Babson College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Babsonas yra visų rūšių verslumo ugdytojas, bendražygis ir minties lyderis.

Nepriklausomą pelno nesiekiančią instituciją „Babson“ akreditavo asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB), Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisija (NECHE) ir EFMD kokybės gerinimo sistema (EQUIS). 2015–2016 mokslo metais Babson'e dalyvauja daugiau kaip 2100 bakalauro ir 900 absolventų, atstovaujančių daugiau nei 80 šalių. Sužinokite daugiau apie pirmojo kurso klasėje studentus, taip pat apie MBA ir magistro studijų programas. Kaip verslininkės žinių kūrėjai ir rengėjai, Babsonas išsiskiria:

  • Bakalauro mokykla, teikianti aukščiausio skrydžio verslo išsilavinimą, derinantį novatorišką, integruotą ir taikomą verslo ir laisvųjų menų programoms su mokymo programų ir mokymo programų mokymosi patirtimi.
  • „FW Olin“ magistrantūros verslo mokykla, suteikianti aukšto rango MBA ir MS laipsnius.
  • „Executive Education“ programa, skirta profesionalams, norintiems augti šiandien sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje.
  • Pasaulinės klasės fakultetas, turintis realios patirties, 87% mūsų dieninio fakulteto turi doktorantūros laipsnį arba jo ekvivalentą ir yra įvykdyti verslininkai, vadovai, mokslininkai, autoriai, mokslininkai, poetai ir menininkai.
  • Pasauliniai mokslinių tyrimų projektai, kurie yra naudojami kaip pagrindiniai lyginamieji rodikliai daugeliui išskirtinių regioninių, nacionalinių ir viršvalstybinių institucijų visame pasaulyje.
  • „Babson Global“, kuri bendradarbiauja su įmonių, universitetų, vyriausybių ir fondų partneriais, siekdama visame pasaulyje skatinti verslumo ugdymą ir verslumo mąstymą.

Misija

Babson College moko verslininkus, kurie sukuria didelę ekonominę ir socialinę vertę - visur.

Idėjos pareiškimas

Mes norime būti pirmaujančia institucija verslui

Pagrindinės vertybės

Sąžiningumas Pasitikėjimas, pagarba ir pagarba iškelia geriausius žmones. Mes gerbiame ir elgiamės vienas su kitu ir mūsų išorės partneriais. Mes praktikuojame socialinę ir pilietinę atsakomybę didesnėse bendruomenėse, kurioms mes priklausome. Įvairovė Mes vertiname savo narystę visą gyvenimą trunkančioje bendruomenėje, kuri yra labai įvairi. Manome, kad skirtumai daro Babsoną turtingesnę bendruomenę ir suteikia būtinus bendrų pasiekimų kontekstus. Mes sveikiname ir vertiname žmones ir jų perspektyvas bei gerbiame visų bendruomenės narių interesus. Inovacijos Turime ilgalaikį įsipareigojimą kurti institucinę kultūrą, kuri skatina kūrybiškumą, rizikavimą, nuolatinį tobulėjimą, lyderystę ir verslumo dvasią. Mes skatiname žmones imtis iniciatyvos ir daryti įtaką. Bendradarbiavimas Mūsų įsipareigojimas vykdyti tarpdisciplininį bendradarbiavimą ir glaudžiai bendradarbiauti su studentais apibrėžia fakulteto, administracijos, personalo praktiką ir dirba „ Babson College universitete. Kartu su mūsų absolventais ir su mūsų išorės partneriais sukuriame mokymosi ir darbo patirtį, kuri yra didesnė už jos dalių sumą. „Excellence Babson College yra pasiryžusi siekti meistriškumo. Mūsų bendruomenė, kurioje visi nariai gali pasiekti geriausius asmeninius. Mes stengiamės vienas kitą apgalvotai remti nuolatiniam augimui ir vystymuisi.

Vietos

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Bostonas

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Franciskas

Address
135 Main Street,
Third Floor

94105 San Franciskas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Majamis

Address
1200 Brickell Ave
33136 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited