Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Mokslinių tyrimų ir atradimų ugdymas tarptautinio vadovavimo srityje

Feinbergo aukštoji mokykla (FGS) apibūdina tyrimo ir atradimo dvasią. Nuo savo įkūrimo 1958 m. Kaip Weizmanno mokslo instituto akademinė dalis, atsakinga už visus studentų ir doktorantūros studijas, Feinbergo aukštoji mokykla įsteigė reputaciją kaip daugiadalykis centras, kuriame studentai siekia pasiekti aukščiausią žinių ir supratimo lygį pagal kūrybinių ir originalių mokslininkų vadovavimas gamtos mokslų ir matematikos srityje.

Feinbergo aukštojoje mokykloje galite tapti prestižine "Weizmann" instituto pasiekimų istorija, kuri gali pasidalyti Nobelio premijos laureatais ir Turingo premijos laureatais. Būdamas Feinbergo aukštosios mokyklos studentas, jūs dalyvausite Instituto moksliniuose tyrimuose ir skirsite laiko moksliniams tyrimams ir studijoms, naudosite pažangiausius, pažangiausius įrankius ir įrangą ir dirbate tiesiogiai su mokslinių tyrimų grupės savo sričių priešakyje tarptautiniu mastu. Feinbergo aukštoji mokykla teikia stipendijas visiems studentams ir nemoka jokių studijų mokesčių, kad galėtumėte sau leisti visiškai įsimylėti savo studijas. Visos Feinbergo aukštosios mokyklos klasės vyksta anglų kalba.

Misija

Magistro mokyklos tikslas - tobulinti naujų kartų kūrybingų ir originalių mokslininkų gamtos mokslai ir matematika, kitais žodžiais tariant, būsimų mokslo vadovų ugdymas. Visi Feinbergo aukštosios mokyklos moksleiviai tiesiogiai dalyvauja Instituto tyrime.

Studijų takai ir studijų sritys

Feinbergo aukštoji mokykla siūlo šias studijų takelius:

 • Reguliari magistrantūros studija
 • Ne daktaro magistrantūros studijų programa
 • Tiesioginis doktorantūros kursas
 • Reguliari doktorantūros studija
 • Doktorantūros dainos MD
 • Mokymo sertifikavimo programa

Pagrindinės studijų ir tyrimų sritys: fiziniai mokslai | Chemijos mokslai | Gyvosios gamtos mokslai | Matematika ir informatika | Mokslo mokymas.

Akreditacija

Feinbergo aukštoji mokykla yra akredituota Izraelio aukštojo mokslo tarybos.

Kalba

Oficiali Feinbergo aukštoji mokykla yra anglų kalba. Tai leidžia tarptautiniams studentams pasinaudoti savo programomis.

Nediskriminavimo politika

Vieninteliai priėmimo į Feinbergo aukštąją mokyklą kriterijai yra akademinė kompetencija ir vientisumas. Feinbergo aukštoji mokykla pripažįsta bet kurios rasės, spalvos, religijos, lyties ir etninės kilmės moksleivius į visas programas, privilegijas ir veiksmus, kuriuos mokykloje mokiniams teikia arba suteikia mokyklos.

Stipendijos

Visi Feinbergo aukštosios mokyklos studentai gauna stipendijas, kad jie galėtų skirti laiko moksliniams tyrimams ir studijoms. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Stipendijas ir pagalbą.

Mokymasis

Visi Feinbergo aukštosios mokyklos studentai atleidžiami nuo studijų mokesčio mokėjimo.

Kaip taikyti

Žingsnis po žingsnio pateikiant MSc paraišką

Toliau pateikiamuose skyriuose bus supažindinama su "Feinbergo" magistrantūros mokyklos magistrantūros programos paraiškų teikimo procesu, pateikiant išsamią informaciją apie jūsų paraiškos parengimą ir pateikimą bei supratimą, koks procesas vyksta po to, kai pateikėte visus reikiamus dokumentus. Už registracijos procesą nemokamas mokestis .

Minimalūs akademiniai reikalavimai

Norėdami kreiptis dėl magistrantūros programos, turite išlaikyti bakalauro laipsnį iš akredituotos vietos ar užsienio aukštojo mokslo įstaigos ar kito sertifikato, kuris yra lygiavertis jūsų srities studijų valdyboje, su GPA 85 (arba lygiaverčiu).

Tarptautiniai studentai

Magistrantūros kandidatai iš ne Izraelio universitetų ar aukštojo mokslo įstaigų privalo atlikti išorės vertinimo egzaminus, įskaitant:

 • GRE: tiek bendrieji testai, tiek dalykai, kuriuos norėtumėte studijuoti. FGS kodas GRE yra 3398, o balai turi būti siunčiami tiesiai iš GRE bandymų centro.
 • TOEFL arba IELTS: tik kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad jei jums paprašyta nurodyti instituciją kaip balų gavėją, Weizmanno instituto mokslų TOEFL kodas yra C087.

Mesti reikalą pateikti GRE ir (arba) TOEFL balus yra atitinkamos studijų tarybos nuožiūra.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Prisijungimo prie paraiškų registracija turi būti baigta nuo spalio 1 d. Iki kovo 31 d.

Vėlyvas taikymas Matematikoje

Kai kuriose programose (pvz., Neurologijos magistrantūros / doktorantūros integruotoje programoje), sausio mėn. Gauti tarptautinių studentų paraiškos bus svarstomos sausio mėnesį , o pokalbiai vyks vasario pradžioje. Galutiniai sprendimai bus pateikti iki vasario 28 d.

Priėmimo tvarka

Prisijunkite prie naujausios magistrantūros programos, kuri pritraukia geriausius studentus iš viso pasaulio

Būdama Feinbergo magistrantūros studijų magistrantūros studente, jūs būsite patirti tiek mokslo, tiek geriausio išsilavinimo. Studentai Feinbergo aukštojoje mokykloje yra įtraukiami į instituto vykdomus tyrimus, dirba tiesiogiai su mokslinių tyrimų grupėmis savo sričių priešakyje tarptautiniu mastu. Feinbergo aukštoji mokykla nemoka jokių studijų ir suteikia visiems magistrantams visas stipendijas, kurios leidžia jiems visiškai skirti savo laiką moksliniams tyrimams ir studijoms.

Priėmimas į magistrantūros programą Feinbergo universitete apima priėmimo procedūrą, kuri paprastai užtrunka nuo keturių iki dvylikos savaičių. Klasės FGS vyksta anglų kalba. Mokykla, kurią sudaro visų amžiaus grupių ir įsitikinimų asmenys, didžiuojasi savo įvairių studentų organizacija.

Magistrantūros stipendijos

Mėnesinės stipendijos magistrantams

Visų laikų magistrantūros studentai Feinbergo aukštojoje mokykloje turi teisę gauti mėnesinį stipendiją 24 mėnesiams. Jei gausite stipendiją, tikimasi skirti visą savo laiką studijoms ir moksliniams tyrimams.

Stipendijų rūšys

Weizmanno mokslo institutu (WIS) yra keletas tipų / lygių magistrantūros stipendijų:

Nuolatinis MSC stipendijas

Savo magistrantūros studijų metu visi studentai turi teisę gauti 5,930 NIS stipendiją.

Skatinamoji stipendija

NIS 6,523 per mėnesį (110% reguliarios stipendijos)

Skatinamasis priedas skiriamas konkurencinių išorės stipendijų gavėjams, kurių mėnesinė vertė yra NNV, kuri yra mažesnė už paskatų stipendijos lygį.

Išorės (konkurencinės) stipendijos (mokamos per WIS)

Kaip apibrėžia išorinis fondas, neviršijant 10 000 naujienų per mėnesį.

Principai

Šie principai reglamentuoja stipendijų sistemą WIS:

Pakeitimas

Išorės stipendijos (konkurencingos ir nekonkurencingos) pakeičia įprastą WIS stipendiją arba ją finansuoja. Kitaip tariant, jie pakeičia nuolatinį MSC stipendiją ir be jo nėra skiriami.

Išorinis vs WIS stipendija

WIS stipendijos ir išorės stipendijos negali būti skiriamos vienu metu. Jei išorinio stipendijos lygis yra didesnis už įprastą WIS stipendiją, studentas turi teisę išlaikyti balansą (atsižvelgiant į aukščiau nurodytą ribą). Tačiau, jei išorinio stipendijos lygis yra mažesnis už įprastą WIS stipendiją, studentui vis tiek mokamas skirtumas - iki 110% reguliarios WIS stipendijos.

Auklėjimo išmokos nutraukimas

 • Baigę studijas, stipendija nedelsiant sustoja. Stipendiją galite gauti ne daugiau kaip dviem akademiniais metais.
 • Jei pradėsite dirbti ir uždirbate atlyginimą, jūsų stipendijų išmokos nebebus. Tokiais atvejais turite pranešti fakulteto koordinatoriui Feinbergo aukštojoje mokykloje.
 • Jei gausite patvirtinimą atidėti savo disertacijos pateikimą, Feinbergo aukštosios mokyklos dekanas nuspręs, ar galite ir toliau gauti finansinę paramą per papildomą laikotarpį arba tik už jo dalį. Šis sprendimas priimamas individualiai. Jei dekanas pritaria jūsų finansinės paramos pratęsimui, galite ir toliau gauti finansavimą papildomam laikotarpiui iki trijų mėnesių.
 • Panašiai, jei esate motinystės atostogų, karinės atsargos mokesčio ar kenčiančių dėl ilgai trunkančios ligos, jums taip pat gali būti suteikta teisė gauti papildomą paramą ne ilgiau kaip trims mėnesiams (iš viso iki 27 mėnesių).

Vietos

Rehovotas

Address
Feinberg Graduate School
David Lopatie Hall of Graduate Studies
Weizmann Institute of Science
P.O. Box 26 Rehovot 7610001 ISRAEL

Rehovotas, Centro rajonas, Izraelis

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis