Ben-Gurion University of the Negev

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ben-Gurion University of the Negev turi unikalią misiją, kuri suformavo jos charakterį

Ben-Gurion University of the Negev (BGU) buvo įkurtas 1969 metais, suprasdamas pirmojo Izraelio ministro pirmininko Davido Ben-Guriono viziją, kuri manė, kad Izraelio ateitis yra Negevio regione, dykumos erdvėje, kuri sudaro daugiau nei 60 proc. iš šalies. Vizija pasirodė misija: būti Negevo vystymosi katalizatoriumi.

Šiandien, praėjus beveik 50 metų, BGU yra pasaulyje žinoma mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo įstaiga, viršijanti akademinės bendruomenės ribas kuriant naują švietimo ir mokslinių tyrimų modelį, kuris įtakoja žmonių gyvenimą Negevuose, visame Izraelyje ir visame pasaulyje.

Su "Beer-Sheva", "Sede Boqer" ir "Eilat" universitetuose BGU iš tiesų yra inovacijų oazė, atliekanti pažangiausius elektroninio ir tėvynės saugumo tyrimus; robotų technika; didelės duomenų ir informacijos sistemos; Alternatyvi energija; dykumos tyrimai; vandens gėlinimas, Izraelio tyrimai, kultūra ir žydų mintis; medicinos ir biotechnologijos; pasaulinė sveikata ir daug daugiau.

Būti kitokiam. Būk savimi. BGU.

Kaip didžiausias Izraelio tyrimų universitetas, BGU pritraukia puikių studentų iš viso Izraelio ir viso pasaulio. Universiteto įvairūs fakultetai ir 51 departamentai, siūlantys pažangiausius įrenginius ir dinamišką beveik 20 000 studentų, siūlo daugybe galimybių. Studentai atvyksta į BGU tiek dėl išskirtinių akademinių galimybių, tiek dėl aktyvios universitetinės atmosferos.

BGU visapusiškas universitetas, daugiadalykis tyrimas yra daugiau nei išimtis, o studentai ir tyrinėtojai skirtinguose fakultetuose, katedros ir tyrimų centruose dirba kartu siekdami rasti geriausius pasaulio aktualias problemas. BGU mokslininkai ir studentai yra aistringi apie savo darbą: nenuostabu, kad jie pasiekė precedento neturinčių pasiekimų pažengusiems mokslo ir technologijų srities sritims.

BGU tarptautinis

Tarptautiniai studentai iš daugiau nei 40 šalių turi pilną veiklą ir renginius, įvairių klubų ir organizacijų kalendorių. Gyvenimas universiteto gyvenamuosiuose namuose su Izraelio studentais, kaip bendrabučiais, tarptautiniai studentai iš pradžių patyrė Izraelio kultūrą, sukuriant draugystę ir kurdami prisiminimus. Mūsų vietovė "Beer-Sheva" - daugiakultūrinis miestas - yra ideali vieta tarptautiniams studentams patirti bendruomeninę Izraelio įvairovę.

"Beer-Sheva" taip pat yra patogus tramplinas, kad galėtumėte ištirti likusį Izraelį, turėdamas daugybę galimybių pervežti į visas šalies teritorijas.

Kiekvienas kursas, kuriame dalyvauja bent vienas tarptautinis studentas, vyks anglų kalba.

Padaryti taip: realizuoti Davido Beno-Guriono viziją.

BGU yra "Inovacijų oazė", unikalaus ekosistemos, kurioje kartu su aukštuoju mokslu, aukštųjų technologijų, pramonės, verslo, medicinos ir vyriausybės susivienyti kartu, kuriant naujoviškus mokslinius tyrimus ir pateikdama naujas paraiškas rinkai, pagrindą.

"Beer-Sheva" pažangių technologijų parkas (ATP), greta pagrindinio BGU universiteto, yra šios sinergijos išraiška, kurioje gyvena daugianacionalinės aukštųjų technologijų kompanijos, tokios kaip "Dell-EMC", "Oracle", "Wix", "IBM" ir "Deutsche Telekom". Jie panaudoja BGU mokslinių tyrimų ir plėtros varomumą, kartu su BGU studentų ir absolventų pradiniais ir greitintuvais.

Su planuojamu IDF technologinių vienetų perėjimu į universitetų žingsnius nuo ATP ir BGU miesteliu, "Negev" yra pertvarkymo laikotarpio viduryje.

Noras keisti yra įsišaknijęs BGU DNR

Nuo pat savo įkūrimo viena iš pagrindinių universiteto užduočių buvo realizuoti Negevo regiono potencialą ir sukurti teisingesnę visuomenę įvairiems gyventojams. Šiandien BGU pavyko pasiekti daugiau lūkesčių, sukūręs akademinę instituciją, giliai įsišaknijusią bendruomenėje ir pripažintą tarptautiniu mastu dėl daugybės ir įvairių informavimo programų.

BGU studentai ir dėstytojai reguliariai šalina akademinės atotrūkį prie socialinių veiksmų, prisideda prie jų bendruomenių gyvenimo laiko ir energijos, kaip dalį savo išsilavinimo.

Vietos

Be'er Sheva

Address
Beersheba, Israel, 1 שד' בן-גוריון
Be'er Sheva, Pietų rajonas, Izraelis

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis