Oficialus aprašymas

California Southern University (CalSouthern) yra kitoks internetinis universitetas - siūlo 100% internetinę programą užimtas, dirbančiam suaugusiam studentui. Jo akademinės programos yra griežtos ir tvirtos, nuolat atnaujinamos atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir pokyčius šioje srityje. Savo mokymosi valdymo sistema yra sudėtinga, tačiau intuityvi ir paprasta naudoti.

Tačiau tai, ką labiausiai išskiria „CalSouthern“, yra unikali, į studentą orientuota kultūra, jos „asmeninis ryšys“ ir visiškas įsipareigojimas suteikti geresnę mokymosi patirtį. Tai Pietų pietų skirtumas. Tai yra universiteto bendruomenės pasididžiavimas ir tai, kas skiria CalSouthern nuo kitų švietimo galimybių.

Geros nemokamos nuotraukos / „Unsplash“

California Southern University - kitoks internetinis universitetas

California Southern University (CalSouthern) yra regioniniu mastu akredituotas, universitetinis universitetas, teikiantis psichologijos, verslo, teisės, baudžiamosios teisenos ir slaugos laipsnius.

Nuo universiteto įkūrimo 1978 m. California Southern University sutelkė dėmesį į išskirtinės kokybės aukštojo mokslo, kuris yra patogus ir įperkamas netradiciniams studentams, paprastai dirbantiems suaugusiems, kūrimą.

California Southern University be kitų internetinių universitetų pasirinkimų, yra unikalus akademinės kokybės, patogumo, prieinamumo ir individualios paramos derinys.

California Southern University regioniškai akredituotas Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacijos (WASC) vyresniųjų kolegijų ir universitetų komisijoje . Regioninė akreditacija yra labiausiai gerbiama ir pripažinta akreditacijos forma, ji užtikrina akademinę kokybę ir vientisumą, be to, ji siūlo įvairias galimybes California Southern University besimokantiems. „CalSouthern“ studijų programos yra tvirtos, aktualios ir nuolat atnaujinamos, kad atspindėtų naujausius pokyčius šioje srityje.

California Southern University visi kursai atliekami internete ir pagal tvarkaraštį, kad galėtumėte uždirbti savo laipsnį, subalansuodami savo užimamą profesinį ir asmeninį gyvenimą. Be įėjimo egzaminų ir mėnesio kursų pradžios, galite pradėti iš karto ir dirbti tokiu tempu, kuris jums geriausiai tinka. Jūs dirbsite vienas su kitu su fakulteto mentoriais, kurie yra specialūs pedagogai ir patyrę specialistai tose srityse, kuriose jie moko.

„CalSouthern“ mokslas yra protingai įkainojamas ir niekada nepadidės tol, kol išliksite nuolatinis mokymas. Mes taip pat siūlome įvairius nemokamus mokėjimų variantus, kurie leidžia jums pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir finansines aplinkybes.

Galbūt svarbiausia yra neprilygstamas asmeninio orientavimo ir paramos lygis, kurį gausite „CalSouthern“. Nuo registracijos proceso iki baigimo, specialistų komanda - dėstytojai, patarėjai, dekanai ir pagalbiniai darbuotojai - bus su jumis visais žingsniais, padedančiais pasiekti savo akademinius ir profesinius tikslus.

Misija

Kalifornijos pietūs yra pasaulinis internetinis universitetas. Mes pasiruošiame mokiniams sėkmingai pasaulyje, kurį dar turime įsivaizduoti. Mes tai darome aktyviai mokantis, gerbdami įvairovę ir skatinant intelektinę laisvę.

California Southern University vykdo savo misiją:

 • Mokymo teikimas per internetinį mokymą, stebint, vertinant ir pranešant apie besimokančiojo akademinę pažangą per fakulteto konsultavimo ryšius kiekviename kurse.
 • Suteikti besimokantiesiems galimybę suprasti faktus ir idėjas, analitiškai mąstyti ir aiškiai motyvuoti bei išreikšti išvadas.
 • Skatinti intelektinį tyrimą, kuris didina besimokančiojo kultūrinį, socialinį ir profesinį tobulėjimą.
 • Išplėsti besimokančiojo žinias įvairiose studijų srityse.
 • Suteikti galimybę asmeniškai praturtėti.
 • Švietimo teikimas tose srityse, kuriose nustatytas įrodytas poreikis.

Universiteto tikslai

 • Suteikti studijų programas, kurios sujungia tradicinius švietimo būdus internete, kad besimokantieji galėtų pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus.
 • Teikti kokybiškus nurodymus, kaip plėtoti esminius įgūdžius elgsenos mokslo, verslo ir teisės srityse.
 • Palaikyti lankstumą teikiant programas, kad atitiktų universiteto besimokančiųjų poreikius.
 • Skatinti suvokimą ir pagarbą įvairovei, išlaikant pagarbos ir pripažinimo atmosferą įvairiam pasauliui, kuriame mūsų mokiniai gyvena ir dirba.
 • Išlaikyti institucinę kultūrą, kuriai būdingas malonumas, skaidrumas ir geriausia profesinė praktika.
 • Parodykite etikos standartų laikymąsi, tuo pačiu užtikrinant akademinę paramą ir intelektinę laisvę.

Instituciniai mokymosi rezultatai

California Southern University studijų metu tikimasi, kad kiekvienas besimokantis asmuo:

 • Taikyti konkrečią dalyką pasirinktoje studijų srityje, kuri veda į asmeninį ir profesinį tobulėjimą.
 • Naudokite įvairią informaciją tiksliai ir tinkamai.
 • Efektyviai bendrauti raštu nustatymuose, tiksluose ir auditorijose.
 • Efektyviai bendrauti žodžiu, nuosekliai pristatydami gerai organizuotas mintis, idėjas ir nuomones.
 • Taikyti logikos, numerių ir / ar matematikos naudojimą mokslinei tyrimo sistemai, iš kurios galima padaryti logiškas išvadas.
 • Priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius profesinius etikos ir teisinio elgesio standartus.
 • Atlikite kritinį mąstymą ir motyvavimą sprendžiant, priimant sprendimus ir sprendžiant problemas.
 • Integruoti žinias apie kultūrų įvairovės klausimus pasaulinėje visuomenėje.

Brooke Cagle / Unsplash

Su Online Learning, galite uždirbti savo laipsnį bet kuriuo metu, bet kur!

Visi „CalSouthern“ sertifikatai ir studijų programos siūlomos internete. Nėra privalomų prisijungimo laikų. Nėra grupės projektų.

Ką tai jums reiškia?

Tai reiškia, kad jūs turite laisvę ir lankstumą užsidirbti savo laipsnį savo tvarkaraštyje, nekeliant pavojaus jūsų darbui ir šeimos gyvenimui. Daugelis mūsų besimokančiųjų mums sako, kad jei tai nebuvo vienintelis CalSouthern lankstus požiūris į internetinį mokymąsi, jų švietimo svajonių pasiekimas būtų tiesiog neįmanomas.

Internetinis mokymasis yra ne tik lankstus ir patogus. Tai taip pat veiksminga. Nėra švaistomo laiko. Mes nepriverstume jus prisitaikyti prie klasės tempo. Pažanga jūsų tempu. Greitai perkelkite medžiagą, kurią tu suvoksi. Padarykite daugiau laiko, kad įsitikintumėte, jog visiškai suvokiate sudėtingesnes koncepcijas.

Mokymasis internetu yra veiksmingas. Bet nepriimkite mūsų žodžio. JAV švietimo departamento atliktas tyrimas („Įrodymų pagrindu vykdomos praktikos internetiniame mokymesi vertinimas: meta-analizė ir internetinių mokymosi studijų apžvalga“) parodė, kad studentai, kurie internetu arba visą jų dalį atliko, geriau, vidutiniškai \ t nei tie, kurie naudojasi tuo pačiu būdu per tradicinius akis į akį.

California Southern University : regioninė akredituota internetinė institucija

California Southern University yra akredituotas WASC vyresniojo kolegijos ir universiteto komisijos (WSCUC) , 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501, 501.784.9001

Regioninė akreditacija yra labiausiai gerbiama ir pripažinta JAV akreditavimo forma ir suteikia studentams daug svarbių privalumų ir galimybių. Tai patvirtina universiteto akademinių programų griežtumą ir kokybę bei užtikrinimą, kad institucija veikia sąžiningai. Regioninė akreditacija taip pat labai pagerina kreditų perkėlimą ir akademinės bendruomenės bei darbo vietos laipsnio pripažinimą.

Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacija

„CalSouthern“ akreditavo „alt =“ WASC vyresnysis koledžas ir universiteto komisija, 985 „Atlantic Avenue“, # 100, Alameda, CA 94501, 1.510.748.9001.

Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba

California Southern University verslo programos yra akredituotos per verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybą (alt = "ACBSP").

Komisija dėl koleginio slaugos švietimo

Slaugos bakalauro laipsnį ir slaugos magistro laipsnį California Southern University akreditavo Kolegialaus slaugos švietimo komisija, 655 K gatvė NW, Suite 750, Vašingtonas, DC 20001, 202-887-6791

Aukštojo mokslo akreditavimo taryba

WASC vyresnysis koledžas ir universiteto komisija yra pripažintas aukštojo mokslo akreditacijos tarybos narys. CHEA yra privati, ne pelno siekianti nacionalinė organizacija, koordinuojanti akreditavimo veiklą Jungtinėse Valstijose. akredituojančių organizacijų pripažinimas turėtų būti pagrindinė strategija, užtikrinanti aukštąjį mokslą, atskaitomybę ir gerinimą. CHEA pripažinimas patvirtina, kad akreditavimo organizacijų standartai ir procesai atitinka CHEA nustatytus kokybės, tobulinimo ir atskaitomybės lūkesčius. chea.org

Programos mokomos:
 • Anglų