Argosy University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Argosy universitetas pelnė remti vieną iš didžiausių bendruomenių pakopos studentams be tautos, turintys tvirtą bakalauro studentų organizacijos skirtumą. Šiuo Argosy universitetas, Jūs turite galimybę mokytis ir augti kolegialaus, palaikomojo akademinėje aplinkoje, kuri sujungia mokymą ir praktinį mokymą su programų, skirtų darbo suaugusiems lankstumą. Tuo miesteliai visoje šalyje ir internete, mūsų patyrę, aistringai fakultetas siekia suteikti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Nurodykite Argosy

Tuo Argosy universitetas, mes didžiuojamės remti viena didžiausių bendruomenių doktorantams tauta, taip pat aktyvaus, klesti bakalauro bendruomenei. Kaip studentas, jums patiks kolegiali palankią akademinę aplinką, kuri pabrėžia mokymą ir praktinį mokymą visoje švietimo, verslo, sveikatos mokslų ir psichologijos srityse. Kiekvienas iš mūsų programų yra sukurta įteigti žinias, etines vertybes ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių profesinę praktiką bei puoselėti vertybes socialinės atsakomybės palaikančioje, į besimokantįjį orientuotus aplinkos abipusės pagarbos ir akademinės kompetencijos.

Fakultetas patirtis Mūsų talentingi dėstytojai ir darbuotojai yra skirta teikti jums įgūdžių, orientavimo ir pasitikėjimo reikia klestėti savo pasirinktoje srityje. Mūsų dėstytojai mano, mokymosi ateina iš darote, kad jie ne tik paskaita jie vykdo. Be jų akademinio mokymo, fakulteto nariai remtis savo asmeninių ir profesinių patirtimi, siekiant padėti jums suprasti, kaip praktiškai taikyti savo studijas.

Lankstus mokymasis Argosy universitetas siūlo studijų programas lanksčius mokymosi formatų, įskaitant internete, vakare ir savaitgaliais kursus visiems tiks jūsų įtempto grafiko. Sužinokite bent vieną iš mūsų 28 miesteliu vietose visoje JAV arba interaktyvia interneto klasėje tai prieinama bet kuriuo metu, dieną ar naktį. Arba sujungti du už mišraus internetu ir universiteto patirtis, kuri atitinka jūsų poreikius.

Asmeninės parama Nes mes manome, kad tiesa matas universitete yra ne studentas registracija, tačiau studentas sėkmė, jūs gausite vieną ant vieno paramą iš mūsų dėstytojams ir kitiems darbuotojams nuo įtraukimo į baigimo, pritaikytą jūsų konkrečius poreikius. Jūsų bendraamžiai bus kiti suaugę mokiniai, kurie, kaip ir jūs, nori plėsti savo žinias, remtis savo patirtimi ir sustiprinti savo karjeros galimybes. Mes taip pat surinko išteklių, kurie gali padėti jums kelyje, įskaitant internete ir miesteliu bibliotekose, karjeros konsultavimo paslaugas, akademinių konsultuoja, globojimo pasirinkimą, ir daug daugiau!

Turtingą paveldą Tuo Argosy universiteto, siūlome išsilavinimą pastatytas ant inovacijų ir profesionalumo tradicijas. Iš Argosy universiteto istorija prasidėjo 2001 m su trimis atskirais ir žymūs akademinių institucijų sujungimo - Amerikos mokyklų profesinės psichologijos, iš Sarasota universiteto ir medicinos instituto Minesotos. Šių mokyklų derinys sukūrė unikalią mokymosi aplinką, kuri tęsiasi iki šiol mūsų miesteliai ir mūsų internetinių programų, kur mes dar glėbyje verslumo dvasią ir sutelkti dėmesį į žinių taikymo profesinėje pasaulyje.

Vietos

Oranžinė

Argosy University Tampa

Address
Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810
CA 92868 Oranžinė, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 813-393-5290

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: