California Lutheran University

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į CAL liuteronų

Mūsų pasiaukojanti ir atsirandantys fakultetas bendradarbiauja su mažais klasių pirmosios ir antrosios pakopos studentams, kurie atviri - apie idėjų, apie žmones, o apie tikėjimą - ir siekiantiems tobulėti kaip asmenų, o jie vykdo savo aistras ir atrasti savo paskirtį.

Įkurta 1959 metais, Kalifornijos liuteronų universitetas gyvena daugiau nei 2,892 bakalauro ir 1,282 pakopos studentams, kurie ateina iš daugiau nei 61 šalių ir atstovauja platų tikėjimų.

Mūsų pasiaukojanti, atlikta fakultetas dirba su mažos klasės mokinių, kurie yra atviri, apie idėjas, apie žmones, ir apie tikėjimą, ir siekia augti kaip asmenybės.

Tiek klasėje ir už jos ribų, kiekvienas Cal Liuteronas yra įsipareigojusi padėti kiekvienam studentui siekti savo aistras atrasti savo tikslą ir vadovautis tuo tikslu pakeisti savo bendruomeninių ir pasaulį.

Universitetas

Kalifornijos liuteronų universitetas yra selektyvus, išsami institucija siūlo bakalauro ir magistro laipsnius laisvųjų menų ir mokslų ir profesinės veiklos sričių. Įsišakniję liuteronų tradiciją, Cal liuteronų skatina kritinį tyrimą klausimais tikėjimo ir proto. Mentored atsidavę ir atliktų fakulteto nariai, studentai siekti savo aistra ir atrasti savo paskirtį, kaip jie siekia augti kaip asmenybės. Kalifornijos liuteronų koledžas buvo įkurtas 1959 m rančoje paaukoti Richard Pederson, kad Norvegijos imigrantų sūnų. Kolegija, duris atvėrė 330 studentų 1961 m rugsėjo ir surengė savo pirmąjį pradžios 1964 gegužės mėn.

Misija

Universiteto misija yra ugdyti lyderius dėl pasaulio visuomenei, kurie yra stiprūs pobūdžio ir sprendimo, pasitiki savo tapatybę ir profesiją, ir įsipareigojo eksploatuoti ir teisingumo.

Įrašas

  • Iš viso: 4174
  • Bakalauro: 2892
  • Baigiu: 1282

Cal liuteronų studentai iš 38 valstybių ir 35 šalių ir atstovauja tikėjimų ir kultūrų įvairovę. Universitetas palaiko savo gyvenamąjį dėmesio 53 proc tradicinių studentus gyvenančių miesteliu. Vidutinis klasės dydis visoms programoms yra 15.

Vieta

225-akras miesteliu yra įsikūręs pusiaukelėje tarp Los Andžele ir Santa Barbara, vos 20 mylių vidaus nuo Ramiojo vandenyno įsikūrusio prieš tūkstančiais Oaks kalvų. Off-svetainės centrai yra Woodland Hills, Westlake Village, Oksnardas ir Santa Maria. Ramiojo vandenyno liuteronų teologijos seminarija yra Berkeley.

Ryšiai ir Akreditacijos

Cal liuteronų yra akredituotos akreditavimo komisijos vyresnysis kolegijose ir universitetuose Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų. Graduate School Švietimo yra akredituota pagal nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo ir universitetinių yra leidžiama pagal Kalifornijos komisijos mokytojų credentialing pasiūlyti įgaliojimai. Ramiojo vandenyno liuteronų teologijos seminarija yra akredituota pagal Komisijos akreditavimo į teologijos mokyklų asociacija. Cal liuteronų yra nacionalinės asociacijos, Nepriklausomų kolegijose ir universitetuose, Nepriklausomų Kalifornijos kolegijose ir universitetuose asociacijos ir Nepriklausomų kolegijų tarybos narys. Jo programa Finansinio planavimo buvo įregistruota Certified Finansinio planavimo tarybos standartų Inc. Cal liuteronų yra vienas iš 26 kolegijų ir universitetų filialai evangelikų liuteronų bažnyčia Amerikoje. Universiteto Międzyuczelniany atletiškas programos konkuruoti Pietų Kalifornijos Międzyuczelniany Athletic konferencijos, NCAA Division III.

Liuteronų Išsilavinimas Patirtis

Kalifornijos liuteronų universitetas įkūnija svarbų ir seniai švietimo tradiciją.

Kaip dalį šio 500-erių metų liuteronų tradicija, mes tikime, kad suprasti mūsų paskirtį kaip individai padės mums padaryti mūsų geriausią įmanomą indėlį į pasaulį.

Mes skatiname studentus sekti savo aistra atskleisti savo paskirtį. Tai paruošia juos sėkmės gyvenime, kuriame jie visada siūlome savo labai geriausiai kitiems-šeimos, bendruomenės, ir visame pasaulyje.

Tai atsitinka, kaip įvairios, plačių pažiūrų ir sudėtingas akademinėje aplinkoje.

Visi laukiami

Niekas čia yra pašalietis.

Tai yra viena iš labiausiai giliai turimų vertybių liuteronų tradicija. Ir jo svarba yra akivaizdi Campus-mūsų studentai iš daugiau nei 56 šalių ir įkūnyti platų tikėjimų.

Cal liuteronų, jūsų asmeniniai įsitikinimai ir įsitikinimai yra garbė ir gerbiamas. Mes taip pat suteikti jums galimybes svarsto ir aptaria tikėjimo ir intelekto atvirą ir palankią aplinką. Tai iššūkis ir stiprina jus su naujais intelektinės ir teologinių apmąstymų.

Padarykite savo sprendimus

Mes sukūrėme aplinką, kurioje jūs imtis mokymąsi gilesniame lygmenyje.

Kaip studentas, mes rekomenduojame jums užduoti sudėtingus klausimus ir. Jums nebus įteiktas paprastus atsakymus.

Mes norime, kad jūs padaryti savo sprendimus. Siekiant spręsti pagrindines problemas, su drąsa. Pasirinkti patys, ar informacija, kurią jūs susidurti atitinka žinių ir tiesos bandymus.

Per Jūsų klausimus, jūs atrasite gilias jungtis ir prasmę.

Mes Jums siūlome struktūrą su variantų, laisvę su atsakomybe ir vientisumą su užuojauta. Šis sudėtingas akademinėje aplinkoje natūra leidžia jums augti kaip nepriklausoma, mąstantis ir labdaros individui.

Padarykite savo geriausią indėlį

Cal liuteronų patirtis yra apie priėmimo realius sprendimus savo gyvenime.

Tai apie įgyti pasitikėjimą savo tapatybę. Tai apie atranda tikslą savo gyvenime ir karjeroje.

Perspektyva jums įgyti leis jums gyventi gyvenimą alsuoja reiškia daug daugiau nei darbo norite padaryti.

akademinių programų

Cal liuteronų siūlo bakalauro, magistro ir profesinių programų per menų ir mokslų kolegijos, aukštosios vadybos mokyklos, aukštosios mokyklos Švietimo, Graduate School of Psychology ir Ramiojo vandenyno liuteronų kunigų seminarijoje. Trisdešimt šešių bakalauro didžiųjų ir 36 nepilnamečiai siūlomi tradicinės bakalauro programą. Bakalauro Laipsnis profesionalams programa siūlo laipsnių aštuonių didžiųjų. Studijų programos apima daktaro švietimo lyderystės, aukštojo mokslo lyderystę, klinikinė psichologija ir teologiją; ir magistro laipsnių švietimo, psichologijos, verslo ekonomikos, informacinių technologijų, viešosios politikos ir administravimo, dieviškumo ir teologijos studijų. Katalogai yra prieinami internete.

Atletiškas programos

Cal liuteronų anketa Międzyuczelniany atletiškas komandos konkuruoti Pietų Kalifornijos Międzyuczelniany Athletic konferencijos (SCIAC) ir NCAA III. Vyriški komandos konkuruoti Beisbolas, Krepšinis, lygumų, Futbolas, Golfas, futbolas, plaukimas ir nardymas, tenisas, lengvosios atletikos, tinklinio ir vandensvydžio. Moterų komandos varžosi krepšinio, lygumų, golfo, futbolo, futbolo, plaukimo ir nardymo, tenisas, lengvosios atletikos, tinklinio ir vandensvydžio. Junior Varsity komandos varžosi vyrų ir moterų krepšinio, vyriški ir moterų futbolo, beisbolo ir moterų tinklinis.

Mūsų įsipareigojimas įvairovės

Kalifornijos liuteronų universitetas pradėjo 1959 metais kaip laisvųjų menų kolegijoje giliai įsišaknijusi liuteronų aukštojo mokslo tradicijos. Nors universitetų išaugo eksponentiškai per metus, pagrindinis nuomininkas liuteronų filosofijos atkakliai liko-skatinti įvairių nuomonių, zondas, abejoti ir ieškoti tiesos.

Ši kultūra, remiantis tikėjimo ir proto sugretinimas, matyti ne tik klasėse, bet ir visoje miesteliu.

Mes tvirtai tikime mūsų kultūra yra sustiprintas, kai asmenys iš įvairių sluoksnių ir patirtimi tapti Universiteto šeimos ir pareikšti savo talentą ir vaizdais į akademiją.

Klasėje ir laboratorijos, matome, kad mokymosi ir mokslinių tyrimų naudą, kai universitetas yra įvairi ir kai yra klausimų ir nuomonių diapazonas. Per administracinėse patalpose, mes nustatėme, kad problemų sprendimo ir planavimo gebėjimai pagerinti kai yra pateikiami skirtingi požiūriai. Kiekviename sektoriuje, Universiteto įvairi mišinys studentų, darbuotojai ir dėstytojai yra didžiulis išteklių, kad yra naudinga visiems.

Cal Liuteronas, mes esame įsipareigoję apimančio mokymosi ir darbo aplinką, kuri vertina atskirų skirtumus ir gerbia kiekvieno asmens orumą. Mes siekiame atverti savo duris studentams ir darbuotojams iš visų gyvenimo sričių ir jiems padėti, kai jie atvyksta. Daugelis mūsų studentų yra jų šeimų pirmasis lankyti koledžą. Jų įžvalgos labai įtraukti į bendrą švietimo patirtį.

Cal liuteronų taip pat yra narys Ispanas asociacija Koledžai ir universitetai (hacu) ir mes pasidalinti savo misiją gerinti prieigą prie ir povidurinio švietimo galimybes kokybę Ispaniškas studentų. Cal liuteronų buvo paskirta Ispaniškas-tarnauja instituciją JAV Švietimo departamentas, reiškiantis, kad Latinos sudaryti ne mažiau kaip 25% dieninių studijų studentams. Trylika procentų JAV kolegijose metu laikykite pavadinimo, kuris daro juos gauti dotacijas remti akademinius pasiekimus už Latinos ir visais kitais studentais.

Nėra jokių abejonių, kad Cal liuteronų daugiakultūriškumas labai pagerina mokymosi ir darbo aplinką universiteto bendruomenei. Jis ne tik atspindi besikeičiantį pasaulį aplink mus, bet taip pat skatina dialogo ir įvairius požiūrius-liuteronų aukštojo išsilavinimo. Svarbiausia, kad įvairovė įkvepia vertiname ir pasiekti savo misiją šviesti vadovus pasaulio visuomenei.

Esame įsitikinę, kad mūsų misija, ir mes manome, didėja įvairovė padės mums tai pasiekti. Nekilnojamasis įvairovė, tačiau gali tapti realybe tik tada, kai kiekvienas iš mūsų, kasdien, ieško būdų, kaip rasti jėgų skirtumų.

Raginame kiekvieno pagalba. Kaip pedagogas Adela Allenas taip taikliai rašė: "Turėtume pripažinti skirtumus, turėtume pasveikinti skirtumus, kol skirtumas nėra jokio skirtumo nebėra."

Sužinokite daugiau apie mūsų Campus įvairovė iniciatyva.

Vietos

Tūkstantis ąžuolų

Address
California Lutheran University
60 West Olsen Road #1350
Thousand Oaks, CA 91360-2700

91360 Tūkstantis ąžuolų, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Westlake kaimas

Address
31416 Agoura Road #109
Westlake Village, CA 91361

91361 Westlake kaimas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Oksnardas

Address
2201 Outlet Center Drive, Ste. 600
Oxnard, CA 93036

93036 Oksnardas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Los Andželas

Address
De Soto Avenue,5925
Woodland Hills

91367 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos