School of Architecture - Syracuse University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1873 metais, į Syracuse University School of Architecture nuolat yra tarp geriausių mokyklų architektūros tautos.

Priežastys dažniausiai cituojami yra mūsų pažeidimo ir įvairių fakultetas, mūsų skaičių ir įvairovę studijų užsienyje galimybes, ir mūsų šalies mastu akredituotos, profesinių studijų programas, kurios suteikia studentams su techninių įgūdžių ir kultūros žinių, reikalingų praktika vis konkurencingoje pasaulio prekyvietė.

Studija patirtis, tuo mūsų programų pagrindas, pagrindinis dėmesys skiriamas intensyviam tirti kūrybinį procesą, palaikoma sudėtingiausių metodų istorijos ir teorijos į technologijų, kurios informuoja būsimą mūsų srityje kontekste. Mokykla suteikia labai novatorišką aplinką dizaino švietimo, kurioje studentai naudos iš plataus vienas ant vieno bendravimo su skirtame fakulteto formaliojo nuomones ir neformalių sąveikų.

Norėdami parengti studentus pasaulio formos globalizacijos, Architektūros mokykla siūlo studijuoti užsienyje semestrus Londone ir Florencijoje mūsų Universiteto centrų, kuriose dirba dieniniame architektūros fakultete. Studentai taip pat turi galimybę praleisti vieną semestrą bent Universiteto Fisher centre Niujorke, state-of-art įrenginių atidaryta 2013 m. Trumpesnis studijų užsienyje programos yra prieinamos vietose, pavyzdžiui, Taivanas, Turkija, Japonija, Kinija ir Indija. Mokykla taip pat suteikia pasaulinio lygio specialistai ir pedagogams mokyti ir paskaitą mūsų pagrindinį miesteliu, kaip rodo mūsų Lankymūsi paskaitų serijos featuring žinomų architektų ir dizainerių, ir mūsų svečių kritikas programą, kurioje tarptautiniu mastu pripažintų profesoriai veda studijos miesteliu.

Per pastarąjį dešimtmetį, architektūros praktika gerokai pakito, pateikti architektas, vėl, bent kai kurių iš labiausiai skiriamųjų bruožų klausimų mūsų laiko centre. Architektūros mokykla ne tik neatsiliko šių pokyčių, tačiau mūsų fakulteto darbuotojai, studentai ir absolventai paskatino ir toliau vadovauti pastangas, kad geresnį pasaulį per geresnių pastatų ir miestų dizainą. Kviečiame apsilankyti ir prisijungti prie mūsų.

Michaelas kalbaDr Dekanas, mokyklos Architektūros

Mokyklos istorija

Kaip viena iš seniausių programų JAV, Syracuse Architektūra išaugo nuo kuklios pradžios tapti valstybės lyderiu šviesti būsimus architektus.

Mokykla turi turtingą ir garbingą istoriją, pradedant 1873 metais, praėjus trejiems metams po Syracuse University buvo įkurta, kai architektūra buvo sukurta kaip viena iš dviejų naujų departamentų dailės koledže George Comfort Fisk, dekanas naujos kolegijos dailės , kuris įkūrė Metropolitan Museum Niujorke.

Skyrius iš pradžių pasiūlė ketverių metų programa, todėl architektūros laipsnį, pirmasis tokio tipo programa šalyje bakalauro. Dekanas Žuvys Patalpinimo profesorių paslaugas iš tapybos katedros ir laisvųjų menų kolegijoje. Jis taip pat kreipėsi vietos architektai, pavyzdžiui, Horatio Nelson White, Archimedo Russell ir Ward Wellington Ward, ir paprašė juos mokyti architektūros - be užmokesčio. Vietos architektų nemokamai nurodymu priklausomybė ir toliau gerai į the1900 aisiais, iš dalies dėl to, taupumas, bet ir kaip įprastą praktiką, sumodeliuota École de Beaux Arts Paryžiuje, pasaulio premjera architektūros mokykloje. Ši architektūra departamentas, dailės koledže suderinimas įkūrė dizaino dėmesio, kad ištvers iki šios dienos. Pirmieji baigusių klasės architektūros buvo mažas, 74 studentai uždirbti laipsnių nuo 1900 iki 1922. Frances Whipple Bigelow tapo pirmąja moterimi pereiti iš mokyklos 1898. Kaip architektūra programa augo, jis susidūrė su nuolat iššūkis rasti tinkamą erdvę. Per savo pirmuosius metus, pirmą kartą namų dailės koledže buvo kalbų salėje. Jis persikėlė į naujai pastatytas CROUSE kolegijos 1883, tada Steele salėje 1908 ir galiausiai į naujai suprojektuota, Skylit Slocum salėje 1919 m. Slocum buvo sukurta Frederick mėgaujasi, kai 1895 absolventas dailės, kuris pirmininkavo Architektūros katedra 1902 iki 1934 kolegijoje, ir profesoriaus Earl Hallenback iš 1897 klasei. Kartu Revels ir Hallenbeck sukūrė Sirakūzų universiteto orientyrų skaičių, įskaitant Carnegie biblioteka, Archbold stadionas ir BOWNE ir Lymano sales.

Per post-I pasaulinio karo laikotarpiu, Europos modernizmas ėmė sunktis į Amerikos architektūros mokyklose. Nors Syracuse University pripažino tendencija, jie ir toliau pabrėžti daugiau tradicinių, pragmatinių stilių mokymą. Per šį laikotarpį universitetas supratau, kad ketverių metų mokymo negalėjo tinkamai aprūpinti architektas praktikai. 1934, Lemuel C. Dillenback buvo pareikštas iš Kolumbijos universiteto mokyti dizainą. Jis greitai tapo skyrius kėdė, ir jam vadovaujant, penktieji buvo įtraukta į mokymo programas į disertaciją, kuri įtraukta statybos brėžinius ir specifikacijas, su 184 kreditų, reikalingų baigimo forma. 1937 studijų programa miestų planavimo ir tyrimų buvo įkurta. 1930-aisiais ir 1940-aisiais pažymėti autonomijos pradžia architektūros programos.

Mokyklos pragmatiškas tonas buvo akcentuojama po Antrojo pasaulinio karo, kai 150 veteranai užtvindė programą. Nerami grįžti į savo gyvenimą ir karjerą, jie buvo labai motyvuoti ir praktiškas apie savo tikslus. 1957, kai Dillenback pensininkas profesorius D. Kennethas "Dok" Sargent "27 pavyko jį, reikalaudami išlaikyti pavadinimą ir instituciją dekanas. Taigi mokykla tapo atskiras subjektas nuo dailės koledže. Garsių specialistas, Sargent pradėjo mokyti 1930 metais ir iš esmės įtakojo programą ateinantiems keturiasdešimt metų. Sargent dedamas aukštą vertę profesionalumą, taip pat plataus laisvųjų menų švietimo. Jis tikėjo, kad architektai turėjo būti gerai išsilavinę tapti lyderiais, o per savo laiką, kaip dekanas, šešerių metų variantas buvo sukurtas, kad apdovanoti B. Arch ir M. Arch laipsnių.

Vėlai 60s buvo metų studentų neramumų dėl Sirakūzų universiteto, kuris turėjo savo poveikį architektūros mokyklos. 1969, Sargent atsistatydino dekanas. Jis buvo pakeistos į vaidybos ir tarpinių dekanai serijos, ir galiausiai John Fisher kuris vadovavo dekanas mokyklą tik kelerius metus. Werner Seligmann, apdovanojimai architektas ir autoritetas Frank Lloyd Wright ir Le Corbusier buvo paskirtas dekanas 1976 metais, ir nustatyti aiškią kryptį per artimiausius dešimt metų. Mokyklos matomumas ir tarptautinę reputaciją augo su Lankymūsi kritikai programos, paskaitos ir parodų serijos įsisteigimo ir Florencijos programos įkūrimo 1980 metais. Pabaigoje 80-ųjų, mokykla gavo IBM dotaciją arti pusės milijono dolerių neleidžiant, kad įvairių sričių kompiuterių laboratorijoje Slocum plėtrai. 1990 Seligmann atsistatydino dekanas ir grįžo į fakultete. Florencija programa, dažnai vadinamas "atsižvelgiant į architektūros mokymo programos karūnos brangakmenis", ir toliau vaidina strateginį vaidmenį tarp trečiosios ir penktosios metų bakalauro studijų. Bruce abatija, buvęs pirmininkas ir asocijuota dekanas Virdžinijos universitete, buvo pavadintas dekanas 1990. Syracuse University, susiduria su rimta fiskalinę krizę, sukurtą demografinių pokyčių, įvertino savo programas ir padarė išvadą, kad nuo architektūros mokykla buvo pagrindinis centras kokybės, tai verta papildomą paramą. Atlyginimai buvo iškeltas, Slocum salė modernizuotos, įrengtos naujos kompiuterių įrenginiai ir fakulteto mokslinių tyrimų palaikoma. Architektūra studentai reitingą su geriausia iš tų, pripažino, kad universiteto ir hands-on-požiūris į mokymą padarė Mokykla už studentą orientuoto mokslo universitete modelis. Per savo dvylikos metų kadencijai Abbey išplėtė architektūra programą per daugiau kursų humanitarinių, daugiau pasirenkant, ir skatinant įvairesnių architektūros požiūriu.

2002 Abbey atsistatydino dekanas grįžti į valdomas ir visiškai mokymo. Profesorius Arturas McDonald vadovavo kaip tarpinį dekanas mokyklą ateinančius dvejus metus, o krata buvo atlikta naujam nuolatiniam dekanas.

Pažymėti Robbins prisiėmė dekanas Architektūros fakulteto Sirakūzų universiteto poziciją 2004 metais. Pagal kanclerio Nancy Cantor vadovavimo, mokykla ir universitetas tapo reikšmingas jėgas į Sirakūzai mieste, padedant sukurti daugiau miestų miesteliu ir tankesnis, ramiai, o kurstymą, kad tarp šių dviejų ribų žvalgyba. Per šį laiką, asocijuota dekanas ir direktoriai plėtros ir ryšių pozicijų buvo įtraukta į administracinę struktūrą tarnauti plečia poreikius mokykloje. 2007, Sirakūzai Architektūra Londonas programa buvo pradėta universiteto Farraday centro ir 2009 m Sirakūzai Architektūra programa Niujorke buvo įvesta nauja studija erdvėje vidurio miesto Manhetene.

Penkerių metų stipendija iniciatyva toliau skatins mokinių įvairovę buvo pristatytas taip pat įdarbinti apsilankymų didmiesčiais visoje šalyje, kad gelžbetoninių šią iniciatyvą ir išplėtė mokyklos geografinę lygiosiomis. Partnerystė buvo nustatytas su kitais centrais universitete remti mokymą ir fakulteto mokslinių tyrimų. 2005, Šiaurinė: centras projektavimo, mokslinių tyrimų ir nekilnojamas turtas buvo sukurtas per mokyklos kaip miesto, miestelio ir regiono išteklių, teikti priemones, kurios architektai, dėstytojai ir studentai dirbo tikruosius projektus Sirakūzai. Robbins atsistatydino dekano 2012 ir profesorius Randall Korman tarnavo kaip tarpinį dekanas nuo 2012 iki 2013 m.

2013, Michael Moka tapo dešimtąja dekanas mokyklos. Jis anksčiau buvo dekanas Dizaino koledže Kentukio universitete ir taip pat yra buvęs direktorius studijų programa pietinėje Kalifornijos instituto Architektūros Los Andžele. Kaip mokslininkas ir lyderis projektavimo švietimo Michael pabrėžia naujoviškus požiūrius ir tarpdisciplininius ryšius orientuota į realaus pasaulio problemų sprendimo.

Sirakūzuose, jis sukūrė seminarų metu naujai pradėta Sirakūzų universiteto Fisher centro Niujorke vadinamas Dizainas ir Politika, pristatė naujus Doktorantas studijų programas, ir nustatyti nuolatines bendradarbiavimą su universitetais ir vyriausybės pareigūnų Taivanyje ir Honkonge.

Vietos

Sirakūzai

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Sirakūzai, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis