Barclay College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tuo Barclay kolegijos šloviname Dievą mūsų studentams, kurie dėl misija ne tik įgyti išsilavinimą, bet sustiprinti savo Kristaus centre, Bibliją remiantis tikėjimą mokymosi veiksmingą krikščioniškojo gyvenimo eksploatuoti ir vadovavimo būdą.

Barclay kolegija grindžia savo buvimą turtingą istoriją evangelinės draugu tradicija. Barclay kolegija evangelikų Draugai mokykla, kuri priima ir apima asmenis, evangelikų krikščionių įsitikinimų iš įvairių denominacijų įvairių sluoksnių.

Apie Barclay kolegijos misija yra parengti studentus į Biblijos centre aplinką veiksmingai krikščioniško gyvenimo, paslaugų ir vadovavimas. Barclay Kolegija yra krikščionių aukštojo mokslo institucija, kad skatina studentus tyrinėti, suprasti ir įgyti įgūdžių, būtinų norint atsakyti į Dievo šaukiasi savo gyvenimą. Norėdami padėti pasiekti to, Barclay kolegija siekia akademinio ir dvasinio tobulumo sukuriant aplinką, kuri skatina didesnį tyrimo ir mokymosi. Kritinis mąstymas, idėjų mainai ir disciplinuotas Biblija pagrįstas tyrimas yra pabrėžiama, kad padėtų kiekvienam studentui kuriant asmeninį krikščionišką pasaulėžiūrą ir suteikiant jiems tarnauti efektyviai su paslaugų srityse, kuriose jie jaučiasi Dievo kryptį savo gyvenimą.

Barclay kolegija aktyviai samdo visus krikščionis norinčius pasiruošti savo pašaukimų į klimato, kuris yra griežtai akademinės ir įsipareigojusi tarnauti Jėzui Kristui. Kolegija mano, kad dvasinis augimas paspartėjo, kai vienas gyvena ir tyrimai bendruomenėje, kuri apima keletą teologinių ir kultūrinių perspektyvų įvairovę.

Kaip ketverių metų įstaiga aukštojo mokslo, Barclay kolegijos misija yra platesnė nei prekybos mokykloje ar mokymo institute. Studentai plėsti savo kultūrinį supratimą studijuoja platų bendrųjų studijų be jų specifinių interesų srityse. Nuo Barclay yra Bible College, mokiniai mokosi studijuoti Bibliją ir integruoti biblinę tiesą į kiekvieną drausmės.

Barclay College siūlo studentams rengimą keletą karjeros per savo bakalauro programas. Kai kuriose srityse, bakalauro laipsnis buvo sukurta siekiant parengti vieną studijuojant. Kolegija taip pat siūlo susieti laipsnių, skirtas suteikti studentams įvadą į aukštesnįjį išsilavinimą, Biblijoje, ir bendrųjų studijų.

Vietos

Havilandas

Barclay College

Address
607 N Kingman Haviland, KS 67059
Havilandas, Kanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 800-862-0226

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis