Duquesne University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vienas iš svarbiausių katalikiškų universitetų JAV, Duquesne universitetas teikia gerai suapvalinti išsilavinimą, kuris bus iššūkis jums akademiniu, o maitinant savo dvasinę ir etinę plėtrą ekumeninės atmosferą atvira įvairovei. Įkurta daugiau kaip prieš 135 metų iš Šventosios Dvasios kongregacijos Duquesne universitetas yra tik Spiritan aukštoji mokykla Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kaip studentas, jums pasiekti pirmojo kurso pakopos išsilavinimą, kuriant glaudžius ryšius su profesorių ir klasiokų taip pat dalyvauja įdomių mokslinių tyrimų projektus. Jūs turėsite prieigą prie išteklių, pavyzdžiui, būsto ir darbo galimybių studijas ir profesinius studentų. Kai baigsite, jūs prisijungti prie daugiau nei 86.000 absolventai dirba visose srityse, visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Top Notch Akademikai su Personal Touch

Tuo Duquesne universitete, jūs sužinosite iš dėstytojų-mokslininkų, kurie suteikia puikią klasėje patirties ir taip pat gamina kai kurie iš svarbiausių mokslinių tyrimų savo srityje. Tiesą sakant, aukštojo mokslo kronika užėmė mus Ne 16 tarp 61 mažų mokslinių tyrimų universitetai, kurie buvo vertinami pagal indekso matavimo fakulteto produktyvumą. Jums naudos iš 15:01 studentas-į fakultetą santykis ir akademinės patirties tipiški asmeninio dėmesio iš apdovanojimai fakultetą. Tiesą sakant, beveik pusė visų klasių turi 20 ar mažiau studentų, o tai reiškia, jūs turite daug galimybių bendrauti tiesiogiai su savo profesorių.

Puikiai tinka

Kaip žinote, jei jūs tilptų čia Duquesne? Laimingiausi ir labiausiai sėkmingų Duquesne studentai yra tie, kurie nori daugiau nei laipsnį. Mūsų studentai nori plėsti savo akademinių žinių ir įgūdžių, o taip pat sužinoti daugiau apie save ir priėmimo į bendruomenę ir mus supantį pasaulį skirtumas.

Vietos

Pitsburge

Address
Duquesne University 600 Forbes Avenue
Pitsburge, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos