Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Konsorciumas Boutique universitetuose padeda studentams pasiekti ekonominę ir socialinę pažangą per studentą orientuotas požiūris į išsilavinimą. Mūsų maži kolegijos leidžia mums pasiūlyti išskirtines, asmeninį ir lanksčias paslaugų studentams, taip pat kokybišką išsilavinimą prieinamą kainą.

JAV universitetas

On-campus, internete, ir mišraus parinktys

Pasiekti sėkmės per studentą orientuoto švietimo Regioniniu akredituotos Įsikūręs mieste San Diegas, Kalifornija Įvairios studentų organizacijos

JAV universitetas yra įsikūręs pietvakarių kampe JAV: graži San Diegas, Kalifornija. San Diego gražūs paplūdimiai ir tarptautinė kultūra pritraukti lankytojus iš viso pasaulio. San Diegas yra vertinamas kaip vienas iš geidžiamiausių JAV miestuose remiantis oras, poilsio, verslo ir kultūros galimybes.

Tuo regioniniu akredituotos JAV universitete, mes didžiuojamės apie studentą orientuoto švietimo principus; švietimas, kurioje visa universiteto bendruomenė, skirta kiekvienas studentas sėkmės. Mes tai įrodyti atsidavimas per mažos klasės dydžių, kurios užtikrina ne studentas yra užmirštas, prieinamą mokslą normas, kad švietimo prieinamos žmonėms, visų klasių ir tautybių, ir įvairios studentų organizacijos, kuri skatina įtrauktį ir supratimą klasėje, bendruomenės ir pasaulyje.

Universitetas Potomac

On-campus, internetu, ir sumaišytas Nustatymai Mes padės jums jūsų ateitis. Mes švenčiame Jūsų sėkmė.

Regioniniu akredituotos Vietos Vašingtone, Vienoje, Virdžinija Lanksti studentams su visais tvarkaraščiais

Iš Potomac Universitetas siūlo gyvą daugiakultūrę aplinką. Jis įsikūręs į JAV sostinėje Vašingtone širdies; taip pat namo į daugelio pirmaujančių organizacijų, ne pelno organizacijų, tarptautinių organizacijų ir ambasadų iš viso pasaulio būstinėje.

Studentai gali dalyvauti universiteto klases Vašingtone, Virginia arba internetu. Universitetas Potomac turi daug privalumų studentams užimtas gyvenimą. Nepriklausomai nuo jūsų poreikius tvarkaraščių, universitetas Potomac partnerių kiekvienam studentui suteikti įrankius ir išteklius asmeninį mokymosi patirtį, kuri atitinka jūsų poreikius.

Londono koledžo Tarptautinio verslo studijų

Įsikūręs širdyje centriniame Londone, Anglijoje Taikymo, patirtis ir stažuotės laisvus Tarptautinė miesteliu su pasaulinę patirtį

Londono koledžo Tarptautinio verslo studijų (LCIBS) yra privati ​​kolegija įsikūręs centriniame Londone centre. LCIBS sukūrė aplinką, kurioje studentas gali įgyti tiek praktinių ir analitinių žinių apie jų pasirinktą objektą, taip pat yra dalis tikrai tarptautinėje aplinkoje. Mes turime programas, kurios apima verslo, sveikatos priežiūros valdymas, Apskaita / finansai, rinkodara, viešieji ryšiai ir sporto vadybos. Kas nustato LCIBS išskyrus iš bet kurios kitos HE kolegijoje, kaip viešoji politika ir etika palaikyti visas mūsų programas.

Ubis

On-campus, internete, ir mišraus parinktys

Tarptautiniu mastu akredituotos Įsikūręs Ženeva, Šveicarija širdies - verslo sostinė pasaulyje Išskirtinis pasaulines galimybes

Ubis yra įsikūręs pačioje miesto širdyje Ženevoje, Šveicarijoje, be abejo, vienas iš įtakingiausių pasaulio sostinių. Ubis suteikia jums fiziškai studijuoja Geneva- energingas, pasaulio verslo kapitalo arba studijuoti internetu pasirinkimas. Ubis Universitetas siūlo bakalauro ir magistro laipsnius verslo administravimo ir tarptautinių santykių.

Ubis metu studijuoja studentai iš maždaug 40 skirtingų šalių ir yra aktyvus partneris daugiau nei 35 bendradarbiavimo programų daugelyje kitų šalių. Šie dinamika sukurti išskirtines laipsnių ir galimybes unikaliai pritaikytas spręsti įmonių ir organizacijų reikalavimus globalizuotame karjerą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Boutique Universities Consortium

Dailės laipsnis ugdymas (mäed) specializacija aukštojo mokslo administravimo magistras yra skirtas asmenims, kurie planuoja arba gerinančiomis karjerą platų administracin ... [+]

Dailės laipsnis ugdymas (mäed) specializacija aukštojo mokslo administravimo magistras yra skirtas asmenims, kurie planuoja arba gerinančiomis karjerą platų administracines pareigas aukštosiose mokyklose (tiek 4 metų universitetų ir 2-jų metų kolegijose ). Sertifikatas suteiks pagrindinių žinių administraciniams procesams aukštojo mokslo institucijų kontekste.

JAV universitetas yra įsikūręs gražioje San Diegas, Kalifornija. USU yra pasaulinio lygio universitetų, siūlanti tiek internete klases ir on-campus mokymąsi. Yra šimtai vietinių įmonių ir įmonių, kurios siūlo studentams ir absolventams galimybes realaus pasaulio patirtį, mokslinių tyrimų, o mokytis arba įsidarbinti baigus studijas. Mes parodyti savo atsidavimą mūsų studentai per mažos klasės dydžių, kurios užtikrina ne studentas užmirštas. Mes nuolat prieinamą mokslą normas, kad švietimo prieinama.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego JAV internete Šveicarija Šveicarija internete Vašingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Ženeva  + 5 Daugiau
Registracija galima
Anglų
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba