The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

Įvadas

Oficialus aprašymas

TAU Teisės fakultetas įsikūręs Tel Avivo širdyje, Izraelio premjero teisės mokykloje. TAU įstatymas gyvena daugiau kaip 40 dieninių fakulteto narių ir daugiau kaip 25 žinomų lankytojų profesorių, kurie visi yra tarptautiniu mastu pripažinti savo kompetencijos srityse. Fakultetą sudaro dešimtys papildomų dėstytojų, kurie moko įvairias akademines disciplinas. Kiekvienais metais fakultete kasmet dalyvauja apie 1600 studentų iš Izraelio ir daugiau nei 20 pasaulio šalių.

TAU įstatymo mokymo programoje yra daugybė kursų ir seminarų, kuriais siekiama didinti studentų gebėjimą spręsti vietos ir pasaulio teisinius ir socialinius klausimus. Apie 45 siūlomi kursai mokomi anglų kalba. TAU įstatymas suteikia platų spektrą teorinių tyrimų ir praktinės teisinės patirties, nes ji siekia sukurti stimuliuojančią mokymosi aplinką savo studentams ir mokslininkams. Tarp jų yra unikalūs teisiniai seminarai, kuriuose studentai supažindinami su pažangiausiais Izraelio ir užsienio mokslininkų tyrimais, leidžiančiais jiems peržiūrėti ir prisidėti prie dar neskelbtos teisinės stipendijos.

Tarp daugybės „Buchmann“ teisės fakulteto teikiamų galimybių yra tarptautinis LAS.M. fondas, pritraukiantis aukščiausius teisės studentus iš viso pasaulio. Ši unikali programa leidžia tarptautiniams studentams patekti į įvairią atmosferą ir iš tiesų patirti akademikus, inovacijas ir mokslinius tyrimus.

TAU Teisės fakulteto nariai paskelbė nemažai knygų ir leidinių aukščiausio lygio teisės apžvalgose, recenzuojamuose žurnaluose ir universitetų spaudiniuose. Daugelis mūsų fakulteto narių yra nuolatiniai svečių dėstytojai pirmaujančiose JAV ir Europos teisės mokyklose. „TAU Law“ yra daugybė prestižinių tyrimų institutų, palengvinančių pažangiausias konferencijas, kolokviumus ir mokslinių tyrimų veiklą. Vienas iš šių institutų, „Cegla“ tarpdisciplininio įstatymo tyrimo centras, yra fakulteto pavyzdinės teisės peržiūros dalis - Teoriniai tyrimai teisės srityje (TIL), kuris užima 1 vietą už citavimo poveikį tarp visų ne JAV teisės aktų peržiūrų visame pasaulyje .

Mokyklos veiklos mastas ir geros reputacijos reputacija paskatino absolventus, įskaitant daugelį Aukščiausiojo Teismo teisėjų, vyriausybių ministrų, parlamento narių ir pagrindinių tarptautinių bendrovių vadovų. Dešimtys fakulteto absolventų dirba aukštesnėse Amerikos teisės mokyklose, įskaitant Harvardo ir NYU. Per savo fakultetą, studentus ir absolventus TAU Teisės fakultetas prisideda prie sudėtingiausių pasaulio teisinių ir socialinių iššūkių.

Vietos

Tel Avivas-Yafo

Address
Tel Avivas-Yafo, Tel Avivo rajonas, Izraelis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: