East Carolina University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie ekiu

Gyvenimas iki pažado.

Savo inauguraciniame, kaip pirmojo ECU prezidento, kalboje Robertas Wrightas įkūrė misiją, kuri vadovavo jos vadovams daugiau nei 100 metų ir vis dar vadovauja jai. „Jį pastatė žmonės, žmonėms, ir jis gali likti žmonėms kaip tarnas.“ Jo vizija buvo, kad universitetas pasiūlys išsilavinimą, lygų geriausioms aukštojo mokslo įstaigoms, tuo tarpu taip pat pakeliama viso regiono gyvenimo kokybė. Kaip jam būtų malonu pamatyti, kaip sėkmingai ekiu įvykdė tą seniai pažadėtą sumą!

Wrightas teigė, kad nori „kiekvieno studento. . . išeiti iš čia tiesiogine prasme su entuziazmu dėl Rytų Karolinos. “Jie turi. Ir labai tikėtina, kad ir jūs.

Universiteto misija

East Carolina University būti nacionaliniu studentų sėkmės, viešųjų paslaugų ir regioninių pertvarkymų pavyzdžiu:

 • Naudoja novatoriškas mokymosi strategijas ir pristatymo metodus, kad padidintų prieigą;
 • Parengia žinias, įgūdžius ir vertybes turintiems studentams sėkmę globalioje, daugiakultūrėje visuomenėje;
 • Ugdo rytojaus vadovus tarnauti ir įkvėpti teigiamus pokyčius;
 • Atranda naujų žinių ir naujovių, kad paremtų klestinčią ateitį rytinėje Šiaurės Karolinoje ir už jos ribų;
 • Transformuota sveikatos priežiūra skatina sveikatingumą ir mažina sveikatos skirtumus; ir
 • Pagerina gyvenimo kokybę praturtindamas kultūrą, akademikus, menus ir atletiką.

Mes vykdome savo misiją vykdydami švietimą, mokslinius tyrimus, kūrybinę veiklą ir teikdami paslaugas būdami gerais patikėtų išteklių valdytojais.

Kompetencijos pripažinimas

ECU įsipareigojimas savo studentams ir tarnyba bendruomenei buvo nuolat pripažįstami kaip vieni geriausių visoje šalyje. Nuo internetinių kursų ir studijų užsienyje iki novatoriškų priežiūros teikimo būdų, ECU yra įsipareigojusi švietimo ir sveikatos priežiūrą padaryti prieinamą visiems.

2018 metais ekiu buvo pripažinta „US News“

 • Aukščiausio lygio internetinės bakalauro programos baudžiamojo teisingumo, švietimo, MBA ir slaugos srityse, taip pat internetinės bakalauro programos
 • Medicinos išsilavinimo pertvarkymas ir sveikatos priežiūros sistemos tobulinimas
 • Gamina didžiausią procentą šeimos gydytojų iš bet kurios medicinos mokyklos Šiaurės Karolinoje ir antrą pagal dydį visoje šalyje
 • Teikti praktinę patirtį būsimiems odontologams naujoviškose, į pacientus orientuotose klinikose visoje valstybėje
 • Tapimas geriausiu universitetu tarptautiniams studentams
 • Didėja pasaulinis sąmoningumas ir supratimas studijuojant užsienyje

Novatoriškos iniciatyvos

Nuo kabinetų ir tyrimų laboratorijų iki operacinių kambarių ir Bermudų pakrantės ekiu, atlikdama mokslinius tyrimus, susijusius su tarptautinės svarbos sveikatos problemomis, sukūrė naujų pagrindų, pradėjo naujus medicinos metodus gydyti daugybę gyvybei pavojingų negalavimų, džiaugėsi pažanga siekiant išspręsti šimtmečius. senas paslaptis ir įtrauktas novatoriškas programas, skirtas pagerinti studentų prieigą ir sėkmę.

 • Po to, kai Cape Fear upėje buvo rasta potencialiai pavojingų cheminių medžiagų, ECU tyrėjai sujungė tyrinėtojų grupes iš visos valstybės institucijų, kad nustatytų šių rūšių cheminių junginių poveikį sveikatai.
 • ECU archeologai, dirbantys kartu su Bermudų nacionaliniu muziejumi, paskelbė, kad jie gali būti labiau linkę susieti nežinomą laivo sudužimo vietą su beveik 400 metų senumo pasakojimu apie įstrigusį Nyderlandų privatų asmenį.
 • ECU chirurgai išlieka naujovių diegimo į Rytus priešakyje, įskaitant tai, kad vieni pirmųjų Šiaurės Karolinoje atliko achalazijos, reto sutrikimo, ribojančio asmens galimybes valgyti, gydymo procedūrą.
 • ECU taip pat ieškojo naujų partnerysčių su aplinkinėmis įstaigomis, kad pagerintų studentų galimybes patekti į šalį ir sėkmę, įskaitant bendro priėmimo susitarimą su 18 bendruomenės kolegijų, kuris studentams leis sklandžiai pereiti į laipsnio suteikimo programas.

Nauji pastatai ir programos suteikia begalines galimybes

Atidarydamas naują pagrindinio universiteto miestelio studentų centrą, universitetas apžvelgė savo naująją „svetainę“. Būstas „Dowdy“ studentų parduotuvėse, universiteto miestelio biuruose ir organizacijose, maisto aikštelė ir skaitmeninis ekranas „Pirate Vision“, veikiantis 24 po 42, yra naujas „žaidimų keitiklis“, - sakė studentų reikalų kanclerė dr. Virginia Hardy. „Patikėk manimi - mūsų studentai gyvens šioje erdvėje“.

Tai ne visas šių metų universiteto augimas:

 • Nauji 2,9 mln. USD vertės namai, skirti moksliniams tyrimams, ekonominei plėtrai ir dalyvavimui, tęsiami. Projektas yra tik viena iš sustiprintų ECU pastangų užmegzti ryšius su Greenville bendruomene dalis.
 • Millerio verslumo mokyklos namuose vyksta renovacija. „VAN“ ir „Jennifer Isley“ inovacijų pastatas suteiks erdvę, kurioje studentai galės bendradarbiauti kurdami gaminių naujoves ir verslumą.
 • Naujojo Gyvosios gamtos mokslų ir biotechnologijų pastato statyba bus pradėta vykdyti 2019 m. Vasarą. Jame bus įrengti moderniausi biuro, chemijos ir biomedicinos (proceso inžinerijos) tyrimų kabinetai ir laboratorijos.
 • Universitetas atnaujino savo įsipareigojimą pakrantės mokslui sukūręs naują akademinį padalinį - Integruotas pakrančių programas, apimančias Pakrantės studijų departamentą ir Pakrantės studijų institutą, esantį Roanoke saloje.
 • JT JT valdyba patvirtino universiteto planus įkurti naują ekiu kaimo visuomenės sveikatos mokyklą 2020 m. Rugpjūčio mėn. - tik antrąją valstybinę mokyklą, skirtą visuomenės sveikatai.122457_pexels-photo-1438072.jpeg „Buro Millennial“ / „Pexels“

Bendruomenės įsipareigojimas

Šiais metais buvo pradėtas įgyvendinti ECU devizas - „ Servire“ . Universiteto įsipareigojimas teikti paslaugas buvo patikrintas po to, kai uraganas „Florencija“ išplito per regioną. Mūsų piratai atsiliepė į skambutį ir susitelkė padėti rytinėje Šiaurės Karolinoje, įrašydami daugiau nei 5000 tarnystės valandų ir surinkdami 370 000 USD aukų uraganui. Pažvelkite į kitus praėjusių metų laikus, kai piratai padėjo kitiems:

 • 24 000 USD surinko ECU renginys „Piratai prieš vėžį“, skirtas finansuoti vaikų gyvenimo programas „Vidant“ medicinos centre ir nacionalinius vaikų smegenų navikų tyrimus.
 • Broliai „Avett“ pavadino Florencijos uragano pagalbos koncertą, vykusį ECU Minges koliziejuje ir kuris surinko 325 000 USD pagalbos.
 • Buvusiems kariškiams odontologinę priežiūrą teikė ECU renginys „Šypsenos veteranams“, o kitos informavimo programos teikė bendrą sveikatos, klausos ir kalbos patikrinimą Šiaurės Karoliniečiams visoje valstijoje.
 • Maisto neužtikrintiems studentams ir pacientams maistiniai maisto produktai nemokamai teikiami maisto sandėliukuose, esančiuose ECU pagrindiniame miestelyje ir Brody medicinos mokykloje.

Kurstanti piratų aistra atletikai

ECU „Dowdy-Ficklen“ stadione vyksta 60 milijonų dolerių vertės renovacija, įtraukiant naują klubo lygį, apartamentus ir lango dėžutes, naują spaudos dėžę ir 1 000 aukščiausios klasės vietų. Šis moderniausias įrenginys duos papildomų pajamų, kad būtų galima investuoti į sportininkus studentus ir dar labiau pagerinti „Pirate“ gerbėjų žaidimų dieną. Pasikeitė ne tik kraštovaizdis, bet ir ECU lyderystė lengvosios atletikos varžybose atskleidė keletą naujų veidų, kad atgimtų aistra. Pastebimi lengvosios atletikos lyderiai yra šie:

 • Dave'as Hartas, buvęs ECU lengvosios atletikos direktorius, buvo paskirtas specialiuoju lengvosios atletikos kanclerio patarėju.
 • Joe Dooley, buvęs ECU vyriausiasis vyrų krepšinio treneris, grįžta antrą kartą prie piratų programos vairo. Prieš grįždamas į ekiu, Dooley vedė Floridos įlankos pakrantę į penkis konferencijų titulus ir penkis iš eilės 20 laimėtų sezonų.
 • Jonas Gilbertas buvo paskirtas ekiu lengvosios atletikos direktoriumi. Nuo 2017 m. Sausio mėn. Gilbertas dirbo direktoriumi Pietų Misisipės universitete.
 • Mike Houston buvo paskirtas vyriausiuoju futbolo treneriu ECU. Per trejus metus eidamas vyriausiojo trenerio pareigas Džeimso Madisono universitete, Hiustonas pasiekė iš eilės NCAA FCS čempionato žaidimų varžybas ir vieną nacionalinį titulą.

Gerinti ekiu reputaciją

ECU dėstytojai, personalas ir studentai, nuo klasės klasės iki bendruomenės, jaučia savo poveikį rytinėje Šiaurės Karolinos dalyje ir toli už jos ribų. Jie vykdo pažadą tarnauti savo bendruomenėms ir padidina galimybes geriau paruošti studentus gyvenimui baigus studijas - visa tai sukuria stiprią nacionalinę kompetencijos reputaciją.

 • ECU Rytų Karolinos širdies instituto chirurgai atliko pirmąją TCAR procedūrą - naują, mažiau invazinę procedūrą, kad sumažintų insulto riziką.
 • ECU Tyrimų tyrimų centras pradėjo nacionalinį „Gyvenimo, laisvės ir laimės“ tyrimą, siekdamas atkreipti Amerikos visuomenės dėmesį į tautos įkūrimo principus.
 • Universitetas įsipareigojo kurti ekologiškesnį miestelį, priimdamas savo pirmąjį tvarumo planą.
 • Markas Stacy prižiūrės sveikatos mokslų skyriaus, kaip naujojo jo kanclerio, augimą ir tobulėjimą.

Finansavimas ateičiai

Aukos ir dotacijos yra įmokos į stipendijas ir mokslinius tyrimus bei teikia paramą iniciatyvoms, leidžiančioms ekiu išlikti aukščiausiu naujovių lygiu. Kiekviena gauta dovana priartina mus prie savo miestelio pertvarkos, mokslininkų auginimo ir mokslinių tyrimų revoliucijos. Štai keletas būdų, kaip šie doleriai finansuoja ekiu, valstybės, tautos ir kitų šalių ateitį:

 • 210 milijonų dolerių

Lėšos, surinktos visapusiškai ekiu lėšų rinkimo kampanijai, iki šiol, ir jos suma kasdien auga.

 • 9,7 milijono dolerių

JAV švietimo departamento stipendija ištirti ryšį tarp mokyklos vadovybės ir mokinių mokymosi, padedanti direktoriams geriau paremti savo mokytojus ir galiausiai pagerinti mokinių rezultatus.

 • 5 milijonai dolerių

Anoniminė dovana BB

 • 5 metai, 2,5 milijono dolerių

Kym Gowdy suteiktas stipendija ištirti, kaip ir kodėl oro tarša žemės lygyje gali sukelti įvairių sveikatos problemų tikėdamasi sumažinti kvėpavimo takų infekcijų dažnį.

 • 1,38 milijono dolerių

Brando Schultzui skirta nacionalinė dotacija, skirta ištirti, kaip rimtas vaizdo žaidimas gali padėti ADHD turintiems paaugliams išmokti akademinio susidorojimo įgūdžių.

 • 1000 naujų stipendijų

Kanclerio stipendininkų programa nuo 2019 m. Rudens pradžiamoksliams suteiks bendrąsias stipendijas, kurias padovanos 1 mln. JAV dolerių vertės Džeimso ir Connie Maynard bei jų dukros per Velykas.

Vietos

Grinvilis

Address
East 5th Street
27858 Grinvilis, Šiaurės Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos