizmas sąskaitos Web 3.0 turizmo rinkodaros Socialinės žiniasklaidos ir integracijos pasirinkimas į turizmo rinkodaros strategiją vietos ... [-]

Master in Hospitality Management International

Su bendrabučiu 136 valandos November 2019 Italija Milan

Hospitality Management at Up lygio magistrantūros programa yra profesionalus kursas viešbučių valdymo sektoriuje, kuris leidžia savo studentams įgyti reikiamų žinių, kad galėtų užimti vadovaujančias pareigas. [+]

Apie magistro programą, Hospitality Management

Hospitality Management at Up lygio magistrantūros programa yra profesionalus kursas viešbučių valdymo sektoriuje, kuris leidžia savo studentams įgyti reikiamų žinių, kad galėtų užimti vadovaujančias pareigas. Pasibaigus kursui, mokykloje suteikiama stažuotė svarbiuose viešbučiuose, kurie padės jums padidinti savo karjerą ir tapti viešbučių ir restoranų vadybininku, konferencijų centru ar renginių vadove, arba nustatyti savo vaidmenį vienoje iš šių sričių:

OperacijosPardavimų ir rinkodarosŽmogiškieji ištekliaiFinansinisKodėl verta rinktis "Hospitality Management" magistro laipsnį?

Hospitality Management magistras yra sukurta siekiant įgyti kompetencijos ugdymą: novatoriškos formulės, skirtos vertingiems specialistams.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Piazza Carità 32
Naples, Campania, 80134 IT
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
Piazzale Flaminio 9
Rome, Lazio, 00196 IT
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
Via Fabio Filzi 2
Milan, Lombardy, 20124 IT
Socialiniai tinklai