Oficialus aprašymas

Apie

Socialiniai mokslai Tel Avivo universitete

Socialiniai mokslai tiria kolektyvinius žmogaus patirties aspektus, kurie atskleidžiami kultūroje ir daugelyje socialinės organizacijos formų. Nuo įkūrimo 1964 m. Tel Avivo universiteto Socialinių mokslų fakultetas nustatė savo tikslą toliau suprasti socialines formas apskritai ir ypač Izraelio visuomenę. Tel Avivo universiteto Socialinių mokslų fakultetas įsikūręs didžiausioje Izraelio metropolinėje zonoje - jos verslo ir kultūros centre - siūlo įvairią ir energingą mokslinių tyrimų ir mokymosi aplinką.

Remti 17 mokslinių tyrimų centrų ir institucijų kolektyvinis mūsų fakulteto narių darbas yra susijęs su Izraelio ir žydų tapatybe, Izraelio partijų sistema ir balsavimo elgesiu, Izraelio šeimos modeliais ir lyčių nelygybe, imigrantų integracija, imigracijos poveikiu ekonominiam vystymuisi, Žydų ir arabų santykiai, karo ir okupacijos poveikis Izraelio visuomenei ir individams, socialinė ir ekonominė arabų ir žydų bei žydų nelygybė, aukštojo mokslo plėtros socialinis poveikis ir mažos šalys globalizuotame pasaulyje.

Iš daugiau kaip 20 procentų Tel Avivo universiteto studentų priėmimo socialinių mokslų fakultetas yra labiausiai heterogeniškas; su nuorodomis į tokias įvairias sritis kaip neurologija (pažinimo ir biopsihologija), matematika (ekonomikos teorija), kultūros studijos (antropologija) ir filosofija (politinė mintis). Tel Avivo universiteto socialinių mokslų mokslininkai plačiai nagrinėja tokias įvairias temas kaip lyginamosios politinės institucijos; Tarptautiniai santykiai; imigracijos ir socialines teises; rizikos ir sprendimų priėmimas; rinkose ir sutartyse; elektroninės žiniasklaidos ir jos reguliavimo poveikis; tvarus augimas; darbas ir organizacijos; stresas ir jo reguliavimas; suvokimas ir atmintis.

8 akademiniai dėstytojai, sudarantys Socialinių mokslų fakultetą, siūlo platų studijų programų spektrą. Bakalauro programa skatina studentus dalyvauti daugiadisciplininėse studijose. Dauguma studentų dalyvauja dvigubose pagrindinėse programose socialiniuose moksluose, tokiuose kaip Politikos mokslai ir komunikacija, Psichologija ir sociologija, arba derindami socialinius mokslus ir kitas disciplinas, pvz., Psichologiją ir biologiją, ekonomiką ir informatiką, arba komunikaciją ir tolimųjų Rytų studijas.

Magistrantūros studijų pakopoje Socialinių mokslų fakultetas siūlo magistro laipsnius komunikacijos, konfliktų sprendimo, diplomatijos, ekonomikos, darbo studijų, politologijos, psichologijos, viešosios politikos, saugumo studijų, socialinio darbo, sociologijos ir antropologijos srityse. Į mokslinius tyrimus orientuotos programos yra skirtos parengti naujos kartos akademinį vadovavimą, įkvepiant jiems gilų teorinį supratimą ir metodinę kompetenciją. Mūsų vykdomosios programos skatina žinių bazę ir profesionalų įgūdžius ankstyvoje ir vidurinėje karjeroje tokiose srityse, kaip viešoji politika, žmogiškųjų išteklių valdymas, diplomatija ir saugumo studijos, politinis bendravimas ir politinis vadovavimas. Tarptautinės programos, visiškai vykdomos anglų kalba, dabar suteikia studentams iš viso pasaulio galimybę baigti magistro laipsnį Tel Avivo universitete konfliktų sprendimo ir diplomatijos bei saugumo studijose.

Tel Avivo universiteto Socialinių mokslų fakulteto lyderė Izraelio akademinėje bendruomenėje ir jos drausminė įvairovė siūlo mokslininkams ir studentams neprilygstamą galimybę studijuoti, tirti ir ieškoti žmonių ir visuomenės problemų XXI amžiuje.

Iš dekano stalo

Tel Avivo universiteto Socialinių mokslų fakultetas atidarytas 1964 m.

Nuo jo atidarymo fakultetas pradėjo veikti ir išaugo tiek iš studentų skaičiaus, tiek akademinio ir administracinio personalo narių skaičiaus, tiek iš ugdymo programų ir mokslinių tyrimų sričių plėtojimo aspekto. Socialinių mokslų fakulteto pavadinimas patvirtina jo unikalumą. Ji suteikia aukšto lygio akademinę sistemą, kuri moko studentus derindama mokymą su moksliniais tyrimais, o kiekvienas mokymo programos dalykas yra glaudžiai ir tiesiogiai susijęs su aplinka, kurioje mes visi gyvename. Dėl to manome, kad tai yra mūsų pareiga užtikrinti, kad studentai įgytų išsamių teorinių žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems suprasti socialinio gyvenimo sudėtingumą ir įgyti patirties atliekant aukšto lygio tyrimus, kurie susietų juos su Izraelio visuomenės pastangų srityse.

Šis daugialypis požiūris išreiškiamas faktu, kad fakulteto personalą sudaro aukščiausio lygio mokslininkai, žinomi Izraelyje ir visame pasaulyje pripažinti teoretikai, taip pat pagrindiniai šios srities veikėjai, kurie savo didelę patirtį teikia fakultetui ekonomikos, politikos, žiniasklaidos ir gynybos srityse.

Fakultetas yra įvairus ir atstovaujama visoms socialinių mokslų sritims. Fakultete veikia 5 nepriklausomos mokyklos: Ekonomikos mokykla, Socialinio darbo mokykla, Psichologijos mokslų mokykla, Politikos mokslų, valdymo ir tarptautinių santykių mokykla ir Socialinių ir politinių studijų mokykla, kurioje yra: Antropologija, komunikacijos, darbo tyrimai, viešoji politika ir konfliktų valdymo ir tarpininkavimo programa. Unikalias anglų kalbos mokymo programas siūlo įvairios fakulteto mokyklos, konfliktų valdymo ir tarpininkavimo, migracijos, diplomatijos ir gynybos studijos, taip pat politinių komunikacijų studijos ir programa, skirta kovoti su stresu, nelaimėmis ir traumomis.

Dalyko bakalauro studijų metu fakultetas skatina tarpdisciplinines studijas, o dauguma studentų mokosi fakulteto dvišalių sričių arba kartu su kitais fakultetais, pvz., Administracija, gyvosios gamtos mokslai, humanitariniai mokslai, menai ir tikslieji mokslai. pažengusių laipsnių atžvilgiu studentai studijuoja vienoje iš katedrų ir specializuojasi vienoje iš pirmaujančių mokslinių tyrimų sričių, iš dalies dėl siekio integruotis į akademinį pasaulį ir iš dalies norą įgyvendinti žinias profesinėje praktikoje.

Fakultetas didžiuojasi savo absolventais ir absolventais, kurių aukštas studijų lygis jiems suteikė galimybę tęsti studijas ir įsidarbinti prestižiniuose institutuose Izraelyje ir visame pasaulyje.

Mokslinių tyrimų centrams ir institutams padeda plačiai paplitusi mokslinių tyrimų veikla, kurią vykdo fakultetas, ir yra įvairių mokymo programų, kuriomis rengiame būsimą mokslininkų ir specialistų kartą įvairiuose socialiniuose moksluose, pagrindas.

Kiekvienais metais fakultetas rengia įvairius renginius - simpoziumus, konferencijas ir pažangų mokymą, kuriame studentams, taip pat plačiajai visuomenei, suteikiama galimybė mokytis ir pažinti unikalias su socialiniu gyvenimu susijusias sritis, kurios yra dabartinio viešojo diskurso epicentras.

Šioje palaikančioje ir priimančioje atmosferoje siekiame nuolatinio augimo ir vaisingo bendradarbiavimo tarp visų susijusių subjektų kūrimo.

Tami Ronen Rosenbaum

Fakulteto dekanas

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University

Tel Avivo universiteto Migracijos studijų magistro laipsnis magistro laipsnį įgijo pasaulinės migracijos ir politikos magistrantūroje iš TPU Socialinių ir politikos studi ... [+]

Apžvalga

Tel Avivo universiteto Migracijos studijų magistro laipsnis magistro laipsnį įgijo pasaulinės migracijos ir politikos magistrantūroje iš TPU Socialinių ir politikos studijų mokyklos.

Tikslai

Suteikti visapusiškas žinias apie imigraciją kaip istorinį, socialinį ir politinį reiškinį ir skatinti lyginamąsias disciplinasSupažindinti studentus su teoriniais migracijos pagrindais ir supažindinti studentus su įvairiomis migracijos formomis, migracijos jėgas skatinančiomis jėgomis, imigrantų integracijos sąlygomis ir kliūtimis, taip pat įvairiomis politikos priemonėmis kovojant su šiuo reiškiniuPlėtoti studentų analitinius ir mokslinius gebėjimus rengiant įvairius kokybinius ir kiekybinius metodinius įrankiusSuderinti akademinį mokymą su profesinių įgūdžių ugdymu per praktiką šioje srityje ir seminarus su patyrusiais specialistaisPrograma dėstoma anglų kalba, siekiant atskleisti studentams pažangiausius migracijos tyrimus, kad studentai galėtų patekti į akademinį diskursą šia tema, skatinti socialinius ir akademinius tinklus tarp Izraelio ir tarptautinių studentų ir skatinti mainus su lygiagrečiomis programomis, mokomomis universitetų visame pasaulyje.Apie Tel Avivo universitetą... [-]
Izraelis Tel Avivas-Yafo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University
Tel Avivas-Yafo, Tel Avivo rajonas, Izraelis