Oficialus aprašymas

namaiAkvinietis kolegija, Įtrauki švietimo bendruomenė įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradiciją, teikia septyni laisvieji menai su pasaulinės perspektyvos, pabrėžia karjeros paruošimo orientuota į vadovavimo ir paslaugų kitiems ir skatina įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą, skirtą tiesos siekimas ir bendra gera.

Vykti į virtualią kelionę mūsų Campus paspaudę čia

Mūsų vizija

Akvinietis Kolegija yra pripažinta kaip išskirtinė Katalikų laisvųjų menų kolegijoje, kad rengia asmenims karjeros vadovavimo ir aptarnavimo plėtojant tvarią ir tiesiog pasaulio bendruomenei.

Laisvųjų menų

Septyni laisvieji menai yra išsami švietimo, skirta kurti studentams, kurie klesti visose gyvenimo matmenys. Tuo Akviniečio, o studentai gauna karjeros paruošti konkrečias disciplinas, tikslas yra būti tinkami viskam. "Švietimas visai asmuo, kuris yra geriausias visų gyvenimo, o ne tik 9-5 darbo dienos, bet rengiant jums vis besikeičiančiame pasaulyje.

Ką ji gali padaryti už mane?

 • Iš laisvųjų menų švietimo laisvė apima dvasinę laisvę ir skatina mąstymo ir gyvenimo, kad leistų studentams suvokti Dievo tikslą jų gyvenime.
 • Sutelkiant dėmesį į visą asmenį, studentai įgyja tai, kaip suprasti užpildyti svarbius vaidmenis savo laisvą laiką, pavyzdžiui, yra geras draugas, bažnyčia narys, sutuoktinis, arba teigiamą prisideda prie bendruomenės.
 • Įgyti platų, pamatinių išsilavinimą, studentai yra pasirengę platų karjeros galimybes visą gyvenimą.
 • Su mažesniu dydžiu ir mažesnio studentas / profesoriaus santykiu nei didesnių universitetų, gausite daugiau asmeninį dėmesį, labiau tikėtina, kad būti nurodyta stažuočių ir darbo vietų kūrimo ir išmokti puoselėti glaudesnius ryšius.
rezultatas

Yra daug dalykų, kuriuos reikia didžiuotis tuo Akviniečio. Pripažintas nacionaliniu, ir apdovanoti mūsų stiprių akademinių programų, lengvoji atletika, sėkmės tvarumo ir paslaugų pastangų, ir visų pirma mūsų studentams rezultatus.

nacionalinės apdovanojimai

 • Švenčiame mūsų aiškiai katalikų ir Dominikos šaknis, Akvinietis buvo apdovanotas Top 50 katalikų kolegija (2015 Reitingai Best Katalikų kolegijose ir universitetuose).
 • Akvinietis taip pat buvo 3 vieta "Best Value Midwestern School" (2017 m. "US News & World Report")
 • # 41 Geriausias Midwestern regioninis universitetas (2016 CollegeChoice.net 2016 reitinguose).

Studentų sėkmė

Yra galimybių daugybė mūsų studentams tyrinėti savo interesus. Nesvarbu, ar per studijuoja toli, atliekant bakalauro tyrimus arba vykdant stažuotę, yra kažkas kiekvienam.

 • Akvinietis turi labai aukštą įdarbinimo rodiklis, kur 90% mūsų 2014 absolventai sutartį ar magistrantūros mokyklose per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Praktika partneriai, pavyzdžiui, Amway, "Disney", STEELCASE, spektro sveikatos, Grand Rapids dailės muziejus, Van Andel tyrimų instituto ir Detroit Tigers ir daug daugiau!
 • Akvinietis yra suskirstytos į viršų 3 procentų visų apskaitos programų šalyje remiantis 2014 CPA egzamino perdavimą norma.
 • Mes turime beveik 70% priėmimo greitį į medicinos mokyklą, ir klestėti su partnerystės su MSU kolegijos medicinoje ankstyvojo užtikrinimo programa.
 • 100% absolventų Slaugos ir chemijos dirba per 6 mėnesius nuo baigimo.
 • Švietimas studentai praeiti Michigan bandymas mokytojų atestavimo esant 92,4% tarifu.
 • Mūsų absolventai turi 90% priėmimo greitį į fizinį padėjėjas, fizinės terapijos ir dantų programas.
studentai
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Aquinas College

Dailės magistras klinikinėje psichikos sveikatos konsultavimo programoje „ Aquinas College “ buvo įsteigtas siekiant patenkinti didėjantį psichikos sveikatos priežiūros s ... [+]

Kodėl studijuoti klinikinę psichikos sveikatos konsultaciją?

Dailės magistras klinikinėje psichikos sveikatos konsultavimo programoje „ Aquinas College “ buvo įsteigtas siekiant patenkinti didėjantį psichikos sveikatos priežiūros specialistų poreikį. Darbo statistikos biuro duomenimis, prognozuojama, kad iki 2025 m. Naujų darbų skaičius licencijuotiems profesionaliems konsultantams padidės 39%.

„Man taip neįtikėtina, kad galiu kurti kokybišką konsultavimo fondą, bet taip pat praleisti laiką su asmenimis, kurie visi siekia panašių, tačiau skirtingų tikslų. Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad šie studentai ir profesoriai tapo kaip maža šeima. tai yra du iš daugelio priežasčių, kodėl aš myliu Aquinas. "... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Aquinas College

„Aquinas“ vadybos magistrantūros programa siūlo platesnį verslo vaizdą. Mūsų absolventai mokosi mąstyti strategiškai, suprasti organizacinę kultūrą ir efektyviai motyvuot ... [+]

Kodėl studijų valdymas?

„Aquinas“ vadybos magistrantūros programa siūlo platesnį verslo vaizdą. Mūsų absolventai mokosi mąstyti strategiškai, suprasti organizacinę kultūrą ir efektyviai motyvuoti žmones, kurie verčia verslą.

Mūsų mažos klasės ir lankstūs tvarkaraščiai leidžia mokytis savo tempu. Greitai paspaudę programą galite baigti visą 18 mėnesių trukmės studentams, o 24 mėnesių - koncentracijai. Arba trunka septynerius metus. Tai visiškai priklauso nuo jūsų. Tai tik AQ pranašumo dalis.

Klientų aptarnavimo dėmesys ir 12 mėnesių pratęstas programos direktoriaus, dėstytojų ir personalo prieinamumas užtikrina skatinamą ir naudingą akademinę patirtį per visus kalendorinius metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 84 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined