Contemporary Technology University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Investuok į tave!

„Contech“ investuoja į jus, siūlydama studijų programas, įgūdžius ir galimybes įsidarbinti rytojaus programinės įrangos ekonomikos karjeroje.

Pažanga jūsų karjeroje

Sėkmę dabar ir mokėk vėliau

„Contech“ sistemoje esame skaidrūs. Norime investuoti į jus ir atskleisti geriausią jūsų versiją. Pradėkite savo karjerą iš anksto sumokėdami nedidelį mokestį ir sumokėkite už mokslą, kai nusileidžiate daug apmokamam darbui - jei to neturite, jums nereikia mokėti. Tai taip paprasta. Taigi taip palaikome savo studentus.

Tapk skaitmeniniu klajokliu

„Contech“ savo studentams žada aprūpinti sverto technologijomis, kad galėtų dirbti iš bet kurio pasaulio krašto, patirti skirtingas kultūras, aprūpintas pagrindinėmis asmeninėmis kompetencijomis ne tik studijoms, bet ir asmeniniam bei profesiniam gyvenimui.

4 milžiniški technikos miestai

„Contech Nomad“ studentai pasinaudoja galimybe gyventi ir mokytis keturiuose skirtinguose pasaulio miestuose - San Fransiske, Niujorke, Berlyne

Projektu pagrįstas mokymasis

Mes nepritariame pasyvioms pamokoms, kuriose jūsų laukia informacija, į kurią jums supilama galva. Vykdydami iššūkių kupiną projektą, jūs pateiksite geriausias savo ankstesnės patirties dalis ir sujungsite jas su savo projektu, kad pajustumėte įkvepiančius ir nepakartojamus.

122273_pexels-photo-1438081.jpeg„Buro Millennial“ / „Pexels“

Iššūkis tradicinei mokymosi sistemai

Mūsų požiūris yra pateikti jums įkvepiančius iššūkius, kurie sužadina jūsų vaizduotę, tuo pačiu parodydami, ko jums reikia norint įvykdyti šiuos iššūkius.

Įgūdžių ugdymas

„Contech“ studentas, turintis puikių įgūdžių ir gilių žinių savo srities srityje, taip pat trokštantis ištirti dar nežinomas skaitmeninės transformacijos, kurią patiria mūsų visuomenė, galimybes.

Skaitmeninis mokymasis

Mūsų požiūris sugriauna taisyklių sąsiuvinį, nustatydamas tuos, kurie atkuria faktus egzaminui, nėra tai, ko reikia šiandienos greitai kintančioje ekonomikoje. Mes siūlome 360 laipsnių skaitmeninio mokymosi patirtį - žinių ir supratimo įdėjimą praktinėje aplinkoje.

Hackathons

Mokymasis pagal rote neatspėja technologinių pokyčių. Praktiniai seminarai leidžia mokytis bendruomenėje - nukreipti idėjas nuo kitų studentų ir mokytis organiškai.

Mentoringas

Mūsų dėstytojai nemano, kad turi vertingų žinių, kuriuos nori tiesiog perduoti tau. Vietoj to, jie sutelkia dėmesį į tai, kad įgytumėte prasmingos patirties iš pirmų rankų - suteikiate galimybę įvaldyti iššūkius keliančius projektus ir gebėti kūrybiškai mąstyti, bendradarbiauti ir efektyviai bendrauti.

122272_people-coffee-notes-tea.jpg„Startup“ nuotraukos / Pexels

Kvalifikuotos darbo jėgos ugdymas

Steigimo komanda, priklausanti „Contech“, nuo 2005 m. Dirba švietimo ir talentų ugdymo srityje ir suteikia prieigą prie švietimo daugiau nei 45 000 studentų visame pasaulyje. Iki 2014 m. Įgūdžių atotrūkis technologijos srityje buvo toks didelis, kad visas mūsų darbdavių tinklas ieškojo talentų naujai įkurtose srityse, buvo nusivylę, kad akademinėje aplinkoje dėmesys sutelkiamas į besikeičiančius pagrindinius kompiuterių mokslo principus. naujų įdomių interneto ir jos galimybių.

Šiandieninei sudėtingai pasaulio ekonomikai reikalinga kvalifikuota darbo jėga, galinti panaudoti technologijas sėkmei skatinti. Tvirtas „Contech“ programų rinkinys apima visus pagrindinius inovacijų ramsčius, kad asmenims ir komandoms būtų suteiktos kelios augimo ir tobulėjimo galimybės. Mes siūlome dirbtinio intelekto, duomenų mokslo, skaitmeninės rinkodaros, taip pat debesų kompiuterijos, gilaus mokymosi, produktų valdymo, skaitmeninio projektavimo ir programinės įrangos kūrimo programas, programas, kurios šiandien yra mūsų skaitmeninės ekonomikos erdvė. Studentai gali pasirinkti iš įvairių formatų ir būdų, kurie padėtų jiems geriausiai pasiekti tikslus, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną, miesteliu ir internetu.

Sukurkite didžiulį pasaulinį tinklą

Mes turime 4 miestelius geriausiuose technologijų centruose visame pasaulyje, tačiau 2020 m. Bus dar 2 miesteliai. Nuolat plečiame savo darbdavių tinklą, kurį sudaro 32 technologijų partneriai. „Contech“ pasaulinis buvimas, technologijų tinklas ir nuomos partneriai yra trys didžiausi mūsų turtai. Be programų, skirtų tik darbdavių poreikiams tenkinti, mes skatiname daugybę pramonės specialistų, kurie dirba instruktoriais, mentoriais ir treneriais. Šis klestintis profesinis tinklas padeda mūsų neseniai absolventams susirasti darbą ir užmegzti ryšius, padedant jiems sėkmingai dirbti ir gyvenime.

people, girls, women„StockSnap“ / „Pixabay“

Prisitaikysime prie rinkos

Dinaminės sritys, tokios kaip duomenų mokslas ir dirbtinis intelektas, vystosi realiuoju laiku, todėl mes nuolat bandome, paleisime ir paleisime programas, kad reaguotume į rinkos paklausą ir įrankių bei metodų evoliuciją. Mūsų pasaulinės klasės instruktorių, dalykų ekspertų ir švietimo produktų vadybininkų komanda nuolat atnaujina mūsų turinį, kad užtikrintų tinkamumą. Pasitelkdami savo nuosavybės vertinimų duomenis, atsiliepimus ir įžvalgas, mes sukuriame kursinius darbus, kurie daro maksimalų poveikį darbui. Gilūs darbdavių santykiai visada buvo esminė „Contech“ DNR dalis. Maždaug pusę mūsų studentų finansuoja darbdaviai, norintys, kad jų darbuotojai būtų apmokyti mūsų ekspertų, o mūsų mokymo programos orientuotos į pramonės poreikius. Mes padėjome dešimčiai „Fortune 100“ kompanijų - ir šimtams kitų verslo įmonių visame pasaulyje - įvertinti ir išmokyti jų talentus vietoje, internete ar mūsų miesteliuose.

Licencijavimas

Contemporary Technology University įgyja visišką institucinį leidimą veikti kaip privačią laipsnį suteikiančią įstaigą iš Kalifornijos privačiojo vidurinio ugdymo biuro. Visiškas institucinis patvirtinimas yra aukščiausias Kalifornijos valstijos suteiktas statusas. Toks patvirtinimas rodo atitiktį būtiniausiems valstybės standartams ir nereiškia, kad valstybė ar biuras patvirtins ar rekomenduos.

Remia Akademinė bendruomenė

Mūsų akademinė taryba teikia naujausias įžvalgas apie savo srities tyrimus, tvirtą ryšį su mokslo bendruomene ir dešimtmečių patirtį kuriant prasmingą mokymosi aplinką. Jie padeda mums atpažinti tuos profesorius, tyrėjus ir dėstytojus, kurie dalijasi mūsų kompetencijos siekiu, bendra misija ir palaiko mūsų švietimo požiūrį.

Vietos

Palo Alto

Address
2100 Geng Road, Suite 210
94303 Palo Alto, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos