Oficialus aprašymas

Kornelio Tech yra revoliucinis modelis pakopos išsilavinimą, kad saugikliai technologijas su verslo ir kūrybinio mąstymo. Kornelio Technika vienija mąstančių fakultetas, verslo lyderiai, Technika verslininkams ir studentams katalizinio aplinkos gaminti vizija idėjas pagrįstas svarbius poreikius, kad bus išradinėti kaip mes gyvename.

Joan & Irwin Jacobs Technion-Kornelio institutas įkūnija akademinę partnerystę Kornelio universiteto ir Technion - Israel Institute of Technology ne Kornelio Tech.

Kornelio Tech laikinas miesteliu buvo ir veikia "Google" Chelsea pastato Niujorke nuo 2012 su augančia pasaulinės klasės fakultetas, magistro ir doktorantūros studentai, ir postdocs, kurie dirba su tech-orientuotų organizacijų ir įmonių ir jų pradedantiesiems.

Statybos vyksta ant Kornelio Tech nuolatinį, tvarų 12 akrų miesteliu Roosevelt Island, su pirmuoju etapu ketinama atidaryti 2017 m. Kai visiškai baigtas, miesteliu bus 2 milijonų kvadratinių pėdų state-of-the-art pastatų, daugiau nei 2 akrų atviroje erdvėje, ir bus gyvena daugiau nei 2000 absolventų ir beveik 280 dėstytojų ir darbuotojų.

Mūsų misija

Kornelio Technika dėmesys kuriant novatorišką lyderių ir technologijų skaitmeniniam amžiui, pasitelkiant mokslinius tyrimus, technologijų komercializacijos, ir absolventas lygio ugdymo profesionalių meistrų, doktorantūros ir podoktorantūros lygiais.

Mūsų prielaida yra ta, kad greitas tempas inovacijų skaitmeniniame amžiuje reikia naujų požiūrių į komercializuoti universitetinį technologijos, naujus lygius strateginio bendradarbiavimo įmonių ir universitetų, ir naujas mokymo programas, skirtas pakopos išsilavinimą. Mes sukurti naujas mokymo programas, kad mišinys techninę gylis, verslo praktinę patirtį, projektavimo įgūdžius ir "statybininkas" mąstyseną.

Mūsų puslapis miesteliai

Kornelio Technika tinklas plečiasi ne tik Niujorke su kitomis institucijomis, kurios padeda mums siekti mūsų misija kiekvieną dieną.

Kornelio yra privati, Ivy League "universiteto ir žemės suteikimas universitetas už Niujorko valstijoje. Kornelio misija yra atrasti, išsaugoti ir skleisti žinias; Gaminame kūrybinį darbą; ir skatinti plataus tyrimo kultūrą visoje ir anapus Kornelio bendruomenei. Kornelio Technika siūlo laipsnių kartu su šių mokyklų:

  • Kornelio kolegijos inžinerijos
  • Johnsonas Graduate School of Management
  • Kornelio teisės mokykla

Kai Kornelio rengė pasiūlymą Niujorko Taikomųjų mokslų konkurse, Technion - Izraelio technologijos institutas buvo logiškas pasirinkimas akademinės partneriu. Su Izraelio reputaciją kaip "StartupNation" ir Technion istorijoje gamybos šalyje pirmaujančių technologijų verslininkus, Kornelio žinojo, kad bendra vizija:

  • Izraelis yra namų į didžiausią koncentraciją aukštųjų technologijų paleidimo bendrovėms ne iš Silicio slėnio.
  • Technion absolventai sudaro Izraelio išsilavinę mokslininkai ir inžinieriai dauguma, sudaranti daugiau kaip 70% šalies steigėjų ir vadovų aukštųjų technologijų pramonėje.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Cornell Tech

Tai pirmasis savo laipsnio laipsnis, kurį sukūrė technologinių įmonių, tokių kaip "Facebook" ir "The New York Times", indėlis į technologijos, žmogaus psichologijos ir pa ... [+]

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai "Connective Media"

DEGREE: MS INFORMACINĖS SISTEMOS (CORNELL)

Skaitmeniniai įrenginiai ir platformos pakeitė tai, kaip mes sąveikaujame su pasauliu, tampa svarbia ir vis labiau reikalinga darbo, mokymosi, parduotuvės, komunikacijos netgi pavaros dalis. Vis dėlto jungiamojo ryšio priemonės naudingumas dar nėra visiškai įmanomas, o būdai, su kuriais mes sąveikaujame, yra nuolatinės naujovės.

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai jungtinėse žiniasklaidos priemonėse, siūlomi per "Jacobs Technion-Cornell" institutą " Cornell Tech , padės jums klestėti šioje dinamiškoje žmogaus ir technikos sankirtoje.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Cornell Tech

Sukurkite rytdienos technologiją. Cornell Tech " elektrotechnika ... [+]

Elektros ir kompiuterių inžinerijos magistras

Sukurkite rytdienos technologiją. Cornell Tech " elektrotechnika

Inžinerijos magistras elektrotechnikos

Įspūdingi mašinų mokymosi, jutiklių, signalų ir vaizdo apdorojimo pokyčiai sukuria naujas galimybes inžinieriams ir kompiuterių mokslininkams, turintiems pažangių techninių įgūdžių ir verslumo mąstyseną, kad šie pokyčiai taptų naujais produktais ir paslaugomis. Cornell Tech " magistras elektrotechnikos srityje

Išmokite pažangiausius įgūdžius paleisties kultūroje

Sėkmingiausios naujos technologijos ir naujovės vystosi, kai bendradarbiauja technologai, dizaineriai ir verslininkai. Cornell Tech " ėmėsi šio bendradarbiavimo modelio produktų kūrimo ir pritaikė jį mūsų studijų programoms. Savo klasėje rengiami kursai, kuriuos dėsto ekspertų fakultetas ir gilus pramonės patirtis, papildo projektinę patirtį, kurią atliksite dirbdami komandose su studentais iš kitų " Cornell Tech " techninių studijų programų, taip pat mūsų LLM ir MBA programas. Jūs sukursite savo verslą "Startup Studio" ir sukuriate novatoriškus sprendimus tikroms verslo klientams "Product Studio". Proceso metu jūs išmoksite verslo savybes, bendravimo įgūdžius ir išskirtinę techninę meistriškumą, reikalingą atkreipti dėmesį į novatoriškiausias pasaulio kompanijas ir ambicingus naujovių kūrimo etapus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cornell Tech

Technologijų sritis yra vis spartesnė ir verslininkiškesnė, o sėkmingiausi kūrėjai ir programuotojai yra tie, kurie supranta, kaip technologija virsta produktais. Mūsų CS ... [+]

Kompiuterių magistras

Technologija egzistuoja siekiant patenkinti žmonių poreikius ir spręsti žmonių problemas. Ir šiandienos technologiškai veikiančioms naujoms įmonėms reikia inžinierių ir kompiuterių mokslininkų, kurie taip pat supranta, kokia verslo pusė yra novatoriškų rinkos sprendimų priėmimas.

Cornell Tech " kompiuterių magistro laipsnis suteiks studentams techninius įgūdžius, reikalingus pažangiausiems sprendimams kurti, atskleidžiant jų verslumą ir produktų valdymą.

Sužinokite per tarpdisciplininį bendradarbiavimą

Nesvarbu, kur pritaikysite savo kompiuterių mokslo ir inžinerijos įgūdžius, labiausiai tikėtina, kad bendradarbiausite su produktų ir projektų vadovais, pardavimų ir rinkodaros vadovais, netgi advokatais. Jūsų sėkmė priklausys nuo jūsų gebėjimo kalbėti savo kalba, pamatyti, kaip jūsų technologinė patirtis tinka visai visai kompanijai, ir įkvėpti kiekvieną verslo dalį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cornell Tech

Bet kokia pramonės veikla bet kurioje pramonės šakoje turi konkurencinį pranašumą, kai jie gali panaudoti duomenis strateginiams sprendimams informuoti. Mūsų ORIE magistr ... [+]

Operacijų tyrimų ir informacijos inžinerijos magistras

Visų tipų ir dydžių verslas yra atviras duomenims ir išgyvena kvalifikuotiems analitikams ir informacijos mokslininkams, kurie gali naudoti šiuos duomenis, kad gautų įžvalgus ir realaus laiko verslo sprendimus. Cornell Tech " operacijų tyrimų ir informacijos inžinerijos magistras (ORIE) suteiks jums matematinio modeliavimo ir duomenų analizės įgūdžių, kurių reikia norint priimti sprendimus, kurie pagerintų klientų pasitenkinimą ir veiklos efektyvumą.

Sužinokite, kur griežtai atitinka naujoves

Cornell Tech " ORIE magistrai sujungia Kornelio universiteto akademinį griežtumą su energija ir galimybe, kurios ateina mokytis Niujorko technologijų pradžios bendruomenės centre.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
false