American Film Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Amerikos kino institutas yra Amerikos pažadas išsaugoti kino paveldą, pagerbti menininkus ir jų darbus ir šviesti naujos kartos pasakotojų. Kaip nepelno švietimo menų organizacijos, AFI suteikia vadovavimo kino ir televizijos ir yra skirta iniciatyvoms, kurios užsiima praeitį, dabartį ir judančių vaizdų meno ateitį. AFI archyvas ir AFI Katalogas vaidybinių filmų išsaugoti palikimas Amerikos kino paveldo ateities kartoms, Kurią sudaro retą filmuotą medžiagą iš visos judantis vaizdas istorijos ir kaupimo autoritetinga įrašą iš pirmųjų 100 metų amerikiečių filme.

AFI pagerbia kino ir televizijos menininkus ir jų darbą talpinimas metinių programų ir specialių renginių, įskaitant veislės AFI Gyvenimas pasiekimų apdovanojimas ir AFI APDOVANOJIMAI. AFI Gyvenimas pasiekimų apdovanojimas liko aukščiausią garbę už A filmo Karjera ir rodo didžiulį galią ir filmo meną. AFI apdovanojimai, Instituto 21-ojo amžiaus kino ir televizijos almanachas, švenčia ryškiausius filmus ir televizijos programas per metus ir kūrybines komandas už jų nekonkurencinio atmosferą. AFI sveikina kino kūrėjų ir kino entuziastai panašūs plėvele parodose per metus; AFI DOCSPristato penkias dienas tarptautinių dokumentinių ir yra vienintelis festivalis Jungtinėse Amerikos Valstijose, skirta atsijos ir įvykių, kurie jungia auditorijoms, kino kūrėjų ir politikos lyderiai Vašingtone; AFI Sidabrinė teatras ir kultūros centras siūlo ištisus metus programavimu Vašingtonas, DC srityje; AFI FEST pateikė Audi "," Instituto vitrina geriausių festivalio filmų per metus ir tikriesiems kino kūrėjų galimybes ir naujų menininkų ateiti su auditorijomis Holivudo širdyje, AFI Fest vienintelis festivalis savo ūgio, kad yra laisvas visuomenei. AFI's reikšmingų 100 metų ... 100 FILMAI sąrašai vėl klasikinis Amerikos filmų milijonams kino mėgėjų visame pasaulyje.

AFI šviečia naujos kartos pasakotojų ne AFI konservatorija, Kuri buvo nuosekliai pripažinta kaip viena iš geriausių pasaulio kino mokyklų. Konservatorijoje anketa bendradarbiavimo, hands-on "gamybos aplinkoje, daugiausia dėmesio skiriant pasakojimo pasigirti pripažinto absolventai įskaitant Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick ir daug, daug daugiau. AFI konservatorija siūlo dvejų metų magistro dailės laipsnį šešių disciplinų: kinematografijos, režisūra, redagavimo, gamyba, gamyba Dizainas ir scenarijų.

Prestižinis patikėtinių tarybos, kuriai pirmininkauja Sir Howard Stringer ir valdybos, kuriai pirmininkauja Bob Daly kartu su prezidento ir generalinio direktoriaus Bob Gazzale, susideda iš pagrindinių figūrų iš pramogų, verslo ir akademinių bendruomenių, kuriomis vadovaujasi AFI, Kaip nepelno švietimo organizacijos, remiasi turtinga finansinę paramą iš judančių vaizdų meno entuziastai, kaip jums suteikti finansavimą savo programas ir iniciatyvas. Tapkite AFI narys šiandien ir atlikti savo vaidmenį saugant, taip pat priėmimo amerikiečių kino istoriją.

Vietos

Los Andželas

American Film Institute

Address
American Film Institute
2021 North Western Avenue

CA 90027-1657 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 323-856-7600

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis