Albany State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Idėjos pareiškimas

Albany State University bus pasaulinio lygio išsamus universitetas ir galingas Pietvakarių Gruzijos ekonominio augimo ir plėtros katalizatorius. ASU bus pripažintas už novatorišką ir kūrybišką puikių edukacinių programų pristatymą, plačios bendruomenės įtraukimą ir viešąsias paslaugas bei kūrybines stipendijas ir taikomuosius mokslinius tyrimus, kurie praturtina įvairius universiteto tarnaujamus rinkimus.

Misija

Albany State University , didžiuotis narys universiteto sistemos Gruzijoje, kelia savo bendruomenę ir regioną, siūlo daugybe absolventų, bakalaureato, asociacijų ir sertifikatų programų savo pagrindinėse miestų kampelyje Albany bei strategiškai įsikūrusiuose filialuose. ir internetu. Universitetas, pasiryžęs tobulinti mokymą ir mokymąsi, rengia studentus, kurie yra veiksmingi prisidedantys prie visuotinės įvairovės visuomenės, kur žinios ir technologijos sudaro galimybes asmeninei ir profesinei sėkmei. ASU gerbia ir remiasi savo institucinių pirmtakų istorine šaknimi su savo įsipareigojimu susipažinti ir stipriu laisvųjų menų paveldu, kuris gerbia visų formų įvairovę ir suteikia visiems studentams būtiną jų sėkmės pagrindą. Universiteto dėstytojai, darbuotojai, studentai ir administratoriai per kūrybines stipendijas, mokslinius tyrimus ir viešąsias paslaugas formuoja strateginius aljansus, kurie viduje ir išorėje skatina bendruomenę ir ekonominę plėtrą, taip pagerindami pietvakarių Gruzijos ir kitų šalių piliečių gyvenimo kokybę.

Pagrindiniai principai

Sieki tobulumo

Albany State University siekia pažangos mokyme ir mokyme, tampa pirmojo pasirinkimo įstaiga studentams iš pietvakarių Gruzijos ir atpažįstama kaip pagrindinis Pietų regioninis universitetas.

Įtraukti įvairią įvairovę

Albany State University kaip istoriškai juoda institucija, kuriai vadovauja labai įvairus fakultetas ir darbuotojai, apims visų formų įvairovę, įskaitant amžių, lytinį identitetą, rasę ir etninę kilmę, kilmės šalį, religiją, gebėjimų lygį, seksualinę orientaciją ir veteranų statusas - ir siekti skatinti tokią pačią įvairovę priimti ir švęsti.

Išplėskite prieigą prie aukštojo mokslo

Albany State University , kaip prieigos institucija, skatins studentų sėkmę visiems, palengvins studentų įvairaus lygio akademinį pasiruošimą, mažins išlaidas, siūlo lanksčias klases ir mokymosi būdus bei sukurs aukštus studentų lūkesčius su išskirtiniais patarimais, konsultavimu ir mokymu.

Padidinkite istoriškai nepakankamai gyventojų skaičių

Albany State University pripažins ir spręs daugelį problemų, su kuriomis susiduria Afrikos amerikiečiai ir kiti besimokantieji su spalvomis, besimokantys suaugusieji, pirmosios kartos studentai, studentai iš žemo socialinio ir ekonominio lygio bei kiti nepakankamai aptarnaujami gyventojai, ir stiprus partnerystės ryšys su K-12, vyriausybinėmis agentūromis ir bendruomenės informavimo organizacijos, siekdamos padidinti prieigą ir sėkmės rodiklius.

Skatinti ekonominę plėtrą

Vykdydamas savo įsipareigojimą mokytis ir mokytis, Albany State University skatins ekonominę plėtrą Albanijoje ir visoje pietvakarinėje Gruzijoje taikydamas taikomuosius mokslinius tyrimus, derindamas savo išteklius nustatytų poreikių palaikymui, plėtojant ir plečiant akademines programas, siekiant patenkinti besikeičiančius poreikius, formuoti plataus masto strategines partnerystes, aprūpinti kvalifikuotą darbo jėgą ir skatinant verslumą.

Vietos

Albany

Address
College Drive,504
31705 Albany, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis