Black Hills State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Juodųjų kalnų valstybinis universitetas yra magistro lygio universitetas, kuris skatina kompetenciją mokymo ir mokymosi; remia mokslinius, kūrybinius ir moksline veikla ir teikia paslaugas valstybės, regiono, tautos ir pasaulio bendruomenei. BHSU teikia novatoriškas, aukštos kokybės bakalauro (jaunesnieji ir bakalaureato) programas menų, humanitarinių, švietimo, elgsenos mokslų, matematikos, socialinių mokslų, gamtos mokslų, verslo ir technologijų, taip pat pasirinktų disciplinų stiprumo pereiti lygį. Juodųjų kalnų valstybinis universitetas yra tik išsamus universitetas Vakarų Pietų Dakota.

BHSU Vizija Juodosios Hills State University bus pripažintas kaip novatoriškas, aukštos kokybės universiteto Juodosios Hills regione, valstybės, tautos ir pasaulio.

Mes, Juoda Hills State University yra įsipareigojusios:

Stipendija Mes užsiimti mokslinių tyrimų ir kūrybinės veiklos stipendijos prisidėti žinių ir meno bendruomenės, valstybės, regiono, tautos, ir pasaulyje; mes įsitraukti į mokymo stipendiją naudojant aktualus ir pažangiausius metodus siekiant parengti studentus ateityje; ir mes verstis paslaugų stipendiją priimdami lyderio vaidmens visuomenėje ir padaryti prasmingą indėlį į profesiją ir plačiajai visuomenei.

Studentų CENTEREDNESS Mes priimame pertvarkyti studentas gyvena atsakomybę ir kiekvienu moksleiviu elgtis oriai ir pagarbiai.

Švietimo kokybę ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi Mes užsiimti daro kokybišką darbą mąstant apie mūsų darbą, mūsų kūrybiškumas ir išradingumas, ir nuolat iššūkis sau tobulėti.

Sąžiningumas Mes laikomės etikos standartus kompetencijos ir prisiimti atsakomybę už asmens sprendimus ir veiksmus, kurie daro poveikį mūsų reputaciją kaip dinamišką ir išradingas aukštojoje mokykloje, kuri įdės studentai priekyje ir centro.

Įtraukimas Mes priimti daugiamečius matmenys žmogaus skirtumų praktikuojančių integracinį švietimą ir besąlyginę teigiamą atsižvelgti, palaikyti daugiakultūrę mokymosi patirtį visiems, ir skatinti tarptautinius mainus.

Inovacijų ir pokyčių Mes tikimės, būsimus poreikius ir naudoti mūsų vaizduotę būtų atsižvelgiama į unikalias galimybes augimui, skatinant pagarbų dialogą, kuris skatina atvirą bendraminčių keitimąsi idėjomis, kuriuo aktyviai klausytis ir kritinis mąstymas išlaikyti gyvą mokymosi bendruomenę studentams, darbuotojams, dėstytojų, administracijos, absolventai ir visuomenei.

Vietos

Spearfish

Black Hills State University

Address
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Spearfish, Pietų Dakota, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 605-642-6343

Spearfish

Black Hills State University, Rapid City Campus

Address
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Spearfish, Pietų Dakota, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis