California State University, East Bay

Įvadas

Oficialus aprašymas

Greita apžvalga

„Cal State East Bay“ daugiau nei 60 metų tarnavo San Francisko įlankos rajonui, kaip Kalifornijos valstybinio universiteto sistemos, didžiausios valstybinės aukštojo mokslo sistemos Jungtinėse Valstijose, dalimi. CSUEB yra žinoma dėl apdovanojimų pelniusių programų, ekspertų instrukcijų, mažų klasių ir labai individualizuotos mokymosi aplinkos. Universitetas yra įsikūręs gražioje ir kultūriškai įvairioje San Francisko įlankos zonoje, kur mūsų studentai naudojasi profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybėmis Silicio slėnyje ir Šiaurės Kalifornijoje.

CSUEB yra nacionaliniu mastu pripažintas tarp įvairių universitetų JAV, tarptautinių studentų iš daugiau nei 60 šalių, atstovaujančių daugiau nei 8% visų studentų. Mokykla siūlo bakalauro laipsnius 49 laukuose ir 30 laipsnių absolventams.

„Campus“ būstas yra saugus, patogus ir patogus erdviuose visiškai įrengtuose apartamentuose. Mūsų parkų tipo universitetas, esantis Hayward kalvose, su vaizdu į San Francisko įlanką, yra gyvenamajame rajone, suteikiantį komforto ir šeimos bendruomenės saugumą.

Studentai gali rinktis iš daugiau nei 120 akademinių, sporto, garbės, religinių, rekreacinių ir kultūrinių klubų ir organizacijų, taip pat dalyvauti NCAA II skyriaus sporto, studentų vyriausybės ir bendruomenės tarnyboje.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Kolegijos

  • Verslo ir ekonomikos kolegija
  • Švietimo ir sąjungų studijų kolegija
  • Laiškų, menų ir socialinių mokslų kolegija
  • Mokslo kolegija

Laipsnių programos

Menų bakalauras, bakalauras, dailės bakalauras, bakalauro studijų programos baigimo programos, nepilnamečiai, menų magistras, magistro laipsnis, magistrantūros studijų programos, verslo administravimo magistras (magistras), viešojo administravimo magistras, socialinio magistro laipsnis Darbas, Kvalifikacijos programos, Vieno dalyko parengimas ir sertifikavimo programos, Švietimo doktorantas

49 bakalauro laipsniai, 51 nepilnamečiai, 34 magistro laipsniai, 24 įgaliojimai ir pažymėjimai, 1 daktaro laipsnis

Populiariausi bakalauro studijų pagrindai

Verslo administravimas, Informatika, Sveikatos mokslai, Pramonės inžinerija, Kineziologija, Baudžiamasis teisingumas, Biologija, Biologija, Sociologija, Iki slauga, Žmogaus vystymasis.

Populiariausi post-bakalaureato programos

Verslo administravimas, verslo analitika, informatika, statybos vadyba, inžinerijos vadyba, sveikatos priežiūros administravimas, socialinis darbas, statistika, viešasis administravimas, kalbos kalbos patologija, konsultavimas ir orientavimas, švietimo lyderystė.

Neakivaizdinių studijų programos

Universiteto amerikiečių kalbos programa siūlo intensyvų anglų kalbos mokymą kaip pasirengimą studijuoti universitete. Įvairūs sertifikatai ir vartai - įskaitant sąlyginius priėmimus studentams, išankstinė MBA programa ir Tarptautinio verslo diplomas - suteikia puikias galimybes profesionaliam ir akademiniam tobulėjimui. Vizitų programos dėka studentai gali pasirinkti studijuoti užsienyje Kalifornijoje vasarą, semestrą ar metus.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

Gerbiamasis fakultetas

„Cal State East Bay“ įkvėpė nacionalinį pripažinimą už savo fakulteto meistriškumą ir mūsų profesoriai yra skirti jūsų sėkmei - klasėje ir už jos ribų. Mūsų vieta gyvybingame San Francisko įlankos rajone leidžia mums pritraukti atsidavusius fakulteto narius, kurie yra ne tik pripažinti jų srities specialistai, bet dažnai yra žinomi savo disciplinose, įskaitant verslo, technologijų, viešųjų paslaugų sritis. menas ir švietimas. Tai leidžia mums pasiūlyti stiprią akademinę studijų kryptį ir realaus pasaulio mokymo programą, kuri padės jums pasiruošti asmeniniam pasiekimui ir karjeros sėkmei.

Tarptautinių studentų praktinės mokymo galimybės

California State University, East Bay , mūsų tikslas yra paruošti studentus būsimoms karjeroms. „ State State East Bay“ vieta kalvose su vaizdu į San Francisko įlanką suteikia daugiau nei tik nuostabų vaizdą; taip pat mūsų studentai yra ideali vieta karjeros plėtrai tik 30-40 minučių kelio automobiliu nuo San Francisko ir Silicio slėnio, kur kiekvienais metais šimtai mūsų studentų gauna praktinį mokymą pradedančiose įmonėse, technologijų gigantuose, vietinėse organizacijose ir tarptautinėse įmonėse, įsikūrusiose įlankos zonoje. CSUEB siūlo tiek bakalauro, tiek magistrantūros programas 24 patvirtintose STEM srityse, įskaitant verslo analitiką, kompiuterių mokslą, pramoninę inžineriją, inžinerijos vadybą, multimediją / sąveikos dizainą ir statistiką. Šių programų absolventai gali kreiptis dėl 2 metų STEM OPT pratęsimo.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Universiteto istorija

„Cal State East Bay“ per pastaruosius 60 metų nuvažiavo ilgą kelią - tai turėjo penkis prezidentus, penkis skirtingus vardus ir pagamino tūkstančius absolventų, atvykusių į regiono darbuotojus.

Iš pradžių universitetas buvo pavadintas Valstybine Alamedos apskrities kolegija, kai jį oficialiai įsteigė Kalifornijos valstybinė asamblėja 1957 m. 1961 m. Vasario mėn. Įvyko šiuolaikinės Haywardo universiteto revoliucinės ceremonijos, o koledžas persikėlė į savo nuolatinę vietą 1963 m. Rudenį. 1963 m. lapkričio mėn. prezidentas Johnas F. Kennedy buvo nužudytas dvasios perpylusiu universitetu idealistiniais mėnesiais, gimęs iš Kennedy's New Frontier programų identifikavimo. Taigi studento organizacija pasirinko save vadinti pionieriais, o pirmasis „Pioneer“ talismanas buvo astronautas iš „NASA“ Pioneer kosmoso programos.

1960-ųjų dešimtmečio pradžioje išsiplėtė universiteto miesteliai su keliais naujais pastatų atidarymais, įskaitant bibliotekų ir administracijos pastatus, 1971 m. Universiteto teatrą ir Robinsono salę, o 1973 m. - Studentų sveikatos centrą. Turintis 400 studentų, „Pioneer Heights“ uždavė universiteto reputaciją kaip „miesto mokyklą“ ir suteiktų naują studentų gyvenimo branduolį.

Universitetas 1992 m. Išplėtė savo veiklą prie „Contra Costa“ apygardos, atidarydamas palydovinę kampaniją „Concord“, o 2005 m. Pakeitė savo pavadinimą į „ California State University, East Bay . Trys universiteto miesteliai, pavadinti Haywardo miesteliu, Konkordo miesteliu ir Oaklando centru, sustiprino universiteto įtaką regionui.

2000 m. Viduryje „Hayward“ miesteliu buvo išauginta nauja statyba, kuriant slėnio verslo ir technologijų pastatą bei poilsio ir sveikatingumo centrą. Dėl seisminio pažeidžiamumo „Warren Hall“, kuris dešimtmečius buvo universiteto parašo pastatas, buvo nugriautas 2013 m. Rugpjūčio 17 d. Ir vėliau pakeistas naujuoju studentų administravimu ir studentu

Kadangi universitetas ir toliau auga, jis žinomas ypač dėl jos įvairovės. Nuo 2015-2017 m. Aukštojo mokslo kronika Almanachas paskyrė „Cal State East Bay“ studentų kūną kaip labiausiai įvairią žemyninėje JAV.

* Informacija apie universiteto istoriją buvo pateikta bibliotekos 60-mečio jubiliejaus parodoje

Misija

„Cal State East Bay“ palankiai vertina ir remia įvairią studentų instituciją, turinčią akademiškai turtingą, kultūriniu požiūriu svarbią mokymosi patirtį, kuria studentai pasirengę pritaikyti savo išsilavinimą prasmingam gyvenimui ir būti socialiai atsakingais visuomenės dalyviais. Per savo švietimo programas ir veiklą universitetas siekia patenkinti švietimo poreikius ir prisidėti prie Rytų Bay, valstybės, tautos ir pasaulio bendruomenių gyvybingumo.

110392_110247__MG_6552.jpg

Vietos

Hayward

Address
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 Hayward, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos