Babson College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Remiantis JAV naujienų ir pasaulio pranešimais , „ Babson College , 27-oji verslininkystės mokykla Nr. 1 , moko verslininkus, kurie visur sukuria didelę ekonominę ir socialinę vertę. Mes siūlome platų verslo studijų programų asortimentą, tiek visą, tiek ne visą darbo dieną, suprantant, kad kiekvienas studentas turi unikalių asmeninių ir profesinių įsipareigojimų. Nepriklausomai nuo programos, jūs atrasite švietimą, paremtą veiksmais, ir bendruomenę, užpildytą dinamiškų verslininkų lyderiais. Babsone mes negailestingai kreipiame dėmesį į šiuos dalykus:

Studentų pavertimas verslumo lyderiais: Mes tikime, kad verslininkai negimsta - jie yra sukurti, o Babsono išsilavinimas įgalina mąstyseną ir įgūdžius, skatinančius mokinius įžvelgti problemas kaip galimybes, naršyti dviprasmybes ir imtis veiksmų. Verslumo lyderiai yra svarbesni nei bet kada anksčiau.

Mokymasis atliekant : Mes darome ne tik tai, kad mokome mąstyti. Mes išmokome jus, kaip tai padaryti. Įspūdingi potyriai, tokie kaip mūsų studentų konsultavimo projektai, klasių modeliavimas ir studentų vadovaujami forumai, sustiprina klasės akademikus realiojo gyvenimo praktika, suteikdami studentams įgūdžių, reikalingų veikti ir daryti įtaką dabar.

Savo potencialo optimizavimas: nesvarbu, ar tai būtų verslo pradžia, ar pasikeistų pramonės šakos, ar perimtų jūsų šeimos verslą, „Babson“ laipsnis padeda studentams persikelti iš kur jie yra, kur nori būti. Mūsų mažas dydis reiškia, kad studentai, dėstytojai ir karjeros konsultantai kartu kuria patirtį, padedančią kiekvienam studentui pasiekti asmeninius tikslus.

Kurkite savo pasaulinę patirtį ir tinklą: Kai suartėja įvairios perspektyvos, atsiranda naujų idėjų. „Bason“ mūsų bendruomenės įvairovė yra stiprybė, praplečianti studentų perspektyvas, ruošianti juos dirbti visose ekonomikose ir kultūrose. „Babson“ patirtis užpildyta tarpkultūriniu komandiniu darbu, pasaulinėmis atvejų analizės diskusijomis ir tarptautiniu mastu nukreiptais renginiais. Po karjeros baigimo karjeros visame pasaulyje prasideda, „Babson“ tinklas niekada nėra tolimas - jame 42 000 absolventų apima 120 šalių.

Babson College baigiate daugiau nei laipsnį - įgysite įkvėpimo, įrankių ir pasigaminsite mintį, reikalingą nuolatinei profesinei sėkmei. Taip yra todėl, kad puikūs verslininkų vadovai įveikia nesėkmes, klesti netikrumu ir visada ieško sprendimų, kur kiti mato tik kliūtis. Verslumo vadovas pavers jus bet kurios organizacijos vertybe, gebančia pereiti į dviprasmiškumą ir judėti pirmyn, o kitos vis dar tvarkosi.

Mes siūlome šias nuolatinio studijų programas:

Dieninės MBA: Padarykite Babson savo namuose ne namuose, naudodamiesi visą darbo dieną, universiteto mieste. Įgykite laipsnį per vienerius ar dvejus metus. Specializuokitės septyniose MBA koncentracijose, įskaitant STEM nurodytas koncentracijas kiekybinių finansų ir verslo analizės bei mašininio mokymosi srityse.

Verslo analizės magistras: Transformuokite informaciją į naujoves naudodamiesi dienine, STEM paskirta programa.

Finansų magistras: Įgykite finansinio modeliavimo ir kodavimo įgūdžių, kurių darbdaviai nori šioje dieninėje, STEM paskirtoje programoje.

Verslo Vadovavimo Vadybos Magistras: Sužinokite, kaip naujoves pradėti ankstyvą karjerą per dieninę, devynių mėnesių programą

Vietos

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Bostonas

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Majamis

Address
1200 Brickell Ave
33136 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited