The Hebrew University of Jerusalem

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hebrajų universiteto Jeruzalėje buvo įkurtas 1925 metais ir yra antras seniausias universitetas Izraelyje po Technion. Nuo pat savo įkūrimo, universitetas buvo namuose kai kurie iš didžiausių protus Izraelio ir toliau tobulėti akademiniu, tiek Izraelio, tiek užsienyje. Pagal ataskaitą, paskelbtą akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų, Hebrajų universiteto Jeruzalėje yra # 1 universiteto Izraelyje ir 52. pasaulyje apskritai. Matematikos ir kompiuterių mokslo padalinių yra ypač gerai žinomas visame pasaulyje ir reitinguoti 16 ir 27 atitinkamai.

Šiandien, Jeruzalės hebrajų universitetas turi keturis visiškai veikianti miesteliai ir beveik 100 mokslinių tyrimų centrus aktyviai vykdančias beveik 4000 mokslinių tyrimų programas. Maždaug trečdalis visų konkurencingų mokslinių tyrimų dotacijų Izraelio eiti į žymūs profesoriai Universiteto. Universiteto technologijų perdavimo kompanija Yissum, turi daugiau nei 6100 patentų užsiregistravote beveik 2,000 išradimų padarytų universiteto tyrėjų ir dėstytojų.

Universitetas gyvena daugiau nei 23.000 studentų ir yra įvairių sričių aukštoji mokymosi ir mokslinių tyrimų ir mokslo centro tarptautinio pripažinimo. Nuo 2002 m Hebrajų universiteto Jeruzalėje matė šešis savo profesorių apdovanotų Nobelio premijos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


MA žydų švietimo

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 1 metai Registracija galima Izraelis Jerusalem

Perkelkite savo karjerą žydų švietime į kitą lygį su prestižiniu MA žydų švietimu iš hebrajų universiteto Melton centro, kuris vienerius metus internetu mokėsi 6 savaites Jeruzalėje. [+]

1 metų tarptautinė magistro žydų švietimo Atnaujinkite savo karjerą žydų Švietimo!

Paimkite savo karjerą žydų švietimo sistemos į kitą lygį su prestižiniame MA žydų Švietimo iš hebrajų universiteto Melton centras. 1-metų magistro internete žydų Išsilavinimas su 6 savaičių intensyvaus pusmečio Izraelyje suteikia pedagogams su mokymosi ir uždirbti magistro laipsnį švietimo nenutraukiant jų darbo laiką, lankstumas.

Kas toliau žydų švietimo?

Su besikeičiančią tikrovę žydų gyvenimo diasporoje, Melton centras žydų švietimo juda naujomis kryptimis prisitaikyti ir pasiūlyti sprendimus, sustiprinti žydų švietimą bendruomenėse užsienyje. Į Melton Centro MA žydų mokymo programa yra skirta švietėjų formalių ar neformalių struktūrų, kurie domisi žydų Švietimo ir jos dialogo su teorija ir praktika žydų švietimą ir mokymą žydų tekstai, ir ugdymo filosofijos. Tyrimai bus integruoti vietoje ir nuotolinio mokymosi elementai, kai du semestrai mokė internete ir 6 savaites praleido on-campus už intensyvų vasaros semestro Jeruzalėje. Pagrindinis privalumas šio programoje yra tai, kad žydų švietėjai užsienyje, kurie negali praleisti daug laiko Jeruzalėje dabar turi galimybę mokytis su Melton centro dėstytojų ir mėgautis nepakartojamu akademinius išteklius Hebrajų universitete. Be to, vienerių metų magistro laipsnį žydų Švietimo iš Hebrajų universiteto absolventams suteikia konkurencinį pranašumą akademinį lygį ir prestižą.... [-]


Kontaktai