Oficialus aprašymas

Per pastaruosius 20 metų Teisės ir verslo koledžas (CLB) buvo skirtas rengti naujos kartos Izraelio advokatus ir verslininkus už 21-ojo amžiaus iššūkius. Mes sukūrėme aukščiausią akademinės kompetencijos lygį, daug dėmesio skiriant tiek socialinei, tiek pasaulinei sričiai, kad ugdytume lyderius, kurie siekia kompetencijos, profesionalumo ir žmogaus teisių.


CLB pripažįsta tarptautinės patirties ir pasaulinės reikšmės reikšmę verslo ir teisinėse srityse, todėl siūlo unikalų anglų kalbos programų seriją, be švietimo mainų programų su partnerių universitetais visame pasaulyje, kuri skirta parengti studentus susiduriančioms su besikeičiančiomis ir dinamiškomis pasaulinėmis problemomis. .

Kitas svarbus aspektas yra CLB požiūris į stipresnę visuomenę, turinčią lygias galimybes . Studentai dalyvauja teisinėse klinikose, mokymo programose ir mentorystės veikloje, įgyjantys praktinę patirtį ir daro teigiamą poveikį visuomenei.

"CLB" išdidžiai pasižymi daugiakultūriu ir įvairiapusiu studentų kūnu, asmenine priežiūra ir draugiška bei palaikoma aplinka, leidžianti kiekvienam mokiniui pasiekti savo asmeninius geriausius. Iki to laiko, kai studentai išeina iš mūsų durų, jie yra visiškai pasirengę įgyti aukštąjį išsilavinimą arba užsiimti profesine arena, kur mūsų absolventai uždirba iš didžiausių atlyginimų Izraelyje.

"CLB" fakulteto nariai yra savo pramonės šakų lyderiai, įgiję doktorantūros laipsnius ir baigę doktorantūros studijas geriausiuose pasaulio universitetuose, tarp jų Harvardo, Stanfordo, Kolumbijos, NYU, Berkeley, Čikagoje ir Oksforde. Jie yra neatskiriama gyvybingos akademinės arenos "CLB" dalis, kurioje vyksta pažangiausi moksliniai tyrimai, skatinamieji seminarai, moksliniai leidiniai ir tarptautinės konferencijos.

Programos mokomos:
Anglų

College of Law & Business

College of Law and Business Undergrad Biz and Law degrees

Address
Derech Ben Gurion 26, Ramat Gan
5110801 Ramat Gan, Tel Aviv District, Izraelis
Interneto svetainė
Telefonas
+972 - 3 - 6000800