The Hebrew University of Jerusalem

Faculty of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į hebrajų universitete

L

Hebrajų universiteto Jeruzalėje, įkurta 1918 metais ir pradėjo oficialiai 1925, yra Izraelio premjeras universitetas taip pat jos pagrindinis mokslinių tyrimų įstaiga. Hebrajų universitetas užima tarptautiniu tarp 100 pirmaujančių universitetų pasaulyje ir pirmas tarp Izraelio universitetuose.

Pripažinimo hebrajų universitetas, sulaukęs patvirtina savo reputaciją kompetencijos ir jos lyderio vaidmenį mokslo bendruomenę. Ji pabrėžia, meistriškumą ir siūlo platų studijų galimybes humanitarinių, socialinių mokslų, tiksliųjų mokslų ir medicinos. Universitetas skatina įvairių sričių veiklą Izraelyje ir užsienyje, ir tarnauja kaip tiltas tarp akademinių tyrimų bei jo socialinę ir pramoniniams taikymams.

Hebrajų universiteto nustatė, kaip jos tikslų visuomenės, mokslo, švietimo ir profesinio vadovavimo mokymo; išsaugojimo ir tyrimai žydų, kultūrinių, dvasinių ir intelektualinių tradicijų; ir pažinimo ribų išplėtimo už visos žmonijos labui.

LL

FAKTAI:

Įkurta: 1918 Atidarytas: 1925 6 miesteliai 7 fakultetai 14 mokyklos 23.000 studentų 1,000 vyresniųjų fakulteto nariai daugiau nei 7000 patentų registruoti 8 Nobelio premijos laureatai 1 laukai medalio laimėtojas matematikos Tarp jos steigėjų: Albert Einstein, Martin Buber, Chaim Nahman Bialik, Chaim Weizmannas

Meistriškumas

Hebrajų universitetas siekia tobulumo, neatskiriama jos akademinio gyvenimo. Jo likučiai mokslininkai pasiekė įspūdingų laimėjimų daugelyje disciplinų įvairovė, ir tai yra vienas labai viršų nugalėtojų Europos mokslinių tyrimų tarybos konkurencingomis dotacijos jauniems mokslininkams. Trečdalis visų konkurencingą mokslinių tyrimų dotacijų Izraelyje yra laimėjo Hebrajų universiteto mokslininkai.

Universiteto akademikai skelbti dažnai prestižiniuose mokslo žurnaluose, o jų tyrimai susirinko likusius apdovanojimus Izraelyje ir visame pasaulyje, įskaitant Nobelio premijos, iš sritys medalis ir Izraelio premijos. Dauguma mokslo daktarus Izraelis uždirbo savo laipsnių Hebrajų universiteto ir mūsų absolventai palaikykite pagrindines pozicijas akademinės, viešosios paslaugos ir verslo sektoriui.

Gyvenimas miesteliu

ų

Jeruzalėje, viename iš gražiausių pasaulio miestų, universitetas palaiko tris miesteliai: Kalno Scopus Campus humanitarinių ir socialinių mokslų; Edmond J. Safra bendrabučiu tiksliems mokslų; ir Ein RRME apgyvendinimu medicinos mokslų. kitų jos miesteliai Rehovot fakulteto žemės ūkio, maisto, veterinarijos ir aplinkos mokslų; veterinarijos ligoninė Beit DAGAN; ir Interuniversity institutas jūrų mokslų Eilatas.

Universitetas didžiuojasi tris sporto įrenginius, kurie yra tarp pažangiausių šalyje, 11 bibliotekų, 5 kompiuterių centrai, 6000 bendrabučio lovos, ir dešimtys studentų veiklos grupių daugiausia dėmesio skiriant politikos, visuomenės, aplinkos apsaugos ir kt.

Tarptautinis dalyvavimas

Hebrajų universitetas užima tarptautiniu tarp 100 pirmaujančių universitetų pasaulyje. Jo studentų kūno numeriai 23.000 studentų iš Izraelio ir 65 kitų šalių. Jis aktyviai dalyvauja tarptautinio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir mokymo. Ji pasirašė 150 sutartis dėl bendrų projektų su kitų universitetų ir 25 susitarimų dėl studentų mainus su 14 šalių. Jos fakulteto nariai yra jauni mokslininkai, kurie grįžo į Izraelį iš pažangių tyrimų metu pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų visame pasaulyje.

Hebrajų universitetas buvo lyderis pareikšti apie pokyčius pasaulio bendruomenės žemės ūkio, aplinkos kokybės ir visuomenės sveikatos. Studentai iš besivystančių šalių atliekamas papildomas studijas Hebrajų universiteto ir grįžo į gimtąsias šalis, siekiant taikyti žinias jie įgijo ir pagerinti teikiamų tėvynainiais paslaugomis lygį.

Universiteto Rothberg Tarptautinė mokykla siūlo programas, skirtas užsienio studentams. Tarp jos auklėtinių aktorė Natalie Portman, žurnalistas Thomas Friedman ir buvęs JAV ambasadoriai Israel Martin Indyk ir Daniel Kurtzer.

Patentai ir inovacijos

Yissum tyrimų plėtros bendrovė Hebrajų universiteto 15. pasaulyje užregistruotų patentų skaičių. Yissum yra atsakingas už prekybą technologijų ir mokslo žinių generuoja Hebrajų universiteto mokslininkų ir studentų. Iki šiol jis registruotas daugiau nei 7000 patentų 2,023 išradimų, daugiau nei 600 šių patentų buvo komercializuotas ir produktai, pagaminti remiantis patentų pagrindu yra parduodami daugiau nei 2 mlrd $ per metus. Yissum portfelis gali pasigirti 72 nustatytas remiantis išradimų sukūrė Hebrajų universiteto mokslininkų fone įmones.

Ypač neįvykdyti pokyčiai apima narkotikus "Exelon naudojami gydyti Alzheimerio liga sergančių pacientų ir Doxil naudoti kiaušidžių vėžio; vyšnios pomidorų įvairovė su ypač ilgo ir puikų galiojimo laiko; ir Mobileye A "kompiuteris-Vision" automobilis susidūrimo perspėjimo ir vairuotojo saugos sistema.

Magistro

Visos nuotraukos Daniel Henochas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Ma žmogaus Teisių Ir Pereinamojo Laikotarpio Teisingumo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Izraelis Jeruzalė

Hebrajų universiteto Jeruzalėje Teisės fakultetas kviečia teikti paraiškas dėl savo vienerių metų MA žmogaus teisių ir pereinamojo laikotarpio teisingumo anglų siūloma absolventams BA programų politologijos, tarptautinių santykių ir kitų akademinių disciplinų, susijusių su žmogaus teisėmis ir pereinamojo laikotarpio teisingumo srityse. [+]

MA žmogaus teisių ir pereinamojo laikotarpio teisingumo srityje

Hebrajų universiteto Jeruzalėje Teisės fakultetas kviečia teikti paraiškas dėl savo vienerių metų MA žmogaus teisių ir pereinamojo laikotarpio teisingumo anglų siūloma absolventams BA programų politologijos, tarptautinių santykių ir kitų akademinių disciplinų, susijusių su žmogaus teisėmis ir pereinamojo laikotarpio teisingumo srityse.

MA programa siūlo 20-25 akademiniuose kursuose su geriausiais teisės ekspertai iš Izraelio, Europoje ir Šiaurės Amerikoje, įskaitant kursus tarptautinės humanitarinės teisės, kovos su terorizmu teisės aktus, tarptautinius teismų ir tribunolų, pereinamojo laikotarpio teisingumo, Jungtinių Tautų teisė, teisinių aspektų Artimųjų Rytų konflikto, tarptautinės baudžiamosios teisės, tarptautinės žmogaus teisių teisės ir tt... [-]


Vaizdo įrašai

Kontaktai

Faculty of Law

Adresas The Hebrew University of Jerusalem
Jeruzalė, Izraelis
Interneto svetainė law.huji.ac.il
Telefonas +972 2-658-5111