Boston University School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bostono universitetas

Įkurta 1869 m., Bostono universitetas yra viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų. Mūsų pasaulinis universitetas yra klestintis mokslinių tyrimų ir stipendijų centras, kurį sudaro daugiau kaip 8000 tarptautinių studentų, atstovaujančių 133 šalims iš viso pasaulio. BU įkūnija įvairovę, būdingą geriausiam JAV išsilavinimui.

Boston University School of Law

Boston University School of Law yra aukščiausio lygio teisės mokykla, kuri siūlo plataus masto mokymo programas, kurias dėsto profesoriai, pripažinti nacionaliniu lygiu kaip išskirtiniai mokytojai ir pirmieji mokslininkai. BU Law mokymosi patirties pagrindas yra aukštas mokymas ir palaikanti, dinamiška mokymosi aplinka, kurioje mokytojai vadovauja, įkvepia ir iššūkis. BU Law profesoriai nacionaliniu mastu pripažinti savo teisiniais įgūdžiais ir stipendijomis, pažangiausiais mokslinių tyrimų, rašymo ir konsultavimo klausimais tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Tačiau tai, kas juos išskirtinai apibrėžia, yra jų atsidavimas studentams, akademiškai, profesionaliai ir individualiai. Tai paaiškina, kodėl mokykla yra nuosekliai vertinama pagal Princetono apžvalgą tarp geriausių teisininkų mokyklų šalyje „Geriausiems dėstytojams“. Mokykla taip pat užima 11 procentų JAV teisės mokyklų JAV naujienų ir pasaulio ataskaitoje ir viršuje dešimt intelektinės nuosavybės, mokesčių ir sveikatos teisės specialybės sričių.

BU Law studijų programos

Mokyklos daugiau nei 300 LLM studentų atneša neįtikėtiną foną ir interesų derinį su universitetu. Mūsų dabartinė kohorta atstovauja 54 skirtingas kilmės šalis. Vidutinis BU Law LLM studento amžius yra 33 metai, nuo 20 iki 72 metų amžiaus ir 24% mūsų LL.M. studentai turi aukštą teisės laipsnį prieš priimant į mokyklą. Šie studentai šiuo metu yra įtraukti į šias studijų programas:

  • LLM Amerikos teisės programoje
  • Bankininkystės ir finansų teisės magistrantūros programa
  • LLM intelektinės nuosavybės teisės programoje
  • Vykdomoji LLM Tarptautinės verslo teisės programoje
  • Magistrantūros mokesčių programa, kuri apima visapusišką prisijungimo galimybę

Be to, siūlome kelias specializuotas sertifikavimo programas studentams, kurie nesiekia pilnos LLM patirties:

  • Teisinė anglų kalbos sertifikato programa
  • Įmonių rizikos valdymo ir atitikties sertifikatas
  • Tarptautinės verslo teisės sertifikatas
  • Turto planavimo pažymėjimas
  • Pažyma apie operacijų įgūdžius

2019 m. Rudenį mes taip pat didžiuojamės galėdami pranešti apie mūsų magistro studijas mokesčių teisės studijoje, magistro laipsnį, kuris atveria magistrantūros mokesčių programos mokymo apskaitos ir kitiems verslo specialistams programą.

Peržiūrėkite visą mūsų profilį ir užpildykite prašymo suteikti informacijos formą, kad gautumėte papildomos informacijos apie visas mūsų programas!

Aukščiausio lygio mokytojai. Tikslinė LLM studentų parama.

BU Law skirtumas prasideda klasėje: mūsų aukščiausio rango fakultetas apima iš anksto žinomus mokslininkus ir atliktus praktikus, kurie yra prieinami, prieinami, ekspertai, siejantys teoriją su praktika, ir pasiryžę padėti jums kelti savo profesinę poziciją į naujus aukštumus.

Mūsų „LLM“ studentų parama yra nepagrįsta - mes teikiame akademinę ir profesionalią paramą per vieną konsultaciją, specialiai pritaikytą kiekvienos studento profesiniams tikslams. Baigus studijas, tapsite sėkmingu, pasauliniu mastu sėkmingai dirbančių advokatų, kurie išlieka BU Law bendruomenės dalimi, ilgą laiką po baigimo.

Ir ten yra Bostonas, vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Tai paruošta laboratorija teisiniams mokymams įvairiose srityse.

Penkios geriausios LLM studijų programos, daugybė galimybių.

Pasirinkite iš penkių LLM programų, kurių visi gerbiami ir trys - bankininkystė

LLM Amerikos teisės programoje yra viena iš pirmaujančių nacionalinių programų pasauliniams praktikams, norintiems sužinoti, kaip JAV advokatai galvoja, kreipiasi į teisines programas ir sprendžia klientų reikalus. Jūs būsite integruoti į JD klasę ir turėsite galimybę pasirinkti iš 200 kursų kuriant individualų studijų planą.

Bankininkystės studijų programa

LLM intelektinės nuosavybės teisės programoje suteikiama galimybė išmokti pažangiosios IP teorijos ir doktrinos iš kai kurių aukščiausių IP mokslininkų pasaulyje. Penkerius metus iš eilės JAV naujienos

Vykdomoji LLM tarptautinės verslo teisės programoje sujungia pasaulinį tinkamų specialistų tinklą iš įvairių teisinės praktikos, pramonės šakų ir įmonių, siekiančių intensyvaus poveikio pagrindinėms teisinėms temoms, su kuriomis susiduria tarptautinės įmonės. Programos lankstus, mišraus mokymosi vykdymo formatas idealiai tinka užimtiems praktikams, kurie negali dalyvauti tradicinėje devynių mėnesių LLM programoje.

Magistrantūros mokesčių programa suteikia jums praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmės apmokestinimo srityje, nesvarbu, ar uždirbate laipsnį gyvenamosiose studijose Bostone, internetu iš namų, ar abiejų formatų deriniu. BU Law LLM apmokestinimo laipsnį vertina darbdaviai visame pasaulyje: mes užėmėme # 8 tautos mokesčių tyrimus JAV naujienas

Vietos

Bostonas

Address
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: